Svadba v auguste 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Baby koľko nás tu je, pridajte sa, nech môžeme plánovať :-) Čo už máte zabezpečené ? ;-)
Odpovedať
Ahojte my mame svadbu 24.08.2013 chceli sme na 17.08 ale uz bolo vsetko rezervovane ... takze som sa uspokojila uz aj s tymto datumom :) dufam,ze to pocasicko vyjde :) My uz mame hudbu, salu zarezervovnu a ja sisi som si uz aj saty kupila , kedze som na nete surfovala kazdy den , v jeden krasny den mi jedne padli do oka a uz bolo :D tak teraz uz pre istotu na nijake nepozeram :D Krasny den vam prajem ...
Odpovedať
@susan18 ahoj susan, aj ja som si to tak vymyslela,ze ma uvidi prvykrat az v kostole... ;)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe ja mojmu drahemu nemozem ani nic ukazovat, lebo nechcem, aby videl, ake saty som si objednala :-D Ale inak este nemam nic nachystane...neponahlam sa..zatial
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ja uz mam tiez saty a priatel si mysli ze ich videl v katalogu tak uvidim...po svadbe sa ho spytam,ci to boli tie ktore myslel...? =-)
Odpovedať
Ale sa nam to tu rozrasta :-) Kratka navsteva Slovenska a k sale a hudbe pribudol kostol, p.farar (na moje prekvapenie,to bola najtazsia cast) a fotograf + ziskanie vsetkych informacii ohladom dokladov. A ujasnena predstava o satach - krajkove, len este sa musim rozhodnut medzi pozicanim a kupou. Kedze mam dost casu,asi risknem objednavku cez net niektoreho modelu, ktory som skusala za polovicnu cenu pozicania a ked to skonci katastrofou,tak ich vratim a pojdem do salonu na pesej zone v Nitre - velmi mila pani, ktora sa v satach vyzna a ma niekokolko modelov,ktore sa mi velmi pacia, takze to bude asi moja poistka
Odpovedať
@etka85 ja mam tiez taky isty plan, prvy krat ma uvidi az v kostole :-D
Odpovedať
@zuzu83zuzu :) tak to ma byt :) len aby neodpadli :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,my sa berieme 3.8 a okrem fotografky nemáme absolutne nič :D ale máme čas ....tak ako zuzanaech :) plánujeme len svadobný obed:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,my máme svadbu 17.8 a máme už fotografa,kameramana,sálu,Dj a starejšieho a mám tiež kúpene šaty:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , pridávam sa k vám .Svadbu plánujeme na 10.8 .2013 :D ale nemáme ešte nič teda okrem predstavy aká by mala byť výzdoba , miesta máme dve ,ešte nemáme jasno ktoré. a šatičky už rozhodujem mám nejakých 5 v užšom kruhu ale musím už rozhodnúť keĎže si dávam šiť na mieru . :) juuuj tešíím sa .
Odpovedať
Profilova fotka
@dona5 ja som na tom rovnako... :-D miesto ideme obzrieť túto nedeľu a hádam to už bude to pravé! ;-) zatiaľ som si pre radosť kúpila vankúšik na kríž, sošku na tortu a také "hniezdočko" na obrúčky. :-) svadbu inak plánujeme 31.8. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@barborkao aj my by sme už chceli na isto miesto ,ale stále nevieme koľko bude ľudí tak podľa toho .Ja som si vymyslela zatiaľ len pierka pre hostí :) aa mám priebežný návrh oznámenia keďže si ho idem tlačiť sama doma :D .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, tak ako ste na tom? My sme mali včera sedenie s rodičmi ohľadom svadby...hotová katastrofa, takmer nič sa im nepáčilo, čo som už vybavila, alebo zisťovala, moje pekné predstavy vysmiali, alebo skritizovali, no hrôza...ale aspoň sa podujali, že nám zaplatia hostinu . . . uvidíme ako to pôjde ďalej, len mi stále neschválili miesto svadby, tak som nervózna.
Odpovedať
@susan18 to mi je luto..ja mam podobny problem a vsetko ma to caka ked pridem na konci oktobra domov.....tak sa tesim ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
U mna nič nové nepribudlo:-)najdoležitejšie už mám a momentálne pracujeme na oznámeniach,kedže si ich budeme robit sami:-) susan18 z toho si nič nerob,to má skoro každá z nás...my si to totiž predstavujeme inak než si to predstavujú naši rodičia,ale zatial si presadzujem svoje,je to predsa náš den:-)v niečom som urobila kompromis,nech teda nemajú pocit,že ich z toho nejak vynechávam....
Odpovedať
@susan18 toto poznam aj ja... nikomu z rodiny sa nepacilo, ze preco chceme svadbu na vinnom, ked v blizsom okoli je toho viac a ze toto je daleko... toto som s nimi neriesila, teraz maminka zhodnotila, ze v praci bude mat akurat buduci rok cez leto perno, takze nevie ako to bude s jej dovolenkou, ze by sme mohli presunut svadbu o 1 az 2 tyzdne neskor (s cim samozrejme nesuhlasim)... momentalne vsak mam inu dilemu, lebo na tom uzasnom vychode je (alebo teda bola) taka skvela tradicia, ze kazda rodina doniesla tortu alebo kolace. ja vsak torty nechcem, lebo nepotrebujem mat 30 toriet a kolace tak ci tak musim naobjednavat, lebo sak z coho budem robit vysluzky... na to mi maminka povedala, ze nemozem ludom hovorit co mi maju doniest a co nie, ze sa to nepatri atd. nechcela si vysvetlit, ze kolace musim tak ci tak naobjednavat, lebo treba porobit vysluzky (mam rada vsetko pod kontrolou) a takto by som nevedela kolko kolacov by sa donieslo a z coho by sa robili vysluzky a hlavne kedy. som jej povedala, ze urcite nebudem robit vysluzky o druhej rano pocas svadby... tak sme sa na tom povadili... tak som povedala, ze dufam, ze ti ludia budu normalni tak snad nebudu nosit ziadne torty ani zakusky (tych 50 € co daju na tortu mozu dat radsej na redovy a bude z toho vacsi uzitok) a ti co donesu, tak ju budu dostavat v nedelu... ja si vysluzky narobim, kazdy dostane krabicu kolacov a torty sa budu roznasat v nedelu... a mozem sa na to vykaslat... co s tymi tortami robit budu je mi jedno... toto bude este tuhy boj, na ktory uz teraz nemam nervy...
Odpovedať
Profilova fotka
Včera sme úspešne navštívili aj matriku a farský úrad, nahlásili sme si svadbu a vybrali čas o 15:00, až na to, že na matrike pani dopísala dĺžeň na meno ženíchovho ocina, ktorý tam byť nemá, tak dúfam, že s tým nebude problém. Boli sme si poobzerať aj obrúčky a zrejme budú tie, čo som chcela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@susan18 ahoj aku dlhu dobu vopred treba nahlasit sobas na matrike?
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka2407 presne, toto by aj mňa zaujímalo, keďže krstný list nesmie byť starší ako 3 mesiace.... ale tri mesiace od kedy? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka2407 neviem ako by to malo byť po správnosti, my sme sa dosť poponáhľali, na matriku sme museli kvôli nejakej zápisnici, čo treba na faru . . . a na fare nám povedali, že stačí aj tak 3 mesiace pred svadbou . . . treba ale rátať s náukami, ktoré sú u nás 3 raz do mesiaca, takže - 3 mesiace.
Odpovedať
Profilova fotka
@susan18 tak potom mame este cas :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu83zuzu ahoj! a ako si to vyriesila s fotenim?? vacsinou sa fotia zenich s nevestou este pred obradom.. cize sa pred svadbou vidia.. mne sa tiez pacil napad, ze ma uvidi az v kostole, no zrusil ma s tym, ze kedy sa potom odfotime?? den potom by sa dala, ale potom mozem byt uz unavena z noci a nebudem ani taka upravena.. hm? tak ako?
Odpovedať
@kikinkam My sa budeme fotit hned po obrade. Svadba bude v katedrale na Nitrianskom hrade, takze prostredie bude pekne a netreba nikam ist.Akurat,ze fotenie bude tak 30min, max. hodina nech na nas nemusia svadobcania vyckavat.(Chvilu im potrva kym zidu z hradu a my sa odtial odvezieme autom,tak by sa nam malo podarit ziskat trochu casu :-)) Chcem len skupinove fotky a zopar zaberov nas dvoch.Ziadne velke stylizovane fotenie ako je to teraz v mode.Vela fotografov ma od toho odhovaralo,ze tak sa neda zachytit pribeh a pod. Mne vsak par zaberov ako pamiatka postaci, nepotrebujem ziadny pribeh.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
No babenky celkom ste ma pobavili...ufff ako som pozeral prvé komentáre, tak začiatok rezervácii je rok dopredu-minimálne, no mne moj drahy poziadal o roku na valentina a svadba bude 10.8. tohto roku...takze nemam ani pol roka...ale nebude to klasika, hnusna tuctova miestonost...bude to chatovica v rural/rustic stýle...snad pocasie dovoli a nebudeme musiet zaliest dnu :)
Odpovedať
@libuskam tak budeme tri :D
Odpovedať
17 AUGUST OBRAD VONKU , FUGGEROV DVOR, ĽUDOVA VINTAGE SVADBA :-)
Odpovedať
aku budete mat kyticu v auguste?? chcela som tulipany ale ma zrusili ,ze hned opadnu..
Odpovedať
Profilova fotka
tiež máme v auguste. Plánovat sme začali až v januári, máme už kameramana, fotografa, vizážistku, sálu, dj-a a práve vyberám šaty :) @eleonora2705 ja budem mať pravdepodobne ruže..
Odpovedať
Profilova fotka
...hmmm zienky augustove... ako citam tak citam tak mam zhruba to co vacsina z vas...:) kvoli sale je to z povodneho 17. augusta 3.augusta---- ale ako sa hovori...Clovek mieni Panbozko meni... a som aj rada... aspom stihnem veci do skoly vybavit a tak.... takze zacalo to salou pokracovalo Dj.... nasledovalo satami, ktore sa uspesne siju prave v tejto chvili...dalej kadernicka a harmonikar zajednany, rovnako aj kolaciky a slana torna... uzasna Megi nas cvakne.... kameramana dalej neriesime.... dnes kupena vyzdoba tak na polovicu a co ma najviac tesi...kupene ramiky pre fotky rodicov, krstnych a tiet a ujov na ich fotky zo svadobneho dna aby sa tesili s nami a zaspominali si na svoj najkrajsi den v zivote, hoci uz daktori nie su medzi nami.... manzelicek buduci ma uz koselu a gombicky...viacej az po diete tesne pred sobasom... a hlavneeee mame nahlasenu uz aj presnu hodinu v kostoliku...kedze nas caka prerabka izby a ine krasne veci spojene so spolocnym docasnym byvanim tak sa moooooooc tesiiim:) tiez ale zacinam pocitovat aj vacsi stres... hoci ta radost z toho ze coskoro budem pani K.... prevazuje....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?