Svadba v apríli 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prida sa niekto? Mame zarezervovanu salu, viac nic. Mam uz zacat aktivne planovat?
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 Zasnuby sme nerobili. Ani neviem, ako by to malo vyzerat :-D
Odpovedať
@alenquita @parvinka0001 Aj ja si myslím, že sa nemame kam ponáhlať :) Ale v lete uz chcem ist aspon tu sálu, dj, cukrárku a pod. veci zajednať :) My sme tiež nerobili oficiálne zasnuby s rodičmi. Proste ma priatel požiadal o ruku a im sme to už len oznámili :) Svadbu mame 13.4 :) a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@tiiinuskaaa Ano ano ano. Aj my chceme vsetko zacat riesit az cez leto. A zasnuby u nas prebehli identicky :-) A mimochodom- datum svadby kazdej z nas zistis tak, ze myskou bez klikania prejdes na nasu ikonu a vtedy sa Ti objavi, kde a kedy bude svadba, kedy sme sa registrovali a co sme posledne pridali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zasnuby sme tiez nemali ziadne oficialne :D svadbu mame 27.4. a nedavno sme rezervovali aj kameramana, ostatne veci uz zacneme riesit az v lete :) salu, kapelu foto a video sme objednali dopredu, lebo sme presne vedeli, koho chceme
Odpovedať
@alenquita dakujeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katenka23 Ahoj, takze mame spolocny termin ;-) Aj my uz viac- menej vieme, ktorych ludi chceme- fotograf, dj, zakusky, vyzdoba- ale povedala som si, ze nasjkôr zostatnicujem (v juni) a potom môzem zacat saliet zo svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tiiinuskaaa Nie je zaco, kedykolvek aj nabuduce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenquita mna tiez cakaju statnice zaciatkom juna :D tiez chcem najskor zostatnicovat, a tak vybavovat uz vsetky ostatne veci :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katenka23 Presne :-) Budeme si navzajom drzat palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenquita mozme spolu stresovat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@katenka23 Nie, navzajom sa upokojovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pripajam sa do diskusie :). My mame 27.4.2013 v Castel Mierovo. :) Ale okrem toho nemame zajednane este voooobec nic. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@juljul Rovnaky datum ;-) V kastieli v Oponiciach :-) Doteraz zajednana len sala, ale oddnes uz aj vizazista :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tiiinuskaaa no ja mam svadbu 20 aprila na svoje narodeniny :) ja uz mam salu,aranzerku ,kameramana a fotografa
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Radi sa dohodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
je to sice pracudesne, ale uz by si mala zacat realne planovat dodavatelov. v 9/2013 mam uz rezervovane 2 svadby..:)
Odpovedať
ahojte my sme sa rozhodli na 6.4 2013
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 A co uz mate zajednane? :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@alenquita ahoj neuveris ale este nemame nic zajednane :-D :-D ale uz sa chystame obehat a popitat sa na salu ked ja ani neviem co mam teraz vybavit a co ma este cas :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Och, nemusis sa bat, realne staci vsetko zacat vybavovat az niekedy od jesene/zimy. Teraz len treba v prvom rade zohnat salu- tu co najskôr, potom fotografa, pripadne kameramana a DJ. Vsetko ostatne ma cas na priebezne zajednavanie ;-) Tym myslim termin v kostole, saty, vyzdoba, prip. catering... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jáj, my sme včera zarezervovali sálu a zaplatili zálohu. Fotografka, kameraman a starejší a DJ v jednom sú už tiež pekne rezervovaný :-) Fotografku ešte overíme naživo pri spoločných fotečkách rande, ktoré dám miláčikovi ako darček k predvýročiu svadby :-D Jáj, už vidím ako sa moooc teší, stále básni že by sme si mali dať urobiť nejaké pekné fotečky. Normálne som prekvapená, ako sa zaujma o rôzne somarinky a pozeráme fotečku čo kto ako :-D .... a ešte je to až rok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 Och, nemusis sa bat, realne staci vsetko zacat vybavovat az niekedy od jesene/zimy. Teraz len treba v prvom rade zohnat salu- tu co najskôr, potom fotografa, pripadne kameramana a DJ. Vsetko ostatne ma cas na priebezne zajednavanie Tym myslim termin v kostole, saty, vyzdoba, prip. catering...
Odpovedať
Profilova fotka
@kabo No vy ste teda sikovni a rychli! Radi pozujete? Neviem, ci by bol môj mily taky nadseny dalsimi fotkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To sa uvidí :-D aké fotky sa podaria :-) Dúfam, že aspoň pár ich bude použiteľných :-D
Odpovedať
@alenquita len ci bude nieco volne myslim sala co citam tak vsetci rok dopredu a ti mas co zajednane??stale pozeram a citam som nedockava az moc sa tesim ako male dieta :-D :-D aj niekedy sa az bojim ze sa toho nedockam ze co ak sa dovtedy rozideme to je moje negativne myslenie lebo predca rok je dlha doba
Odpovedať
Profilova fotka
@kabo No hadam ked budete mat aj predsvadobne aj svadobne fotky, tak nejake sa musia podarit. To by musel byt skulavy fotograf, aby ste nemali nejake pekne ;-) Koho ste si vybrali ako fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 Ak sa idete brat, musis byt presvedcena, ze vam to vydrzi cely zivot a nie iba rok do svadby... :-D Tu salu potrebujes rezervovat rok dopredu iba v pripade, ze chces nejake vychytene miesto, alebo ze byvas v okrese, kde je nedostatok takychto priestorov- vtedy je o ne bitka. My sme rezervovali Chateau Appony v Oponiciach ;-) Najkrajsia svadobna sala, aku som kedy videla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenquita My máme Lenku Košickú, tak som zvedavá, dúfam, že nesklame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kabo Mne osobne sa jej praca velmi paci, takze o to viac som zvedava na vase fotky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?