Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ta kde ste vsetky??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Taak, dnes uz konecne mozem nabeton povedat, ze mame vybavenu salu s jedlom, fotografa a hudbu. jupi jupi inac, vcera nemile prekvapenie: Isli sme si potvrdit salu a tam na nas pozerali ako na debilov, lebo moji iniciativni skorosvokrovci uz rezervovali salu na datum o dva tyzdne neskor - je pravda, ze sme sa o takom datume bavili, ale ni nebolo naisto
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto: tak to mas fakt poriadne iniciativnych svokrovcov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto, ber to tak, ze ste niekomu, kto chcel svadbu v ten vas povodny termin, spravili radost - uvolnili ste im salu ;-) :-)
Odpovedať
Ja som saty uz skusala, dokona kolekciu 2011, ale za ten svet sa neviem rozhodnut... :-S - i ked mam sice jedny rezervovane, este v tom nemam jasno...mam ich v albume, komu sa bude chiet, moze kuk... helfnete mi
Odpovedať
Profilova fotka
luciferia, osobne sa mi viac pacili tie od maggie sottero. aj ti krasne sadli :) ale zalezi, ako si sa v ktorych citila..
Odpovedať
Profilova fotka
luciferia,tiez si myslim,ze tie maggie sottero su lepsie a krajsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucyferie, tiez sa pridavam a odporucam maggie sottero
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my mame vybaveny termin v kostole, zarezervovaneho fotografa, kameramana, DJ-a a salu
Odpovedať
Dievcata, (asemilka, dadika271, angielka) dakujem! Ostanem teda pri tych Sottero satach. Angielka, no super, par veci uz je tym padom z krku :)
Odpovedať
Profilova fotka
lucy...mne sa tiez viac na tebe pacili MS :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucy prepac ak sa zamontujem, ale podla mna ti fakt tie Sottero ide najviac...sice pristane i ta Emily, ale Soterro ma pekne tie trblietky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som, ze este tyzden pred svadbou nebudem mat topanky... ale omyl.. uz ich mam :-) ale saty si neviem vybrat... :-D :-D
Odpovedať
martinka: no hej trocha som sa bala, ale ta zasielka je poistena takze ked by boli rozbite nic sa nedeje, posles spät a poslu ti nove, ale boli tak zabalene, ze by sa isto nerozbili :-)
Odpovedať
ahojte babenky....pridavam sa k vam....30.aprila 2011 si povieme s drahym ANO. A kedy sa chystate na saty???ja uz mam nejake vybrane z netu,len neviem kedy si ich mam ist skusat,ci uz teraz ci neskor.A neviem si vybrat farbu vyzdoby saly.... :-(
Odpovedať
9adka9 : vítam ta medzi nami :) no ja uz saty mam a to som skusala v NR a uz v niekorých salónoch majú objednávky na jún az august 2011, co som bola prekvapena. Tak aj z tohto dovodu som si saty radsej vybrala a dala uz aj zalohu.
Odpovedať
Profilova fotka
9adka9 vitaj :-)
Odpovedať
...jeej dakujem .... ;-) ....no tak uz by bolo aj na case sa ist vidimepokukat...zatial mam z netu vybrane 3...tak v priebehu tohto mesiaca uz aby som sa aj vybrala do salonov...
Odpovedať
asemilka - hehe, uplne som na tom rovnako. Topanky uz su, ale tie saty furt.... :)
Odpovedať
no mna v BA zrusili vsade ze este budu 3 kolekcie a nech pridem v januari ]-(
Odpovedať
ja nemam este nic :D
Odpovedať
ivulikivulik - v salone EL uz maju kolekciu Maggie Sottero na 2011 - ja som uz bola na skuske. Tam si sa informovala? Ci ty chces saty inej znacky?
Odpovedať
Profilova fotka
No vidim, ze asi uz kazda z vas ma saty alebo topanky, ja nemam nic :-) ale asi by uz bolo nacase nieco hladat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a krizik (ked budete mat svadbu v kostole) kde davate robit? Ja som pozerala na stranku www.musinsky.sk a pekne ma tam kriziky. HM?
Odpovedať
martinkaa - tak napriklad ja este v kriziku nemam celkom jasno, ale ked pozeram na toho Musinskeho, tak je to velmi pekna praca...
Odpovedať
Profilova fotka
lucyferia - aj mne sa pacia od neho kriziky, su velmi pekne prepracovane
Odpovedať
Profilova fotka
aj som ich pozerala,su velmi pekne,len skoda,ze tam nema ceny :-| martinkaa-z toho si nic nerob,ani ja nic nemam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dadika271 ma tam ceny, len musis pohladat na stranke
Odpovedať
Profilova fotka
caute. mam otazocku k tomu kriziku... kto ho zvykne kupovat? mladi? krstni rodicia? alebo kto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?