Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marimba @mishita2401 ďakujem za odpovede... :-)
Odpovedať
ahojte, pred 4 mesiacmi otvorili svadobny salon LIA v Kalinove(budova zeleziarstva hammer) ponukaju saty, svadobne oznamenia, navleky na stolicky, zavoje, kozusteky, pelerinky, slnecnik, dazdnik, panske svadobne vesty, kosele, kravaty, SPZ, vyzdobu na auto, vyzdobu miestnosti a rozne svadobne doplnky
Odpovedať
@macaz Najviac siat maju v exklusiv a najlahsie a najkrajsie v beautiful day.
Odpovedať
@mariae a to je kde, ten Beautiful day? :-)
Odpovedať
@ajinka007 ta nova budova, vedla hotela centrum.
Odpovedať
@ajinka007 Este som si nevybrala,lebo objednavali nove kolekcie cca na februar a ja chcem mat svadbu az okolo septembra, oktobra 2012 a odporucili mi neobjednavat saty rok dopredu, pretoze rok je dlha doba a vselico sa moze stat(saty sa mozu poskodit). :-)
Odpovedať
@mariae ach aaano, viem...bola som tam uz, len som si nezapamätala, ze ako sa to tam vola. Siat tam maju zatial velmi malicko a tie, co som si chcela vyskusat mali ba 34 :-| ale aj mne vraveli, ze im este pridu saty, tak sa tam pojdem potom este pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 ahoj my mame tiez zajednanu Pamu, uz je aj zaloha zaplatena pocula som na nich same chvaly a moj drahy mal z neho dobry dojem... tak som zvedava :-)
Odpovedať
@jarka6 A kedy mate termin svadbz, potom daj vediet . Lebo ja stale vaham a neviem sa rozhodnut
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz ahoj, my mame svadbicku 30.6.2012
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ktore kvetinarstvo v Cadci je podla vas uplne naj? Bez ohladu na cenu...
Odpovedať
@lillinka01 magnolia oproti uradu prace :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tinka1811 Ahoj. Takže sem tam tu prídem, len tak pozrieť čo je tu nové. Čítam a pozerám, že uvažuješ nad štúdiom PAMA. No ja som ich mala na svadbe pred dvomi rokmi. Neviem čo tu viacerí o nich píšu. Ja som mala kameramana a fotografa. Nebudem tu vypisovať okolo toho veľa, jednoducho napíšem len toľko, že takého kameramana som v živote nevidela. Má veľmi dobre srdce, je to charizmatický človek, natáča srdcom. Jeho video bolo také nádherné, že som krajšie nevidela. Od nás z rodiny ho mali už traja, pretože sa každému páčilo video. Jan som si ich pozrela a tiež sú vynikajúce. Proste za takú nízku cenu a tak kvalitné video, tak to som lepšieho kameramana nemohla nájsť. A hlavne je ľudský. Neviem, každý má svoj názor na niekoho. Ja som od neho nevidela žiadne video a objednala som si ich a vôbec neľutujem. Na budúci rok ich má objednaných moja kamoška. Takže ja môžem len nie na 100% odporučiť, ale až na 1000%. Myslím, že viacerí odtiaľto mali toho kameramana objednaných aj mishita2401 aj vsicka036. Treba sa ich spýtať na názor, keďže ich mali na svadbe, že aký sú. A je na tebe, ako sa rozhodneš. Ale je dobre si dať poradiť. Ja som sa neporadila s nikým a som si vybrala dobre, ba až moc dobre. Takže to je len môj názor. Keď sa niekto pýta na kameramana alebo fotografa, tak odpurúčam vždy len ich. Radšej niekoho koho som mala a bola som spokojná, ako niekoho, koho som nezažila. Neviem či ti to tak postačuje. Prajem ti, nech sa ti svadbička pekne krásne vydarí.
Odpovedať
Profilova fotka
@janinazoza jej ďakujem za tvoj názor, som rada, že si mi to napísala a nič neprikrašlovala... ešte raz dakujem. pekný den
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 Ano? Bola si spokojna? Splnili tvoju predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence, nemate nahodou niektora skusenosti s Dj Zdenkom Jatym z KNM???
Odpovedať
@lillinka01 splnili ju na 110% !!! :D ja som si vybrala netypicku kyticu...mam ju aj v svadobnom albume... sa karafiatou-a uplne krasna bola... dlho mi vydržala... vobec sa mi nič nerozpadlo. :D krasna... oni tam vždy povedia cenu aj o 20eur viac ale v skutočnosti stoji vo finale ovela menej!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 Dobre, dakujem. Keby nie tam, vies este o nejakej alternative? Napr. co si pocula?
Odpovedať
@lillinka01 no ešte pod Tatrou... že aj tam robia pekné kytice som počula... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 tiež som počula, že pod Tatrou a ešte aj jedna pani na Rakovej a za super cenu!
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesticky, nemala nahodou niektora z vas hostinu v Slovenskej restauracii v Cadci??? ako ste boli spokojne s vyzdobou,,,, nemate tu nahodou fotku???
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka6 Ja som tam mala svadbu. Fotky môžem dodať, ale až večer...
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 dakujem, budem rada, a ako ste riesili vyzdobu, davali ste si svoju ci vam zdobili oni?
Odpovedať
@michalienka25 pozeram svad.pohare v tvojom albume velmi pekne kde v Ca nieco take je mozes mi prosim ta poradit
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka6 Výzdobu nám riešili v sále. Vsetko - sviecky, organzy a pod. zajednali oni, my sme fakt prisli len na hotove. a za tie peniaze...mne sa s tym prplat nechcelo....akurat menovky som si vyrobila sama...povedali sme si farbu a teta to zohnala... @macaz Ako je pasáž, hore na poschodí. Tam je aj svadobná agentúra, a hned vedla. Myslim si, ze su celkom pekne, a za tu cenu ....
Odpovedať
@michalienka25 dakujem, viem kde uz. zajdem pozriet
Odpovedať
@michalienka25 a bola si spokojná s tou výzdobou? nemusíme si na niečo dať pozor alebo zohnať radšej samé? aj my tam budeme mať svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka Ono to je tak. Ak si náročná, a chceš neviem aké extra prvky výzdoby, tak možno budeš sklamaná. Ja som nejak netrvala na super krásnej výzdobe za veľa peňazí. A poviem ti, výzdoba sa mi páčila. Boli tam aj sviečky, aj organzy, pekne naaranžované. Možno jedna vec, ktorá tejto sále chýba, sú návleky na stoličky. Návleky sú len za hlavným stolom, hostia majú obyčajné "holé" stoličky. Takže asi tak...
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka6 - aj aj som tam mala svadbu... nejaké výhrady som mala, ale nakoniec na tej výzdobe fakt až tak nezáležalo :-D nejaké foto mám tuším v albume
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 to kvetinarstvo magnolia pekne tam robia kitice ... ale zo skusenosti ti poviem dones si radsej obrazok nepopisuj len tak alebo si vyber presne podla obrazku.. moja nebola uplne ako som si predstavovala hlavne bola moc velka ale farebne zvladnuta pekne aj kvety ako som chcela... stuzka mi ale odpadla este pocas fotenia z nej... a s tou cenou tak mne sa stalo presne opacne a co som pocula tak som nebola sama... ze bolo to nakoniec cele o 20 percent drahsie... ale to neberiem tragicky lebo podla mna odhadovat ceny kvetov je tazke ked sa tie ceny stale pohybuju... len je dobre ked je clovek na to pripraveny... inak som si u nich davala aj viacej kitic robit a tie sa mi vsetky pacili... takze odporucam .. sikovna pani..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?