Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
asemilka no ja si dám šiť na mieru :-) Baby tak ja od zajtra do 2-4 augusta idem dovolenkovať, tak sa neozvem ;-) :-N Len aby ste vedeli
Odpovedať
Profilova fotka
lulu756.. ja som najprv chcela pozicat.. ale rozmyslam, ze si ich dam usit...
Odpovedať
asemilka tak to je najlepšie, ostanú ti máš pamiatku a môžeš si ich dať ušiť ako chceš a budú ti pohodlné ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu756, ale co potom s nimi? nebude ich skoda, ked budu len tak vysiet v skrini? takto pred par tyzdnami som bola pri tomu, ale coraz viac ma laka dat si ich usit :-D uz len zacat vyberat, ze ake :-D
Odpovedať
No podľa mňa ich nebude škoda ale je to každého názor moja ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu... :) asi si ich dam usit.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ja sa tiez vydavam v aprili 2011, pripada to na nase 5. vyrocie od kedy sme spolu a 3. nasho zasnubenia... zatial este nenakupujem, mam len take drobnosti. podvazok, ktory som dostala od buducej svagrinky, celenku do vlasov budem mat pozicanu od susedy a sosky na tortu. a drahy si uz kupil oblek.. kupoval si ho sam lebo mna odmietal zobrat so sebou, ale tak vam poviem ze ten oblek je fakt NADHERNY! :-) no a to je asi zatial vsetko... koncom augusta zaciatkom septembra ideme rezervovat restiku a vybavit farara, soferov nam budu robit kamarati a aj fotografa mame kamarata, uz to s nim len na isto dohodnut... och je toho dobre vela... drzme si palce baby.. a pevne nervy... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alisska, tak to uz mas toho celkom dost :)
Odpovedať
Profilova fotka
nam v kostole oznamili ze pocas Veľkonočných sviatkov, ktoré budú 22.-25.04.2011 a ani mesiac predtym ked je post sa sobasit v kostole neda. Da sa to az po Velkej Noci. Tak my sme si dali termin 30.04.
Odpovedať
Profilova fotka
angielka, prave z toho isteho dovodu mame aj my 30. aprila :) inac sme chceli o par tyzdnov skor... ale 3o. april je super termin ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh baby aj my mame 30. aprila, a asemilka ked som to takto napisala aj mne sa to zdalo ze uz toho mam v podstate dost, ale aj tak mam stale pocit jak keby som nemala nic... v porovnani s tym co este treba vybavit...
Odpovedať
Profilova fotka
alisska, niekde zacat treba:) a tie hlavne veci uz mas. teraz doladovat ostatne :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte no moc ste tu nenapisali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mysleli sme na teba, aby si nemusela vela docitavat ;-)
Odpovedať
Jááj tak potom díki ste zlatééé :-D ;-) :-) :-) :-) x-) ( Som závislák na smajlíkoch :D ) BAby a kam idete na svadobnú cestu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! trosku sa vam sem votriem :-D aj my mame svadbu 30.aprila a zatial mame len salu a kuchara. moj nastavajuci si stale mysli,ze mame na vsetko more casu....
Odpovedať
dadika kludne sa pridaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-)
Odpovedať
Tak my zase chceme posledné mesiace oddychovať :-D Ale to sa asi dať nebude :-D :-) Tolko vecí treba :-p A bude veľká svadba? My áno cca 112 hostí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,to sa teda asi nebude. :-| aj ja hovorim,ze radsej si teraz vsetko dolezite povybavovat,ako sa potom stresovat,ze nic nemame a ze je kazdy uz obsadeny,no nie!? :-) to budete mat teda dost ludi, nam to zatial vychadza tak na 80 plus minus ;-)
Odpovedať
dadika presne ako píšeš ;-) No ale to určite niektorý neprídu veď to poznáme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadika aj moj drahy stale hovori, ze este mame cas... ze vybavovat zacneme az v septembri... tak ja si zatial len tak prkotinky kupujem a zhanam :-)
Odpovedať
alisska kludas ;-) :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) tak ten moj ma cas vzdy a na vsetko... takze podla neho sa nie vzdy da riadit:) par veci uz mame vybavenych, a od septembra sa tomu zacneme venovat. aby sme toho mali menej pred svadbou.
Odpovedať
asemilka no čo už muži sú taký a ostáva to všetko na ženách :-D ]-( =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, presne tak... :-)
Odpovedať
a my ženy zase hrozne zvedavé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-) len zistujeme skutocnosti :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D alebo
Odpovedať
Profilova fotka
no,veru aj ja to tak vidim,ze vacsina starosti bude na mojich pleciach :-p alisska-ten moj by to najradsej nechal vsetko az na december,to je strasne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?