Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka @mishita2401 @tinka1811 dik babulky... cize Skusim tam a pod Tatrou. Mne sa velmi paci to kvetinarstvo na Palaricke, co sa ide hore po schodikoch don, ale vobec neviem referencie...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 nevies ako sa vola ja konkretne neviem ani kde to je ale moja kolegynka mi take podla tvojho popisu raz ospevopevovala ze tam vzdy chodi spytala by som sa jej ci je to ono...
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka Neviem meno ale oproti je ludovka ci gros, je to v budove byval. Vahostavu myslim... ked ides smerom od kostola v meste tak je to nalavo
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 oki skusim jej to takto popisat ci je to ono ale az pondelok sa bude dat uz tu nieje...
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka Ok :) tak sa jej skus dnes spytat ak sa bude dat...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 Ja som mala odtial svadobnú kytičku...
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 Teraz neviem kde :) Na Palaricke? Stale neviem, ako sa to tam vola... :) Alebo v tej Magnolii. No je to takto tazko pre mna si vyberat, nezijem tam, a uz som dlho na ziadnu rodinnu seancu kvety nekupovala...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 Áno, myslím ten na Paláričke, myslím, že sa volá Luky, ale nie som si istá. Kytička bola celkom pekná, ale...no neviem, asi nie podľa mojich predstáv...Ale nemala som iné odporúčania, tak som si ju dala robiť tam...
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 Hm, presne... Ja tiez nemam moc referencie. Mozno by nebolo zle spomenut v svadobnych salonoch, ze tie top kvetinarstva by mohli odporucat, alebo aj konretnu kvetinarku...to len na okraj. Lebo to nie je lacna zalezitost a kazda nevesta chce mat tu svoju kyticku peknu a mam pocit ze pokial ide o kvetinarstva, az tak si na tom nedavaju zalezat...
Odpovedať
ahojte baby, pocula som ze v Čadci mate krasne svadobne saty a za super ceny je to pravda? ja u nas v TN nemozem nic zohnat a za saty pytaju aj 400-600 zatial co som pochodila 3 salony :-| napiste mi ake su vase skusenosti dakujem ;-)
Odpovedať
@juliana346 no sú určite lacnejšie, aj úplne nové a krásne...ale sú tu aj také, kde majú žlté, škaredé šaty.... ja odporúčam Exkluziv!!! a úplne úžasná teta predavačka
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 ahoj sorac.. kolegynky nebolo... choreho oca vozila po nemocniciach :( .... tak som sa jej dnes konecne stihla spytat ze to nie asi to co ty vravis ze ona chodi niekde z boku ako je unimoda...hraj v budove byvalej sporitelne (ze ak poznas cadcu tak budes vediet) mne to nic nehovori... ale ze tam velmi pekne robia.... hlavne drzim palce nech ti spravia taku ako si predstavujes ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@juliana346 v Exculsive mas najdrahsie za 300 aj to nova kolekcia nove aspon ked som tam ja bola na jar... ale inak tu aj v inych salonoch maju pekne saty ... nove kolekcie nebyvaju zazltnute a kedze mame tych salonov dost vela (5 ak nie aj viac) tak ta konkurencia asi drzi ceny dolu (aj ked teda mam predstavu o cenach len v dvoch salonoch lebo na jar tu boli este len dva - ten na palaricke neratam tam nove uz hadam ani nemavaju to uz len dokonava ten salon...)... v tom exculsive je bonus ten pristup , lebo ta pani je velmi mila - ma tam ale malo siat ale zato pekne takze tam mozno najdes nejake co maju styl ako tvoje vysnivane... aj ked moje nemali...len jedny ale od tych ma odhovorili (asi preto ze boli zmensene a skratene na mensiu postavu akurat vtedy ked som ich skusala :D... tak to nevyzeralo pekne...)... (ale vydela som aj v druhych salonoch tu pekne saty..)
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka Hej tam som sa bola pozriet nedavno ked som bola v CA, maju tam aj albumy s tym, co uz robili.... donesiem im obrazky a uvidime... no co uz... musim to risknut :)
Odpovedať
@stastnanevesticka @oskvarka mne poradili az dvaja znami ze v Čadci maju super saty za super ceny tak asi nieco natom bude, baby u nas v Trencine su neskutocne v niektorych salonoch drahe aj za 600 e som skusala :-| poviem vam ze dnes som mala na sebe za 479 e ale vyzerali hrozne staro a ako zo zaclony zafajcenej spinavej no hruza hned by som ich vyhodila do kosa.... ]-( asi sa vyberiem k vam do salonov, nemohli by ste mi napisat nazvy salonov? maju aj web stranky? asi si spravym vylet, povedali mi ze aj za 170e :-. tam najdem saty tak neviem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@juliana346 ja by som sa na www. stranky nespoliehala... ale salon exkluziv má šatičky z tejto stránky...a vraj ti ich aj objednaju ,ak prave tie tvoje vysnivane nemaju...www.comeco.sk je tá stránka...skús si pozrieť
Odpovedať
@stastnanevesticka uz som si ju pozerala ;-) maju tam pekne kuskxy
Odpovedať
Profilova fotka
@juliana346 fakt huste lebo ja som si poziciavala saty v ziline lebo svoje vysnene som nenasla a tam v tom salone co som bola (salon Bemany som nasla na neho vybornu recenziu a mali pravdu) tak tam mali na najnovsiu kolekciu max. cenu nejako do 400 € a ja som si pozicala saty za 270 €... a aj mne v jednom salone tu v cadci povedali ze aj zo zapadneho slovenska tu chodia baby lebo ze za 300 € saty nezozenu ... uf nazvy si nepametam okrem exculsive
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevesticky, ja som si tiez obehla cadcu, ale nic co by ma zaujalo som tu nenasla.... tak som si zasla do Trinca, je to vlastne rovnaka cesta ako do Ziliny a maju tam aj super ceny. moje saticky ma budu stat 3900 Kč, takze som uplne spokojna :-) a neide len o cenu ale aj pristup pani majitelky bol uzasny :-) a vybrala som si saticky uplne podla mojho vkusu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka Jasne, to je v poho. A v tej Magnolii vies ako sa volala ta kvetinarka, co ti ju robila. Lebo este som dostala referenciu na jednu, ktora ma byt fasa...
Odpovedať
ahojte,ja som mala svadbu v septembri, tak narychlo a mala som pozicane saty zo salonu v krasne, bola som pozriet aj v exlusive ale ja som chcela skor nieco jednoduche a tam som nasla presne co som hladala, boli uplne nove a aj s doplnkami som za ne dala 300eur a to boli jedni s tych drahsich, pristup super, mozem len odporucat
Odpovedať
Ahojte,ja budem mať svadbu v máji.Mam požičané šaty zo salónu pri hoteli centrum.Tiež mám jednoduché šaty.Hľadala som všelikade no až tam sam našla čo som hľadala.A sú nádherné.Ta milá slečna čo tam pracuje mi povedala,že dovtedy im prídu aj iné šaty a hocikedy ich môžem zmeniť za iné ak sa mi u nich neaké zapáčia viac.Dala mi k nim bolerko,rukavice,korunku,závoj a aj solárium,(solárium používať nemôžem,tak mi to vynenila za svadobnú kabelku).To musím vrátiť.Zobrala som si ešťe troje konfety a 40lampiónov,náhrdelník,náušnice a náramok.To mi ostane.A za to všetko som zaplatila 327 euro.Tak ktomu nemám čo dodať...:-).Tak tiež môžem len vrelo odporúčať.
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, dajte tip na predjedlo, okrem šunkových roliek plz :)))
Odpovedať
@lillinka01 My sme mali bruskety a k tomu prosciutto so syrovym kremom. Mne by sa pacilo aj prosciutto so zltym melonom, ale to je moc odvazne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nastasyk dakujem za tip, super. :) Nejako je tu mdlo, To sa nikto z Kysúc tak skoro nevydáva? :)
Odpovedať
A ako to tu je teraz z fotografmi a hlavne s kameramanmi? Koho by ste odporučali?
Odpovedať
Profilova fotka
@otakar Pama štúdio...jednoznačne...
Odpovedať
pripájam sa k odporúčaniu - Pama štúdio
Odpovedať
Ahojte baby prosim vas ma niektora skusenosti s hotelom Marlene v Oscadnici?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?