Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
jaaaaj, uplnenaj, ja mozem akurat tak fotak vziat, nic ine este nemame :-D :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my dáko neplánovali spoločnú budúcnosť. bolo nám spolu dobre a tak sme spolu trávili čas. a dieťatko to vyriešilo za nás. teraz sme šťastní. je to dosť zvláštny, ale pekný pocit.
Odpovedať
to uplnenaj:: a este k tym kolegom, to oni nie zo zavisti, tym som si ista, lebo mam tych najsamlepsich ludi okolo seba :-) len sa cudovali, lebo o tejto stranke predtym nepoculi.
Odpovedať
to mia85:: to je super, asi to tak malo byt ;-) mne by tiez nevadilo, keby sa nam postastilo, ale ked si mam vybrat, tak este ten rocik pockame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale aj tak ti budem držať palce. mne to dosť zmenilo život. akosi cítim zodpovednosť aj keď to zatial tak nevyzera.
Odpovedať
Profilova fotka
anairda ved uvidime kto co prinesie. hlavne aby vsetci prisli :-) aj tak to bude haluz ako sa budeme stretavat :-D a s tymi kolegovcami som srandoval :-D inak neviem ci si si vsimla ale v nejakej miestnosti ma zacali upodozrievat ze som baba :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa to tu pekne rozbehlo...by som tak chcela zajtra dojst...no neviem...ako s ucenim...ale jak sa poznam bude to rozhodnutie na poslednu chvilu :) ja este nic nemam vybavene na svadbu :D jedine saty som mala aj tie rozmyslam zmenit :D uz mi nasi hovoria ze by som mala zacat oznamka robit
Odpovedať
heeeej, povedz, kde? pojdem sa tam trosku zabavit :-D
Odpovedať
to Leish:: dnes alebo vcera mala vo svadobnom albume jedna kocka tie saty co sa Ti pacia (tie v rozparkom). Boli velmi pekne. Som zvedava ako sa nakoniec rozdhodnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne oznamka vytlačil kamarát. našťastie to celé zabezpečil. ja šaty veľmi nemôžem vyberať. :-( ani neviem ako o tie dva mesiace budem vyzerať.
Odpovedať
to mia: urcite krasne ;-) budes mat zo salonu alebo site?
Odpovedať
Profilova fotka
anairda nemozem najst tu miestnost a neviem si ani spomenut na nazov ale tusim to bolo nieco ze ake mate snubne prstene a kolko stali ci ako.. fakt neviem :-N leishmania ty este nemas oznamka? =-) my uz sme ich aj rozdali :-D teda aspon najdolezitejsim ludom ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aké šaty? môžemvedieť aj ja? tým, že som nové, som mimo. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
videla som aj ja ale neviem ci to boli presne tie...posledne mam chut zladit to skor do bezovo hnedo zlata tu svadbu :D takze zatial vyhravaju tie s rozparkom :D
Odpovedať
mne krajcirka zohnala naaadhernu latku na popolnocne - bezovo-zlata cipka :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
šaty budem mať so salóna. myslím, že je to zbytočná investícia.
Odpovedať
Profilova fotka
mia85 pozri do mjho albumu klikni na ten fotacik pri mojom mene.tam ich uvidis a oznamka nemam ale uz som si aspon vybrala ake chcem :D a moj priatel skoncil v pondelok slavnostne vojnu tak som nechcela robit oznamka kym ju definitivne neskonci....stale som sa bala
Odpovedať
to Lesísh:: tesime sa s Tebou :-) a budeme sa tesim este viac ak sa Ti zajtra podari aspon na hodku dobehnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
strašne vám držím palce. prežili ste veľmi ťažkú skúšku. viem z vlastnej skôsenosti. môj predchádzajúci vzťah neprežil moju vojnu. ale bolo to na niečo dobré. teraz mám super priateľa.
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: uz som to nasiel :) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... citaj zhruba v strede prispevky od ahmon11 :-D leishmania a coho si sa bala? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo on ukoncoval vojnu predcasne po 2 rokoch, v izraeli trva vojna 3 roky, tak som sa bala ze mu to napokon nemusia povolit
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania som netusil ze je z izraela =-) tost nebezpecne byt tam vojak :-.
Odpovedať
to uplnenaj:: som sa pobavila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda co uz, aspon bola sranda :-D ale ked som to cital skoro mi zabehlo od smiechu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anairda inak mame problem s tortou. ty si kde robis? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pre leish: tie fotky sú super. aj šaty. fakt nádherné. ja len také obyčajné. tvoje veľmi pekné. môžem saopýtať na cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
tie ktore mam momnetalne rezervovane su za 12900...tie druhe neviem za kolko budu
Odpovedať
jaaaaj, este nevieme :-| asi v danele... alebo kocka z agentury co nam bude robit vyzdobu pozna cukrarku co robila s axtone (Poznas to tam?, je to restika na bajkalskej, strasne dobre varia a tie zakusky!!! - mnam!!! Len je to tam strasne drahe) tak cez nu skusime, zevraj ta kocka je strasne sikovna.... uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
pekné pálky. moje vyjdu 6.500,- takže pozerám úplne v pohode cena.
Odpovedať
to Leish:: tie by snad mohli byt lacnejsie, to je tusim kolekcia 2006, alebo 2005?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?