Menu Forum

Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

26. apr 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
    okres Spišská Nová Ves
 Ahoj veeeron. A kedy sa teda chystate ist za nim? Daj potom vediet ako ste dopadli.
9. okt 2010 o 16:33  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luna303
10
Registrovala sa 8. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov a 1 album. Má 18 priateľov. Okres Šaľa.
fotoportrét
fotoportrét
luna303
10
Registrovala sa 8. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov a 1 album. Má 18 priateľov. Okres Šaľa.
 no jedine, že farárka budem musieť niekde odchytiť. Veď práve, že ani ja neviem koľko trvá vybaviť taký dišpenz, niekde som čítala, že aj celé mesiace trvá kým dá na to biskup súhlas. A to nie každému udeľujú dokonca emoticon Keď to môjmu drahému nedajú tak sa so sobášom v kostole môžme rozlúčiť.
9. okt 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veeeron (31 r.)
8
Registrovala sa 8. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov a 1 album. Má 26 priateľov. Kúty, okres Senica.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    Kúty, okres Senica
fotoportrét
fotoportrét
veeeron (31 r.)
8
Registrovala sa 8. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov a 1 album. Má 26 priateľov. Kúty, okres Senica.
    Kúty, okres Senica
 hainy ....presne neviem ale urcite tento mesiac by sme mali ist za nim nechcem si to nechavat na poslednu chviilku ...chcem aby sme mali vsetky tieto veci zajednaneee a nemala stres ..jasnee dam urcite vediet ako sme dopadli a co nam povedal emoticon
9. okt 2010 o 17:41  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
Registrovala sa 5. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 99 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 27. augusta 2011
    Cierna Voda Chorvatsky Grob, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
Registrovala sa 5. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 99 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 Caute augustove nevesticky emoticon

tak uz sa pridavam aj ja do klubu tych co maju rezervovaneho fotografa a DJa (ktory bude zaroven starejsi), o kameramanovi este uvazujeme... nechceme za to totiz vyhodit velke prachy a ono sa to pohybuje tak od 300-400 eur vyssie co som zistovala... pokial chcete HD kvalitu tak cez 500 eur dokonca. Tak neviem ci zobrat nieco lacne len tak aby bolo alebo radsej nebrat nic. Vraj az na polovici svadbach nebyva ziaden kameraman, iba fotograf... tak neviem. Vyberate inak uz aj saty? Myslite ze to staci obehat az niekedy v decembri/januari?
14. okt 2010 o 10:27  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 dafne13
Akurat som sa bola vcera pytat v jednom salone ze kedy treba prist skusat satky a tam mi tetuska povedala ze staci niekedy vo februari. Takze podla mna mame este cas emoticon
15. okt 2010 o 16:02  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ecinka
Registrovala sa 16. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 album.
  • Svadba bola 2. augusta 2011
fotoportrét
fotoportrét
ecinka
Registrovala sa 16. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 album.
  • Svadba bola 2. augusta 2011
 ahoj dievčence....pridávam sa k vám do témy.....my máme termín 3.8.2011....nie klasicky v sobotu...ale je to pre nás dôležitý deň....to sme sa prvýkrát stretli..... emoticon emoticon emoticon
sledujem..že vy už zháňate vo veľkom sálu,fotografov,dj...atď.....my nechceme klasickú hostinu.len posedenie s rodičmi,súrodencami,svedkami....nič pompézne...ale na druhej strane nezabudnuteľné emoticon emoticon
16. okt 2010 o 16:53  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blondinn
Registrovala sa 26. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa.
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
blondinn
Registrovala sa 26. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa.
    okres Košice
 ahojte baby, tak ja sa pridavam do tejto skupinky emoticon my mame termin 27.8.2011. Mame uz rezervovanu salu, ale inak som v rovnakom stadiu ako vy, tiez len pozeram veci na nete, zbieram infosky a skusenosti od kamosiek. Predstavy by uz aj nejake boli, ale stale rozmyslam ci na to este nie je priskoro, ono sa aj tak vsetko bude asi menit za pochodu. Moj drahy nad vsetkym zatial len mavne rukov, typicky chlap emoticon
19. okt 2010 o 14:33  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 Ahojte. Vitam nove clenky emoticon
19. okt 2010 o 14:43  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
 blondinn - jeeej to mas ten isty termin ako ja emoticon hej, to poznam ze vsetci sa tvaria ze je na vsetko kopec casu... ale kedze som zistila ze fotografi, kameramania a DJovia beru uz davno objednavky aj na buduci rok a dokonca uz nie vsetci mali nas termin volny, tak som zacala aj ja rezervovat emoticon dokonca som vybrala uz aj vizazistu predbezne, dohodli sme sa ze na skuske licenia a ucesu sa stretneme az v lete, kedy mu dam aj zalohu ak bude vsetko ok... nech si hovori kto chce co chce :D a moj nastavajuci to tiez prilis neriesi, bol si so mnou obzriet salu a vybrat fotografa a to je tak vsetko zatial.
19. okt 2010 o 14:47  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinka549
Registrovala sa 26. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lucinka549
Registrovala sa 26. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Spišská Nová Ves
 dievcata ktore si ziadaju o dispenz tak to staci iba naozaj tri mesiace pred svadbou skor vam to ani podpisat nedaju az ked donesiete ziadost o manzelstvo tak vtedy sa to podpisuje. my si tiez o to ziadame a tak nam to vysvetlil farar tak sa neobavajte.
27. okt 2010 o 13:05  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verito
Registrovala sa 6. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 4 inzeráty. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
verito
Registrovala sa 6. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 4 inzeráty. Má 1 priateľa.
 Pre mischel218: Neviem, ci ti uz niekto odpovedal, ale ak chces len salu v okoli NR, viem, ze v Nevericiach je jeden celkom vyhladavany DK. Ak teda hladas take nieco emoticon Ak nie, daj vediet, co by si si predstavovala, ja som zo ZM, celkom to tu poznam emoticon
Ja sa vydavam v Beladiciach v Tartufe 27.8.2011, ale to bol bohuzial posledny datum a 100 ludi by tam voslo iba do 2 miestnosti, co asi nie je najstastnejsie riesenie.
27. okt 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
Registrovala sa 31. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 33 priateľov. Sereď, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
Registrovala sa 31. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 33 priateľov. Sereď, okres Galanta.
 ahoj verito a budeš sa vydávať v kostolíku pri tartufe alebo máte civilný sobáš. emoticon
27. okt 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verito
fotoportrét
fotoportrét
verito
 ahoj z.junasova. No my sme sa rozhodli pre civilny sobas a bude vonku v zahrade v Tartufe, prip. ak by prsalo, tak to vedia urobit aj vo vnutri. Ale ja dufam v to pekne pocasie, ako asi vsetky nevesticky emoticon
27. okt 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 To mi odľahlo, lebo ja som z Beladíc a budeme mať svadbu tiež 27.8.2011 v kostlíku pri tartufe, vlastne hneď vedľa toho kostola bývam. emoticon No možno sa aj stretneme, lebo fotiť by sme sa chceli v tartufe. emoticon
27. okt 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
verito
fotoportrét
fotoportrét
verito
 Jej, sranda, tak to sa potom ozaj mozeme aj stretnut emoticon A kde mate potom oslavu? (Mozno si to tu aj pisala, ale necitala som cele forum emoticon )
27. okt 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
fotoportrét
fotoportrét
z.junasova
15
 oslava by mala byť v Slažanoch, moja budúca rodina tam vlastní cukráreň, je tam aj krčma nad ňou je nová sála kde by to malo byť a je tam aj pekný uzavretý dvor a vlastne aj kulturák. Oni to všetko prevádzkujú, možno to tam poznáš. Takže podľa počtu hostí to bude buď v tej novej sále alebo v kulturáku. emoticon
27. okt 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pepiska2812
3
Registrovala sa 2. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 72 príspevkov a 2 albumy. Má 16 priateľov. Radošina, okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
pepiska2812
3
Registrovala sa 2. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 72 príspevkov a 2 albumy. Má 16 priateľov. Radošina, okres Topoľčany.
 Tak baby,aj my sme pokrocili emoticon mame vybratu restiku,takisto zajednaneho kameramana,na fotografke sa pracuje a budem sa modlit,aby mala volny termin...ale dja este nemame...a myslim,ze na dedine je este cas ist za panom fararom,ci?
27. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
 ahojte aj ja sa pripajam k augustovym nevestam...mali sme mat oktobri ale potom sme si to rozmysleli ze bude zima a tak na konci augusta nebude take velke teplo a ani zima ...tak uvidime ale uz to menit nebudeme...
4. nov 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 1 album. Bratislava, okres Bratislava.
    Bratislava/Ružinov, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 1 album. Bratislava, okres Bratislava.
 Čauteeee, tak som tu po dlhej dobe, vôbec nie je čas, nič nestíham emoticon Ako sa vám darí s prípravami? My máme vybratú reštiku, treba ešte zálohu zaplatiť, to isté platí o fotografovi, včera sme sa stretli s kameramanom, nestíham pozrieť DVD zo svadby, ale ak bude ok, tak tiež zarezervujeme. Ďalej máme rezervovaného jedného týpka na účes a vizáž a tiež DJa. Len problém máme obrovský s matrikou - obrad chceme vonku a oni nie a nie povoliť, úplatok sa im žiada...
4. nov 2010 o 23:58  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala sa 16. apríla 2010 na beremese.cz. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Okres Ostrava.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala sa 16. apríla 2010 na beremese.cz. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Okres Ostrava.
    Česká republika
 Dobré ránoemoticon Můžu se připojit? Svatbu mám 13.8.2011 a zatím nic moc nezařizuji emoticon Už je to třetí termín, který jsme měli vybraný - nejdřív to byl duben, pak květen a nakonec srpen - přítel se dozvěděl, že jede v lednu na 6 měsíců na misi do Afghánistánu. Takže teď řešíme něco trošku jinéhoemoticon Ale je fakt, že už toho mám doma relativně dost - termín na matrice i na zámečku,botičky, kravatu, část výzdoby.. emoticon a po vánocích asi začnu zařizovat emoticon Krásný den plný úsměvů přeje Ivča
5. nov 2010 o 04:54  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zsuy
Registrovala sa 15. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 77 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zsuy
  • Nevie kedy bude svadba
 kast emoticon nebudete mat nahodou svadbu v Berku? emoticon Ja śom volala v NZ na matriku a povedali, ze v pohode moze byt obrad vonku v zahrade za poplatok, ale budeme posledny par- cize okolo 17 vecer... neviem co povedali tebe.. my to nakoniec budeme mat v hoteli leonor.
5. nov 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zsuy
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zsuy
  • Nevie kedy bude svadba
 kast sorry, teraz som si vsimla, ze si z BA :D takze omyl ohladom restauracie emoticon
5. nov 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
fotoportrét
fotoportrét
dafne13
2
 kast - ziaden stres, ze nestihas.... casu je este dost emoticon my mame zatial restiku, DJa, fotografa a nedavno aj vizazistu a kadernika som dohodla. ale inak vobec nemam predstavu o satoch, vyzdobe, svadobnej kytici a ostatnych veciach takze tiez to bude chciet este vela casu kym sa vsetko vymysli.... fakt vam nechcu povolit obrad vonku? to chcete cirkevny ci civilny sobas?
5. nov 2010 o 08:49  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
 dafne13 - problém je s civilným obradom. V kostole mať nemôžeme, lebo priateľ už raz mal a na úrade nechcem ani za svet, proste sa mi tie úrady nepáčia, odpudzujú ma. Tak sme chceli urobiť obrad v parku pri reštaurácii kde bude hostina. Problém je však ten, že zrovna v Ružinove to proste nechcú urobiť. Vyhovárajú sa na rozhádaných poslancov so starostom a že nikto nesobáši len starosta a v auguste môže mať ešte aj dovolenku... A v závere pani na matrike povedala, že máme počkať na komunálne volby a že ak zostane tento starosta, tak by to hádam vedela potlačiť (z čoho jasne vyplynulo, že chcú úplatok!!) Počkáme do tých volieb a po volbách asi oslovíme všetkých poslancov - len neviem, či každý môže sobášiť alebo podľa čoho zistiť kto môže a kto nie... Ale nevzdáme to! Napr. v Petržalke s tým nie je žiadny problém, lenže to by sme museli presúvať hostí z obradu na hostinu a neviem si predstaviť, že by na tom obrade stáli, lebo fakt nemám chuť platiť prenájom nejakých stoličiek alebo lavíc a nosiť ich do parku v Petržke... Vy budete mať obrad kde?
5. nov 2010 o 17:51  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinkatinka
2
Registrovala sa 20. júla 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 482 príspevkov, 2 albumy a 2 inzeráty. Má 55 priateľov. Okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
martinkatinka
2
Registrovala sa 20. júla 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 482 príspevkov, 2 albumy a 2 inzeráty. Má 55 priateľov. Okres Čadca.
 ahojte, aj ja sa pridávam. Svadba bude 6. augusta 2011, už som si založila fotoalbum, v ktorom mám nejaké fotky čo by som tak asi chcela. Máme zarezervovanú sálu a boli sme aj v kostole, kde sme chceli vedieť, či je možná svadba aj krstiny v ten istý deň. farár povedal, že bez problémov, ale máme sa prísť zapísať až po novom roku, keď už bdue kalendár emoticon chceme to až na 16:00 hod. aby po svadbe boli hneď krstiny nášho drobca, ktoré sa narodí v apríli.
Kamerovať bude zrejme švagor a fotiť nás bude kamoška, ktorá je profi fotografka. Dva-tri mesiace dopredu sa dohodneme na presnom počte ľudí a tiež objednáme jedlo v rezervovanej sále.
Šaty si objednám z jednej anglickej stránky, výjdu ma lacnejšie ako požičiavanie. Kyticu mi urobí kamarátka kvetinárka a stačí mi pozrieť si asi už len topánky, prípadne z nejakej web stránky objednať závoj. Účes a líčenie si dám urobiť v kaderníctve, ktoré je v našom paneláku a vlastní ho susedka emoticon
Obrúčky pôjdeme objednávať po Novom roku, to som už nakázala priateľovi emoticon No a čo sa týka hudby, to je jediné, čo musí zariadiť on emoticon
6. nov 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zsuy
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zsuy
  • Nevie kedy bude svadba
 AHoj martinkatinka,

Vitaj medzi nami emoticon kde si objednavas svadobne saty? na ebay? mohla by si dat nejaky dobry tip emoticon
6. nov 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinkatinka
2
fotoportrét
fotoportrét
martinkatinka
2
 práve že na ebayi nie, ale chcem zo stránky wedding-dress.gown.com
6. nov 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ritak
1
Registrovala sa 19. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 28. augusta 2011
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
ritak
1
Registrovala sa 19. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
    okres Michalovce
 Ahojte baby, nevestičky emoticon

Náš čaká náš velký den 28. augusta a o 4 dni budeme mat 10. výročie emoticon a zatial nemame nic, len rezervovanú sálu emoticon ...
6. nov 2010 o 19:07  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
 martinkatinka, na tej webovej stránke majú nádherné šaty, ale nebojíš sa, že ti nesadnú??
6. nov 2010 o 19:21  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ritak
1
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
ritak
1
    okres Michalovce
 dievčatá čo poviete na tieto šatky ???
http://www.tidebuy.com/product/A-line-Skirt-with-Chapel-Train-2010-New-Wedding-Dress-WM-0197-208156.html
6. nov 2010 o 19:41  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš