Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeeee:) konecne sa vam mozem venovat :) takze pekne po poriadku. tie balerinky som zohnala v humanicu, ale v madarsku... ale treba pozriet aj u nas. tieto stali na nase peniazky cca 11 eur. aj lodicky som tam kupila x-) :-) no a tiez sa pridavam do klubu zien, ktore su rady, ked ich muz nosi obrucku :-D
Odpovedať
Ahojte,pekný večer prajem všetkým :-) . aj mne sa páči, ked muži nosia obrúčku, ale kedze moj buduci manžel je živnostník a robí manuálne, tak ju nosiť bude len zriedka ;-( A inak ako sa máte, konečne víkend pred nami....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mucik:) kedze je vikend pred nami, tak sa mam vyyyyyyborne:) len mam opuchnute nohy... :-|
Odpovedať
Ja viem ze "je to nasa svadba"...ale asi len na papieri :) myslim ze hlavny problem je to, ze nasi niesu manzelia takze to ponimaju v duchu "co by sme chceli my.." ale na ostatne veci uz nemaju paky, lebo nevedia pocet hosti presny, saty tiez zamna skusat nemozu takze aspon nieco nam ostalo :) ten fotograf ma hrozne stve, ale nepomozem si uz :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lindusasa svadbu velku nechceme lebo by to nemal kto zaplatit... takze by nas malo byt tak okolo 30 plus minus... tiez sa snazim zhanat vsetko lacnejsie, ale napriklad kamoska co sa vydavala teraz 2.ho mi zahlasila ze ich svadba vysla na 4000€ a to v tej cene nemala zaratane saty, kameru ani fotografa... takze mi z toho ostalo kapanek blbje, sice mali 60 ludi, ale aj tak sa mi to zda moc.... a nakoniec som sa vcera s drahym rozpravala ze asi svadbu presunieme na oktober... co ma velmi netesi, ale ak sa nebude dat inak, nic ine nam neostava... takze uvidime ci zostanem s vami aprilovkami alebo nie... ale stve ma to hrozne moc, pretoze 30.4.2011 budeme mat 5te vyrocie co sme spolu a 3tie co sme zasnubeny, takze ten datum je pre mna hodne magicky, ale tak co uz... :-|
Odpovedať
ahojte babenky :) tak uz sa nam to krati ...som tu dlhooo nebola a vidim, ze sme sa nejako rozrastli , tak to ma tesi a nove clenky vitam ;-) ;-) my ideme zaplatit v polke novembra zalohu za salu a dojednat menu a tak...a chystame sa objednat lampiony stastia ;-) .....ano o tom pohanskom sviatku som hovorila, ze prave pre to je ta cervena nitka na ruke ....:) ked zistim viac dam vediet, ale tak ja tomu neverim a je mi jedno ked aj cardejnice pridu , ale len tie dobre, este ich aj ponuknem :-D :-D .. a co sa tyka svadby celkovo, moji rodicia nam velmi pomahaju keby som nemala ich tak ziadna svadba zrejme nebude, pretoze svokra a tam z tej strany nejavia akosi vobec zaujem a vsetko je to na nas ony len na hotove a pri tom nic im nevyhovuje vsetko im je drahe atd a maju plnooo penazi, ale tak co uz apon si robim vsetko podla seba, len je to blby pocit mohli by aspon troska zaujmu prejavit... ]-(
Odpovedať
Ahojte, vitaj sobíčatko, už si mi tu chýbala :-) :-) , my máme akurát dneska posedenie a prvé zoznámenie rodičov mojich a priateľovej mamy, bo ocina už nemá...tak držte palčoky... alisska, to ma mrzí a poviem pravdu, že aj my ešte nie sme na 100% istý, či v apríly alebo september/oktober, ale potom si povieme, že sa brať chceme a hotovo,či to bude o dvoch ľudoch, o 30, alebo o 40 ľudoch..., a toto budeme musieť začať riešiť už čoskoro, lebo podľa ľudí si musíme vybrať logicky aj miesto... a čo sa týka pomoci rodičov, finančne nám pomôžu ako budú môcť, ale spoliehať sa na nejakú vysoku sumu sa nechceme, tak postupne kupujeme...možno to vyzerá, že sa chceme brať za každú cenu, ale my to proste tak cítime a páči sa mi dátum :-D , dúfam, že nám prinesie štastie...
Odpovedať
ahoj mucik :-) drzim palce a neboj dobre to dopadne!!! a svadbu budete mat urcite v tento datum uvidis ;-) aj u nas je to s financiami nie najlepsie, ale tak hadam to zvladneme, ved nemusim mat svadbu ako milionarka :-D mucik potom napis ako dopadlo stretnutie :-) ja idem troska jarmokovat :-)
Odpovedať
teraz som si vsimla- no aj ja som za to, aby muzi nosili obrucku :) fuu tolko ste tu toho popisali, ze musim ist citat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja som za to, aby nosili muzi obrucku, velmi sa mi to paci :-) Co sa tyka priprav, tak ja to viac organizujem s mojou mamkou, sestrou a kamoskou. Svokra sa do toho nehrnie nejako, mam z nej divny pocit, ako keby nechcela ziadnu svadbu. A som zvedava, ako sa budeme dohadovat na menu, asi sa s nou poriadne pohadame. Jej nikto a nic nevyhovie. No uvidim, mozno ma este poriadne prekvapi :-) Tento mesiac sa chystame za knazom a do Vianoc by sme chceli kupit obrucky. Topanky este nemam, ale rada by som si zohnala aj take balerinky ako ma asemilka, dufam, ze nieco zozeniem. Zajtra idem na Ukrajinu, tak mozno aj tam nieco kupim, no uvidim, potom vam napisem dojmy z Ukrajiny :-)
Odpovedať
Ahojte, tak som späť, prežili sme, ale poviem, že to bolo vyčerpávajúce a to trvalo len 4 hod., ale ten stres....no uvidíme, čo to bude na svadbe, dopadlo to celkom fajn... aj my si chystáme obručky na Vianoce pod stromček, ale máme len predbežne vybraté, ale zatiaľ nie som o nich presvedčená :-( , priateľovi sa veľmi páčia , ale on ju nosiť bude len príležitostne...
Odpovedať
mucik1985 : Aspon ze to mate uz zasebou :-) sobicatko6: a ta cervena nitka ma akoze co robit? troska nechapem..nejako ochranit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano, aj ja som rada...o tej cervenej nitke sme si asi pisali 2 stránky dozadu, ano ma ta ochranovat pred tými bosorkami :-D a pred urieknutim sa mi zda , ale ja tomu nerozumiem, to akože každy 30. apríl je takto začarovaný alebo len ten náš....
Odpovedať
Inac stava sa to aj vam,... ? ja ked je sobota tak stale pozeram ci je pekne pocasie, a len tak v duchu myslim kto sa dnes vydava :-) :-) uz mi uplne zacina svihat z tej svadby :-N dnes mi bolo normalne luto ked ani slniecko nevyslo ze tie fotky budu take bez slnka :-D iaaj hrabe mi uz
Odpovedať
neboj nič nehrabe :-D ti až tak :-) , ja počasie a hlavne v soboty už sledujem od marca/už som to písala/a každu sobotu myslim na svadby/nevesty...to,že nebolo slniečko nie je až taká tragédia/aspon sa nebudú skerit, mracit na fotkách/ horšie by bolo keby pršalo :-(
Odpovedať
no dufajme ze nam nebude..tento rok tusim prsalo okolo 30, kamoska sa 24 vydavala a mali super pocko ale potom to bolo dazdive...no uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
jeejda :) vy ste toho popisali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru dievcata sa mi to paci ako piseme. ja som zabudla v apríli sledovat pocasie ale 30 bolo pekne si pamatam som bola na opekacke a vtedy mi doslo ze o rok mame svadbu. asi budeme mat viacere pod stromcekom obrucky :-) a inak neviem aka je u Vas ponuka na topanky svadobne ale ja som v piatok hladala zimne cizmy a obkukovala aj biele topany a ani jedny sa mi nepacili. bude to este zaujimave. nahodou mne sa tento nas termin paci stale viac :-) :-) a este by som si priala aby ste nemenili termin a neodchadzali stadeto lebo si myslim ze stale je nejaka prekazka, ktoru treba proste obist a urobit tak aby dobre bolo zelám Vám krásnu nedeľu :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si pamatam tohtorocny 1. maj... slniecko a ani teplo ani zima... 3o. april a 1. maj su v podstate rovnake terminy :-D aaaaaaaaaale... budeme mat to najsamlepsie pocasie.. ved ked uz to ma byt ten bosoracky den, tak to dajako zariadime :-D :-D zet7, ja som nasla lodicky nahodou... sestra si kupovala topanky na jesen... a kupili sme mne biele lodicky :-D a ked som sa dokopala, ze aj mne by sa zisli topanky na jesen, tak som si kupila biele balerinky :-D ked som pozerala topanky cielene, tak sa mi nic nepacilo... :-| ale motyka vystrelila a topanky uz mam :) a dnes som si kupila aj bizu... som cvakla do albumu... :) a co sa obruciek tyka, my si vyberieme asi na svadobnom veltrhu v ba... alebo si ich dame vyrobit. a budu v podstate na valentina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asenilka ved ani ja som nekukala cielene topanky ale ani nejdem este hladat, casu dost :-) :-) :-) tak ty si dobra ked uz mas aj bizu, aj topanky, saty tiez sa mi zda...v bb je veltrh vo februari takze aj my by sme si teoreticky mohli aj tam no uvidime ;-) jedna znama ma krasne obrucky, taky vzor ako polka srdca a ked si ich spoji s muzom tak je to cele srdce tak tie sa mne velmi pacili takze aspon predstavu mam. ty vies ake by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
zet7 vobec :-D ale s drahym sme sa zhodli, ze v najhorsom aj uplne klasicke budu dobre :-D ;-)
Odpovedať
Ahojte, prajem peknu nedelu všetkým, asemilka chcela som sa ta opýtať, lebo ja som ešte ma svadobnom veľtrhu nebola...ci je tam velký výber obrúčiek, a ako sa postupuje dám zálohu ako v zlatníctve a potom poštou/kurierom, vôbec sme na tou to možnosťou nerozmýšlali, u nás v Bystrici nie je velký výber zlatníctiev...aj ja som za klasické, ale môj spekuluje... zet7 aj mne sa páčia také z polkou srdca, ale bez kamienkov... to si veľmi pekne napísala s tými prekážkami, no dúfam,že nám to víde... a ani ponuka svadobných topánok/bielych topánok tu nie je veľká, tak ja som si objednala tu z bazáru, ale sú nové a potom som ich nasla aj na tejto stránke: www.klikshoe.sk/9131-biela-saten-p-34...
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, ja som tiez na veltrhu este nebola... ale kolegyna hovorila, ze su tam vsetky veci od vymyslu sveta, ktore budes alebo by si mohla potrebovat na svadbu... tak sa spolieham na to, ze tam bude velky vyber... viem len, ze ak si tam nieco objednas, tak byvaju velke zlavy. neviem, ako to bude so zalohou... ale ked sme sa pytali u zlatnika, tak sa plati zaloha a pri prebrati zvysok. tak neviem, ci som ti nejako pomohla... a topanocky si si vybrala krasne x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mucik dik za link fakt tam maju pekne topany aj cenovo to je prijatelne :-) aj ja pozeram tu v bazare ake maju ale este mam cas. co mi treba skor? asi saty, nie? az potom topanky? ;-) a mas ozaj pekne tie Tvoje. ja som bola na svadobnom salone uz aj v bb aj vo zv, ale som vtedy nemala prehlad tak neviem ci sa to oplati ci nie :-) ale maju tam fakt veeela toho, aj saty, obrucky, vyzdoby, oznamka...no vsetko. vraj zlato sa oplati objednavat aj z cr- obrucky myslim
Odpovedať
Ahoj zet7, asi najprv saty, lebo nie su biele topanky ako biele, mne sa napr. páčili maslove/kremove topánky a šaty biele tak to neslo, lebo mne vykúka spička a to sa mi nepácilo.... a pácilo sa Ti na svad.salone v BB?Aj my sa chystáme,dúfam, že to stojí za to, tešim sa a som zvedavá...
Odpovedať
ahoj mucik :) som rada, ze ti to aspon ako tak dobre dopadlo a, ze to mas za sebou ;-) ja sa chysam niekedy v novembri do BB, sestru tam mam na private , tak pojdem pozriet do obchodov nejake popolnocky :-) co sa tyka mojich rodicou a priatelovich tak ti sa poznaju uz velmi dlho lebo pochadzaju z rovnakej dediny, ale ako keby sa nepoznali :-D a nie ste sami aj ja si vzdy v sobotu spomeniem na nevesty , ktore maju svadbu atd :)
Odpovedať
Profilova fotka
mucik bolo to asi pred 2 rokmi a pamatam si ze sme to asi za 30 min. presli, ale ako vravim neboli sme zainteresovani takze nas tam ani nic nezaujimalo, urcite je tam vela inspiracie a aj sa da pokupit, to si pamatam ked som bola so sestrou min. rok ze boli zlavy na vela veci ked si tam zajednas ale ci su to naozaj zlavy z povodnych cien alebo si tam nadhodia cenu a daju zlavu to uz neviem, ale prehlad urcite mas a uvidis tam :-) som ti asi velmi nepomohla. hej aj ja si tak myslim s tymi topankami. ze najprv saty...a inak som bola kuk v piatok v jednom salone a mali tam vystavene jedny pohare, ktore som v piatok pozerala na nete a v tom salone boli o 40 euro drahsie ako na tej stranke, cize si myslim ze aj v salonoch si nahodia na vsetko 300% lebo vsak svadobne...ak je to aj so satami tak :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som asi opacna :-D ja mam najprv topanky :-D :-D a neviem sa rozhodnut, ze ktore saty... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja suhlasim s mucik1985 - najprv topanky a az potom saty. V jednom salone mi to tiez tak vysvetlovali ze su rozne odtiene bielej, smotanova, maslova a tak sa moze stat ze to potom nebude s satami ladit...
Odpovedať
Profilova fotka
angielka.. tak to budem musiet mat bielo bielu farbu siat...alebo mi nemoze byt vidiet spicky :-D neva, aj tak som chcela cisto biele saty :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?