Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
ja s nim budem asi az na druhy tyzden, tak potom napisem, ze ako reagoval :-D ok babule idem ja uz prajem vsetkym dobru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz pomaly idem. drahy chce ist este na pc. takze pre dnesok sa lucim a zajtra som tu ako na koni ;-) bru noc :-)
Odpovedať
Ahojte bábiky, vidím, že dneska ste zaneprázdnené, ja som len teraz prišla z roboty a hned som vás dočítávala... Svadobné šaty s čipkou, tie mi hned priateľ skomemtoval rovnako, že či sa chcem vydávať v záclone ]-( , a čo sa týka toho spoločného bývania, tak keby bolo na mne tak už po 3 mesiacoch, ale nakoniec to bolo po prvej spoločnej dovolenke vybalil si už u nás a myslím, že to bola taká prvá ozajstná skuška: cestovali sme 28 hodín busom do Bulharska a tam sme sa starali o seba :-) varili si a tak všetko...asemilka, kde si zabudla toho kona, ked tu nikto nebol od včera :-D Mna moj videl vo svadobných šatách, lebo ked som si bola skúšat kade tade tak ma mama fotila, takže to sa nedalo zatajit, ale tie vybraté nevidel vôbec...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, asemilka tak vcera ta chlapska srandicks bola supis, som mu to aj precitala len sa mu zdala dlha :-) :-) mucik a kde ste boli v Bulharsku? to je moja oblubena dovolenkova destinacia :-) :-) to ste super prisli k spolocnemu byvaniu :-) aspon Vam nebolo smutno ze sa odlucujete od seba po dovolenke a ze idete spolu byvat, to sa mi paci :-) a kde ste vsetky?
Odpovedať
ahojte bebany :) mucik aj my sme boli na prvej spolocnej dovolenke v bulharsku - primorsko a chceli by sme tam ist aj na svadobnu cestu ,ak vyda aspon na to budeme radi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj nasa prva spolocna dovolenka bola tam :-) my sme boli tento rok v primorsku, prvy krat v cernomorci a bud. rok chcceme ist do turecka, tak uvidime ;-)
Odpovedať
Juj, my sme boli v Obzore, aj na Slnecnom, a aj v Primorsku, tento rok sme boli v Sturove a na rok sme Zuzka aj my chceli isť do Turecka, už o nom snivame od mája, ale neviem, či to finančne zvladneme :-( a ak nie tak asi do Bulharska znovu...
Odpovedať
jeeeej baby ked by sme isli nahodou na spolocne miesto mozno sa aj stretneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute :) konecne som sa dovalila z roboty... :-S a hladna som ako pes, tak si musim nieco najst ;-) a k spolocnej dovolenke. my sme boli na slovensku. ale vtedy nam to bolo jedno, kam pojdeme. hlavne, ze sme boli spolu :)
Odpovedať
No to by bola sranda, keby sme sa stretli na svadobnej dovolenke všetky... :-D
Odpovedať
aho Ludka :) tak co nie je moze byt :-D a co mate okrem pracovneho vytazenia nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky! :-) pozeram,ze tu prebehla zoznamka,tak ja som Daniela :-) my tiez ako Lucka budeme s drahym byvat az po svadbe a straaaaaasne sa na to tesim aj ked to bude tak,ze len cez vikendy :-( ,ale dufam,ze sa to casom upravi ;-) tiez sa budeme fotit pred obradom a tesim sa na to,ako sa drahy zatvari,ked ma uvidi :-D ...pred 4 rokmi sme isli na svadbu jeho sestre a videl ma v satach a pekne vycesanu az ked prisiel po mna a do dnes si pamatam ako tam stal pri dverach,ked som isla dole schodami s otvorenymi ustami :-D bol taky zlaty na dovolenke sme spolu v zahranici este neboli,takze na buduci rok urcite musime ist a asi to najskor bude bulharsko :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Danka ;-) aj ja sa tesim na spolocne byvanie :-) a co mas nove, ako si na tom s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme boli v obzore pred 2 rokmi :-) a turecko bolo uz tento rok v plane ale prisli sme na to ze potrebujem mat platny pas 3-5 mesiacov po navrate z krajiny a to som uz nemala tak zase vyhralo bulharsko :-) ale moj uz vravi ze do bulharska nepojdeme, ale ja by som kludne Daniela je velmi pekne meno, aj moja svokra sa tak vola, ale ona je nie zla, cize v poho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, v podstate nic take. ale s drahym si planujeme predlzit vikend na tajnasa... nikomu to nepovieme a ostaneme spat ;-) :-x :-D
Odpovedať
jeeeej asemilka to je ake zlate ;-) ja by som chcela ist bud do Egypta, Tunisu, Turecka, ale aj do Bulharska a isla by som ked aj hned :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej asemilka to mate super, ja uz davno o tom snivam, cely den v posteli veru lucka, mne je jedno kde len niekde ozaj a teda kedy sa asi chystate na svadobnu cestu? hned po svadbe ci normal v lete?
Odpovedať
Aj mne sa páči meno Daniela, ale aj Daniel, tak sa volal priateľov otecko,dokonca som si ich vybrala aj ako horúcich kanidatov pre baby :-) ... To s tým pasom do Turecka som nepochopila, to po návrate s dovolenky 3-5 mesiacov má byť platný ešte? Aj ja mám z toho obavy, lebo ak bude Turecko, tak sme chceli ísť už v júni a neviem, či sa stihne nový pas vybaviť, a do Bulharska stačí občiansky a tam by sme isli az v júly...
Odpovedať
no ak niekde pojdeme tak ked to bude bulharsko tak niekedy jul-august a ked nahodou drahsia dovolenka tak asi na jesen, ale kazdopadne budem vdacna aj za Bulharsko :-)
Odpovedať
To aj ja, ale neviem už kde tam by som išla...a posledne ma sklamalo počasie z 12 dní tam jeden den pršalo normalne ]-( a 4 dni tam bolo zamračené a posledný den sa vyčasilo :-( , ale jasne že po tohtoročnej dovolenke by som išli kdekolvek k moru :-) aj ihned...
Odpovedať
Profilova fotka
mojim snom je vidiet pyramidy, cize egypt... a na ten by bol vhodny cas tak v septembri...tak uvidime ;-) ja nepohrdnem ani nasimi tatrami :-) a k tej nasej tajnej dovolenke... drahy nema problem, len mne tu dovolenku este nikto neschvalil ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak vam babiky dakujem :-D aj ked mne osobne sa Daniela az tak nepaci :-D teraz citam,ze ako blbo som to napisala,ze ,ked som isla dole schodami s otvorenymi ustami :-D on mal otvorene usta :-D Lucka nove? tak mam uz vybrate saty,zajednanu kadernicku a kozmeticku,minuly tyzden som vybavovala vyzdobu a uz mi prisli aj podbradnicky :-D a co ty?
Odpovedať
asemilka presne taky isty sen mam aj ja pyramidy uz od malicka mam doma kopu knih o tom, o faraonoch a strasne ma bavia aj filmy dokonca aj dokumentarne proste vsetko co sa toho tyka..... :-) a neboj tu dovolenku ti schvali a co robis? tak mucik, to pocasie v bulharsku je skoro ako u nas, cize tam nikdy nevies :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak mucik, neviem ci 3 alebo 5 mesiacov, tam je totiz vizova povinnost takze by ma ani nepustili, chybali mi 2 tyzdne :-) a pas si standardne vybavis asi za mesiac takze stihas v juni ked sa vydas v aprili :-) daniela tak ty uz mas tiez dost vybavene.predpokladam ze kameraman, foto...uz mas?
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko, robim v jednej lizingovke. a sefku mame na skoleni, cize preto mi to zatial nema kto schvalit... a jeden nikdy nevie.. ja si nieco naplanujem a ono sa to pokazi... inac, moja polovicka si pustila dvd a spi pri tom... :-D
Odpovedať
dadika- si sikovna teda :-) , no aj ja uz mam skoro vsetko uz len nejake drobnosti ;-) inak zuzka to s tym pasom ma prekvapilo, ale dobre vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Zuzka,to bolo prve,co som vybavovala :-D aj ja uz len drobnosti,ale tych je dost vela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no lucka aj mna to prekvapilo, vobec na to neupozornuju iba v zmluve to mas uvedene a nahodou som natrafila v jednej cestovke na upozornenie tak som si to overila a ozaj :-) a plati to aj pre Turecko, Egypt, vsade kde mas viza :-) ale to turecko bolo take drahe a my sme isli cez hlavnu sezonu tak som sa s tym zmierila a co budete robit bud. rok ked uz teraz budete vsetko mat nevesticky? ale aj ja by som chcela mat vela veci ready
Odpovedať
asemilka normalne ti zavidim, ale samozrejme v dobrom--ja budem s drahym az piatok a to len par hodin pretoze stale robi, ale coskoro bude mat dovolenku ;-)
Odpovedať
buduci rok budem doladovat detaily obvolavat ci vsetko plati a tak a venovat sa sebe a chudnutiu a setreniu peniazkou :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?