Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, kym som vas docitala, zabudla som, ktora sa ma to pytala... :-D tu dierovacku som kupila v klasickom papiernictve... isla som tam len tak na nahodu a zadarilo sa :-) oznamka si budeme robit my, cize hadam sa nam ta dierovacka zide :-D luciferia, ked mne sa trasu ruky :-D to bude rozmazane skor tym :-D ale poviem polovicke, nech ich odfoti a potom fotku vymenim ;-) 8-) :-)
Odpovedať
Mne dnes doslo ze kazda hovadinka nieco stoji a zacinam si uvedomovat pri plateni zalohy ze to pozeranie po albumoch a zhananie je fajn ale ked uz sa ma platit zaloha mi zamrza nielen usmev ale aj karta :-D sakraaa nejako naskrabeme snad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buba, ja mam podobny pocit :-D ;-) akurat som obkukovala jednu stranku so vselicim na pecenie...a mali tam sosky na torty... :-)
Odpovedať
Ahojte, prajem pekný slnečný dníček...buba23 mám rovnaký problém, ked som si robila hrubý náčrt rozpočtu, nejako som pozabudla na drobnosti, ktoré treba kúpiť napr. manžetovým gombíkom som neprikladala žiadnu dôležitosť, nekúpili sme najdrahsie/25,--eur/ale euro k euru :-( , na jednej strane si poviem, že je to len raz za život/dúfam/ a na druhej, že bez niektorých vecí sa zaobídem, len potom mám pochybnosti, že ktoré sú to. :-( .. Moja sestra bola tento rok na svadbe v Chorvátsku/250 svadobčanov/ a hovorila,že rodina nevesty si musela zobrať úver na svadbu, aby zaplatila všetky predstavy nevesty...ach, ako som sa rozpísala, ved to dievčatá nejako zvladneme...
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak... euro k euru a celkovy ucet narastie az neviem kam... a to ani nemusis byt nejako extra narocna... ale nebojte babule, nejako to uz vymyslime :-) ako si uzivate maly vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak aj my sa budeme brať 30. apríla, len ešte ani zďaleka nie sme tak ďaleko ako vy tu poniektoré... Ja nemám ešte ani šaty vysnívané, vlastne okrem termínu fakt nemáme nič povybavované. Až z toho chytám hrôzu. A to už ani nehovorím o tom, že ešte aj snubák na mojom prste nejako chýba :-( asi sa ani nie je čím chváliť, keď to ten môj priateľ má na všetko čas :-S ... Snáď to aj my nejako postíhame. Chceme len malú svadbu, keďže peniaze zohrávajú dosť veľkú rolu. Nie je niektorá z Vás z okresu Ružomberok??? :-)
Odpovedať
Slniecko, s tymi satami si nelam hlavuu..uvidis ze ajtak si vyberies take co si ani nesnivala ze raz sa ti budu pacit :) neviem ako je to v ruzomberku, myslim ze podla regionu, okolo BA zacina byt dost vela dobrych DJ, foto uz na tento nas termin objednanych...takze skus troska nakopnut draheho, mozes mu povedat ze len cca skuska siat je 3 tyzdne pred svadbou, obrucky niekedy pridu za 2 mesiace ak si date robit..sa spamata mozno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Prepacte ze som Vas zanedbavala ale mala som v poslednom čase toho dosť v robote. Coskoro pojdeme s drahym vyberat zakusky a torty. A ked budem kupovat vianocne darceky chcem sa pokukat aj po svadobnych topankach. Konecne si zacinam aj album vytvarat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, opsravedlnujem sa, ze vas zanedbavam :-( Angielka, mas peknu profilovu foto. No co mame nove? Tak my zatial nic, len som sa rozhodla, ze budem hostom davat take mini darceky, este neviem, ake, ale daco vymyslim :-) Tento mesiac sa chystam kupit topanky, tak dufam, ze nieco najdem. Kazdu chvilu by mi mal dojst zavoj, objednala som si ho z nteu, tak ak dojde, hodim foto na net. Teraz v kuse nieco riesime e prerabama, tak sa ospravedlnujem, ze vas zanedbavam. Riesime uver, lebo si musime zariadit komplet kuchynu, co stoji vela peniazkov a z vyplaty by sme to nepokryli. Od pondelka idem zasa rypat steny, tak sa velmi tesim, lebo to uz budem rypat nase steny :-) A ked sa na nich niekedy pozriem, tak poviem, ze to sa na nich moje ruky nadreli :-) Baby poradte mi nejake stranky na zariadzovanie obyvacky a kuchyne, nejake dobre napady a tak.... A dostala som dobry napad pre nas ;-) Posielam vsetkym vela pusiniek :-*
Odpovedať
ahoj martinka :) sa tesim s tebou:) nech sa Vam teda dari, neviem skus pozriet na modrej streche tam je vselico :-) aky dobry napad si dostala? my budeme davat ako darceky pre hosti ferero rocher a hotovo :-) co sa tyka svadby tak nejako stagnujem, pretoze aj my mame kopec starosti s vybavovanim veci okolo byvania a tak....ale ked mam cas tak len rychlo mrknem co krasne si pisete a niekedy sa mi podari aj odpisat..fuu baby , ale ono sa to nezadrzatelne blizi :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, ze vellmii rychlo sa to blizi. No dostala som taky napad, ze potom po svadbe by sme si mohli vymenit adresy a kazda z nas by si poslala svadobnu fotku, aby sme mali pamiatku z nasho kamaratstva :-) Hm?
Odpovedať
Matka skus modru strechu alebo sa poprechadzaj po obchodoch s nabytkom tiez doda vela inspiracii :-) neni zly napad , skoda ze sme kazda z ineho kutu republiky :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
matka ja som za:) je to super napad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skoda, keby nebolo Slovensko take velke, tak by sme dali stretko, ja by som bola ochotna aj cestovat na opacny koniec Slovenska :-)
Odpovedať
Budete mať iné starosti a nie stretká dávať :))) verte tomu.... :-p
Odpovedať
babule mam asi velky problem :-( zistila som, ze mi je obrucka veelmi tesna, len mam na nej 4kamienky tak sa asi neda zvacsit- neviete niekto ci je to pravda, ze sa to neda? prosim ak viete poradte :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som pocula, ye obrucka s kamienkami sa neda rozsirovat, ani zuzovat, ale ci je to pravda, tak neviem
Odpovedať
ved to som pocula aj ja, no neviem co urobim, asi budem musiet nejak schudnut aj z prstou co dufam, ked schudnem ja, ze aj odtial to pojde dole :-D lebo inak nebudem mat obrucku :-(
Odpovedať
Ahojte, myslím sobi, že zväčšiť sa dá, lebo tie kamienky sa pritlačia, a zmenšiť sa nedá, lebo sa uvolnia...matka s tými fotkami je to celkom fajn nápad...slniečko vitaj medzi nami, asi by sme mali premenovať tému :-D a buba šaty, ktoré si skúšala a vybrala si si, si myslím,že ti pristali najviac, teším sa s tebou, idem pokukať, čo máte ešte nové...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme si vutorok kupili obrucky, su uplne ine nez bola povodna predstava, ale kedze takmer vsetko je inak nez som si povodne predstavovala uz to ani neriesim :-D (tym nemyslim, ze je to zle)
Odpovedať
mucik , to by bolo super keby si mala pravdu ;-) akoze premenovat temu - na aku? ;-) livi: ja to tiez uz neriesim lebo v poslednej dobe sa mi tiez dost veci meni , tak ale dufam, ze vacsina nakoniec bude tak ako si to predstavujem :) a ked nie, tak aspon nech to dobre dopadne :-)
Odpovedať
no predsa na 30. apríl 2011 :-D , to s tými predstavami je pravda...my teraz čakáme na tie obrúčky a aj tie som si predstavovala inak, ale kedze je to o dvoch ľudoch treba robiť kompromisy, tak isto s pesničkou k 1. tancu spolu zápasíme, a sálu tiež navela navela odsúhlasil, ja ho do toho ťahám, aby sme urobili rozhodnutie spolocne, ale nevypláca sa to :-N ...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak u nas bo najvacsi boj o pocte ludi, ja som totiz chcela, ze iba my dvaja a dvaja svedkovia, on ale sniva o velkej svadbe, tak to teraz 100 ludi isti :-D. Ale, ze mam obrucku s vyrytymi ornamentmi - to si budem asi zvykat dlhsie, no najma som chcela kombinaciu zlte a ruzove zlato, ale mame iba zlte - su pekne to sa musi nechat, len si na ne musim zvyknut. take ake by som chcela su o 300 € drahsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super napad s tymi fotkami Maťka, joj vy uz aj obrucky mate a my len kukame, dufam, ze do vianoc budu a Mata moja sestra si teraz dala vyrobiť kuchynu na mieru v Polsku, prisli, pomerali a do 6 tyzdnov ju aj mali a vyslo ich to ovela menej a potom aj stolari co u nej boli nieco robit chvalili, ze super praca, normalne nejaka firma jej to robila
Odpovedať
Profilova fotka
no tak baby, vy uz aj obrucky mate, to vam gratulujem :-) my obzerame po nete nejake, len ich je strasne vela takych krasnych, ze si neviem vybrat :-D a hlavne podla mojho Rastina je vraj este skoro vyberat obrucky. ja sa tiez nejako extra nenahlim, mne to pride, ze je do 30. aprila este kooopa casu =-) tak sa vas chcem spytat vy co uz mate obrucky, za ako dlho po vybrani si ste ich uz aj dostali?? inak s tou vymenou fotiek sa mi to velmi zapacilo, suhlasim s tym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jáj slniecko to ty este najprv snubak musis mat a az potom obrucky :-) ja neviem kolko sa caka na obrucky ale ak mesiac + mesiac si das rezervu tak vo februari sa to musi riesit ale ozaj neviem kolko je dodacia doba :-)
Odpovedať
baby, no ani ja nemam obrucky uuplne take ake by som chcela mne sa pacili ine, ale tak aspon v tomto som sa prisposobila priatelovi , ved nech ma radost no a aj to mi je mala :-D , moj tiez vela, vela namietal co sa sal tyka, ale nastastie uz mame ;-) ;-) co sa tyka prveho tanca, tak som vybrala http://www.youtube.com/watch?v=FUgcm8... a on povedal, ze sak to je nejaka ludovka a on to nechce :-D tak si to dame aspon po pol noci a prvu pesnicku este nemame :-D no jednoducho s tymito chlapmi je to tazko :-D slniecko mas krasny nick:) a inak ak mam byt uprimna, tak do 30.4. je uz podla mna velmi maaaalo casu 8-)
Odpovedať
Ahojte, ja som mala dneska den :-S , ráno mi prišla sms, že obrúčky sú hotové, tak sme sa vybrali spolu po ne, a to sklamanie, jeho mala malú chybičku v gravíry a moja maličkú ryhu v pieskovaní, ale bola tam ]-( a za tú cenu by mali spievat, tak sme ich neprebrali a musíme čakať dalších 10 dní :-(...tak toľko mám nové ja a teraz idem pokukať po albumíkoch...pekný víkend všetkým...
Odpovedať
Profilova fotka
no na snubaku sa uz pracuje len neviem ci si ho mam vybrat sama, alebo ho priatel vyberie sam. chcem sa nechat prekvapit, ale zase chcem aj nieco, co sa bude pacit mne a bude podla mojich predstav :-| ale nie o tom som chcela, dnes som isla len tak na skus do svadobneho salonu v Dolnom Kubine a uz som si aj vybrala saty 8-) tak som momentalne very happy. vzdy som tuzila mat biele saty a nakoniec budu kremove :-) dokonca na ne dostanem zlavu 100 eur, ak si v tom salone nechame spravit aj svadobne obrucky. dnes som ich obzerala, vyber velky o to tazsie bude rozhodovanie :-| mucik1985 to ma mrzi, mna by to asi tiez dost nahnevalo, predsa len taketo veci by sa nemali stavat... tiez prajem krasny vikend vsetkym babam :-) a ozaj sobicatko6 dakujem v mene svojho nicku :-D dnes som si uvedomila, ze fakt casu az tak vela nie je, ale vsetko sa da stihnut, ked sa chce :-)
Odpovedať
Jasné, že sa dá, aj za 2 mesiace by si stihla, keby si chcela, možno trochu stresu a nakoniec možno aj panika, ale ked je vôľa všetko sa dá....no a to som zabudla dodať, že v robote rozoberali, že ako sa dám učesať v den D, že v žiadnom prípade si nemám vypínať vlasy, lebo,že to bude strašné, bo mi odstávajú uši ;-( , že mám mať rozpustené, ale to mi príde ako divožienka, no dneska mám depku riadnu, a ešte aj to počasie hlúpe... Ale teším sa s Tebou slniečko, šaty sú základ, a hlavne aby Ti urobili postavu :-D , cítila si sa v nich dobre a páčili sa ti....ja som si svoj zásnubný vyberala sama, ale bol v škatulke až do dňa zásnub 07.07. 2010 v Ostrihome, to si pokľakol a opýtal sa/pred katedrálou, a to bolo to pravé o čom som snívala posledné 2 roky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?