Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: jasne, ze si pamätam :-) Co sa tyka siat, tak este nemam ziadne. Obrucky asi pojdeme vyberat cez Vianoce, mozno budu nejake zlavy. V kostole nam povedali, ze staci, aby sme prisli v Januari.
Odpovedať
tak babenky, ja uz mam tie svoje prave - jednoduche, ale pre mna krasne ;-) a videl ma v nich aj priatel , ale povedal, ze vsetky su ako zaclona :-D my ideme na obrucky v septembri..ale prisla som na to, ze s popolnocnymi satami to bude horsie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko, tak ja som na tom naopak. popolnocky mam, ale svadobne si neviem vybrat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam ani svadobne ani popolnocne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martinkaa, este mas caaaaas :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam, ze potom po vianociach uz nebude neskoro, lebo sa budem vydavat v plavkach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj :) nieco si urcite najdes :) planujes si obzerat veci az tak neskor?
Odpovedať
Profilova fotka
no, hej drahy saty videl, ale len na fotke... :-) my tak ci tak nebudeme mat tradicnu svadbu a ani mi moc nezalezi na tom ci ich uvidi pred tym alebo az pri obrade... ;-)
Odpovedať
Ahojte..čo tu máte nového dievčence??? :-) Pozerám že šaty rozoberáte ja mám už svadobné ale budú sa musieť ušiť na mieru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadobne vybrate zatial len z obrazku... :) ale v septembri si ich pojdem vyskusat :)
Odpovedať
Profilova fotka
to som jedina co si este neskusala saty? =-) ja si stale myslim,ze mam na to este dost casu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dadika, ja som saty skusala len naaaaaaaaaahodou... este mas cas. a koncom roka uz bude mozno aj nova kolekcia :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, ja som saty skusala asi takym stylom, ze draheho sestra sa tiez mala vydavat teraz v septembri a bola si skusat nejake saty a ja som jej isla robit kritika, lenze saty mala objednane z ineho salonu a este neboli dodane do toho konkretneho. mali prist tak za pol hodinu, no a ona ze sak zatial si poskusaj nejake ty... :-) takze tak... a druhy krat som bola s kamoskou ktora ma zas svadbu v oktobri, behat po meste a sup ho do salonov... :-D ale ani raz som nesla cielene, ze si idem skusat saty... :-) nahoda je blbec... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,mozno hej,ale zase mi bolo povedane,ze len aby tie nalepsie neboli uz zajednane :-D ved uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale no, sak krasnych siat je strasne vela, akurat si z nich treba vybrat :-) a ak by si nezohnala podla svojich predstav tak si daj saty usit :-D budes mat jedinecne a originalne... ;-)
Odpovedať
alisska..super náhodné skúšanie šiat :-D :-N Dadi...neboj aj ty si vyskúšaš čoskoro ;-) Asemilka...a tvoja príhoda o skúšaní šiat? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lulu... boli sme s mamkou, sestrou, krsnou a sesternicou na vylete v polsku... a isli sme okolo svadobneho salona... a baby hned - pod, ides si vyskusat saty... :-D tak som si ich vyskusala:) a bala sa na seba pozriet do zrkadla... :-D :-D to mali zo mna najlepsiu zabavu... ]-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadika271: ani ja som este neskusala saty a myslim, ze este je casu dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no martinkaa aspon,ze som neni sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
po vianociach sa do toho pustim a myslim si ze najdem super saty pre mna :-)
Odpovedať
Asemilka...super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som este neskusala saty. Chystam sa na to zaciatkom oktobra - myslim ze by to malo stacit.
Odpovedať
ahojte my sa berieme 16.4. 2011. Vybrali sme si ho pretože môj má v ten deň narodeniny a nechceme ho prehadzovať radšej sme sa rozhodli, že nebude svadba v kostole ale na mestskom úrade. Momentálne máme zjednanú sálu, kuchára, muzikantov zháňame starejšieho. Šaty som si ešte neskúšala ale chystáme sa v októbri do Poľska tak tam sa chceme pozrieť a našla som aj dobrý salón v Stupave. Budeme mať tak okolo 50 ľudí. Dúfam, že nevadí že som sa k vám tak vtierkla.
Odpovedať
Profilova fotka
eerica : a preco by to malo vadit? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a poháre už máte?? Ja neviem či ich kúpiť, či objednať z netu a ani neviem, aké by som chcela :-)
Odpovedať
martinkaa: my sme si pohare objednavali z pamas trencin, a nelutujeme su naozaj krasne pamiatka na cely zivot :) vysli nas 75 eur aj s postovnym a gravirom:)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame salu,kuchara,fotografa,kameramana,hudbu a ten pan co bude hrat bude aj starejsi....myslim,ze to podstatne by sme mali. :-D pohare som uz tiez pozerala,ale neviem si vybrat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre nko, mozem sa k vam pridat?
Odpovedať
Profilova fotka
no samozrejme, ze sa mozes k nam pridat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6 : a nebala si sa, ze sa ti posotu rozbiju? Ja neviem, ci ich mam objednat z netu alebo kupit u nas.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?