Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si poprosím IP s kontaktom, pjekne a spravíme si vyletík bud. rok :-) že na topánky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute :) zet, dovca bola super, brala by som taku aj kazdy tyzden :-D :-D dadika, krasne topanocky x-) :-)
Odpovedať
inac rozmyslam nad titanovymi obruckami, co si o nich myslite?mam snubak zbieleho zlata a troska mi na spodku zacina " zltnut" ..a to ho mam cc pol roka. :-S fakt by ma slahlo keby obrucky po roku boli znicene
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj buba ja som si po Tvojom príspevku poobzerala svoj snubak a ten vyzera byt zatial v pohode, mam ho od juna a z bieleho zlata tiez. ja viem o tom, že sa to dáva precistovat, cize ja som za biele zlato. Neviem skus si zistit z dlhodobeho hladiska ako sa sprava titan. ci je to nie len teraz nejaky hit :-) ludka tak super ze Vám bolo good :-) :-)
Odpovedať
Buba23 - ja som mala ten isty problem so zltnutim snubaku, v ramci zaruky mi ho opat krasne vylestili a vybielili. Je ako novy. Zajdi si s blockom do tvojho zlatnictva, vybielia ti ho. A nemyslela si nahodou platinove prstene? Lebo platina sa pouziva namiesto bieleho zlata, ako kvalitnejsia alternativa. Samozrejme aj podstatne drahsia. O titane som zasa nepocula nic, ale mozno to existuje, len ja o tom neviem :)))))
Odpovedať
ahooojte babulky :) vidim, ze ste popisali toho vela, dlho som tu nebola lebo nebol cas tak vas idem chytro precitat, ze co som zmeskala :) a potom sa snad zapojim do debaty:) my sme dnes boli kupovat alkohol a zajtra ideme dat zalohu za salu a dohodnut co a ako :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Tak konecne sme zastihli farara a termin mame oficialne zapisany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martinkaa, aj my sme vcera boli v kostole... s terminom mame ratat a a na hodine sa dohodneme, ked donesieme vyplneny a potvrdeny papier, co sme od p. farara dostali...
Odpovedať
Ahojte dievčatá, nejako zanedbávame našu témičku... :-( Aký ste mali víkend?Ja som bola mimoriadne celý víkend v robote ]-( ...sobíčatko držím palce zajtra v robote...vítam nové členky a čo máte nové?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez mala pracovny vikend... svagor sa bude stahovat, ale najprv idu prerabat byt... tak sme isli kupovat kachlicky a podobne veci, nosit a taaaak.. budu byvat na 5. posch. a nemaju vytah, takze sme mali riadny zaberak :-D a mame novu dierovacku na papier :-D vcera som to videla v jednom papiernictve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja som mala relax vikend a tak, celkom fajn... aku dierovačku? na menovky ci co? uz som to tu v bazare videla ak je to to :-) moja mama uz fararkovi oznamila davnejsie nech si nic nechysta na 30 aprila, hadam nezabudol :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja este neviem, na co mi to bude :-D ale robi take okrasne kraje na papiery. ved ked ma to napadne, tak ju odfotim ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babenky, velmi sa ospravedlnujem, ze vasd zanedbavam, ale nestiham. Riesime prestavbu domu, svadbu, pracujem a mam krstneho v nemocnici, takze ked mam trosku casu, tak tu nakuknem. Aj ja som si vsimla, ze niektore bebenky doladuju oznamenia vyrezavatkami, no uvidim, mozno budem aj ja. Dost rychlo nam to bezi, tak mam pocit, ze nic nestiham. Vcera som s mamkou zredukovala zoznam hosti, takze bude na svadbe asi o 10 ludi menej. A vy co mate nove??
Odpovedať
Matka to mas fajn, o 10 menej to aj usetrite nieco... ja som bola dnes skusat saty :) som z toho taka cela prec, sa zacinam tesit na svadbu :-D ale iba na kostol a fotenie na hostinu sa obaja netesime vobec ( rodinne nezhody) :-| najlepsie je ze nasi vsad evyhlasuju ako nam to "platia" ze vydavaju dceeeeeeruuu a nic..nezajem,budu platit iba hostinu a asi maju predstavu ze to je to hlavne.. :-| este raz ked povedia ako vsetko platili tak uz ticho nebudem.. :-| inak pohodka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buba23: nerozculuj sa, b udes mat vrasky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas je taky problem, ze mamka by sa chcela porozpravat so svokrou, ohladom kolacikov a hostiny... a svokra je ktovie kde v cechach, nenechala na seba cislo... ved sranda musi byt ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby oživa to tu :-) buba a ktore saty si ides pozicat ci nevies? kukala som alnbum a sa mi pacia aj tie s cerv. stuhou. kde si bola skusat? matka ale ozaj nas zanedbavas :-| vsade je asi sranda v rodinach ohladom svadby, teda u nas je este relativny klud ale co tak citam vo forach, co uz, uz to nejako do toho aprila dobojujeme, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
No musime to dobojovat, ale ked bude po tom vsetkom, tak budeme spominat s usmevom na tvari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne a bde nam aj luto ze uz je po ked sa tak dlho a precizne pripravujeme :-) este ze to bude pred letom, ja sa presedlam na dovolenku a tou sa budem zaoberat, ale co po lete uz vymyslim to fakt neviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zet7: budes sa zaoberat babom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to nie este, vy uz chcete?
Odpovedať
Profilova fotka
este nie, najprv musime dat dokopy byvanie, co potrva asi do leta, potom by som chcela si ist urobit specializaciu do Bratislavy a az potom babo
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, idem ja haju, zajtra tu budem, tak napisem, zatial papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som pridala foto tej dierovacky. len je to trosku rozmazane. a co sa svadby tyka, ved sme zeny, my to zvladneme 8-) 8-) :-D zatial vam prajem dobru noc a zajtra je v podstate maly piatok, tak si potom uzite aj volno :)
Odpovedať
ahojte, ale urcite ze zvladneme, nemozme si to nehat znechutit :-) nikdy sa nikomu nevyhovie zvlast pri svadbe kde kazda mamka ma inu predstavu alebo pod...my sa na hostine ak to bude velmi dusne chystame dobre strieskat :-D pripadne plan B ze odideme..ale to je uz extrem. zat: skusala som ich v salone El, hrozne zlata bab ma obsluhovala som bola objednana iba ja som bola takze bolo to take kludne bez stresov ze dalsie 4 nevesty by si vyberali..tie cervene su krasne, ale sme sa zhodliu ze niesu take romanticke ( ale iba nas nazor) ale zato nevesta je originalna a velmi zvyraznia celu tvar, postavu..predsa ta biela je sice romanticka, ale cloveka tak utopi..a ked este priberem budem jak hurka :-)
Odpovedať
asemilka kde si kupila tu dierkovacku uplne krasne to je :-) aj vy si budete oznamka sam robit,asi ze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééj ozaj je pekná ta dierkovacka :-) musím kuknúť v papierníctve, ja by som aspon menovky spravila ale aj tak som ja nie na taketo srandy velmi, ale dierkovacka sa mi paci :-) ved to Mata ze aj my ideme riesit byvanie, ale aj tak si este chceme uzit aj zivot manzelsky :-) a rodina potom :-) pekný den dneska a nech nám to rýchlo ubehne v práci :-)a zajtra off, juuuj teším
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja uvazujem o tom vyrezavatku. Asemilka: nadhernu mas bizu :-)
Odpovedať
Asemi: ak by si skusala fotit nieco zblizka, staci ak fotacik prepnes na makro fotenie. To je taky gombicek s kvietkom. Vtedy ti to krasne zaostri na blizky predmet. Obvykle staci mat potom objektiv 5cm od foto-objektu. Tvoja bizu bude potom na fotke nerozmazana :) Zelam veeela uspechov pro foteni svadobnych veciciek :))))
Odpovedať
ahojte babulky:) nejako nestiham sem chodit, ale budem sa to snazit napravit ;-) vsimam, ze mate vselico nove..a aj ja mam taky pocit, ze sa to veelmi rychlo blizi. v kostole, nam to urychlili do konca tohto roka musime mat vsetky 4poucenia uz hotove. my uz mame vybrate definitvne menu a uz aj zaloha za salu je zaplatena, uz len drzat dietu atd..fuu je toho este dost.. idem popozerat albumy co ste dali nove a potom napisem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?