Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
tani? a mne tiez posles tu stranku? :-p
Odpovedať
ja ju hodim sem, ked ma vymazu, tak viete preco :-D
Odpovedať
http://www.velvetheavenshop.sk/novinky/ ;-)
Odpovedať
tanicka, ďakujem za stáránku, už som pozerala, niektoré veci majú zaujímavé :-) Možno sa odtiaľ bude dať niečo vybrať aj na svadbu. Ale ja sa tak trocha bojím bižutériu objednávať cez net, vadí mi, že to nemôžem vyskúšať, ako to bude vyzerať a tak... Strašne sa mi páči tá bižutéria čo mám vo fotkách, ale asi ju mať nebudem, lebo pôjdem radšej popozerať po obchodoch, až si vyberiem šaty, aby som to k tomu zladila...
Odpovedať
no vitaj kast.. :-D uz som sa bala, ze co je s tebou :-D :-D ten nahrdelnik je pekny, co mas.. a ja pravdepodobne tiez najprv pobeham obchody s bizuteriou a objednavky z netu budu az v nevyhnutnom pripade.. :-) je to risk a potom nahodou ked nebude sediet, tak starosti s predajom 8-(
Odpovedať
tanicka, ďakujeeem, veď normálne mám nervy, keď nemôžem ísť na túto stránku ]-( :-D dnes som na nete objavila dva super hotelíky, vraj jeden je dosť drahý, tak uvidím, až mi pošlú ceny a druhý má krásne prostredie a vraj aj ceny sú v pohode, tak som strašne zvedavá! Normálne som z toho nadšená, že tuším si aj budem mať z čoho vybrať, tak dúfam, že po cenovej kalkulácii ma to nadšenie neprejde :-D
Odpovedať
velmi ti drzim palce, aby si si vybrala ;-) planujes teraz niekedy v blizkej dobe zistovat?? inak, ja tie topanocky co mam v albume, tak o tri mesiace ich objednaaavaaam :-o :-D wow.. a dokonca len na minimalnom podpatku.. no krasne su :-D a musim si ich objednat, ked je taka ponuka..
Odpovedať
tanicka, máš na ne nejakú super ponuku??? Sú veľmi chutné, len ja dám asi prednosť otvoreným, resp. nejakým remienkovým letným, u tých mám menšiu pravdepodobnosť, že mi domrzačia odreninami nohy... :-S Bože, prišla som sa sem odreagovať, lebo v sobotu máme skúšku - na prvej a druhej prednáške sme mali jedného profáka, na tretej iného a na skúšku príde zase iný... ten čo príde na skúšku nám poslal okruhy otázok a akože 6 z toho sme mali odprednášaných, 2 som našla v knihe a 12 okruhov vôôôôbec nikde nie je! Zrovna som mu poslala "milý" mail! Vieš čo, napísala som už do oboch vytipovaných hotelov, tak uvidíme... z jedného už odpísali, ale len takú otázku, že kedy máme termín, že potom mi to pošlú nacenené. Tak očakávam, že keď som dala 20. august 2011, tak už mi ani neodpíše... inak, skús pozrieť, jeden je www.divokavoda.sk a druhý www.ponteo.sk Snažím sa teraz len zistiť cenové relácie toho čo ma zaujme, ak budú vysoké ceny, nemusím tam ani chodiť pozerať... ušetrím si cestu...
Odpovedať
tak ja si vezmem tieto, pre istotu ak by prsalo.. v otvorenej spicke mi zmoknu nohy a vsetko sa potom smyka 8-( :-D mam velmi neprijemne skusenosti :-D nechcem riskovat :-D :-D ale ved uvidim.. si to objednam aj tak az v lete a potom sa rozhodnem.. ved do buduceho roka ich este rozchodim urcite.. po dome :-D :-D juj a na skuske ti drzim palec.. ja idem od pondelka ucit 8-( na druhy stupen na dva tyzdne.. tak som zvedava co to bude za psychiatria :-D ten ponteo hotel sa mi osobne paci viac.. no a o tom pristupe tiez viem povedat svoje.. pisala som dvom kapelam, jedna odpisala uplne milo, v pohode.. ale druha len jednou vetou.. ani dobry den, ani s pozdravom, nic =-) ziadna profesionalita z ich strany.. takze troska ma odradili aj tymto.. ked je taky aj ich celkovy pristup, tak dakujem pekne.. ale aj tak som bola od zaciatku pre tu prvu kapelu.. som zvedava co cez vikend povedia svokrovci.. tebe kati prajem nech ti to pali a nech si vytiahnes len taku otazku ktoru si naucena.. :-D
Odpovedať
Tak to hej, to je tiež pravda, len čo keď mne vždy plné topánky mrzačia nohy aj keď ich obujem sto krát ]-( Vieš čo, to Ponteo sme zrovna vylúčili. Poslali mi odtiaľ cenník, ceny jedla by som ešte prežila, ale brať korkovné 5 euro na 0,75l fľašu vína je poriadne choré! Donesieme si svoje víno a zaplatíme viac za korkovné ako za víno?!?! :-. Magori... Fakt neviem kde tu chodia na takéto srandy. No a z tej divokej vody mi zatiaľ neodpísali nič, čo som tam poslala kedy máme termín... fakt milí ľudia. Takže už máte vybratú kapelu? Teraz svokru ukecať, aby to rezervovala, čo? :-D Aj ja tebe budem držať palce s tým vyučovaním, veru by som nechcela. Pamätám si keď som bola na ZŠ a prišiel k nám niekto mladý učiť... Fuh, sme robili dobré nervy :-N
Odpovedať
kast ja som tiez taka, neznasam take topanky a nohy mam donicene uz po chvili,takze kedze saty budu po zem tak na topankach az tak nezalezi,nie? si dam biele balerinky a mam vyriesene :-D
Odpovedať
:D kast, tak ja si teraz vyskusam, co je to stat oproti ziakom, ktori robia nervy :-D wow :-D no a mrzi ma to s tym hotelom :-S ale ked z tej vody budu rozumni, tak urcite poslu cennik.. ved bezne sa rezervuju terminy uz aj na buduci rok, tak co.. ]-( a tie ceny |-| tak to je teda chore.. dufam ze kapelu rezervujeme, snad sa to nikomu nebude zdat drahe a ked ano, tak este mam v zalohe dve dalsie kapely.. a ked ani tie nie, tak nech si hladaju oni :-D biela.ruza, ved tie moje topanocky, oni su to vlastne ako balerinky, len na nizkom podpatku.. je to zmes tych dvoch topanok co mam v albume.. tie balerinky co tam mam, tak si rpedstav na 3 cm podpatku s tym, ze nebude svetla, ale cierna podrazka.. proste tie fotky topanok su rovnake, len jedny su balerinky a druhe maju 6 cm podpatok
Odpovedať
Článok sa načítava...
tanicka odkial si ich objednala ak sa smiem spytat? lebo ja som zhanala podobne, len cierne, ale aj tie biele su fajn. aj tu na fore mi nejaka baba dala kontakt na dalsiu, ktora ich objednava odkialsi z ameriky, ale nemam uz na nu kontakt :-|
Odpovedať
no bud biele, alebo cervene su.. o ciernych neviem.. do IP poslem kontakt ;-)
Odpovedať
tanicka, si riadne užiješ, lebo teraz sú žiaci ešte oveľa horší než sme boli kedysi my... my sme aspoň len srandu si robili, dnes už sú skôr zákerní niektorí... Napr sme jej pustili takého veľkého tučného škrečka na stôl, ona sa odsunula v sekunde až ku stene a začala v panike vrieskať že myyyyš :-D a my sme sa náramne zabávali :-D :-D potom nám dala za trest písomku... ]-( :-D Ja mám aspoň v tomto výhodu, že sa nemusím s nikým radiť, teda okrem priateľa. Ale zase - pôjdu na to naše peniaze...
Odpovedať
:-D no, dnes som bola v tej skolicke, vyzera to na pohodku :-D dufam, ze moja bublina nepraskne :-D eeej, zasluzila by si si aj dve pisomky za toho skrecka :-D :-D :-D :-D no a co sa tyka toho radenia, tak ja len take "inspiracie" beriem od kamaratiek, ktore sa vydavali, prip. chystaju vydavat.. no a samozrejme konzultujem so svokrickou, pretoze svokor nechava vsetko na nas :-) a svokricka je tiez super, takze ona nam do toho nezasahuje tym stylom ze "toto nie, tamto nie, toto tak a tamto tak", ale skor tak, ze ked ma nejaky lepsi napad, tak poradi.. :-) ale ked vidi, ze ja s priatelom sme sa uz na niecom naisto zhodli, tak samozrejme do toho nezasahuje.. takze som nadmieru spokojna.. :-)
Odpovedať
tani tak to musis mat paradnu svokru. normalne zavidim (v dobrom). skoda ze takych neexistuje viac :-(
Odpovedať
rora, no nechcem zakriknut, ale takych svokrovcov ako mam ja, to je nieco uzasne.. staraju sa o mna a pomahaju mi ako vlastnej dcere.. ked je teraz priatel prec na dva tyzdne, tak mi svokra vola, ze jej chybame a kedy k nim pridem :-D alebo si s nou na icq piseme obaja :-D no naozaj su to super ludia.. vsetko beru s humorom.. a ked u nich spim, tak este aj ranajky nam chysta :-D nemozem povedat jedno krive slovo.. |-| a dakujem ti.. :-) zivot ti tu svokru urcite niecim inym /lepsim/ vynahradi.. ;-) to som si ista..
Odpovedať
no ved ja to uz beriem tak, ze svokra prisla o vela, nie my. a vasich so svokrovcami si uz zoznamila ci uz sa poznaju? moja mama chcela aby som ich uz davno zoznamila, ale tak to uz je to teraz bezpredmetne...
Odpovedať
moja rodina sa s priatelovou pozna.. mrzi ma, ze mate taketo vztahy, ale aspon jedno je dobre a to to, ze priatel stoji pri tebe a nie pri mame /teda aspon z toho co som vydedukovala/..
Odpovedať
no stoji pri mne, lebo jemu sa ona tiez otocila chrbtom, je mi to luto, ved ked toto spravi vlastna matka.... nuz ale stava sa. ludia su vselijaky, bezcitni... :-(
Odpovedať
aspon ze mate jeden druheho
Odpovedať
tani tiez sa pridavam ze ti zavidim...u nas ani jedna zo stran nie je na tom idealne
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak to tiez obdivujem take vztahy ;-) ja uz nemam zaujem aby sa to vyriesilo, uz sme svokrovcov "uzavreli" a pre mna uz neexistuju. neviem ako pre priatela kedze ide o rodicov... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no jasnacka, tam neni problem ;-)
Odpovedať
super rora, aspon nieco ;-)
Odpovedať
tak k tejto teme sa mozem pridat aj ja, ja mam mojich svokrovcov velmi rada a viem, ze aj oni mna maju a som rada, ze su taky, aj ked ma par razy sklamali, ale to je urcite normalne pri rodinnych hadkach. Akurat ma svokra potesila v nedelu, nahodou boli v jednej restike blizko od nas a ze tam maju aj peknu salu na svadby, tak sa tam s priatelom chystame, potom poviem, ze ako to dopadlo. Lebo sa rozhodujeme medzi KD a restikou, uvidime co nam ponuknu a povedia. a este mi oznamila, ze zacne kupovat alkohol, tak ma to tak potesilo na srdiecku. A bratova krsna povedala, ze ako svadobny dar mi da limuzinu, tak som z toho hapy.
Odpovedať
teším sa s tebou.. :-) mne akurát dnes svokrička oznámila, že rezervovali nám sálu, takže máme naisto dátum 20. august 2011 a keď chcem biele návleky, tak kľudne si mám objednať firmu.. aj keď to teda bude drahšie, im to tiež nevadí :-) a svokrík mi oznámil, že s hudbou si nemám robiť starosti, lebo to zariadi on :-) a na tú kapelu čo plánuje vybaviť som dostala kontakt ako prvú s referenciami, že dokážu urobiť super zábavu, takže schvaľujem svokríkovi plán :-D a takisto sme podebatili o predbežnom zozname hostí.. mali by sme sa vojsť do stovečky :-D takže dnešok bol úspešný.. a limuzínu nám svokrík tiež sľúbil už dávnejšie, tak snáď sa podarí :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?