Svadba v auguste 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Baby koľko nás tu je, pridajte sa, nech môžeme plánovať :-) Čo už máte zabezpečené ? ;-)
Odpovedať
@ivanabalogova úprimnú sústrasť prajem...
Odpovedať
Aj ja sa teším, že nás je už toľko :) tiež som zvedavá, ako ste na tom s vybavovačkami, lebo ja som začala len minulý týždeň. Tiež by ma zaujímalo, v akých cenách sa pohybuje váš fotograf, prípadne kameraman, DJ a pod. Nech mám trošku prehľad :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja s mojimi prípravami pokracujem dost pomaly ale salu uz máme, hudbu taktiež a okrem toho asi nic ale predstavy mam nenormálne tak dufam ze sa mi aj splnia:-D mate niektora skusenost s Rafaello Hall v Prešove?
Odpovedať
Profilova fotka
@sumilenka my kameramana mať nebudeme. Fotografovať nás bude Zuzana Kapišinská, našťastie je to naša kamarátka, takže to bude zdarma :-) DJ ešte nemám zajednaného. A vy? Aké máte rozpočty?
Odpovedať
@sumilenka Kameraman 330 a Fotograf 550
Odpovedať
Baby nejak sa nam to tu rozrastaaa :-D :-D :-D @silvi87 na 90% bude svadba na smolenickom zamku :-) sice sme obaja z BA ale cela moja rodina je odtial + blizke okolie, takze im nebude treba zhanat ubytko. Snad sa tam bude dat mat obrad vonku na nadvori
Odpovedať
ahojte...pridávam sa ku Vám....My plánujeme 23.augusta. Momentálne nemáme vôbec nič ani sálu, hudbu či kameramana :-)
Odpovedať
ahoooj :) my mame zarezervovanu salu na 3.8. :))
Odpovedať
Profilova fotka
@libuskam Smolenický zámok je krásne miesto na svadbu, ja tam chcem drahého zobrať na výlet :-) @svmajka a @janaka4 super baby, som rada, že sa nám to tak pekne rozrastá :-) :-) :-)
Odpovedať
@svmajka ahoj :-) :-) :-) mi tiez nemame este nic :-D :-D :-D :-D v plane sme mali ist rezervovat miesto v pondelok alebo v utorok ale ideme relaxovat :-D :-D :-D :-D Tak sa to odklada o tyzden :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@libuskam tak to som rada, že nie som sama :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte baby :-) tak ja sa k vám možno pripojím....svadbu by sme chceli ak bude voľno v hoteli Kamila, keďže chceme obrad a hostinu vonku. Nikam sa neponáhľame, ešte nemáme nič zarezervované, a len skúmame a hľadáme to naj :-) šatám som neodolala a hľadám tie moje vysnívané, na skúškach som ešte nebola, myslím, že to má ešte čas....okrem toho ma cca za mesiac čaká dosť rozhodujúca operácia, potom dúfam čo najkratšia PN, a medzitým ešte krátka dovolenka v Štúrove, takže moju hlavu momentálne zamestnávajú aj iné veci....pri pozeraní tých svadobných šatočiek si v podstate vetrám hlavu :-) @libuskam my tiež neďaleko bývame a chodíme tam na prechádzky :-) je tam krásne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@silvi87 jeeeej, tak keď pojdeme my na tu dovolenku, tak kaštiel Chateau Bela pojdeme určite pozrieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@babulka1978 určite si ho pozri, je to krásne miesto nielen na svadbu :-) a vitaj medzi nami augustovými nevestami :-) :-) :-)
Odpovedať
@silvi87 A dá sa tam ísť len tak poprechádzať do záhrady? Či je to len pre hostí?
Odpovedať
Profilova fotka
@babulka1978 áno dá sa tám ísť len pozrieť, majú tam aj reštiku s terasou, dajte si nejaký dezert, robia ich tam perfektné 8-)
Odpovedať
@silvi87 tak super :-) tešííím :-) dik za tip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :) pripajam sa s terminom 17.8.2013 :) zas o jednu naviac :) (povodne malo byt 31.8. - ale prehodili sme na taky magickejsi datum-moj ocko by mal totiz vtedy narodeniny). Sala vybavena, fotograf vybaveny, ostatne si len zapisujem do diara, zbieram fotky a inspiracie, napady a tak :) Svadba na Orave v Dolnom Kubine.
Odpovedať
Profilova fotka
@susan18 jeej to som rada, že ďalšia kočka s rovnakým termínom ako ja :-D Mne sa ešte neozval DJ :-( Komunikovali sme mailom, tak neviem, kde to viazne, skúsim mu budúci týždeň volať...inak ja mám tiež sálu :-) aj fotografku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bude sranda s mojim drahym vybavovat DJ, on chce kapelu...mame trosku rozdielne nazory :D
Odpovedať
Profilova fotka
@susan18 my sa s drahým zhodneme vo všetkom hlavnom a podstatnom :-) čo ma veľmi teší :-) civilný obrad, svadba v štýle wedding party, žiadne tradície, okrem prvého tanca a pod. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sa zhodneme v mnohych veciach, ale v poniektorych mame ohromne rozdielne nazory, ma stastie, ze robim kompromisy :) a nevadi mi prisposobit sa sem-tam jeho nazory, pokial nie je uplne mimo...zhodli sme sa, ze nechceme ziadne velke tradicie, svadba v kostole (len ja by som chcela bez omse...on nie) fotenie v prirode . . .
Odpovedať
@silvi87 ani my nechceme žiadne tradície....polovička chcela svadbu v modrom kostolíku....tak som mu bola ukázať Kamilu a bolo rozhodnuté :-) civilný obrad vonku, weding party tiež vonku, z tradícií len prvý tanec....no a potom už len letná párty pod holým nebom :-D
Odpovedať
Ahojte zienky, aj ja sa pripajam. My planujeme svadbu na 24.8. 2013 v Dolnom Kubíne a zatial mam zajednanu salu a fotografa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majka002 tak to je tyzden po nas, tiez DK :) ktoru salu mate zajednanu?
Odpovedať
Profilova fotka
taktiež budeme mat svadbu 24.8.2013 v Studenom..a jedine co mam zajednane je sála a pracujem uz aj na fotografovi :-) predstavy su no zatial len toľko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@babulka1978 my sme sa hneď zhodli na civilnom obrade, aj na mieste, aj na fotografovi...tradície nechcem, nepáči sa mi to, bude tiež iba prvý tanec :-) V kaštieli, kde máme svadbu je nádherné prostredie, vieme byť vonku aj vo vnútri ( ak vyjde počasie 8-) )
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som fotky toho kastiela a vyzera to tam naozaj uzasne. My sme zrusili odobierku, chcem aby sa mu podlomili kolena, ked ma uvidi v kostole...prvy tanec jasne bude a zvysok uvidime.
Odpovedať
@susan18 nakoniec vyhral Hotel Park. Nie som presne z Kubina a bola som pozrieť aj na Oravskej priehrade. Chcela som to mat pôvodne v penzione Kormoran no tam je to dost male.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ktore z vas maju termin 17.8 a co uz mate? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?