Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
ahoj asemilka :) tak vitaj medzi nami :) no ja mam 75 kg, ale je to podla mna dost :( a saty ja som uz bola skusat, ale tie prave som nenasla, akosi mi ziadne nesedia :-D snad nejake najdem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babizne, s tym chudnutim neblaznite... ved pre svojich poloviciakov ste krasne take, ake ste.. :-)
Odpovedať
samain_night : vy uz mate krizik ? a vlastne to treba ? krizik nedostanu novomanzelia od pribuznych?
Odpovedať
veru, asemilka má pravdu, ale zas spravíte (možno) aj pre svoje zdravie ;-) ako budete riešiť oznámenia? - objednať a vytlačiť s textom, alebo - samovýroba a len vytlačiť ? dracica6663: jo máme, noo nepoznám takú tradíciu, že krížik kupujú príbuzní. Viem o takom, že krížik si kupuje pár, na ktorý sa v kostole prisahá - pokiaľ máš cirkevný sobáš, inak Vám krížik netreba
Odpovedať
Profilova fotka
samain_night, tak ano, pre zdravie ano... ale vsetkeho s mierou :-) co sa oznamiek tyka, zatial to vyzera na samovyrobu... ale to sa do aprila moze este 100 x zmenit :-D
Odpovedať
aj ja to už xkrát mením :( rôzne sa mi páčia, hlavne zistiť na "aký rozmer" sa mi to vytlačí v reáli a nemám problém :) pôvodne sme chceli čierny podklad a zelené rozpité srdce .. vraj to vyzerá smútočne a zatiaľ máme nejaké kvetinové :)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak moj drahy povedal, ze by chcel take s fotkou... ibaze sme zistili, ze za tie roky, co sme spolu, mame spolocnych fotiek iba zopar :-D tak budeme musiet najprv fotku splasit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
U nas sa do oznammiek pustil moj drahy....ale zatial mame milon navrhov a ani jedno sa nam naozaj nepaci, takze bude vytvarat dalej....ved ked ho to bavi :-D
Odpovedať
aj mňa to baví, len keď má prísť "hodina pravdy" - "rodičovský výber", tak máme až slzičky na kraju :-( liviapeto - v akom programe na nich pracuje, a na aké rozlíšenie ich dáva? ja to skúšam v Picassa. vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
samain_night - nemam ani tusenie, pusta mi ich v power pointe, tak neviem, ci ich tam aj nejako vytvara 8-) skusim zistit
Odpovedať
Profilova fotka
asemilka : ja veru neviem kedy ale chcela by som zacat s pripravami asi od septembra!Ale vobec neviem ci je to skoro alebo nie!
Odpovedať
ahojte :) my mame zhruba vsetko zajednane a dost veci uz aj mame kupenych...oznamenia si davame robit,davam si domov posielat vzory, ale este sme nenasli to prave :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
noo tak ja som kúpila stužky na pierka, špendlíky a pančušky .. môžme sa začať hrať :P nelinka - videla som, že baby, ktoré majú svadbu v 2011, už začali vybavovať .. čo je potom skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, my zatial mame zajednane foto, kameramana a dj. na mieste sa pracuje, v septembri sa mame ozvat a podpisat objednavku. pierka som kdesi na internete videla take pekne, takze asi kupime.. nad oznamkami sme zacali len tak matne uvazovat... viac ma momentalne nenapada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si hlavne neviem vybrat miesto svadby...rozhodujem sa medzi jednym u zenicha a jednym u mna...jeden den sa mi viac paci jedno, druhy den druhe :-( . zajtra ideme do jedneho na svadbu, tak mozno to mi pomoze sa rozhodnut :-)
Odpovedať
liviapeto .. pomohlo Vám "to" v rozhodovaní?
Odpovedať
Profilova fotka
samain_night. trochu to pomohlo, vsetko by tam bolo super, len bolo nas tam cca 80-90 ludi a sedeli sme v dvoch miestnostiach, tancovalo sa v tretej, to nam s drahym dost vadilo, ale este nie som 100% rozhodnuta.
Odpovedať
Profilova fotka
caute dievcata :) nejako to tu nezije... :-| saty si budete poziciavat, alebo si kupite, alebo si date sit? hm?
Odpovedať
nežije :( .. ja Vás (asi) opustím, ďalšie problémy "s rodičmi" :( posun svadby až na rok 2012 :(, spromujem a môžme zbúcať narýchlo svadbu - bude asik na jeseň, ako sme ju prvýkrát so snúbencom plánovali - zrušenie kvôli pohrebu jednej osôbky, ktorá mala byť na svadbe ;( sledovať Vás budem, a Levičanky dojdeme podporiť na deň "D" (ak nebudem zrovna v škole)
Odpovedať
Profilova fotka
samain_night :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-(
Odpovedať
mne hovorte, už nemám náladu sa ani vydávať ;( ;(
Odpovedať
Ahojte :-) Dovolíte mi sa k Vám pridať :-N Termím svadby máme stanovený na 9.4.2010 ;-)
Odpovedať
oprava 2011 :-D ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja sa musim presunut inde...kvoli obsadenej sale sme presunuli termin na 14.5.2011.
Odpovedať
liviapeto a vyhovuje Vám to či predsa len by se chceli ako máš v pase 30.11 ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu756, ja si tiez mylim rok :-D to posuvam na 2010... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu756..no ja by som radsej april, ale budem sa s tym jednoducho musiet nejako stotoznit :-)
Odpovedať
asemilka aj ja :-D liviapeto sorry ze som ti ten datum skomolila :-N ;-) ze 30.11 :-D 30.4. ;-) bré ránko kočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babizne, pozeram si saty, vyzdobu... a kazdy den sa mi paci nieco ine :-D :-D ako ste na tom vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?