Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
@nina20 Bola som tam osobne na jednej svadbe a budem tam mat aj ja svoju Mne osobne sa tam velmi paci
Odpovedať
@macaz a kolko budes mat ludi ??a budes to mat v tej novej sale ci v tej starej?
Odpovedať
@nina20 My to budeme mat v tej novej. okolo 70 + nevieme este presne. ale do tej starej ti vojde podla mojho odhadu 60 ale budete tam natesno. v tej starej to vyzne tak viac romanticky ale pre viac ludi to tam je tesne kvoli tomu krbe v strede
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence mate niektora skusenost s kádernictvom Marissia? a na licenie Blanka Lasova??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veľmi pekne vás prosím o kontakt na chodníky! ešte nemáme nikoho.... ďakujem
Odpovedať
dneska stretnutie s kameramanom zo studia Pama. Velmi mily clovek s dobrym dojmom
Odpovedať
tinka1811 a odkial mas priatela sa mi zda znami a kedy mas svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz my sme obidvaja z Ca - Kýčerka... svadbu mame 19.5. ty budeš mať kameramana z Pamy? aj my sme planovali, ale nakoniec sme si vybrali p. Lastovicu
Odpovedať
@tinka1811 aaaaaaaaaaaaa inak aj aj mam podobny problem s chodniiiikmi :p, ked najdes kontakt, daj vediet. inak pan lastovica je dobry kameraman, ale aj ten z pamy je fajn :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 prosím ťa mohla by si mi poslať kontakt na p. Lastovicu? ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 aj ja by som poprosila cislo na p. lastovicu. vďaka.
Odpovedať
@tinka1811 Dneska som mala s nim stretnutie. Dobry dojem a prijemny clovek. Z rozpravania by malo byt ok a dobru cenu maju. Co ste si vybrali vy som nepocula
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tinka1811 Posielam ti telefon do IP :)
Odpovedať
@macaz No ten kameraman zo Štúdia PAMA je fakt výborný. Vrelo odporúčam. Nik lepší snáď ani není. Ak si si ho vybrala, tak si spravila dobre.
Odpovedať
@janinazoza Dakujem za radu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať z Pamy fotografa, zajtra máme s ním stretnutie
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 len fotografa??? my keď sme to tak chceli, tak sa to nedalo... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@vsicka036 no iba fotografa, v nedelu som s nim volala a nič nemal proti :-)
Odpovedať
kolko mesiacov pred svadbou ste si boli pozerat svad. saty
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 4 mesiace do svadby a ešte som nebola... nemám odvahu :-) že do čoho sa zmestím, smiech
Odpovedať
@tinka1811 v tvojom pripade by som sa toho nebala ale ci si vyberies este:-)
Odpovedať
Ahojte nemate nahodou niekto cislo na skupinu relax ??
Odpovedať
Ahojte kočky, potrebovala by som vedieť, ak ste niekotrá mala na svadbe kapelu ESO z Turzovky, že ako dlho hrajú jednotlivé kolá, aké mali prestávky medzi kolami a hlavne, či hrajú dobre a bavia ľudí. Ak máte niekorá kontakt na inú skupinu zo Žilinského kraja a boli dobrí ozvite sa mi.
Odpovedať
@zazinka30 Ahoj, my budeme mat Trio Band, pocula som na nich len same chvaly, vraj hraju velmi dlhe kola a su vyborni zabavaci :-) Na osobnom stretnuti sa nas dokonca pytali, ci nam to nebude vadit ked obcas daju aj nejaku tu hlasku, aby zabavili ludi :-D Skus si ich najst na facebooku, maju tam zavesene aj nejake tie ukazky.
Odpovedať
zazinka30 Ja som ich pocula kamaratovi hrali na stuzkovej, neboli zly.
Odpovedať
Profilova fotka
@ajinka007 Aj ja mam Trioband :-))) su super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz Ahojky, nepozname sa? :-))) Mam taky pocit ze som chodila s tvojou sestrou do skoly :-)
Odpovedať
@nina20 Ja mam len same pozitivne skusenosti:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som počula,že Trio Band je už do septembra obsadený! takže asi budú fakt dobrý! Kapelu Eso som počula hrať na živo a hrajú pekne!
Odpovedať
Profilova fotka
K tomu fotografovaniu, stale viac parov si vybera len fotografa, bez kamery, tak sa uz asi prisposobuju dopytu... my budeme mat kapelu 2 plus 1 ... tiez som si ich vyberala na zaklade fajn referencii :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?