Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
ahoj julinka a ako s drahým? už je všetko tak ako má byť?
Odpovedať
No, kedze Dunaj je blizko centra, tak v lete komare "vycinaju" aj v centre. A na devine budu aj ked bude suchsie leto... tam su vzdy. Ale ta lokalita nam ucarovala, je to fakt magicke miesto, tak dufam, ze to neolutujeme. jasne, ze prestavbu zvladnete a budete mat potom dobry pocit z krasneho byvanicka. Nas to tiez caka, mame 4 izbovy byt ale kuchynu 2,5 x 3,5 m. Musime ju zvycsit, tak vyburame balkon, lebo ich mame dost, su po oboch stranach bytu po celej dlzke - celkovo mame skoro 25m2 balkonov :-D nechapem kto tieto byty vymyslal a navrhol taku malu kuchynu pre 4izbovy byt...
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzerá, že ano... ;-) :-D Predsvadobná panika asi :-D :-D :-D Neteším sa na paniku čo ho chytí, keď budeme tehotní :-D :-D :-D No čo už... Chlapi... ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
najjulinka a to hned po svadbe planujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Niééééééééééééé... Budúci rok by sme si radi vzali z decáku a na bio sa neviem kedy odhodláme... ;-) Ja mám panický strach z doktorov... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
julinka jak co uz chlapi? no no ;-)
Odpovedať
Najjulinka, to je veľmi šlachetné. V decakoch je tolko opustenych deti... Ja by som to asi nedokazala, asi len vtedy ak by sme nemohli mat vlastne... ale clovek nikdy nevie, lebo sa ma osud takychto deti nikdy nedotkol, mozno keby som par smutnych detskych osudov poznala tak by som rozmyslala inak...
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim ze to je odvaha a velke srdce zobrat si dieta z domova, klobuk dole a velky respekt =-) anairda ako to vyzera s tym stretkom? kolko ludi zatial potvdilo ze pride? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Šľachetné to vôbec nie je... Ja by som najradšej robila krátkodobú náhradnú starostlivosť pre malé deti a nejaké určite budem chcieť aj na furt... :-D Každý by mal robiť to čo ho baví a čo chce a ja sa chcem starať o deti (a nechcem rodiť, ale tomu sa asi aj tak nevyhnem :-D :-D :-D )... Káždý by mal robiť to čo ho baví a tak to je potom v pohode všetko... ;-)
Odpovedať
Tu u nas v teme je nas niekolko (martuska, uplnenaj+1, babulina, anairda, mozno aj studujuce skybaby a leishmania), plus par kociek z augustoviek (urcite pavianca a par dalsich, teraz si nepamatam...). Dufam, ze nas bude minimalne 7-8. Pisala som o stretku aj par dalsim kockam do IP, mozno tiez pridu. Ak si s niekym pisete v IP, alebo v inych temach, tak popozyvajte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, to vyzera fajn, uz sa tesime :-D
Odpovedať
no, najjulinka, ja s Tebou nesúhlasím, myslím si, že je to šlachetné ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Včera som sa dozvedela, že sa minulý týždeň narodilo dievčatko a nikto ho nechce... Keby som mala papiere už, tak ho hneď berieme... :-( :-( :-( Inak ma bolí pol úst od zubov... Zatiaľ intenzita bolesti je zvládbnuteľná bez tabletiek, ale... :-| Jak ja neľúbim lekárov... :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka no ale k zubarovi treba ist :-p vies si predstaviz to dievcatko ako by sa tvarilo keby si mu dala pusu s bolavymi zubkami? ;-) a je to slachetne a je a je a je 8-)
Odpovedať
Cafte cafte, cujte cujte :-) takze piste sem do temy kto mozete prist buduci piatok na to stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda budúci piatok? ;-) ja ze tento, teda 18.5. 8-)
Odpovedať
Hej, dnes uz tento piatok, teda 18.5. Vcera bol este minuly tyzden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda skoro som sa zlakol :-D tak dufam ze nas bude veeeela 8-)
Odpovedať
hej 18.5. zatial vyhovuje :-D už teraz sa na Vás teším, snáď mi do toho nič nevbehne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska čo by ti vbiehalo? :-D proste prídi ;-)
Odpovedať
hadzem otazku do plena, berieme aj drahe polovicky so sebou? :-)
Odpovedať
ja určite nie :-D tam by som ho nedovliekla - slovo "svadba" uz nechce pocuvat :-D ak vsak niektora draha polovicka chce prist, tak je vitana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budem fakt ze zvedavy kolko chlapov pride :-D anairda a ako to dopadlo s vasimi prstenmi? ;-)
Odpovedať
premyslame :-) mame cas do zaciatku juna. Priatel povedal, ze je to na mne ktore si vyberiem... takze uvidime podla ceny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda no ved hej. len si chcela tie briliantove tak ci ste dostali dobru cenu ;-) my by sme mali ist zajtra odsuhlasit tie nase :-D
Odpovedať
cenu uvidime... ak to bude moc, tak si vezmem ten co ma len par kamienkov. Som zvedava na tie Vase, das potom dufam do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ;-) alebo ich zajtra odfotim a na stretku ukazeme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby blizi sa nam stretko takze uz by sme sa mali pomaly zacat dohadovat cez IP ;-) piste, faxujte, majlujte :-D
Odpovedať
koho sme pasovali do role organizatora???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulina myslim ze anairdu ale nie som si isty :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?