Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dada ci ako ta mam teraz volat? ako ta volaju? ved to ze aj drobnosti sa nazbiera... sobi ako dobre ze si temu zalozila tuto ako sa to pekne rozbieha, ja som inak uz davnejsie pokukovala, ze kedy uz bude tato tema a nikto nic, takze lucka palec hore 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, to je ta vyhoda spolocneho byvania ;-) ale vies co je naprd? ked sa pohnevame... a momentalne byvame v 1izbovom byte... cize sa nemas ist kam vyzlostit... iba ak do kupelne :-D
Odpovedať
Ano, Zuzka súhlasím aj ja som chodila na stránku už v máji hore dole čítala, zbierala info a tak... asemilka, to ta viem pochopiť, ale hádam sa nehadate často... :-D a držím palce s dovolenkou...aj ja sa tešim aspoň ten jeden deň, ale pomôže...
Odpovedať
jaaaaj mucik ty si zlata dakujem :) zalozila som to, lebo som nemala s kym kecat, teda mala , ale najlepsie je to takto s vami :-) a neslo mi do hlavy , ze som jedina tu na moja svadba ktora sa vydava 30.4. :-D a som rada, ze sme sa tu tolke stretli a ako si vsimam niektoré veci mame aj spolocne ;-) asemilka, tak to je na prd, ale my ked sa pohadame a sme spolu u nich alebo u nas / vacsinou sa hadme pred spanim :-D / tak sa otocime ,, zatkom" k sebe a je, ale aj tak sa jeden z nas potom prituli a je to fajin :-D :-D
Odpovedať
jeemine som si vsimla normalne u seba gramaticke chyby :-D
Odpovedať
jaaaj baby som si Vas pomylila zet dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nastastie nam netecu nervy casto... tak nam aj jedna izba staci :-D aj ked v poslednej dobe som ja dajako nervozna z roboty.. :-| aaaaaaaaaale tak neva, cakaju ma/nas lepsie casy ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sa hadame malo a ked tak tak kvoli politike :-) ale nie nic vazne tak to sme ani nie pohnevani iba si povieme svoje a ja to zakoncim ze to nema zmysel sa bavit na tuto temu lucka ved musime mat spolocne ked sme si tento termin vybrali :-) jaj my sme chceli ze na den zien len ja som si myslela ze to je 5.3. hlupa vypadok som mala asi asemilka neboj isto ti da dovolenku, to chces v utorok?
Odpovedať
asemilka tak to je hlavne, ze sa nehadate casto :) inak aj ja som v poslednom case neskutocne nervozna a vzdy si to odnesie on, ale tak nemozem za to no :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ludka lepsie casy ako svadba myslis?
Odpovedať
Profilova fotka
zet, ee. povodne sme rozmyslali nad 8. novembrom. cize az ten dalsi tyzden. ale ani utorok nie je zly napad :-p musime hodit spolocnu rec s drahym. ale momentalne je z neho sipkova ruzenka :-D takze az ked sa zobudi :-) a ano. lepsie casy ako svadba, rodina, deti... x-)
Odpovedať
no tak aj ja pevne verim, ze to budu lepsie case ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne teraz bude predlzeny a potom si spravite vy, no dobra myslienka, skoda ze ja mam iba 0,4 dna dovolenky by som asi opakovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis.. teraz bude predlzeny vikend, potom si my spravime predlzeny vikend, potom zas vychadza dajake volno... :-D ja mam este 7 dni dovolenky... tak mam co robit :-D sobi, bude musiet byt lepsie, lebo ja som povedala 8-) ;-) :-D :-D
Odpovedať
dobre babule idem ja pomaly....prajem dobru noc a zajtra sa tu snad stretneme :-) :-) ahojte
Odpovedať
dobre zuzka berem ta za slovo :) majte sa krasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
tusim sa idem aj ja pridat k tej mojej sipkovej ruzenke ;-) paa a bru noc :-)
Odpovedať
vidite zase, ja mam dnes hrozny den zase som si Vas pomylila ..myslela som Ludka :-D fakt musim ist spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :-) Zase nestiham citat :-( No nevadi. Dufam, ze zoznamovacka jer ukonena, lebo je tu tolko mien, ze uz neviem, ktora z vas sa ako vola :-) Idem reagovat na vase debaty. Co sa tyka spolocneho byvania, tak my spolu este nebyvame, budeme az po svadbe, nakolko si prerabame domcek. Co sa tyka spolocnej dovolenky, tak za tych osem rokov, co sme spolu, tak sme este nikde neboli, tak dufam, ze na svadobnu cestu sa niekam dostaneme. Co sa tyka cokomenoviek, tak si ich budem asi vyrabat sama. Vcera som bola vyberat navrhy na svadobne oznamenia a vybrala som 3, tak dufam, ze ktore sa bude drahemu pacit. Jedno svadobne oznamenie, co sa mi paci najviac, ma bude stat 10sk, cize 0,33 eur. Ze je to dobra cena, neze? Dnes alebo zajtra ideme do kostola upresnit hodinu sobasu. Chceli by sme mat s omsou, no tak uvidim, ci nam to vyjde. A zabudla som, aj moj drahy nechava ponosky pri posteli :-)
Odpovedať
ahoj matka :) baby nemate nahodou niekto pesnicku od Jany Procházkovej - Pre teba? je to nadherna pesnicka posliema Vam link na nu mozte si ju vypocut :) http://www.youtube.com/watch?v=41bnPU... a martinka tie oznamenia to mas super cenu :)
Odpovedať
uz tu pesnicku mam...
Odpovedať
Ahojte, inak sobíčastko teraz si som si vsimla, že mám rovnakú bižu, čo máte nové, dneska sme mali krásne počasie tu v BB...akurát surfujem a vyberám typ písma na oznamka...martinka to máš naozaj dobrú cenu,my mame za 0,40, tiež nie najhorsie
Odpovedať
Prepác sobíčatko/lucka, už som Ta aj premenovala.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi mozes aj dada,to je jedno mna volaju vselijako :-D ja viem,ze tych drobnosti sa nazbiera a mam strach,ze pri tom vsetkom na nieco dolezite zabudnem :-| Martinka,to mas super cenu za oznamka :-) ,to kde si zohnala take lacne?
Odpovedať
ano zuzi, tak to je super , ze mame rovnaku :-) skoda, ze este nemas album... dada, neboj na nic nezabudnes, ja som dnes navrhla tu pesnicku co som sem dala link ako prvu a priatel mi ju zamietol, ze sa mu to tam nehodi:(
Odpovedať
no, to dneska vyzera, že sme tu my 3... a tu pesnicku si chcela ako do klipu...?a možno si ten album urobím cez Vianoce :-) , ale poviem vám, že je to super pocit chystať svadbu krôčik po krôčiku, aj ked som sa vzdy smiala na babách, ktoré chystali svadbu 1 a viac rokov, ale teraz si to úžívam a vzdy sa niečomu potešim novému, co nájdem, kúpim a to sa mi ani nikdy nesnívalo, že si budem takto písať s nevestičkami, s ktorými máme rovnaký dátum :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim :) tak som sa konecne dovalila z roboty. este som bola v servise, dat prezut auto... vy uz rozmyslate nad hudbou? dajake ste rychle :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby uz som sa chcela davnejsie spytat kde si to robite tie svadobne oznamenia? v akom programe? a menovky? potom si to date uz iba niekde vytlacit ci ako? to mate fakt dobru cenu mucik aj matka za oznamka, vacsinou ti co nukaju origos firmy sv. oznamka su predrazení ale nejake graf. firmy Ti to daju za dobru cenu, moja sestra to tak mala. ale ja by som si asi aj svoje urobila ak by sa mi dala pokopírovať obrazky z tých co sa mi pacia. da sa to? tu pesnicku poznam lucka je velmi pekna, aj moj je zatazeny na hudbu a zrusi mi vela veci, do ineho sa az tak nestarie ale do hudby dost, ze toto isto nebude hrat a toto bude podmas na dvd...ti nasi chlapi ;-)
Odpovedať
no mucik ja som to myslela, ako prvy tanec, ale nebude..zrejme bude od alana mikuseka - vila, alebo este uvidime.. ahoj Ludka ahoj zuzi:) baby ja som tu uz vyse roka :-D a tiez som rada , ze konecne sa mam s kym delit o radost z priprav a tak, lebo vy my vratane mojej mamky rozumiete najviac a z toho sa tesim, tak je super ze sme sa tu nasli:) zuzka, tak ja neviem na toto odpoved ja som si menovky dala robit, a oznamenia si dame robit tiez my sme na taketo veci obaja antitalenti :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, u nas je na tieto veci drahy... ale momentalne sa zabava s novym pocitacom a ja hladujem co nanho cakam, kym zacneme papat ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?