Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
8-) ajoj tesim sa s tebou..pockaj ako myslis tazke? musela ti predavacka pomahat ich obliect? :-D
Odpovedať
denulkah to som rada, ze si zazila ten pocit :-D ja co som skusala saty, tak ani jedny neboli tazke.. =-) a to som sa pripravovala na ohromnu zataz :-D ale nic, boli lahuckee.. dufam, ze aj tie, ktore si dam urobit take budu :-D
Odpovedať
neboli az moc tazke, len taksie ako som si myslela, a nemala som svoje topanky, ale oni my dali asi o 2 cisla vacsie, takze sa mi este aj vyzuvali a k tomu aj ti saty, ale boli prekrasne, a ta pani mi pomahala ich obliekat aj vyzliekat, aj ked sa jej cudujem ako to mohla robit, lebo uz mala taake velke brusko, ze som sa bala, ze mi tam porodi. Ale bol to prekrasny pocit, byt nachvilku princeznou.
Odpovedať
to fakt treba uz ted skusat saty :-S
Odpovedať
ja som nemala v plane skusat saty, len som sa dostala na akciu s Mary Kay, a tam ma aj hned obliekli, cize namalovana a aj v satach
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeej aj ja xcem..ktovie ci u nas v meste tiez je tato firma
Odpovedať
Profilova fotka
neskusali ste si nahodou niekto saty od Maggie Sottero? pozerala som na stranke a ma uzasny vyber siat, hned by som si vybrala aspon z 10tich ;-) len ktovie ci ich vsetky maju aj v salonoch...
Odpovedať
dafne, urcite nemaju vsetky v salone... ja som hladala moje saty od san patrick a sami mi povedali v salonoch, ze za rok sa urobi aj cca 100 siat roznych, takze nemaju to vsetko v salonoch.. ani moje saty som tam nenasla, ale skusala som si podobne, s rovnakou suknou a druhe som skusala s rovnakym korzetom.. takze tie moje si dam usit
Odpovedať
ahojte. no ja uz tiez zacinam vybavovat pomaly veci a to sa vydavam 13.augusta 2011.pomaly treba aby som na nic nezabudla tak aspon vsetko v pohode stihnem bez stresu.
Odpovedať
h.a.i.n.y ahoj... uz ste si niekde zohnali salu lebo vsimla som si ze si zo snv a my tiez hladame salu na ten isty termin ako vy.
Odpovedať
lucinka549 Ahoj. Napisala som ti uz do IP :-)
Odpovedať
ahojte baby, ako postupujete s pripravami? uz mate aj kupene, nieco dolezite, alebo potom od augusta zacnet naplno, aspon tak to planujem ja
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj :-) no my mame uz aj hudbu zajednanu, svokrik nam v piatok oznamil.. a nasla som obchodiky so svadobnymi poharmi a s bizuteriou.. no krasa.. a aj v pohode ceny maju.. zatial sa len tak obzeram, nic podstatne este nekupujem.. a co ty? :-)
Odpovedať
ja tiez len obzeram veci a pytam sa. Premyslame ci v DK, alebo v restike, ale taha nas ta restika, - budeme mat menej problemov s nakupovanim a zohananim- ale este nic take dolezite. Akurat mi drahy vcera oznamil, ze buduci rok pojde na asi 2 mesacnu sluzobku do Ruska, ja len dufam, ze to bude skor, a nie ked budeme v plnych pripravach na svadbu.
Odpovedať
denulkah, ani v dk nie je vela problemov s kupovanim.. ved si zaplatite firmu a ta sa postara o komplet vyzdobu.. :-) takze ziadny problem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no čo myslite?? kedy začať s pripravami,, ja by som to chcela 20 augusta :-)
Odpovedať
ahojte, prosim nevie niekto z vas kolko stoji sala na svadbu PKO Presov? dakujem:)
Odpovedať
takascova, PKO v PO je jedna z tych drahsich sal a terminy maju neskutocne napraskane.. pokial viem, spoluziacka bola s priatelom rezervovat tristvrte roka pred svadbou a povedali im ze uz idu neskoro, ze niektore holky si tam salu rezervuju dva, tri roky dopredu.. :-) co je na tom pravdy, neviem.. a za prenajom saly sa plati bud 4 alebo 8 000 sk.. a plus na kazdu hlavu este za jedlo..
Odpovedať
ichem, mame ten isty datum, aky chcete vy.. mam uz zarezervovanu salu a hudbu.. v auguste bude na rade kostol.. no a este potrebujeme fotografa a kameramana cim skor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka_photo :-) pekny datum... nemysliš si, že v auguste bude ešte velmi horuco na svadbu??... my už chceme isť zajednať salu, dj, fotografa a kameramana,, no neviem ako to je s kostolom ...lebo ja odchadzam do zahraničia a neviem kedy to stihnem, kedy pridem a tak... :-) nad šatami už uvažuješ??
Odpovedať
ichem, koncom augusta uz take horucavy nie su.. vtedy zvyknu byt burky, ale ja verim, ze na nas den D nebude po kvapkach ani stopy :-) saty som uz bola skusat.. ale len z jedneho dovodu.. chcem si dat usit take ako mam v albume.. a chcela som vediet ako na mne budu sediet.. skusala som dvoje siat.. jedny mali suknu ako na tych mojich, ktore chcem.. a druhe mali korzet ako tie moje saty.. takze viem, ze si mozem dat usit a sadnu mi super.. no pokial si z mesta, alebo svadbu planujete v meste tak kostol cim skor rezervovat.. kedy mas svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobre vedieť, lebo som dosť uvažovala najprv 20.8.2011 ako aj ty, no uvažujem už aj nad 27 aut. prip. 3 sept.. ale ostanem asi na tom 20 aug. 2011 pekny datum, ma niečo do seba.. takže šaty si ideš dať šiť? no super ... no a som z mesta takže asi zajdeme spolu aj do kostola aspon sa informovať, tam treba chodiť tušim aj na nejake nauky,, nevieš kolko pred svadbou sa chodi na nauky?? a ktore to šatičky si davaš vlastne šiť?? tie san patrick čo maš v albume?? a inak tie topanočky biele čo maš v albume su krasne,,, nevieš kde ich ide zohnať?? dakujem :-)
Odpovedať
na nauky sa chodi tak ako vam povedia v kostole.. niekto to odriesi par mesiacov dopredu, niekto len par tyzdnov.. tohto roku sa tym urcite zatazovat nemusis.. saty si idem dat sit tie BONAIRE ktore su v albume.. no a za topanky dakujem :-) kupis ich cez ebay.. maju roznu velkost podpatku.. od baleriniek az po 10 cm podpatok. tie moje maju 3 cm
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcela som sa spýtať kedy pôjdete na prvé potulky po svadobných salónoch. Ja by som išla hneď teraz, ale asi by sa na mňa divne pozerali keby som išla skúšať šaty rok pred svadbou. Alebo Nie?????? :-| Poradťe kedy by mohla byť tá vhodná doba na skúšanie. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooo :-) kde ste všetky augustové nevestičky. Ako ste na tom s prípravami. Ja by som chcela dátum 27.08. lebo sme sa vtedy s priateľom zoznámili a v deň našej svadby by sme boli spolu sedem rokov. Ešte nemáme skoro nič zarezervované ani kúpené. Jedine svadobné poháre už máme bezpečne odložené. :-)
Odpovedať
z.junasova - ahoj, ja som sa pytala v jednom svadobnom salone, ze saty staci pozerat tak 4-5 mesiacov pred svadbou, do svadby sa postava moze zmenit, mas este cas :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
z.junasova - my mame ten isty termin ako chcete vy - 27.08.2011 ;-) ale vybrali sme ho cisto nahodou, bude koniec leta, ludia sa vratia z dovoleniek a snad este vyjde aj pekne pocko. Uz sme ale rezervovali miestnost na hostinu a tak v priebehu mesiaca chceme uz aj fotografa pomaly najst. Zavisi asi ze odkial si a kde chces mat svadbu, lebo v BA je uz par vychytenych miest na cele buduce leto plnych... takze podla mna neni vobec skoro. ale saty asi staci niekedy v zime zacat pozerat.
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka, presne tak som to myslela. Chcem si urobiť prehľad, zistiť aký typ šiat by mi najlepšie sedel a pod. A hlavne na internete môžu vyzerať tie šaty neviem ako krásne a v skutočnosť môže byť úplne iná. A v lete aspoň nemusím zhadzovať zo seba tony oblečenia pri toľkom prezliekaní. Takže niekedy začiatkom nového roka by som šla na hotové a rezervovala si nejaké tie šatky. dafne13 konečne niekto s rovnakým termínom svadby ako my. :-) Mala by byť v okolí Nitry, konkrétne v Slažanoch, lebo moji budúci príbuzní sú majiteľmi sály kde by som chcela svadbu. Tiež plánujem fotografa a kameru vybaviť ako prvých. Inak som z okolia Trnavy, ale teraz bývame so snúbencom u jeho rodičov pri Nitre.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?