Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac, mas krasne obrucky v albume...aj sa od teba mozno inspirujem, len ja nechcem kamienok
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto, my mame taky problemik, ze ja chcem bez fotky a drahy s fotkou ]-( a ja sa neeeeeeeeeerada fotim... :-N tak ho spracujem na bezfotkove oznamko ;-) 8-) :-D :-D ale ako sa poznam, ta sa nakoniec necham ukecat na oznamko s fotkou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nastastie moj drahy suhlasi s oznamkami bez fotky :-) dokonca uz zacal sam nejake tvorit, len este stale to nie je to prave
Odpovedať
Profilova fotka
tak este je dost casu doladit predstavu :) moj si uz vybral text... uz len doplnit hodinu a je to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ta mojemu drahemu je to jedno ake bude oznamko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak text vybral pekny, cize nemozem sa stazovat ;-) a ma podmienku, ze nechce ruzove oznamko... a tu farbu nemusim ani ja, cize da sa mu vyhoviet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to tak isto :-) drahy uz zacal oznamko vyrabat, a tiez je to celkom fajn.. aj text aj uprava, aj ked sa to bude musiet este doladit... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, ta kde ste vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
pracujem, tak som tu len chvilku cez obed :-) inak skor chodim na rok 2011
Odpovedať
Profilova fotka
jaj
Odpovedať
Profilova fotka
ale ak chces mozem chodit aj sem k tebe 8-) uvedomujes si, ze uz je to len necelych 7 mesiacov (myslim :-D ) do svadby ??
Odpovedať
Profilova fotka
;-) uz sa nam to kraaaaati ;-) :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a velmi sa tesime,ze nam to tak rychlo ubieha... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano :-D co mate inac noveho, dievcata?
Odpovedať
ahojte kocky, no nam sa vyskytli problemy so salou-hladame novu, no zial neuspesne uz je skoro vsetko obsadene, tak som trosku z toho nestastna :-( a pochvalte sa , ktora co uz mate? aby to tu bolo veselsie...ako s oznameniami kedy sa ich chystate rozdavat?
Odpovedať
Ahojte babenky...pridávam sa k vám...my plánujeme tiež svadbu 30.4.2011...mame vybavenu sálu a kameramana... chystame sa zajst za kňazom a ešte ostatné záležitosti riešim ako fotograf a hudba..
Odpovedať
Profilova fotka
tak,my sme dnes boli za kameramanom-fajn chlapik,pustal nam jedno zo svojich dvd a som nadsena,len dufam,ze aj nam urobi take pekne... :-D
Odpovedať
sobicatko6 : oznamka staci rozdavat 2 az 3 mesiace vopred. Nieje to prilis skoro, aby na tvoju svadbu niekto zabudol, ale zaroven ani neskoro, aby si niekto nemohol vyhradit na tvoju svadbu cas. Takze my budeme rozdavat take 2-3 mesiace vopred. Skor urcite nie.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas sa drahy smial, ze oznamka si dame ako valentinsky darcek... ze co originalnejsie vymysliet... nie zly termin na zaciatok, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne dnesw dosla bizu na svadbu a tento tyzden sa chystame za knazom. Pri oznamkach sa trapim, ale ide to nejako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto: som rada, ze to budes chodit aj koli mne :-) Baby ved ten cas tak rychlo uteka, necelych 7 mesiacov a uz budeme mat titul pani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uz iba tolko? :-o fiiha.. to aby som zacala daco dalej riesit... :-)
Odpovedať
caute baby:) tak uz konecne mame salu :) sa tesim dufam, ze sa uz nic nezmeni.dnes sme si boli s priatelom aj pre obrucky, uz ich mame doma a su naozaj krasne, zo zaciatku som nechcela matne, ale zapacili sa mi lebo ked som videla tie nase :)...hej aj ja som si vsimla, ze to strasne rychlo uteka:), ale tak dufam,ze aspon ten svadobny den pojde pomaly a my si ho uzijeme a, ze sa ho dockame :-N :) lucyferia: dakujem za radu,no my sme to doriesili tak, ze v januari pojdeme pozyvat len osobne a bez pozvanok, aby sme vedeli aspon priblizny pocet kto vlastne pride no a potom niekedy zaciatkom marca pojdeme zaniest pozvanky a ti, co este nebudu rozhodnuti alebo tak-sa vtedy uz budu musiet vyjadrit. :-) a
Odpovedať
sobicatko6 To uz mate obrucky ? :) No ty brdo, ste si dali nacas :)))
Odpovedať
lucyferia: ano uz ich mame, pretoze sme chceli mat da sa povedat tu najdrahsiu polozku z krku-no teda priatel :-D
Odpovedať
baby nikto z Levic alebo okolia LV ci NZ sa tu nenajde :)?
Odpovedať
Profilova fotka
drahy planuje vybrat obrucky na svadobnom veltrhu v inchebe zaciatkom februara... :-) a pozyvat.. no teraz v lete sme si spravili taku cestu po slovensku... a kazdemu, ktoreho chceme na svadbe sme to povedali... a origos pozvanie bude priamo s oznamkom... dakedy vo februari asi... ked mi dvaja zijeme v ba, a vacsina rodiny zije na orave a na vychode. v ba malokto.. a svadba bude tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mi este obrucky nemame, ale uz sa chystame nieco poriesit, mozno budu na Vianoce nejake zlavy. sobicatko6: A mate kombinovane, alebo len jeden druh zlata?
Odpovedať
martinkaa: pozri mame obrucky v albume, no su netradicne , ale nam sa pacili a priatel je z nich uneseny, tak som mu aj radost chcela spravit ;-) vysli nas 510eur, ale dali sme nejake zlato na vymenu tak sme vyslednu sumu platili teda drahy platil 270eur
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: pekne mate obrucky :-) Aj ja mam taku bizu ako ty :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?