Svadba v apríli 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prida sa niekto? Mame zarezervovanu salu, viac nic. Mam uz zacat aktivne planovat?
Odpovedať
@alenquita tak ja som presvedcena ze nam to vydrzi cely zivot to ja mam len take myslienky niekedy hluupe :-D :-D salu sa uz chystame tyzden aj nieco rezervovat ale nejako nam to nevychadza stale sme len v praci :-( ale snad bude volne na ten termiin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 A aku salu mate vybratu? :-)
Odpovedať
@alenquita my premyslame ze v nejakej restike nerobime velku svadbu este to pobehame a uvidi sa ale uz mam jednu restiku vyhliadnutu aj pekne to je vyzdobene tak uvidime este poviem si dost casu no nakoniec ani stihat nebudem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 Myslim, ze s restauraciou problem nebude ;-) Zvlast, ked to zajednate takto skoro :-) Ale uplne suhlasim s tym, ze co viete naisto, treba vybavovat uz teraz a nenechavat si to na neskôr, lebo potom bude naozaj problem vsetko postihat ;-)
Odpovedať
@alenquita ved to cim skor tym lepsie uvidime kedy sa nam to podari vybavit ved ani teraz nemame moc casu a ked zarezervujem restiku tak potom mam cas na ostatne veci vsak?
Odpovedať
@kk02 ahoj:) my sa berieme v maji. povodne som tiez chcela malu svadbu, no uz len ked pride priatelova rodina, to bude 120 ludi :D no uvedomila som si (na viacerych svadbach), ze budem mat tolko akcie v ten svadobny den, ze aj keby tam bolo 50 ludi, nestihnem "pokecat " s kazdym....tak uz mi to je nejako jedno :D
Odpovedať
@kk02 ahoj:) my sa berieme v maji. povodne som tiez chcela malu svadbu, no uz len ked pride priatelova rodina, to bude 120 ludi :D no uvedomila som si (na viacerych svadbach), ze budem mat tolko akcie v ten svadobny den, ze aj keby tam bolo 50 ludi, nestihnem "pokecat " s kazdym....tak uz mi to je nejako jedno :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zanazu5 : ja ťa chápem, máme asi rovnakých priateľov, aj môj sa len smeje, že máme ešte na všetko čas, pritom tá kapela čo ich chceme mať je už rezervovaná na náš termín, čiže nikdy nie je dosť času...a tiež si chcem plno veci urobiť sama, čiže najbližších 10 mesiacov sa určite nudiť nebudem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tiiinuskaaa: aj mi máme svadbu 13.4. a tiež sme nerobili oficiálne zásnuby, priateľ ma požiadal o ruku 13.4.2011, čiže to bude take menšie výročie :)
Odpovedať
@katka115 jej super, tak sa teším na našu "spoluprácu" ;-) Inak baby musím sa pochváliť, včera sme konečne priateľovym rodičom oznámili termín svadby a dokonca sme si stihli aj zarezervovať sálu :) taaakže pokrok 8-)
Odpovedať
@tiiinuskaaa super gratulujem
Odpovedať
nezabudnite aj na pohodlné a kvalitné topánočky - najlepšie tanečné keďže sú na tancovanie stvorené, dajú sa spraviť aj na mieru, v rôznych modeloch, farbách, materiáloch, podpätkoch atd...kto bude chcieť nech napíše viac info pošlem do IP
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ciglianova nám bude hrať snúbencového oca skupina takže sme im nič neplatili :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 Jasne :-) Prve musis zarezervovat priestor, v ktorom sa to bude cele diat, lebo od neho sa potom odvija viac- menej vsetko. Ci uz druh a farba vyzdoby, alebo menu, hudba... A ked sa uz teraz takto o tom bavime, vobec nemam strach, ze by si si to nechavala na poslednu chvilu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mo_mo Nieco mi hovor :-D Mi sme napocitali 100, ale verim, ze to este skreseme pod 80. Moja povodna predstava bola 50- 60, no ked sme to zacali pocitat, rychlo sa to zmenilo :-D Potom sme prisli na to, ze bud budeme mat uplne malinku svadbu- do 15 ludi- s rodicmi, surodencami a svedkami, alebo velku, celorodinnu. Lebo bud pozves vsetkych, alebo nikoho. Aspon u nas to tak je :-(
Odpovedať
@alenquita presne tak. skor sa priklanam k tej prvej alternative :) stanovim si priority, ktore musia byt, no a na zvysku sa budem musiet posnazit usetrit :/
Odpovedať
Profilova fotka
@mo_mo Boze, malo tam byt "My sme napocitali..." :-D Presne s rovnakym zamerom ako Ty som do toho isla aj ja, ale potom som si povyberala par veci a dodavatelov, ktore nie su prave najlacnejsie a rozmyslam, ako to dodatocne skresat. Ale to uz nie je take jednoduche, takze nam zostava setrit, setrit a setrit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ja sa vydavam 27.4. 2013... zatiaľ mame rezervovanu salu, hudbu, fotografa a momentalne je v štadiu riešenia kameraman... svadba to bude veľka cca 180 ludi a z nich asi tak 45 folkloristov... žur ako sa patri :) Na šaty a dalšie veci je podľa mňa ešte dosť času...ale suri ma moj nastavajuci. Hneva sa,že nič neriešim, že ma cela svadba vobec netrapi, ale keď ja si ozaj myslim, že mame ešte dosť času...
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkatutti Tak Tvojho nastavajuceho Ti tu zavidia asi vsetky nevesty :-D Vacsina sa totiz stazuje na nezaujem zo strany svojich snubencov, ktori si aj dva tyzdne pred svadbou bez obleka, hudby ci terminu v kostole stale myslia, ze casu este maju aj na stavbu noveho domu :-D Takze sa tes, ze mas takeho, ktory to intenzivne preziva s Tebou a ked Ta bude az moc nahanat, nechaj ho nieco zariadit ci vybavit sameho, ved ono ho to rychlo prejde ;-)
Odpovedať
@martinkatutti no @alenquita ma úplnú pravdu :D Čo by som ja za také dala ;-) Ten môj si myslí, že je to úplne zavčasu niečo riešiť. Že stačí tak v januári :P som rada, že som ho vôbec prinútila ísť so mnou vybrať sálu a rezervovať ( a aj to sa mu nechcelo chodiť po viacerých :D museli sme rezervovať hned prvú... hehe chvalabohu poznam ho, tak sme pre istotu hned isli do tej čo sa mi lúbila...) ach chlapy :D
Odpovedať
Profilova fotka
@tiiinuskaaa Ale aspon si dosiahla co si chcela ;-) Mohla si ho zavolat do tej, ktora sa Ti najviac paci a bola si si ista, ze nebude namietat a ze zajednate prave tu :-) Ja mam stastie na chlapa :-) Ten moj si rad a zvedavo vsetko prezrie, povybera, poradi, ale nijak zvlast to ani nenahana ani neodklada. Ma predstavu, kedy co treba vybavit, a tak sa mi s nim vsetko dobre planuje :-) A vyber vyzdoby a takych estetickych veci (hoci sa na to rad pozrie aj poradi) nechava uplne na mna :-D
Odpovedať
@alenquita ahoj no uz som sa trosicku do toho pustilla pozreli sme si viac restik a rozhodujeme sa medzi dvomi neviem sa rozhodnut :-) :-) uvidime ktora da lepsiu ponuku ;-) farbu vyzdoby chcem fialovu menu este sama neviem nato je cas
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 Ano, to je rozumne :-) Ale podla coho vam budu robit cenovu ponuku, ak este nemate vybrate menu? My budeme menu vyberat asi az vo februari alebo marci. Na to je este naozaj more casu ;-) Ale tiez sa rozhoduj podla toho, ci sa Ti do nej fialova vyzdoba bude hodit. Nie kazdy priestor ju totiz znesie... Ak si pevne rozhodnuta, prihliadni na to ;-)
Odpovedať
@alenquita chceme im poslat mail s menu co asi dame a uvidime kto co ponukne samozrejme menu mozno potom zmenime ved to je dost casu akurat pozeram na nete tie navleky na stolicky do prenajmu lebo dostavam ponuky po 2eura ale to sa mi zda dost :-| zatial len pozeram na nete a pomalicky si zacnem pisat co chcem a co nie
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 Ak v tych restauraciach maju pekne stolicky, ja by som ich vobec neobliekala ;-)
Odpovedať
@alenquita aj nad tym premyslam :-D :-D ozaj a mame aj fotografa zabudla som napisat takze este nakoniec budem stihat vsetko :-D :-D :-D a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 Iba sala.... Stale iba sala :-D Ta je zajednana od jesene minuleho roka a odvtedy stagnujeme :-D Cakam, kym bude mat dekoraterka cennik na rok 2013, cakam, kym bude jesen, aby som konecne zajednala fotografa, cakam do januara, kedy mi cukrarka povie, ze nam napecie, cakam kym pridem domov, aby som zajednala DJ-a.... Stale iba cakam :-D A ked sa konecne tohto vsetkeho dockam, tak to uz asi bude vsetko a nebudem mat viac co vybavovat :-) Koho ste si vybrali ako fotografa? A urcite tie stolicky nenavliekaj do tych strasnych navlekov. Ak su pekne, treba ich nechat vystavene a zbytocne to vsetko neprecackavat a peniazky odlozit na ine ;-)
Odpovedať
@alenquita hihihiiii iba stale cakas ved uz aj ja budem odteraz stale cakat mam cas fotograf je priatelov kamos takze sme zvolily jeho aspon ho uz pozname zo stolickamy mas pravdu asi ich necham tak ved este to urcite pomeniim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 Ved prave, aj ja som uz zmenila vsetky povodne predstavy :-D Nechaj to chvilku plynut, ono to same vykrystalizuje ;-)
Odpovedať
@alenquita ja viem este vela veci pomenim ako pises necham to tak a same sa to vykrystlizuje uvidime :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?