Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
zet no chceli by sme ak vsetko pojde podla planu hned na jar by sme zacali, no uvidime.. jasne ludka to je v poho , ved sem tam sa ukazes ;-) ok babule idem ja lebo rano skoro vstavam prajem vam pekny vecer ahojte cmuk ;-)
Odpovedať
mucik my berieme jeden uver a berie si ho moj priatel ja nie, u nas je to troska zlozite....super ved ked budes mat niekedy aj ty cestu tam napis a mozme dat aj stretko po svadbe tam uz budem byvat :)
Odpovedať
asemilka tak na tom sme boli aj my tak, ani raz sme sa nezhodli pri vybere obrucok, ale tak nakoniec predsa aj ked ja som im davala 60% a on 10000% :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ja dam urcite vediet, ako sme nakoniec dopadli :-D zuzi, dakujem, idem kuki na stranku :-) inac k uverom.. my rozmyslame nad hypo... a v kazdej banke nam povedali, ze bude lepsie ziadat o uver pred svadbou. lebo vtedy sa kazdy z nas rata samostatne. ak by sme ziadali ako manzelia, tak tam sa uz zaratava aj teraz neviem ci zivotne minimum ci co.. joj, nespomeniem si teraz... proste ako paru by nam dali nizsi uver za horsich podmienok
Odpovedať
Profilova fotka
ludka ospravedlnime ta na tento tyzden teda, hlavne si oddychni...a s tymi obruckami to je blbe, spravte kompromis ze jeden obrucky a druhy mena pre deti a ty si vyber obrucky a potom ked pridu deti tak zase nieco vymysli aby bolo po Tvojom :-)srandujem, musite najst tie prave ktore sa budu obom pacit, drzim palce bru noc sobi
Odpovedať
ano asmeilka presne s tymi hypo uvermi je to tak ako pises..ok babule idem papapapa zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
luci, bru noc zuzi, ved mi nakoniec na nieco prideme. len nam to potrva :-D a co sa mien deti tyka, tak zatial urcite vieme, ako sa nebude volat syn... :-D teda drahy tak tvrdi... mne sa to meno paci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, idem ja haji :) bru noc a cim skor sa tu ukazem opat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bru noci idem aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Pomaly si citam, co ste tu popisali :-) Co sa tyka uveru, tak mi ho berieme este pred svadbou, lebo su lepsie podmienky a vyhody. Chceli sme najprv hypoteku, ale nedalo sa dojednat so svokrovcami. Obrucky este nemame, ale chystame sa kazdu chvilu kupit, dufam, ze sa zhodneme pri vybere :-D . Spalnu uz mame oskrabanu, dali sme si urobit skrinu na mieru a ideme kupit material na stierky, farbu, podlahy dvere, postel a tak. Zaciname sa pomaly pustat do kuchyne. Ale keby ste videli moje ruky =-) Zajednala som si vizasistku na svadbu, tak dufam, ze ma dobre nalici. Chcela by som take jemne licenie a pery by som chcela zvyraznit, tak uvidime.... Zatial sa mi majte, papa
Odpovedať
Profilova fotka
caute :) ja som sa tak bala, ze vas nebudem stihat citat a vy tu skoro nic.. ;-) ale teraz si treba uzivat vikend :-) ja som tak rada... :-D
Odpovedať
Ahojte, prajem pekný víkendík, my sme sa dnes pohli o krôčik dálej, už máme definitivne zajednaného fotografa, len ma zaskočil nejako som nedomyslela ešte aj miesto fotografovania, asi pôjdeme na Sliač...a dohodli sme sa už aj na čase, že o 12:30, tak to mám čo robit :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Uz mame svadobne pohare :) Tento tyzden zacnem robit graficky navrh oznamka.
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, ja som tiez zacala riesit miesto fotenia az ked sa ma na to fotograf opytal :-D mna to dovtedy nejak nenapadlo... :-D :-D lucyferia, gratulka k poharom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som sa dnes dozvedela super spravu - a vlastne rovne dve - mame uz vlastne aj hudbu spolu so starejsim v jednom - su perfektni a tesiiiim sa na nich a tiez mam uz aj fotografa - ma super pracicku! ;-) este cakam na vyjadrenie z restiky a hruby nacrt svadby by uz bol :-D aj svadobne pohare nam uz cez tyzden dosli - tie, kt. mam v albume - v skutocnosti su este krajsie :-) a cez tyzden budeme mat aj stretko so zlatnikom ohladom obrucok. Konecneeee sme sa rozbehli! Pekny zvysok vikendu dievcata.
Odpovedať
ahojte babulky:) tak ako vidim nejak zanedbavame nasu temicku, nemame cas ze:) ale nevadi cez sviatky ho hadam bude viacej. lucy - tesim sa s tebov, ze mas uz pohare :-) lencul- gratulujem :) asemilka, mucik, zet matka a ostatne ako sa mame? my uz mame posledne poucenie v kostole za nami, tam nam hovorili co a ako bude prebiehat to bolo asi najlepsie stretko :) uz sa strasne tesim baby uz len 5 mesiacov... v decembri si ideme objednat lampiony a v january sa chystame na oznamenia...
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko dobre sa mam, len mam pocit, ze nic nestiham :-D stale je co robit, blizi sa koniec roka, vianoce... nemam darceky... :-D a mam chrobaka v hlave... na silvestra ideme na chatu. a rozmyslam, ci kupit retaze na auto, ci ee... a ty sa ako mas, hm?
Odpovedať
ahoj asemilka :) aj my ideme na silvestra na chatu ..kam idete? my ideme do oscadnice a retaze berieme urcite :-) akoze toho chrobaka co mas v hlave tak to su tie retaze alebo? no darceky nemam ani ja este je cas :-D inak sa mam celkom fajn....
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, aj my ideme na chatu a tiez nemame retaze ale to mna ani nenapadlo riesit, xi :-) ja sa mam fajn, tesíme sa na svadbu nasu ale momentalne su aktualnejsie vianoce, ktoré ja milujem :-) a tiez nemam darceky iba manž. gombiky pre draheho a pre synovca, kt. sa este nenarodil mam veela veciciek :-) . sobi tak super ze uz mate skoro finish s kostolnou prípravou. vzala si si z toho nieco?
Odpovedať
ahoj zet, no musim povedat, ze na moje pocudovanie tie stretka maju nieco do seba.sice stale sme vystihli takeho staruckeho fararka, ale som rada, ze sme ho mali fakt to bolo super a vo vela veciach mal pravdu niekedy mi az husia koza nabehla, ze ako to vie atd..no som s nimi spokojna :-) aj ja mam rada vianoce, ale tak sem tam sem napisem....ja kupujem drahemu tiez manzetky ako darcek:)
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja ako darcek som mu ich kupila ale tesim sa z nich ako keby boli moj darcek, xi no my mame symposa farara tiez tak to bude v poho si myslim, len my asi nebudeme mat tie ponaucenia ale len raz sa stretneme, dufam a co take tam bolo zaujimave pre Teba? ako fakt ma to zaujima co sa tam prebera
Odpovedať
vies co tento starucky dedko nam hovoril hlavne ako to v manzelstve chodi a co zazil a tak..no ale najviac ma zaujalo toto poslende stretko tam sme si nacvicovali sobas :)tie ostatne boli celkovo o viere, ale vlastne vzdy o tom istom da sa povedat , hovorili nam ze si berieme nie len seba, ale aj nase chyby atd. no napr taka pikoska: fararko povedal, ze ked mi manzel pride domov troska pripity , aby som nanho nekricala, ale vyzula ho a ulozila do postele no tak to bola sila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak dobre rady daval, ved tak by si to aj spravila, nie? :-D mile fakt, uz sa tesim na nase co sa dozvieme idem haji ja uz, dobru noc Lucka :-)
Odpovedať
ok zuzi ved uz aj ja idem bru noc..no jasne ved ako inak by sa to spravit ani nedalo :-D pa
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko, ja vlastne netusim, kam ideme :-D organizuje to sestra :-D a ja som sofer :-D :-D mna napadlo, ze chata byva v kopcoch... na kopcoch bude sneh... a ci sa tam vyskriabem s autom. ja som taky posero dakedy :-N :-) no a s vyzutim opiteho manzela... :-D neviem, ci by som to vydrzala bez poznamok... a moznost pripitej zeny, ktoru doma caka manzel nespominal? ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne asemilka mna to hned napadlo. ale moj ma na tuto situaciu celkom dobre reakcie :-) tak sa spytaj sestry co ak to nebude nejaky teren a ty kupis zbytocne retaze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, ked ja som sa jej pytala a ona na to, ze co jaaaaaaaaaa vieeeem... je tam taky kopec a da sa hore vyjst, ked nenasnezi vela... :-p takze kupujem retaze... :-D
Odpovedať
Ahojte dievcata! :-) citam, ze sa tu diskusia akosi odklana od povodenj temy a tak by som sa chcela opytat ci je tu niekto taki, kto chce mat svadbu v aprili, ale zatial nema este ani len stanoveny presny termin. Som zvedava ci sa da vsetka ta priprava stihnut v priebehu styroch mesiacov. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj wedding, vitam Ta u nás, vsetky budeme mat svadbu v aprili a presny termin ak sa chces vydavat v kostole Ti stanovíme hned - 30.04.2011 - bo je to po velkej noci a pred je post :-) a stihnes to urcite, ved baby co su tehu to staihnu za 2 - 3 mesiace a tiez maju pekne svadby tak to stihas v pohode. len teraz ste sa rozhodli? asemilka retaze sa vzdy zidu a kde ste zase vsetky?
Odpovedať
ahoj wedding :) jasne ze stihas :) caute kocky, no a baby kam idete silvestrovat? nestiham sem chodit, lebo riesime papierovacky okolo domu, a mame same komlpikacie, kopu toho potrebujeme vybavit same peniaze vlastne za nic a jedno z druhym su kade jake nove zakony takze sme normalne trocha znechuteny, ale tak co uz nebude to take jednoduche no hadam to zvladneme... inak co sa tyka svadby tak mame troska utlm, zacneme zase a uz na plno po sviatkoch :) a co inak ako sa mavate babulky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?