Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
ahojte babule :) ako sa mate? no svokra na koniec nepride, kazala mi napisat zoznam co a kolko mame my a ona posle spät papier s odpovedou po priatelovi, no tak to je uzasne, nemozem ist ja za nou lebo som chora a ona sa neunuva no co uz :-S :-D dakujem mucik a zet za pochvalu menu, ste zlate ;-) mucik-vlastna rodina , no ja by som maleho drobca pristala aj po svadbe , ale zase nie hned lebo chceme stavat domcek taky mini, ale tak o taky necely rocik rok a pol po svadbe by som aj babo chcela-no len priatel stale vravi, ze este je cas, tak uvidime.Ked sa nahodou podari urcite sa budeme tesit a nebudeme proti, nejak to jednoducho neplanujeme, ale ani sa tomu nebranime :-D angielka to je super , ze uz mas saty ;-)
Odpovedať
Vieš sobíčatko, lebo ja som si chcela trochu užiť manželský život a až po nejakom roku, a potom čo si chcem uživať, ked spolu sme už 4 roky a tak rozmýšľam, že vysadim tabletky a ked sa podarí tak bude tu...
Odpovedať
jeeej mucik , aj my ked sa budeme brat budeme spolu 4roky aj 27dni :-D , ale mas pravdu ...a kolko mas rokov ak sa mozem opytat, viem , ze sa o tom niekde pisalo, ale nechce sa mi to hladat..ja budem mat v januari 24
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sme spolu uz skoro 4 roky, ja by som chcela byt rok po svadbe tehotna prip. pracovat vtedy na babatku.
Odpovedať
No vidís :-D a ja v apríly 26, bože už toľko :-( , tak to mám asi na to babo najvyšší čas, ked sa na to tak pozerám :-D a priatel bude mať v juni 31no uvidíme..inak znovu som si pozerala tvoj album a tie obrúčky su pekne a nevysli vás az tak veľa, som si myslela,ze aj okolo 600-700 eur... A koľko koláčov rátate, vôbec si to neviem nejako porátať, aj do roboty, aj na vyslužku...
Odpovedať
Profilova fotka
mucik aj ja som mala teraz nedavno 26 rokov a moj drahy bude mat v januari 31 rokov, tak to mame tak rovnako...
Odpovedať
tak babulky ja som z Vas asi najmladsia ja teda 24 a priatel bude mat v aprili buduceho roka 27 :-D , mucik myslis nase obrucky- no tak celkova cena bola 510 eur, ale priatel dal nejake zlato a doplatil 250eur :-) , cize sme usetrili a v skutocnosti su este krajsie inak ako na fotke.. co sa tyka zakuskov tak pozriem do mojho debilnicka a napisem Vám..za taku necelu pol hodku som tu...
Odpovedať
tak to máme rovnako angielka :-D a ako dlho spolu bývate? Ano, sobíčatko myslela som vase obrúčky, bo ja som bola pozerat u nás v Carisme/zlatnítvo a tam také su za 780 sa mi zdá...no práve bojujem s oznamkami, obrúčkami a tie koláče ma tiež trápia...
Odpovedať
Profilova fotka
mucik - rok sme spolu najprv chodili, potom sme dva roky byvali u mojej svokry a tento rok vo februari sme sa prestahovali sami do podnajmu, takze zaciatkom Noveho roka to budu tri roky co spolu byvame.
Odpovedať
no uz som tu :-) mucik my mame 36 ludi priatelovych teda neratam.. budeme mat 700ks plnenych zakuskov a 300ks suchych, 50ks ozdobnych ako labute, broskyne, meloniky, kosicky atd... a dve torty jednu hlavnu a jednu penovu a potom este co podostavame a tak...potom este bude slane. Co sa tyka vysluziek tak budeme davat po 12-15ks zakuskov ako komu a kusok z torty, do saly sme ratali 3-4ks na osobu. fuuha, co sa tyka obrucok tak to velmi za draho si zohnala u nas vsade naokolo ich davaju okolo 510-550 eur, a pozerala si ich na internete tam su tiez okolo 500 myslim... oznamenia mame vybrate, ale tie objedname az niekedy v januari, myslim, ze to ma cas.... baby a kolko budete mat ludi dokopy, nas vsetkych bude 59 aj s troma detmi :-) :-)
Odpovedať
jaj prepáč, angielka aj si to už určite písala, tak to sme na tom naozaj rovnako, aj mi sme rok chodili, a 3 roky spolu bývame, no tie obrúčky sme si ešte nevybrali, ale aj mne sa to zdá dosť a na nete sa bojím objednávat zlato, lebo obrázok môze klamať...sobícatko tak Ty to už máš super vypracované, mám čo robit, ale nás toľko nebude, asi 25-30 dokopy s tromi deťmi...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to uz pisala ale nas bude max 85 ludi, z toho je 5 deti a v tom som uz ja so snubencom, kameraman, fotograf a DJ.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute babule :) co sa nasej saly tyka, tak zajednana bola od maja a teraz zrazu sa tam vraj svadby nedaju robit... tak ale mame aj inu v zalohe :-D co sa rodinky tyka, tak po novom roku to bude len na prirode... ved uz dlho sme spolu, vyse dvoch rokov spolu byvame... :-) tak hadam do konca roka budem tehu :-D a co sa veku tyka, tak v marci budem mat 27 a drahy tyzden a pol pred svadobu 31. takze najvyssi cas pomaly :-D :-D
Odpovedať
mucik tak to je fajn aspon mas menej starosti, no my to mame takto dopredu, aby bol potom pred svadbou uz pokoj a aby sme nestresovali, my to uz mame aj objednane :-) . angielka - prepac nevsimla som si :-N tak to bude paradna svadba ked vas bude tolko :) babule a co vizaz a vlasy uz ste nad tym rozmyslali, budete mat niekoho od vas z mesta alebo niekoho znamejsieho?
Odpovedať
sobíčatko, ale aj tak si ta beriem za vzor, no menej starostí ako sa to vezme,možno to bude znieť blbo, ale o 25 ľudoch mám viac starostí ako keby som mala robiť veľkú svadbu so všetkým... asemilka, ahoj, ak som to dobre pochopila, tak od januára končís s anti? Ozaj baby a čo si myslíte o tom prečistený od hormonov...
Odpovedať
dakujem mucik ,, sa budem cervenat " ;-) mne so vsetkym velmi pomaha mamina, hlavne co sa zakuskou tyka a tak, pretoze v tom sa ja nevyznam :-D ...
Odpovedať
a co sa tyka antikoncepcie tak ja ju neberiem uz od mojich 19tich rokov, nerobilo mi to dobre, tak do toho sa ja nezapojim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem kadernicke aj vizazistke, ktore poznam a ktorym chodim roky, tak im dôverujem
Odpovedať
A ja idem ku kaderníčke, u ktorej som sa bola dať prvýkrát strihat vo štrtok tento týžden :-D , tak dúfam, že to výde a vsak bude najprv skušobný a maľovať som sa chcela sama, ale určite sa mi budú ruky klepať :-D tak to nechám tiež na odborníčku, ale ten účes nemám páru, len viem, že chcem mať čelenku a závoj zvrchu...bambulky a vy máte niečo konkrétne už vymyslené alebo bude kadernícka improvizovať na skúške?
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy ste toho teda popisali ja mam 25 a moj 27 a sme spolu vyše 4 rokov, cize na svadbe bude 5 rokov a podobne ako sobi chceme stavat domcek takze babo este nie, chceme si uzit zivot manzelsky ale 2 - 3 roky po svadbe by aj bolo a co sa koláčov týka tak je to tak ako sobi napisala, ludom do vysluzky sa dava okolo 12 ks a kus torty, my sme pred rokom robili sestrinu svadbu tak si to pamatam a u nas sa nosi do pecenia teraz uz vacsinou peniaze a mame sa to aj vratilo co dala za kolace tolko sa vyzbieralo, my sme mali 3000ks kolacov, fuuu to bolo, moja detska izba plna, ale bolo aj vela ludi 120 na svadbe a tolko mame aj my takze kolace treba a este byvame spolu skoro od zaciatku lebo sme spolu zacali chodit v Anglicku tak sme to zhurta zobrali, ale posl. rok uz byvame sami nie u rodicov tak som sa rozpisala riadne dnes mame zoznamovaci vecierok tu v teme :-)
Odpovedať
zet ahoj, :) no tak vy budete mat riadne vela ludi a ze 3000ks zakuskou tak to je riadne vela :-) a ty si teda zo zvolena a tvoj priatel? angielka, aj ja som chcela vsadit na istotu co sa vizazistky a kadernicky tyka, no lenze kadernicka ma naposledy dost sklamala tak neviem :-S , chcela som borisa bordacsa, ale je uz obsadeny :-( mucik co sa tyka ucesu tak ja chcem mat zavoj tiez zvrchu , ale nie az tak odpredu no neviem to opisat, ale ked najdem foto dam do albumu a nechcem celenku.... inak baby ja som Lucia, ked sa uz zoznamujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme byvali 10km od seba, takze sranda ze sme sa spoznali az tam no a to len pre nasu stranu cca 70 -80 ludi ale ja byvam na dedine a tu sa to vo velkom rozdava, preto tolko ja mam dobru kadernicku uz som jej aj vravela a kozmeticku zase kamosku tej to je jasne ze ma maluje a ja som Zuzana a nepaci sa Vam baby aj ten spanielsky závoj? mne sa velmi paci. a zavoj budete mat na hlave cely vecer az do polnoci?
Odpovedať
tak Zuzka :) - ja budem mat zavoj az do polnoci, ja osobne si to bez neho neviem predstavit- vzdy ked som mala nejaku predstavu o neveste tak so zavojom :-) ano spanielsky zavoj je velmi krasny, ale nie kazdej sa hodi, napr. mne ee :-N aj moj priatel je z dediny a tiez maju taky zvyk , ze vela rozdavaju. No my sme sa s priatelom uz poznali ako male deti zevraj, rodicia su z jednej dediny , ale tak ,, dobre " sme sa spoznali az cez moju mladsiu sestru :-D a co predstavy o ucesoch?mucik uz pisala...a ake budete mat samodrzky ci pancusky? hnede-telove alebo biele?
Odpovedať
Profilova fotka
tak Lucka :-) a ako si prisla na to ze sa Ti nehodi? mne sa ciapka nehodi ale zavoj som este ani neskusala tak som zvedava, skor ked uz budem mat saty podla toho sa budem vediet odrazit ci sa mi hodi a aky tak to mate tiez dobre ze sa uz tolko poznate a ani si nepamatate :-) ja nemam predstavu o ucese velmi ale rozmyslam o nejakom pricesku ty si na marodke, ze? tak mozes byt dlho hore :-) :-)
Odpovedať
Zuzi, skusala som si ho a nesedi mi to nejako...a co saty uz mas? hej , hej som na marodke :-S a ano spat sa mi este nechce, preco ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo takto neskoro tu uz nebyva nikto, aspon nepise este nemam saty, uz by som aj isla kuknut mozno tento tyzden inak videla som ta na modrej streche ze aj vy chcete stavat domcek, ja tam iba obkukujem zatial, kedy zacinate? po svadbe uz budete spolu byvat?
Odpovedať
no chceme zacat na jar stavat, ale tak uvidime.teraz davame do poriadku veci okolo pozemku a jedno z druhym. Ano az po svadbe budeme spolu byvat, zatial budeme u nich doma-maju rodinny dom tak pre to a my mame byt. Super tak sa stretneme aj na modrej streche ;-) Zuzi ake budes davat darceky pre hosti? ja som rozmyslala nad pernickami, ale odhovaraju ma od toho, ze je to zbytocnost tak neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu este :-D a volam sa ludka ;-) mucik, ja tabletky neberiem uz dlho... nejako mi to nerobilo dobre a aj tak som na ne stale zabudala :-D musel mi drahy pripominat :-D sobicatko, ja som tiez rozmyslala nad pernickami... alebo cokoladky. to si este musim premysliet..
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem ci budeme nieco davat ako darceky :-) ale perniky su dobrý napad, preco nie? ake este darceky sa davaju? no my chceme po novom roku zacat riesit pozemok a taak jasne zalozime si tam skupinu april 2011 staviame :-) ci ako? Lucka uz idem spat bo zajtra do práce tak dobru noc a pekné snicky ;-)
Odpovedať
ahoj Ludka ;-) priatel navrhoval a s mojim ocinom ferero rocher, tak uvidm, mozno to predsa len bude lepsie... a ty co , ako si na tom s ucesom, vizazistkou? zakuskami atd
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?