Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa anairda a smolu ti to neprinesie mia :) len prekvapko je ppekne
Odpovedať
Profilova fotka
prekvapko bude.
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania a za ake ich chces zmenit? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nedam sa :D bude rad ked to bude takto a on aj tak chce aby sa to mne pacilo...
Odpovedať
Profilova fotka
tie co mam v albume s ttym vystrihom, pronovias turner
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania tie c. 9 a 10?
Odpovedať
Profilova fotka
c. 6.7.8
Odpovedať
Profilova fotka
pjekné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa lubia. hezymu som radsej nedala link na tuto stranku :-D lebo by iste spehoval saty
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa asi s vami rozlúčim.mrk sem zajtra.držím vám palce a dakujem za typ na šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
potom si nezabudni urobit fotky, a doma prehodnotit, lebo budes pobehovat jak ja hehe...uz budem 2krat menit saty
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania dobre si urobila. straz tajomstvo :-) aj ja sa lucim. sí ja tumorow ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mozno zajtra :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ste tu toho veľa popísali...Na otázku, ktorá je asi dve strany nazad odpovedám: priateľ vstáva skoro a niekedy keď nevstane až tak skoro, tak už ja nezaleziem do postele a sadám za net... Zajtra vstáva nejak 3:30, ale to je fakt výnimočne skoro... Tak medzi 5:00 a 6:00 je normál...
Odpovedať
jaaaaj, najjulinka, si dobraaaa! Mne robi problem vstat aj o 7 mej :-D dnes rano som zaspala, esteze mam nastavene vypisy z internetbankingu, tie to vzdy o 7:30 istia - pride sms :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D a to ranné vstávanie tiež neznášam, ale dakedy ma proste zobudí... Dnes napr. si vybavoval telefonáty s kolegami poležiačky priamo z postele... :-| ]-( ]-( ]-( Po druhom hovore už som bola definitívne hore ]-(
Odpovedať
jaaaaj, tak to ja by som sa rozdulovala keby ma takto moj drahy zobudil ]-( jaaaaj, to by bolo!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Keby som ja ráno tak zavčasu vládala sa rozčuľovať...... Tak by som sa aj ja.... ]-(
Odpovedať
fúha vy ste sa rozbehli :-D mia85 vitaj v klube. Sa teším že tu nie som sama s týmto dátumom svadby ;-) Počujte ja sa tak teším, len včera som ponocovala, tak neviem či vám tam dnes neodkvecnem :-D mia nechceš sa pridať k nám? Ak ti to tvoj požehnaný stav dovolí mohla by si sa na chcíločku zastaviť, pokecáme, poraadíme... :-D :-D inak k tomu čo si kto prinesie ja určite so sebou berem foťák. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuška, pridať sa môžem, ale podľa toho, kde a o koľkej to je. a môj stav je bez problémov. dokonca to nie je veľmi vidieť. a tiež som rada, že viem o niekom, kto to ide spáchať v ten istý deň. a ďakujem za privítanie.
Odpovedať
Profilova fotka
musím teraz odísť, ale mrknem sem ešte.
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes sa mi snívala svadba... A bol to otras... Snúbenec prišiel na svadbu v kvietkovanej košli lesklej, lebo sa mu nechcela rozbaľovať nová svadobná :-D :-D :-D Inak žiadnu kvietkovanu naozaj nemá a ešte k tomu takú hrozne škaredú :-D :-D :-D No a plno volovin v tom sne bolo... :-D :-D :-D
Odpovedať
jasne, mia, pridaj sa :-) poslem Ti info o mieste a čase činu do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj a asi som sa zabudla pochváliť, ale včera som si kúpila oranžový papier na oznamka... :-D :-D :-D
Odpovedať
Juli, tak to si uz v tom spravnom stadiu :-D :-D :-D mne sa zatial nesniva, ale postupne sa urcite bude... ved od nedele to mame za dva mesiace! pomoooooc!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Mne už sa raz snívalo... Ale ešte by sa mi mohlo snívať, že aké to bolo super... A nie také halušky... :-D :-D :-D No včera večer som cez Skype rozoberala papierovačky so snúbencovým kamarátom, ktorý má svadbu v ČR 6 dní pred nami... Tak on normálne si vyžiadal z ministerstva nejaké vyjadrenie a s tým vyjadrením šiel na matriku, lebo asi čo matrikárka to úplne iný výklad zákona... No a keďže sme to takto do večera rozoberali, tak sa mi potom snívalo...
Odpovedať
no julinka tak ani mi nehovor a svadbových snoch, ja som mala jeden a úpln mi stačilo :-( Mala som velké šaty, ktoré boli pokrčené a strašne mi padali a ženích sa dostavil neskoro a nikto nám neprišiel na obrad. No hrôza =-) anairda akurát som chcela písať mii, ale si ma predbehla :-D baby ja sa tak na vás teším, škoda julinka že ty to máš tak ďaleko :-(
Odpovedať
leish zastav sa aj ty na chvíločku, veď je zdravé si oddýchnuť od učenia, aspoň na chvíločku :-N
Odpovedať
ahojky, vy ste toho napisali, tesim sa na vecer som sice total dead, junovky ma v stredu znicili ale aspon usmievat sa zvladnem :-D papa vecer
Odpovedať
no nazdar Leni, čítala som kedy ste sa rozlúčili :-D neboj dnes ešte zvládneš a veď zajtra je volno to sa vyspíš :-D JA sa tááááák tešíím :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?