Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee ale já myslela celkem 50lidí :-D možná 60 ale to je max :-N datum úplná náhoda tak snad klapne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
smudlinka10: tak vidim ze tebe predsvadobna horucka nehrozi, mne z toho hrabe uz teraz a to uz mam skoro vsetko premyslene :-D len keby peniaze boli :-D ale urcite je lepsie stresovat na poslednu chvilu, zaividm ti tvoj vnutorny klud :-) aj aj som uvazovala o tvrdom papieri, ale my budeme mat svadbu zeleu, tak som chcela nejaky pekny zeleny papier a ten netusim kde by som zohnala.
Odpovedať
cokoladowaa a skusala si predajnu s umeleckymi potrebami? :-) tam zvycajne maju vela veci, ktore sa daju kreativne pouzit..
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem klidná, peněženka zatím prázdná tak mě to nevzrušuje :-D mě teď čeká moooc důležitých změn v životě než se pustím do plánování 1. brzo příjde vyrozumění o přijetí či nepřijetí na nástavbu - podnikání 2. chlap má od příštího měsíce otevřít živnost a začít podnikat (jen jako zedník) 3. čekají mě závěrky 4. narodí se mi neteř (další :-D ) atd atd ... jinak vám vezmu trošku nervů a rozveselím vás svým věkem,chcete? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hele já psala poslední a ukazuje se Táňa =-)
Odpovedať
tiez som videla seba =-) asi to troska blbne :-p preco rozveselis vekom? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
protože mi v den svatby bude 20 let 1 měsíc a 1 den ... tak si z toho vypočítejte můj aktuální věk :-p :-D
Odpovedať
18 8-) matika mi nikdy nesla ale snad az taka hlupa nie som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D bingo, nejsem ničím praštěná jen aby v tom byl pořádek :-D
Odpovedať
a preco si myslis, ze by si mala byt? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak každej se diví :-| chjo se mám učit a místo toho brouzdám po netu :-N
Odpovedať
divia sa, ze sa vydavas a si mlada? alebo preco?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jo,prý už se mladé nevěsty nenosí ]-( hlavně,že ségry jsou od 18nácti vdané ]-(
Odpovedať
:-D tak svadba nie je o tom kto ma kolko rokov.. hlavne aby dvaja vedeli do coho idu, boli rozvazni, mali kde byvat /aby po svadbe nedochadzalo ku konfliktom/, a aby sa dokazali o seba postarat.. a to hlavneee - aby sa milovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já vím ;-) mě se tak zítra nikam nechce :-( ale jedu po škole za bráchou a jeho přítelkyní tak sa těšííím x-) ale chlap mi do pátku odjíždí do práce :-(
Odpovedať
moj je prec na dva tyzdne.. takze som na tom podstatne horsie :-S hmm.. uz spolu byvate?
Odpovedať
Profilova fotka
už dávno :-N no on jezdí takhle pryč už rok ale výplata je i tak na nic 8-( je to na houby |-|
Odpovedať
tak hadam nie navzdy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka_photo: diky moc za radu, vidis, mrknem a skusim, dobra rada nad zlato :-) smudlinka10: si sice mlada ale laska je slepa :-D hlavne, ak to nieje pod natlakom, musis to chciet sama a byt o tom pevne presvedcena a potom na veku vobec nezalezi :-) mlade nevesty sa mozno nenosia, ale len preto ze dnes vacsina bab doraba skoly a nema na to prachy.. ale ver mi ze po skole to neni o nic lepsie, ja budem mat v den svadby 27 rokov, som po skole a na konte mi pred vyplatou ostava tak 100kc, takze mozes byt v klude, peniaze na to nebudu asi nikdy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
děkuju holky, jsem ráda,že jsem narazila na takové v poho holky x-) jinak můj chlap bude mít v říjnu 30, jenže měl dost dluhů z mládí a už to jelo :-( ale tento měsíc doplácíme další zářez x-) A jak vidíte tak jsem ho odchytla ještě než mi bylo 15 ale nelituji toho a doufám,že ani on. Díky zdrav. problémům jsem jiná než holky v mém věku a jsem za to opravdu moc ráda x-)
Odpovedať
Smudlinka10: jak já bych chtěla mít tvých 18 :-) Jo a zednící to mají v téhle době nejlepší- a pokud jsou na živnost tak je to júplná bomba. Jak se říká "řemeslo má zlaté dno" a je to pravda. Mám kamaráda zedníka a musím říct, že pokud je zedník šikovnej, tak má plat mnohem lepší než vysokoškolák- a to doopravdy.
Odpovedať
Profilova fotka
rybitwi: mozem potvrdit, som po VS a to dost prominentnej a myslim si ze mojmu platu sa kazdy posmial, za to dnes nerobia ludia ani brigady popri skole :-/ ale co uz, vybrala som si, tak sa nemam co stazovat :-) a ako sa hovori, moje zamestnanie je poslanie :-) ha ha
Odpovedať
Profilova fotka
rybitwi snad teď bude líp ;-) holky viděla jsem fotku z ult. té naší berušky (bráchové dcerunky) má nosánek po mě :-D :-D
Odpovedať
smudlinka Konecne niekto kto ma taky isty termin svadby ako ja ;-) Uz mate nieco zariadene resp. zarezervovane?
Odpovedať
no ved to, ze platovo to je dost mizerne.. ale stale sa povzbudzujeme, ze svadba je predsalen raz za zivot.. :-N
Odpovedať
cokoladowaa: No pro mě je spíš horší představa, že nenajdu práci v oboru. Od ledna rozesílám životopisy,abych hned po škole mohla nastoupit a nic- nikde neberou- ani ve státní sféře. Tak asi budu dělat vedoucí v prodejně nebo tak něco- prostě kam mě vezmou- jen abych stihla na tu svatbu našetřit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy nemáme nic, nehrotím to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky! Ani neviete ako ma potesilo,ked som nasla tuto temu ;-) Aj v nasom pripade bude ten DEN 13. august 2011. Je fakt super,ze sa mozme s radostami a starostami z priprav vzajomne podelit a povzbudit x-)
Odpovedať
majapiotrek :-) vitaj v klube :-D dufam, ze ten rok a pol zbehne rychlo :-D uz mate nieco rezervovane/kupene? :-)
Odpovedať
Ahoj, taky se přidávám- i já a můj drahý plánujeme svatbu na srpen 2011 :-) Smudlinka10- mě bude za 2 měsíce teprve 21 ;-) a svatbu nemáme letos jen kvůli tomu, že nám rodiče neustále tvrdí ať nespěcháme, že jsme moc mladí... ( a já ještě rok budu studovat)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?