Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
dadika nebooj zvládneš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved co ine mi zostava,ale ja ho postupne nejako nenapadne spracujem :-D :-D
Odpovedať
dadi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved na nich sa inak ani neda :-D :-D
Odpovedať
Presne :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja to robim tak isto... pomalicky a nenapadne mu vsetko podsuvam pod nos... :-) on by nemal problem zbuchat celu svadbu az v aprili... :-) ale ten vysledok by som nechcela radsej ani vidiet... :-)
Odpovedať
BAby takže ja Vás opúšťam kolklnosti ma prinútili presunúť svadbu na január 2011
Odpovedať
Profilova fotka
no,alisska to su chlapy... :-) lulu,docitala som sa a blahozelam :-)
Odpovedať
Dadi dakujem :-) Ale ak Vám nevadí budem tu taký pozorovateľ ktorý niekedy prispeje :-N :-)
Odpovedať
Ja sa pripajam k teme, ja budem mat 30.4. 2011. Ako prve som vybavila fotografku + kameru a salu. Teraz riesim ci kostol alebo obycajny sposob. Predstavy o farbach mam tiez, uz doma pribudli nejake prve dekoracie. Ako zacne skola uz sa tomu tak nebudem moct venovat, takze teraz daco povybavujem co sa pritrafi... uz bola aj prva skuska siat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám tiež svadbu 30. apríla. Zatial mame vybavený kostol, fotografa a kameramana. Dost nam robi problem miesto na hostinu, budeme mat 90 ludi, tak hladame nieco kde bude vela miesta na tancovanie (bo bude vela mladych ludi) a z coho nezbankrotujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja tak pozeram, ze toho 30.4. sa nas bude vydavat dost... :-) angielka tak tento tvoj problem poznam, my este ked sme s drahym rozmyslali nad velkou svadbou, sme sa len tak boli vypytovat na kapacitne moznosti v restikach v okoli a nad 60 ludi bol fakt problem... nakoniec sme sa rozhodli ze svadba bude mensia a bol problem vyrieseny... teda aj financie nam tento problem vyriesili... :-) drzim palce v zhanani... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No veru aj ja som prekvapena ze sa nas tu 30aprilovych naslo dost :))) dufam, ze nebude blaznive pocasie :)
Odpovedať
Profilova fotka
lucyferia, pocasie nebude blaznive.. hadam :-D ved to uz bude skoro maj ;-) :-D babule, ja som cez tyzden skusala prvy krat svadobne saty... normalne som sa na seba bala pozriet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
velka noc je neskoro,asi preto nas je tolko na 30.aprila,aspon my sme sa tomu prisposobovali. :-)
Odpovedať
caute nevesticky, planujeme tiez v aprili, akurat som zistila, ze Velka noc je 24.april,.... takze vyzera to tiez na 30.4, mozno sa aspon vyhneme blaznivemu aprilovemu pocasiu:))..... to vyzera na svadobny naval v kostoloch po tomto datume:))))... uz mate nieco rezervovane??? saty ste uz skusali??.. ja nic,najradsej by som mala malu svadbu, ale vyzera to, ze sa nevyhneme oslave s minimalne s 50 ludmi, takze sa budem musiet do toho pustit pomaly :-) ...a tiez vacsnina veci bude na mne, vsetko okolo toho vybavovat, takze fuuha..ani netusim, kde zacat...
Odpovedať
lucy109 - prva skuska siat u mna uz bola, nasleduju dalsie. Hosti budem mat cca 55. A zacni tym, co je tvoja najvacia priorita. Moja priorita bola fotografka - takze som sa prisposobila jej. Dalej hned som zacala pozerat salu. Neviem ake mas priority ty, ale popozeraj si asi salu a miesto obradu ako prve, mozno muziku, fotografa, kameramana....
Odpovedať
lucyferia: :-) ako prve som si zacala na nete pozerat fotografov ..dakujem Ti za rady.. so salami to bude velka sranda - vidim to na niektory z hotelov v BA, co neni extra romanticke ako napr. trenciansky zamok - to musi byt uzasna romantika :), ale zasa, ked vacsinu ludi mame z BA, zda sa mi najriesenie oslavit to tu... priority su ktory kostol a ktory hotel.... a jasne saty, prstienky :)... tesim sa, ze exituje takato stranka, aspon sa da poradit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucy109, my uz mame fotografa a dj. a co sa saly tyka, tak to ideme objednavat v septembri. a nedavno som skusala uz aj saty. ale to tak zo zvedavosti.. :-) povedala som si, ze tak koncom roka zacnem vybavovat vsetko ostatne... hadam stiham :-D bude nas okolo 60 :-D
Odpovedať
kocky vy ste sikulky :-) ...ja som chcela uplne malu svadbu, tak som doteraz nekukala skoro nic - len prstene :-D ...ale teraz to vyzera na tych 50 ludi a to chce predsa svoje :-D .. drahy ma len 12 ludi, zvysok je cely moj :-N , tak som aj rozmyslala to zredukovat len na najblizsiu rodinu...ale zasa, ked je na svadbe viac ludi, co sa radi bavia - lepsia zabava a super vecer aj pre tych najblizsich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez svadbu 30.4.2011. Mam vybavenu salu, kostol, kameramana, fotograda, hudbu, kadernicku. Salu som rezervovala v januari 2010 a uz som mala velky problem ju zohnat, nakolko mame 130 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha martinka,tak to bude riadna akcia :-D tolko ludi....my sa mame cez vikend stretnut s fotografom a s panom z jednej kapely,tak som zvedava co vybavime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz hladam nejake doplnky, ozdobky a take somarinky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule :) ako pokracujete v pripravach? ja mam popolnocky... a drahy oblek :-) a momentalne hladame nejake nie drahe ubytko v ba..
Odpovedať
Profilova fotka
ja, co sa tyka oblecenia, este nemam nic, ani moj drahy. Ale bolo by nacase nieco zhanat, ved pomaly, ale isto sa to blizi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, chcem sa vas opytat, ako robite svadobne oznamenia? Je na to nejaky specialny program? Dakujem
Odpovedať
ahojte nevesticky :) martinkaa, tesim sa, ze si tu aj ty/ raz sme si pisali pamätas, ze budeme na seba mysliet cez sobas, ale to sme boli zatial len dve a vidis kolko nas tu je :-) :-) /davno som tu nebola a vidim, ze nas je ozaj vela :) to sa tesim a vítam tu vsetky nove :) tak ja uz mam skoro za sebou aj skusanie siat, este zajtra ma caka skusanie v diamonde a rozhodnem sa , ze ktore saty-zrejme zajtra uz budem mat aj vybrate - dufam:-) :-) co sa tyka priprav: buduci tyzden sa chystame na matriku spisat civilnu zapisnicu a nasledne pojdeme na faru , aby sme tam zaniesli vsetky potrebne doklady. uz nam prisla aj zalohova faktura za salu, vlastne uz mame skoro vsetko okrem oblecenia snubenca a topanok, ja este nemam vybrate popolnocky, a vizazistku.. na obrucky sa chystame v septembri, ale tak predbezne sme uz boli pozerat-fuuu to bolo, malo kedy sme sa zhodli, ale tak co uz :-D urobime snad kompromis :-D 8-) 8-) nemame este oznamenia, ale predstava je- nebudeme si ich robit sami to je iste.etse musim malym druzickam zohnat saty. A len dufam, ze ten den neprejde velmi rychlo, ked sa uz na to tak dlho chystame- no nie? :-) :-) ked budete mat baby nieco nove tak piste:) pekne pripravy
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa vam priznam, ze uplne najvacsi stres a strach mam z toho, ci na vlastnej svadbe vydrzim byt do rana hore.. lebo pravidelne sa mi na takychto akciach stava, ze o druhej po polnoci som tuha.. nuz co, zistim to na kamoskinej svadbe, kedze jej idem za druzicku... a este som chcela len tak na zasmiatie.. moja sestra, mi minule hovori, ze by si uz mala na tu nasu svadbu zacat zhanat saty... preboha sak sa nejde vydavat ona :-) to ja si stale hovorim, ze co sa tyka siat, tak mam este cas.. ale asi to tak vyzera ze nie :-) mam uz sice nejake poskusane ale konecne rozhodnutie z mojej strany este nepadlo ( zo zenichovej uz ano :-) )... takze uvidime co z toho bude... ;-)
Odpovedať
alisska: tvoj priatel ta videl v svadobnych satach :-) aj ja by som chela . aby ten moj zhodnotil moje, ale povedal, ze nie-on sa necha prekvapit :-D inak aj ja mam sestru a ta je tiez poriadne narocna zaroven somnou vybera saty pre seba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, mne drahy povedal, ze mu je jedno, ake saty si vyberiem... ale ze ked sa mu nebudu pacit, otoci sa a odide :-D :-D taaaaaaaaaaake silne reci ma... :-D ale ved jeho to este prejde... 8-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?