Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. nie som tu zle? ja mám svadbu 28.júla 2007. tak teraz neviem. čo som videla posledné príspevky tak tam je u každej z vás napísane, že svadba bude 20.júla.
Odpovedať
vitaj medzi nami :-) nie si tu zle :-) ved Martuska ma svadbu tiez v ten isty den ako Ty, Leishmania zase den po Tebe. Len my "dvadsiatky" sme sa tu ako zbehli, hoci mame aj vlastnu temu, tu sa nam tiez paci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anairda len dvadsiatky? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ako sa vlastne na to pripravujete? ako sa cítiš? ja všetko vybavila za týždeň. zostáva mi len objednať kyticu. ale na to je čas. priateľ zabezpečil obrúčky ako prekvapenie. ja ich ešte nevidela. :-( ale v podstate je to fajn. mám rada prekvapenia.
Odpovedať
Profilova fotka
mia85 ani netusis ako budu vyzerat? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vôbec. a ani mi nechce prezradiť. vravím, je to total prekvapenie.
Odpovedať
Profilova fotka
mia85 to je super :-D skoda ze ma to nenapadlo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
u nás je to aj preto že to v podstate inak nejde. priateľ je na Cypre. príde na dovolenku dva týždne pred svadbou a potom týždeň po svadbe mi opať odíde. :-( ale v podstate to je milé. som rada, že to je nakoniec takto.
Odpovedať
Profilova fotka
mia85 vojak? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak.
Odpovedať
Profilova fotka
mia85 kedy mu konci misia? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
niekedy v septembri. a potom nás čaká babatko.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mia85 tak nech vam to vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem.
Odpovedať
Tak to si dobra, ze si to vsetko zmakla za tyzden. Ja sa cinim uz pomaly 3 mesiace a stale vacsina veci neni vybavenych a zbytocne budeme stresovat... Kde budes mat svadbu?
Odpovedať
mia85 aj ja mam svadbu v ten den ako ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
RE: anairda: ja budem mať svadbu v malackách. naozaj sa mi to podarilo za týždeň. ani sama neviem ako.
Odpovedať
Profilova fotka
RE: basik: to je super. a ako sa cítiš?
Odpovedať
mia no tak vselijak teraz mam o tyzden statnice a akurat nejake saty na polnoc riesim :-N a ty?
Odpovedať
to mia85:: a budete mat velku svadbu? Si asi taky prakticky typ osobky, co? ja uz 3 mesiace premyslam na d farbou vyzdoby, raz chcem bielo-zelenu, potom bielo-zlatu, potom bielo-bordovu, potom zlato-bordovu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my nebudeme mať klasickú svadbu. rozhodli sme sa pre večeru v kruhu rodiny. ide aj o to, že ja budem v piatom mesiaci tehotenstva. ale dáko to zvládneme. ja sa s tým ešte stotožňujem. ale je to pekné myšlienka, že už nebudem slečna, ale pani.
Odpovedať
jaj, no tak si to mala o nieco lahsie ;-) my budeme mat len rodinu 50-60 ludi, potom vecer dojdu kamosi - bude nas tak 100-120. Pre mna byt "pani" bude veeeelka haluz, lebo ja som este strasne decko :-D satocky uz mas? a sobas budete mat na urade alebo v kostole ?
Odpovedať
Profilova fotka
na úrade, priateľ nie kostol a mne to nevvadí. tiež som také veľké decko. tak si neviem predstaviť, že budem manželka a matka. ale som rada, aj keď je tu veľa obáv.
Odpovedať
mia no ja by som najradsej mala svadbu niekde na ostrove len my dvaja a nik iny....ale tak nebolo to mozne lebo priatel je v zahranici a pride az pred svadbou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
anairda ze decko? tak to sa tesim na zajtra :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nad tým s priateľom tiež tak rozmýšlala ale rodine by sa to ťažko vysvetlovalo. to moje nastávajúce tiež príde až pred svadbou. ale to písala vyššie.
Odpovedať
aj ja sa tesim :-) ked som hovorila kolegovcom, ze ake forum tu fici a ze mame stretko, tak nechapali! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anairda kasli na to, to len zavist :-D berieme aj nieco so sebou? oznamka, prstene, fotaky...? ci kasleme na to a nebudeme sa strachovat o veci 8-) a fotaky su aj na mobiloch 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiež smejú. bo dokážem na nete presedieť veľa veľa času. ale sú tolerantní a milí.
Odpovedať
hej, nas to tiez napadlo ist niekam za exotikou.... Ale potom by nam to bolo luto, predsa len bude to velky den pre obe rodiny, to by som mojej mame nespravila, aj ked prekvapivo ona sama to navrhla ze keby si ona mohla vybrat, tak by chcela mat svadbu niekde na nejakom ostrove na plazi aby nemala starosti so svadbou :-D ale mamina sa o nas sama starala a o taky den by som ju neukratila. Ja som si tak pred rokom nevedela seba predstavit v ulohe nevesty, nie preto ze by som nechcela sa vydat za mojho nastavajuceho, skor naopak, ale mi to prislo take smiesne... :-D potom som objavila tuto stranku, a nejak sa mi to zapacilo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?