Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si to uži pred zajtrajším ťažkým dňom ;-) ja som tiež ešte v práci, ale hold, raz mám ľudí pod sebou musím sa im starať o program tak vymýšľam čo budú zajtra robiť 8-)
Odpovedať
tak to by som teda prijala vymýšlať druhým robotu :-D :-D Akurát som dovečerala, idem umyť riad a potm hajde na tréning. Dnes sa mi moc nechce ísť, ale čo už :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem či by ťa to bavilo. spravíš im program a polku z toho aj tak neurobia :-p a ty sa potom musíš zodpovedať najvyššiemu :-N trénuj pekne a nebuď lenivá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE :-) tak aj ja v júli je medzi vami este miesto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dzidzuska vitaj medzi nami ;-) ako idu pripravy? 8-)
Odpovedať
to dzidzuska:: vitaj :-) to all:: toho 8.6. som za! ;-) bolo to super to stretko, ja som sa na tych obrazkoch dost pobavila. Pred budcim stretkom budem grimasy este lepsie nacvicovat, slubujem:-) Teraz som doma (u mamy) v petrzke, bola som si zbalit letne veci (lebo uz som nemala co nosit, dnesny den uz bol kriticky), ked dojdeme domovdomov, tak Vam poslem fotos :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze zatial sme aďa, martuš a ja. kto sa 8.6. ešte pridá? 8-) anairda už si poslala? ;-)
Odpovedať
co sa to tu deje, ze stretavka, aj ja sa hlasim :-D
Odpovedať
dzidzuska vitaj medzi nami, samoška že je miesto ;-) anairda tak ďík za fotky, ja tam mám teda oči svietiace :-D nabudúce si dám slnečné bríle 8-) Inak prajem dobrú noc :-N
Odpovedať
ty kokos nočná debata, čo ešte nespíte? Ja som prišla teraz z tréningu
Odpovedať
Dobre ranko Vam prajem! Dosli Vam vsetkym fotocky odo mna? Ak nie, preposleme :-) som to stihla len tak tak, lebo mam pokazene nabijanie cez kabel a vybila sa mi baterka. Vcera som bola v agenture na vyzdobu, povedala som nasu predstavu, tak uvidime aku daju cenovu kalkulaciu... mala by dojst v priebehu nasledujucich dni...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja dobre ranko prajem 8-) to anairda: fotky dorazili, dakukem ;-) potom napis aku ti dali cenu 8-) to babulina: jj, chystame repete tak uz sme 4 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
možno aj ja budem môcť na to stretko, ale ešte riešim nejaké veci...ale zatiaľ môžem viete, aké som mala strašné sny? Celá svadba bola katastrofa, nedošiel nám fotograf (zabudla som mu zavolať), takže sme sa prechádzali po parku len tak, ani na obrade nikto nefotil a došla som na to až večer! keď zapadalo slnko, ešte ani segra mi nechcela pár fotiek urobiť. Po obrade som sa prechádzala okolo hradu a pešo došla do sály, kde ma už všetci čakali, znechutený svokor, že presne to čakal- nekoordinovaný presun do sály o tortových šatách ani nehovorím. U6 v tom sne som revala, že ako som mohla toto všetko zanedbať. No des. to anairda: fotky došli, super, al emusíš uznať, že na niektoých som hrozná... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to pavianca: nestresuj baba, to co sa ti snivalo je absolutne nerealne :-) a zas na druhej strane radsej si to odzit v sne ako v skutocnosti, aspon si pripravena a vies na co si mas dat pozor ;-) A na ziadnej fotke nie si hrozna ;-) to all: takze uz nas je 5 8-)
Odpovedať
To Pav:: pocuj, tak mi Ta vsetci dojdeme podporit na obrad, a budeme fotit o 106, dobre? Takze toto sa Ti uz v snoch nemusi opakovat :-) ja zacinam mat strasne obavy z toho ako to bude bez svadobneho DJ-ja... Ten priatelov kamos-DJ hrava strasne super, ale uplne inu hudbu ako na svadbach... strasne mam z toho parky ze sa babicky a rodina nebude bavit... Vcera babenka v agenture, ked som jej to povedala, tak sa zhrozila, ze jednoznacne neodporuca, ze bola na jednej do bodky zorganizovanej svadbe, ktora mladomanzelov stala okolo pol miliona (au cafe) a mali kamarata DJ a skoro nikto netancoval, nevesta bola z toho nestastna :-S a ja nechcem byt nestastna nevesta :-S okrem toho zacal vymyslat ze nechce tu francuzku kravatu, ale ze najmodernejsie kravaty su teraz take uplne uzucke, no skoro ma porazilo! ]-(
Odpovedať
Dobré skoré predpuludnie, pavianca tak to buď rada že to je iba sen, neboj všetko dopadne úlne super ;-) Anairda: tak to by som aj ja mala asi nervy, keby môj drahý takto vymýšlal. Ale nejaké stresy treba inak by to nebola zábava, my ideme dnes za farárom an spísanie zápisnice, tak konečne cez víkend začneme pozývať ľudí na hostinu, som zvedavá ako to dopadne a kto všetko príde. No a potom nás čaká objednávanie zákuskov, normálne som z toho na nervy, stále neviem odkial máme brať zákusky. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute,dobre ranko aj vam vsetkym ! Anairda dakujem za fotecky, ale ja som tam tiez dost hrozna :-D nevadi, aspon sa pobavime,,, a co sa tyka tej kravaty, nic si z toho nerob ani my nebudeme mat francuzku, ale uplne klasicku, uz sme ju dokonca kupili,, to pav: nestresuj sa, potom mas taketo blbe sny, urcite vsetko dopadne uplne super, uvidis ;-) my uz vyzdobu mame objednanu, ale teraz ideme na obrucky, idem volat zlatnikovi akurat, aby sme si dohodli stretko,,len nemam predstavu ake chceme, moj drahy uz vobec :-(
Odpovedať
ahoj kaska tak pekné obrúčky si vyberte ;-) Prídeš na stretko? 8.6 je predbežný termín :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy tu svadbu hrozne prezivate :-N ved neplanujte vsetko do detailov a s casovym harmonogramom. vzdy sa nieco nepodari na 100% a budete potom len nestastne :-( aďa co sa tyka toho DJ, pokial tam budes mat dost mladych tak sa tancovat bude, neboj ;-) a babky aj tak nikdy netancuju len sleduju a drchluju o tom :-D a inak preco by nemohol mat modernu kravatu? on ti tiez nevravel ake mas mat saty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak,, ani mne do siat nekafral, tak nech si da aku chce si dat ;-) no zlatnik mi nedviha mobil, supis,,, na sretko by som rada prisla, len to je este dost daleko,,,a ja mam teraz strasne vela roboty (ale furt tu budem browsovat, to je hruza), tak hadam za mi to dovtedy ukludni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sme tej aďke ale naložili :-N :-D kaska tak sa tu neflákaj a makaj nech to do ôsmeho stihneš :-p ;-)
Odpovedať
no, ale pri techne asi ani sledovat nebudu, ale utecu... :-( vies, pre kamosov to bude zur ako vela inych (inak ja sa mozem rozlucit s nejakym dresscodom, viem uz teraz ze tam chalani budu pomaly v kapsacoch :-S ... ale to neriesim...) ale pre rodinu to bude vynimocna udalost, vsetky tety z palkovej strany uz mesiace rozmyslaju co si oblecu, aky dar kupia... to aby sa oni bavili je pre mna najdolezitejsie... harmonogram typu ze hry atd. mat nebudeme, proste bude vecera, potom prvy tanec (mozno ani ten nie :-D ), volna zabava, o polnoci cepcenie, krajanie torty a volna zabava... no a k tej kravate :-) to by potom nemohol mat vesticku. Videla som v takej kravatke orlanda blooma a bol k sezrani :-D ale svadba je svadba a ja budem mat brutalne honosne saty a mali by sme byt zladeni... Nepoviem, kebyze sa rozhodne vytiahnut jeden z tych x oblekov zo skrine... Ale ked si bude kupovat oblek wilvorst alebo liconu za 20 litrov, do ktoreho ma ist vesticka a francuzka kravata, tak neviem co vymysla... 8-( :-N ale aspon sa nenudime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to all: ale ja stým rátam, že nie všetko vyjde, ale v tom sne sa zosobnili všetky najhoršie varianty (jediné pozitívum bolo pekné počasie v tom sne :-D), všetko, čoho sa bojím :-) , ako skriňové strašidlo z Harryho Pottera, ktoré sa zmení na to, čoho sa najviac bojíš, tak u mňa to bola tentoraz pokazená svadba :-D to kaska: pošleš tne ktontakt na tortu, pls. Dik. to anairda: viem ti pomôcť s jendou vecou, moja sestra robí úplne super mixy na CD, púšťala to na maminej 50 a aj keď nás tam bolo 15-všetci sa super bavili a tancovali, keby si mala pripravené 2-3 takéto CD, tak by si to v príade totálneho znudenia pustila a hotovo. ALebo potom presvedčiť drahého.....
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som sa ho dovolala, bol strasne zlaty do telefonu ten zlatnik,,,hehe,,,zlaty zlatnik :-D boze tusim mi uz z toho tepla makne mozog,,, to anairda: a nechcete mat k tomu DJ este napr zivu kapelu? aby sa zabavili aj starsi,,,my mame strasne vela hosti, tak tiez to riesime, ze budeme mat DJ aj zivu hudbu, aby sme vsetkym ulahodili,,,tiez nemame ziadny iny program okrem cepcenia,,, to pav: zozeniem to cislo od svokry a poslem ti ho, lebo ja ho nemam u seba,,, este k tej kravate, moj drahy ma tiez honosny oblek s vestou, ale dnes dostanes take krasne spolocenske kravaty, ze sa to tam super hodi a nemusi byt ani francuzka,,, ok dobre uz sa neflakam a idem pracovat,,,caute ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: tak ale to musis potom ineho DJ-a :-N alebo povedz chalaniskovi ze musi hrat pre teba a nie pre seba ;-) a texno je asi fakt dost silna kava 8-) k tomu dress code, bola tu taka debata v inej miestnosti a tam som sa celkom vyřádil :-D ale uprimne, ak by mi prisiel kamos na svadbu v 3/4 kapsacoch asi sa dostane po dvere. ved ludia snad nie su dili a vedia sa obliect na svadbu. a to nemusia mat zrovna oblek ;-) no a o kravate uz neprotestujem. hold ked ju mal orlando bloom tak nemam protiargument :-D a inak vysvetlim take muzske jesitnosti ;-) ver mi a dam za to ruku do ohna ze si da francuzsku kravatu. len hold potrebuje si chalan trocha dupnut a urobit ti jedy aby si si nemyslela ze uz budes mat vzdy len ty pravdu :-p :-D to pavianca: no vidis, nakoniec vsetko dobre dopadne. len bude prsat :-D
Odpovedať
Vidis, nad zivou hudbou sme nepremyslali, ale myslim, ze to by mi nepreslo :-N jasne, aj s tou kravatou sa to vyriesi a bude fesak nech si da akukolvek :-) len nech moc nevymysla uz... povodne chcel vysokoleskly tyrkysovy alebo strieborny oblek - niekedy neviem kedy si robi srandu a co uz mysli vazne :-D no, idem naplno sa praci venovat, poobede odchadzam na sluzobku do Bruselu, budem spat v piatok vecer. bude mi za vami smutno :-( papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda tak drz sa v tom buce lee a reprezentuj pekne svk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my oblek máme, ale zháňame košeľu s manžetovými gombičkami a vestu s kravatou, bola som pozrieť v tom obchodíku, čo mi poradila anairda, ale museli by mi objednať a zdajú sa mi trošku drahé....máte ešte nejaké tipy na vesty s kravatou? A košeľe 37? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ešte že my máme svadbu len na lodi a tam môžem kľudne ísť v hugovom obleku a v košeli bez manžetových gombíkoch :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
manžetové gombíky nemusia byť, ale tomu môjmu som dala také zlaté " I love my wife" a chcel si ich dať na svadbu to uplnenaj: ty by si mohol ísť aj v námorníckom oblečku nie? Inak som videla teraz v obchode s bižutkou také plastové náušnice -jedna kotvička, jedna kormidlo....nechce tvoja milá? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?