Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
@lucyferia tak my /j a moji rodicia/ sme dali robit: 1 hlavnu tortu, 1 penovu tortu, a jednu taku jednoduchu a dvojposchodovu na rozdavanie + este od starkej 1 nevestu. a od babky a dedka dostanem jednu 3poschodovu a od ksrnej tiez -to co aspon viem.. a ostatne podonasaju a ratala som tam aj z priatelovej strany...no len robotu budeme mat potom z rozdavanim :-D aj mne sa to zda zbytocne vela, tak ale nepomozem si :-D
Odpovedať
ahojte! Tak mi este stale nemame termin chceli sme 30. aprila, takze dufame, ze este bude tento termin volny, ale v januari sa uz snad rozhybeme, to uz bude najvyssi cas :-) Ako zvladate pripravy va sviatky? Kde budete vianocovat???
Odpovedať
@bridebride ahoj ,tak drzim palce aby sa Vam ten termin podaril :-) no co sa tyka priprav tak my uz skoro vsetko mame zajednane a skoro vsetko aj nakupene, takze vianoce bez stresu zo svadby a v january mozno skor vo february sa to uz zacne poriadne, posledne doladovanie ;-) co sa tyka vianoc , tak ja este zijem s rodicmi, cize vianoce doma ;-) a co ty?
Odpovedať
Ahojte aj tu bambulky, tak tých toriet budete mať dost Lucka, ja som rátala s 2-3 a jednu na rozdávanie... my ako každý rok zatiaľ kým sme samy bez baby, chodíme po návštevách hned po obede startujeme k priateľovej mame, od nej k mojim rodičom, ale na večeru sme doma samy a rozbaľujeme darčeky, ešteže bývame na jednom sídlisku :-)
Odpovedať
@sobicatko6 ahoj, ja budem tiez sviatkovat doma u rodicov. To mate fajn, ze uz mate hlavne svadobne pripravy za sebou. Nas to vsetko este len caka. Trochu sa aj bojim, ze nas caka o to viac stresu, kedze este nemame vobec nic, ale na druhej strane nechcem, aby sme sa stresovali kvoli svadbe, ak ked sa obavam, ze sa tomu asi nevyhneme, prave preto, ze budeme mat menej casu. No uvidime... Velmi sa mi pacil Tvoj pribeh o tom, ako ste sa zasnubili, naozaj romanticke! Pekne sviatky:-)
Odpovedať
@bridebride ahoj no, ze romanticke :-D , ale dakujem a ty si ako bola poziadana o ruku? napis to kludne aj do sukromnej ak chce :-) :-)
Odpovedať
ahojte babenky. vydáva sa niekto 9 apríla?ako ste natom s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Marianna mame sukromnu skupinu na termin 30 aprila tak napis IP @sobicatko6 a prida Ta tam. 9 aprila je post, cize mas termin asi na urade. s pripravami som ja tak, ze mame salu, foto, kameru, dj, starejsi,saty .teraz ideme obrucky riesit a oznamenia, vyzdobu :-) vy ste sa teraz rozhodli ci len teraz si nasla tuto stranku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no my mame svadbu 16.4.11 a ja teda riadne panikarim, dokopy nic este nemam, a drahy je cezpolny tak vybavujem vsetko sama....som z PD, a tak som sa chcela opytat na nejake rady....napriklad poznate niekoho na odcepcenie a dj a ja ani neviem, co vsetko mi treba????? boze moj pomoc
Odpovedať
Nechce niekto na 30.4.2011 svad. saty zo salonu EL v BA? (Maggie Sottero) Ja tam mam na tento termin rezervovane Emily, a kludne by som ich postupila dalej. Zaplatila som totiz zalohu za ne. A az potom som nasla tie iste saticky aj v Martine v mieste konania mojej svadby - co by mi zjednodusilo situaciu.
Odpovedať
@sisia nestresuj. Odcepcenie ti moze urobit aj prva druzicka. Chce to len od DJ- nejaku pesnicku co sa na odcepcenie pouziva a ked s manzelom budete sediet na stolickach tak obaja zlozite nejaku vtipnu prisahu vernosti a je to. Ja som to videla na svadbe svagrinej a bolo to fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoja, no tak my mame svatbu 2.aprila a v podstate mame jen misto obradu, hostiny a prstynky..... S tim, ze to vsichni vedi, tak nespechame s oznamkama, ktere si delame sami po vecerech... Ted jsem v zapalu a shanim saty, tak sepodari, v posledni zachrane salon nicole, ten ma opravdu krasnéu nabidku. Mate nekdo nejaky salon v Ba na doporuceni?
Odpovedať
Článok sa načítava...
salon EL je fajn, ja som odtial mala saty na moju svadbu, bola som spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
@vvia ano, tam jsem objednana na patek, ale co jsem koukala,tak jsou saty barevne dsot nevyrazne, spis bych rekla ze saty bile jsou jiz zasedle
Odpovedať
nie nie, ja som mala snehobiele a boli bielunke :-) ja som brala vtedy z novej kolekcii, uvidis vyberies si, ale skusaj aj saty, ktore ti nepadnu na 100% do oka, na postave vyzera mnoho siat uplne inac :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby - ešte 100 dní do svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jojo, takovou mam zkusenost i s botkama, nelibi nelibi ale pak si je vyzkousim a na noze vypadaji bohove :-))
Odpovedať
@zet7 ahojky.ja mám svadbu v kostole, trošku sa to farárovi nepáčilo že akurát vtedy začína pôst no potom nakoniec nato pristal. ;-) tak som rada :-) a pre svadbu sme sa rozhodli v novembri a s prípravami sme začali po vianociach, takže sme v plnom prúde vybavovania. uff,ale inak v pohode zatial vše vybavujeme. tuto stranku som len nedávno našla :-) tak,že vám teda napíšem a podelím sa svami o radosť.a čo ako pokračujete?kde bude svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
@marianna228 my mame svadbu v kostole a potom v jednej velkej restike vo Zv a mame take zakladne veci dojednane ale este nam dost treba ale nic take dolezite, sluzby ako kamera, dj, foto a starejsi uz mame davno teraz som vyzdobu este dohodovala, cakame na obrucky, este chcem zmaknut oznamka tento mesiac...da sa to v pohode podla mna, uvidime ked bude menej do svadby :-) tak super, ze farar pristal na to, stare zeny Vas sice poobhovaraju ale je to vasa svadba :-) to ste sa ozaj na rychlo rozhodli, ale aspon nemusis vela premyslat a spekulovat :-)
Odpovedať
@zet7 pomaličky všetko postíhame, verím tomu :-) my už máme tie základné veci doriešené, no ešte mi chýba starejší, nepoznáš niekoho dobrého z blízkeho okolia Lučenca,bo zo Zvolena max. ???? a ešte aj ja chcem najbližší týžden doriešiť oznamká.iné ma až tak netlačí,.babky určite trošku poohováraju no je mi to fuk :-) len sobáš bude na dedine a svadba v meste takže to nebude snád až také strašné.tak pekné pokračovanie v prípravách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marianna288 poznam 2 starejsich-jeden zo Zv - Kutik, on je dost znamy aj my ho mame, taky srandovny pohodak, jeden z BB Poliak Vlado a on robi aj DJa ten je tiez podla mna super, na nich Ti mozem dat kontakt ak by si chcela aj ja som si povedala, ze do konca januara chcem mat aspon pevne vybrate oznamka tak sa uz musim tomu povenovat, aj ked mam predstavu, ale doladit treba :-)
Odpovedať
@zet7 ten zo ZV by bol lepší je to predsa len bližšie a tebe počom robí?dj mi už máme našťastie a z BB aj ja poznám jedného je super no je to predsa len daleko.kľudne mi pošli naňho číselko budem rada, skúsim mu zavolať ďakujem
Odpovedať
ahojte aj ja sa vydávam 30.4.2011. môžem sa k Vám pridať?
Odpovedať
Profilova fotka
no holky, 2.4 se neuveritlene bliziii:))stale nemam botky, domluvenou kadernici, liceni nic...nemate nekdo zksuenostit z Ba Petrzalky?
Odpovedať
Profilova fotka
@marianna288 jasne, poslem kontakt, ja nemam na neho cislo ale moja mama, zajtra alebo v utorok ho mas :-) neviem uz isto kolko budeme platit 200-250 Euro, fakt si nepamatam :-) @kviatkova ahoj jasne ze sa pridaj, vitame ta :-) :-) :-) @strihalka ja Ti neporadim teda, pozri temu Ba ak tu taka je
Odpovedať
Profilova fotka
je ale nijak moc neradi :-(
Odpovedať
ahojte tak sa pridávam ja už mám chvala bohu všetko vybavené ale chvilu sme mysleli že nenájdeme kostol. Najskôr nám povedali že je priskoro to riešiť a potom už boli všetky kostoly v Nitre obsadené. Ale nakoniec sme sa votreli do jedného sympatického kostolíka medzi ďalšie dva sobáše :)
Odpovedať
@sisia ahoj no nepanikár ja somsvoju svadbu komplet vybavila za 3 týždne len ich musíš presedieť za internetom. Ale ak chceš mám skvelého starejšiehona odporúčanie a môžeš si o ňom prečítať aj vo fóre volá sa Maťo Kminiak bude chceť ale vlastného dj.....
Odpovedať
Ahojte .... No ako pozerám tak na apríl nás bude dosť :) ... My máme svadbu 30.4 a pravdupovediac dokopy nic nemáme ... :( .... Kňaza, fotografa, sálu to áno ale tie drobnosti žiaľ ešte nič :( .... Mám obavy, že či to všetko stihnem tak ako chcem ja .... Čo je najhoršie ??? Ja ešte nemám šaty :( ... Nemám ani tušenie ako to bude :) ... Všetko riešim len cez net, inač sa mi nedá :( nakoľko som na PN a nemám vychádzky :( .... Tak držte palce, že všetko dobre dopadne ....
Odpovedať
Ahojte.Máme svadbu 30.apríla. termín svadby sme vymysleli iba pred mesiacom,tak rýchlo som začala zháňať veci.No úprimne povedané veľa mi poháha internet.Vďaka netu máme fotografa.našla som perfektný svadobný salón,kde k šatám mi dajú všetko ostatné,aj vlasy ,make up,topánky,popoľnočné šaty,výzdobu auta. Máme objednané oznámenia a obrúčky. Ostatné ešte na nás čaká,ale som šťastná,že ide všetko,ako po masle.Vďaka tejto stránke.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?