Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
dakujeme matka:) tu bizu mam doma uz od februara :-D chcela som aj celenku, ale po case som nastastie zmenila nazor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam aj celenku, no neviem ci ju pouzijem. Kde si dala robit karticky na vysluzky a etikety?
Odpovedať
karticky na vysluzky sme si robili doma a na palenku sme si objednavali a to cez net dam ti link na stranku dufam, ze sa to moze, a ked nie ze to zrusia tak ti to poslem do IP :-) http://www.svadba-nevesta.sk/etikety_...
Odpovedať
Profilova fotka
a cez aky program si to robila?
Odpovedať
cez photo shop, obrazok sme si nasli a bolo -vlastne sestrin priatel to dotvoril :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat pozeram tu stranku, pekne veci tam maju
Odpovedať
hej maju a nebolo to ani velmi drahe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko si ich objednala?
Odpovedať
60ks pre mna aj pre priatela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no je tak akurat. Budes to lepit na flase? Ja som rozmyslala, ze na redovom by som dala take male palenky (vies take co su ozdobne) a na naich by som prilepila taku etiketu
Odpovedať
u nas redovy nie je,takze my to budeme lepit na flase v ktorých bude palenka... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame aj redovy, tak si musim este zohnat kroj :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sobicatko6 : pekne budes mat satky ;-)
Odpovedať
dakujem matka :) najskor som chcela nieco viac nariasene, ale nepristane mi to ,tak som sa rozhodla pre jednoduchsie :-N a ty ako?uz si skusala saty?
Odpovedať
Profilova fotka
posli mi email v IP a poslem ti obrazok mojich siat
Odpovedať
poslala som... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som ti poslala na email :) Prosim o zhodnotenie :)
Odpovedať
su krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že nebudem prečačkaná, keď si zoberiem tu bizu k tym satkam :-|
Odpovedať
ja mam este aj cipkovane bolerko a chcem mat aj zavoj a tie saty tiez maju cipku atd...a je mi to jedno :) aspon budeme pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja budem mat bolerko aj zavoj by som chcela, tak neviem ako to bude vyzerat s celenkou
Odpovedať
matka poslala som i email :-) tak zhodnot teraz
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: prekrasna budes nevesta x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, posielam vam v IP mail ...aj ja vas chcem vidiet 8-) ...ak teda mozem
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto samozrejme ze mozes, ale ja nemam realne foto, len foto na modelke
Odpovedať
liviapet-ja som ti poslala:) neskor dam saty na mne aj do albumu, ale este je skoro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto : aj ja som ti poslala
Odpovedať
baby uz mate vybrate menu? alebo mate aspon predstavu ake menu by ste chceli? :-) kolko idete davat zakuskou do vysluzok? :-) :-)
Odpovedať
Ja menu este nemam, lebo hotel ho teraz na jesen ide upravovat - ale hned ako to bude, urcite menu vyberiem. So zakuskami do vysluzok teda neviem, zasa ja rozhodne nemienim nic prehanat. U nas dostanu zakusky iba hlavni protagonisti na svadbe a flasku svadobneho vina asi kazda skupina/rodina po 1ks. Hotovo. :-) Ja chcem peknu a oddychovu posvadobnu nedelu.
Odpovedať
caute.......aj ja s vydavam v aprili.................jupi....................dnes som zacala len na rozpise............do vianoc chceme mat vsetko pripravene...............pod stromcekom budu obrucky......,,,,,,,,,,,,,,
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?