Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
Ahaaa, tak to sa už tešíš, čo? :-) To učenie ti nezávidím. Ja by som to veru nechcela robiť, by som tie decká asi pozabíjala, dnes sú fakt otrasné... môj otec je učiteľ, mama učí v materskej škôlke a keď to počúvam občas... Už v škôlke sú tie decká riadne drzé a zlé :-| Mi hovor, ja už som z tohto fungovania - škola - práca úplne mŕtva. Už fakt nevládzem. Začínam uvažovať o tom, že si predĺžim štúdium o rok, ale moc sa mi do toho nechce, lebo potom zase budem musieť platiť... :-S
Odpovedať
jasne ze sa tesim.. a nielen ja, obaja.. teraz pomaly zaciname riesit otazku byvania.. nas dvojizbacik predavame a kupujeme vacsi, aby sme mali aj pre miminko x-) je to pre nas momentalne pekne obdobie, take "nove" :-) a aj na ucenie sa tesim :-D tiez ho mam v "krvi".. a aj obaja priatelovi rodicia ucia, takze to mam nejak sudene :-D viem, ze deti su hrozne, ale tak ja si oducim svoje dva tyzdne, pokusim sa nezrusit nervy a zivot pojde dalej.. horsie to bude buduci rok.. tam budem mat dvakrat po mesacnej praxi :-D v tvojom pripade ta chapem ohladom platenia.. ja osobne by som si skolu nepredlzovala, neviem sa dockat kedy vypadnem odtial.. :-S moj odbor ma vobec nebavi.. ale tak lepsie ako sa zblaznit je si to rozdelit, to je pravda.. uz ty musis vediet, ci vam to velmi nabura financny rozpocet
Odpovedať
Hej, tak to verím. Tiež budeme riešiť nové bývanie, lebo teraz sme v jednoizbovom, ktorý vlastní priateľ na polovicu a mám pocit, že tu by sme sa s mimčom mačkali... Tak uvidíme ako sa to vyvŕbi, ešte neviem kedy presne to budeme riešiť. Mi niečo o tom hovor, ja tiež študujem odbor, ktorý mi toho veľa nehovorí... tiež ma to nebaví :-S Ale musím to nejak doklepnúť. Problém je ten, že keby som si predĺžila školu, vyvstáva taká vec, že od akad. roku 2011 odklepol dekan, že sa musí učiť jeden predmet v cudzom jazyku a tiež z neho urobiť skúšku, čo mi teda vôôôbec nevonia, aby som takto absolvovala niečo z ekonomiky! Brrrr 8-(
Odpovedať
oooch, tak cudzie jazyky, to ani mne nic nehovori 8-( ale ak budem chciet niekedy ucit, tak pravdepodobne si vezmem anglicky este 8-( hmm.. videla si tu hadku v teme "svadba 2011"?? :-D hrozne
Odpovedať
tanicka, ja chcem začať cez leto chodiť na konverzáciu z angliny, lebo už som všetko pozabúdala a teraz už fakt nestíham. Nedá sa do práce, do školy a ešte aj na anglinu :-S Hej, videla som to, ale radšej som tam ani nepísala, lebo by som tam musela napísať niečo neprístojné :-D Nám tu super prerobili Tesco, sme boli nakupovať a teraz je tam aj veeeľa bižutérie, normálne že foto služba vlastná teskácka, okuliare - slnečné aj dioptrické a iné. Heh, priateľ ľutoval že som išla s ním nakupovať, lebo sme sa tam taaaak zamotali :-D Hneď som musela celú bižu prehrabať a oblečenie poskúšať 8-) :-p :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D tak to bolo dobrééé.. my ked ideme s chalanom na nakupy, tak cakam ja jeho a nie on mna 8-( :-D :-D to on kym sa vykoti.. a prezera si vsetko oblecenie :-D no fakt niekedy mam pocit ze u nas je to opacne - zena chodi na nakupy s chlapom :-D :-D a co bizu, nejake sa ti zapacilo, ze by si aj na svadbicku?? :-) mne priatel povedal ze tie čačky mi kupi ako darcek.. on ma dobry vkus, tak sa tesim teda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sa buduci rok budeme brat, tento chce drahy spiskat zasnuby.. ;-) ale uprimne, vela veci vybavujeme uz teraz..napr. salu, su na nu poriadny poradovnik, oznamka, ...takze organizujeme uz v predstihu nas den D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
oprava: tento rok :-N
Odpovedať
tanicka, tak u nás je to opačne zase keď sa chystáme von. Mne môže niekto 15 min. vopred oznámiť že sa ide von a ja v poho stíham. To môjmu priateľovi nehrozí :-D Si z neho vždy robím srandu, že je horší než nevesta. On sa vyčesáva v kúpelni a geluje a neviem ešte čo. matuliik, držím palce, aby ste našli sálu podľa vašich predstáv. My začneme toto riešiť pozerať najskôr tak koncom júna, teraz na to nemám čas :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kast, mooja z toho si nic nerob.. ani ja nestiham..o necele 2 mesiace ma cakaju posledne statnice a popri tom riesime svadbu.. ved casu je dost..a aj co sme si osobne s drahym zistovali, tak od juna prijimaju prve objednavky. neboj, urcite to stihnes ;-)
Odpovedať
kast, no ved presne tak som sa vyjadrila aj ja.. moj chalan je totiz ako zenska.. takze to mame rovnake ako u vas :-D a vraj s nami je problem.. :-) cs
Odpovedať
matuliik, mňa čakajú štátnice budúci rok práveže... chcela by som po nich mať už teraz :-) S tým, že ja chodím každý deň do práce, študujem externe, takže čas nie je žiadny :-S tanicka, tak čo, aj také sa stáva :-) A máš niečo nové? Niečo zaujímavé svadobné si našla alebo tak?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj kast,tiey mam statnice buduci rok a po nich planujem svadbu ;-) ...Tiey s tebou zdielam ten pocit ze keby uz bolo po nich, ale snad to nejak prezijeme. Prajem ti vela sily do toho boja. :-D :-D :-D
Odpovedať
biela.ruza, kedy budete mať svadbu? Či ešte ste si nedali presný termín??? Je nás tu viacej takých, len keby sa mi nechcelo viac pozerať svadobné veci ako sa učiť 8-( :-D Tiež prajem pevnú vôľu a veľa síl, budeme ich asi potrebovať... :-N
Odpovedať
kast, aj ja mam ten problem, ze viac svadobnych veci pozeram ako sa ucim :-D ale momentalne mam taky utlm.. vsetko pekne uz mame nazbierane, co budeme chciet, ale kupovat este urcite nebudeme, pretoze rok a pol je dlha doba a za ten cas by to zbytocne stalo u nas doma.. :-S o par mesiacov bude mozno lepsia ponuka.. ktovie.. vela ludi mi vravi, ze ani so salou nie je problem, pretoze jednak je ich dost a jednak ked sa pekne vyzdobi, tak sa tym zachrani dost vela sal.. takze je z coho vyberat.. no a s hudbou neviem ako.. :-S asi pockame az do leta a zacneme s vybavovackami taky rok pred svadbou.. po mojich skuskach.. o kameramanovi mam predstavu kto by to mohol byt, je to nas znamy.. fotograf takisto.. takze tie dolezite veci by sme aj mali.. a tie vsetky drobnosti, na to bude cas aj polrok pred svadbou.. myslim si, ze pocas ucenia na statnice ako male odreagovanie mi padne vhod taky nakup svadobnych topanok napriklad :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tanicka, tiež si tak hovorím, že začneme obiehať niečo po mojich skúškach :-) Už aby to bolo 8-( Ja mám akurát obavy z toho, že je dosť málo hotelíkov, čo majú vonku záhradu tu v okolí a aj normálnu cenu a sú ok. To je to, čoho sa bojím. Lebo na úrade nechcem svadbu v žiadnom prípade! To už ju radšej budem mať niekde v parku na ulici :-D :-D
Odpovedať
no ved to, ze tebe ide o pekny hotelik, tak s tym by som si teda svihla byt na tvojom mieste :-S ale ostatne ma naozaj cas.. a tie skusky.. och 8-( aspn ze uz je koniec marca.. uz len april, maj a v juni to bude pokooooj 8-) a zacneme vybavovaaaat :-D :-p
Odpovedať
tanicka, veď práve. Keby som chcela hotel len na využitie reštiky, tak v podstate leháro, lebo takých tu je mraky... Uf, len keby sa tie skúšky podarili porobiť, horšie bude keď mi nejaké ostanú na august :-S Je taká možnosť u nás, že keď neurobíš v skúškovom, môžeš niečo ešte urobiť koncom augusta...
Odpovedať
to viem ze je taka moznost, ale ja to nevyuzivam.. len na statniciach som to urobila, lebo som toho mala vela.. 8-( mas nejake hotely ktore su prim a pacia sa aj priatelovi?
Odpovedať
kast, este neviem presne,ale rozmyslala som prave nad augustom, ale neviem ci leto je take vhodne, sak bude horko a ja sa mam potit vo velkych satach? :-D :-D :-D ...ale chcela by som hned po skonceni skoly,konci mi v maji buduci rok...ale som ako vy, ked mam volno tak sem vzdy zabehnem,kukam si fotky tych krasnych nevest a snivam :-D ..nemma este nic kupene ani vybrane,to by som musela kuknut fakt seriozne rozne tieto komenty a skusenosti inych bab z naseho mesta...asi az v lete ked budem mat cas si to zhrniem velkym oblukom aby som mala aspon predstavu..lebo si myslim ze jak dojde ten posledny semester tak budem mat fofr a mysliet len na skolu,takze bude lepsie aspon mat tu statistiku - najlepsie podniky,saty,cenniky a pod - hotovu predom :-N
Odpovedať
biela.ruza urcite je dobre si to pozriet tento rok, aby si mala predstavu :-) a od leta uz len kupovat a vybavovat a tesit saaa :-p juj to bude zabava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kast, noo.. rozbiehame v planovani svadby..riesime oznamka, prstienky, saty, oblek, vizazistku a take "drobnosti".. pomaly ale isto.. ;-) neboj, cez leto dozeniete zameskane x-)
Odpovedať
matulik, vy sa beriete tento rok?
Odpovedať
matuliik tesim s a s tebou...i s tebou tanicka 8-) ...inak ja mam oznamka a ich predstavu uz pad ldhych mesiacich v hlave..tusim ked ma nieco zaujme tak nepopustim :-D ...ja som taka zlta...teda chcela by som tu bielu kombinovat so zltou co sa tyka vsetkeho - kytice,siat,oznameni a pod...aspon uz nieco mam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
biela_ruza vdaka x-) tanicka_photo tento rok chce drahy spiskat zasnuby, svadba sa kona buduci rok (ak to so mnou dovtedy nevzda :-N )
Odpovedať
matuliik nevzdaaaaaaaaaa, musime verit ze sme tie jedine pre nich :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza dakujeeem ;-) verime,ze sme sa nasli..po dllllhych rokoch hladania.. aj vy sa beriete buduci rok? uz mate predstavu, aku svadbu chcete? 8-)
Odpovedať
ano na buduci rok chceme,po mojej skole,priatel uz robi...ja urcite co najmensiu, nexcem tam ani vela ludi,ale zas napr. na tych satach ci kvetoch si to xcem uzit a dopriat si :-D boze po dlhych rokoch? hovoris ako keby si bola starena :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo..vies,dostala som poriadnu nakladacku na fb za vlastny nazor 8-( vidis, to bude tou diplomovkou a statnicami :-D veeeelmo to vplyva na mozog ;-)
Odpovedať
takze ´´svadbujes´´ i na fb? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?