Svadba v apríli 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prida sa niekto? Mame zarezervovanu salu, viac nic. Mam uz zacat aktivne planovat?
Odpovedať
Profilova fotka
@zanazu5 ahoj ahoj.my máme tiež 20 apríla..a už sa mi stalo, že niektoré priestory sú rezervované. Ja si už bookujem dopredu všetko. 6 mesiacov je síce doba...ale ubehne to rýchlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 my máme 20 apríla...a máme fotografa, už aj na 90% priestory, vizazistu, líčenie, hudbu a aj kolace ideme dojednat tento vikend...ja chcem mat vacsinu hotovu, nakoľko mi hrozia buduci rok bc statnice :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@lucycat ahoj, v piatok sme si boli konecne zarezervovat termin na obecnom urade a ked sme odtial odchadzali, tak mi ten moj zahlasil, ci uz som spokojna.. :-) ze uz mu nebudem s tym pilit usi.. no nelub ho.. :-) myslim, ze 6 mesiacov je akurat doba na aktivne organizovanie..predsa len to ubehne ako voda a nechcem mat tyzden pred svadbou stres z toho, co mi vsetko este treba doriesit..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zanazu:) je to ako cez kopirak, my mame to iste, nakoniec sme sa dohodli, ja to vsetko riesim a on to iba odsuhlasuje. Chlopi na toto nie sú, a ja mám rada kľud, stres ťažko znášam, takže radšej v kľude a s rozvahou. Miesto už máte vybraté?? My sme nakoniec ostali pri Vinárskom dome v PK i keď stále hľadáme niečo s terasou alebo záhradou, aby sa dalo ísť von.
Odpovedať
halo haloo.:D...svadbicka 27.4.2013..:)) nech uz je ten den.:)
Odpovedať
Ahojte, u nas to tiez vyzera na april :-) 6.4. :-)
Odpovedať
ahojte babenky. ja plánujem tiež svadbu v apríli 2013, bud 13. alebo 20. ešte sme sa nedohodli. a nemám absolútne nič, ani šaty, ani faru vybavenú ani sálu zajednanú :-) akosi to ešte vôbec neriešim :-D ale ked to tu tak vidím, čo už všetko máte, tak ma začína chytať panika, a minimálne tento al.budúci týždeň si aspoň tú faru s tou sálou skúsim, kedže nechystám veľkú svadbu, max. 30 ľudí, bez všetkých tých ceremónií, len malú diskrétnu svadbičku, tak si myslím že to celkom rýchlo vybavím a nebudem mať hádam problémy :-) no a ked budú tak to nechám na september a hotovka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@coopis nechcem strasit ale ak chcete mat pekne miesto na hostinu je uz na case si nieco vybavit....takisto fotograf a kameraman
Odpovedať
tak ja som zacala nieco podnikat len pred par dnami..a v pohode mam kostol, salu, kadernicku, dohodnute predbezne stretko s fotografmi,stretko s hotelom pre hosti... buduci tyzden idem skusat satky....celkom rychlo to ubieha
Odpovedať
dievčence tak sme dneska podnikli nejaké kroky, a už mám termín 20.apríla, už aj kostol zajednaný, aj reštiku na hostinu, aj šaty na skúšku a všetko v pohode vychádza a úplne bez problémov aspoň zatiaľ :-) a maličkosti sa doladia postupne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Žienky, pokiaľ ešte nemáte zajednaného fotografa na svoju aprílovú svadbu, máte u mňa 20% zľavu a rande predsvadobné fotky grátis ;-)
Odpovedať
jaaj..ja mam skoro vsetko vybavene...ale tie kolace nie a nie vybavit....a sa priznam..ze som teraz akasi leniva a sa mi ani nechce:D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nam este veeeeeeeeeeeeela veci chyba :) ale pohoda :)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 13.aprila. Baby na aku hodinu mate obrad, lebo my sme si dali o 16:00 a svokruska vravi, ze to je na april velmi neskora hodina. No mne sa to nezda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monikabubko my mame tiez na 16:00, iny cas by som ani nebrala :)
Odpovedať
Pre mna by to bol idealny cas tiez, ale ze vraj o tom case uz bude zima :-D
Odpovedať
kopec veci este chyba, ale to postatne uz mame :-) kostol, sala, jedlo, kapela, foto..ja uz mam saticky..este obliect zenicha, topanky..zakusky, obrucky pozvanky...tak sa to tak pomaly krystalizuje :-) my by sme mali mat obrad o 14,30..chceme stihnut po obrade este nejake foto za denneho svetla :-)
Odpovedať
Nam tiez este velmi veela veci chyba....salu, kostol,, fotografku, kameramana, starejsiu mame,ale Dj este nie,ani obrucky,, zakusky, topanky, ci oblek pre zenicha este nemame. Oznamka som objednavala dnes, tak sa uz na ne velmi tesim :-). A saty som si objednavala , su krasne, len cez Vianoce som pribrala, takze musim za kazdu cenu znova zhodit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka :)
Odpovedať
Hm, my mame tiez v aprili, predvcerom sme vymysleli, ze by sme sa mohli zobrat a riesit sme zacali vcera... :) casu dost
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?