Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a z coho? ci koho?
Odpovedať
ahoj matka a preco ? ozaj tie obrucky co mas v albume nove , tak my ich mame :)a su ozaj krasne, len dufam, ze mi obrucka do svadby nebude mala lebo ked mam roska opuchnute prsty je mi tesna a kedze su tam kamienky tak sa neda zmensit ani zvacsit....to mi povedali, ale ja si myslim, ze je to hlupost, ved vsetko sa da? co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko: neviem v tomto sa vobec nevyznam...ja mam obrucku s jednym malim ockom a zatial to neriesim, hoci by som ju teraz potrebovala zvacsit..ale kedze sa chcem zmensit cela, tak dufam, ze to nebude treba :DDD ved viete.. celkom sranda, ze po dvoch rokoch sme tie nase obrucky znova vytiahli zo skrine :DD viete aka vrstva prachu bola na tej krabicke :-D
Odpovedať
Ahojte, z coho mas nervy martinkaa :-( ? Mne sa zda, ze bud zväčit, alebo zmenšit sa nedajú, ale teraz presne neviem :-( , ale asi zväčit, lebo kamienky sa uvolnia, neviem, a my ešte nemáme ani vybraté
Odpovedať
Profilova fotka
Joj babenky ta zo vsetkeho, depka na mna lezie...
Odpovedať
Ach, martinkaa a nebude to tou jesenou, dni sa krátia, ráno vstávame do tmy... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
martinkaa mas ozaj velmi pekne tie posledne obrucky a teda vlastne aj ty sobicatko :-) a mata tes sa nedepkuj ved ide vikend, ja milujem piatok po robote to uz mam vikend a este aj celkom dlhy pred sebou :-) lindusasa a obrucky sa Ti pacili po 2 rokoch ked saty nie? baby ak sa mozem spytat co vsetko uz mate na svadbu? aby som bola v obraze ci meskam ci nie? dakujem za odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
My máme vybavený kostol, zajednanú sálu, kameramana, fotografa, DJ-a, ja mám objednanú kaderníčku, vizážistku a manikérku na umelé nechty. A zajtra ma čaká prvá skúška svadobných šiat ( z toho zacinam byť dnes nervózna....) V novembri by sme chceli aspoň predbežne zajednať zákuzky a torty. Obrucky a oznamenia chceme pozerat a vybrat po vianociach ked budeme mat obaja dlhsiu dovolenku. Saty po polnoci aj s topankami, kyticu, svadobné auto, menovky až v Novom roku
Odpovedať
Profilova fotka
Angelika tak podobne ako my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my tiez odobne ako angielka. Obrucky a oznamenia asi budeme zhanat pred Vianocami a ostatok az po Novom roku
Odpovedať
Profilova fotka
my planujeme asi po novom roku tieto srandy ako oznamenia, obrucka na vianoce, to sa tesim
Odpovedať
baby my uz mame, obrucky, zajednaneho kameramana,dj-a, fotografa, salu /sice na treti krat :-D /, vyzdobu, vizazistku, kostol,mame zajednane torty a zakusky,kyticu a pierko,mam saty, topanky, v decembri idem na popolnocne a drahy na oblek asi az v january - no lebo ide zima :-D oznamenia objednavame asi v decembri alebo v januári, co sa tyka drobnosti tak uz mame skoro vsetko... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sobicatko tak ty si sikulka :-)a ozaj ked si z LV ako je to tam so satami? salony? ceny?
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja idem buduci vikend do polska, tak dufam ze tam nieco zozenieme... pohare ( aj ked pri tych sa bojim aby sa nam po ceste neroztlkli ) a mozno aj popolnocne saty, topanky... som fakt zvedava, pretoze este som v polsku nebola... mate s polskom nejake skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
alisska ja tam chodievam asi 1x rocne a naposledy ked som bola cca 3 tyzdne tak som si to vyobzerala. bola som len na trhoch maju tam pierka celkom pekne ale ceny neviem, obleky uzasne, fakt by som vedela vybrat 50 - 60 euro, 60 s vestou, tie kosele s kravatou take svadobne za 35 euro, zjednat sa podla mna da aj na 30, u nas maju mimochodom 50 euro za pozicanie a podla mna z Polska to aj oni beru lebo su uuuplne rovnake, siat je tiez pozehnane, myslim že si vyberies a topanky to neviem, mali vacsinou zimne ale ja som lodicky ani nekukala. Ja mám dosť veci z Polska a na kvalitu sa stazovat fakt nemozem :-) :-) :-)ale ak by si aj do obchodov isla aj tam sa da nakupit. moja sestra bola na nakupy v Polsku pre babo a tiez super pokupili v obchodoch :-) :-)
Odpovedať
zet7, tak co sa tyka siat v LV, no ja som si tu vybrat nevedela-nakoniec mam z NR salon collette:) ceny tak to netusim, lebo ja som len skusala , ale ceny na tie som sa nepytala. No ja som si v LV nevedela vybrat aj z toho hladiska, ze tu maju skoro vo vsetkych salonoch len malinke cisla ..Ale najkrajsie saty maju v salone Linia v LV, len majitelka teda aj predavacka je cudna, potom je tu este jazmin-nic moc, predavacka Vam vsetko strasne vnucuje, a este salon sophie, ale co ja viem pre mna nic moc-vsetko mi pripadaju take cudne saty, ale tak to je moj nazor a kazda z nas ma iny vkus ;-) ;-) pekny den Vam prajem babulky, niekedy vecer sa tu zastavim pozriet co nove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zet7 obrucky sa nam pacia stale rovnako...to je vec, ktoru som ale velmi seriozne vyberala tak aby boli faaakt na cely zivot... co sa tyka toho co uz mame vybavene, tak baby skoro vsetko :DDD ved ja mam uz aj svadobne pohare len datum tam mam dva roky stary :DD noo ale rozhodli sme sa ze crepy prinasaju stastie a tak sa na nasej svadbe nebude rozbijat tanier, ale tieto pohare..je to taka symbolika, ze ked sa nam to vtedy tak pokazilo, nech nam to "pozehna" druhy pokus...
Odpovedať
Ahojte, tak vidim, že ste vsetky šikulky, a ja som si myslela,že je ešte skoro na termín u kaderničky aj na nechty...
Odpovedať
Ešte sa chcem opýtat, kedy idete na skúšku účesu, teda v ako predstihu, lebo ja nemam stálu kadernicku a teda nie som si istá ani účesom, či budem spokojná...tak si chcem ešte nechať čas na zmenu, ach neviem :-(
Odpovedať
Ja sa budem objednavat ku kadernicke po novom roku - lebo este nemaju kalendare a diare, ked som im teraz volala :) skuska ucesu bude cca mesiac pred svadbou. Gelove nechty si urobim sama.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam kadernicku stale tu istu uz vela rokov, takze jej verim. Skusku ucesu budem mat 3 tyzdne pred svadbou...
Odpovedať
Ahojky, dnes sme boli akurát už vyberať obrúčky , na čase :-D , no s tou kaderníčkou mám obavy, niežeby som bola náročná, ale nemám ešte vybraný účes a z toho som aj dosť nervozna... Máte už aj nejaké účesové typy?lucyferia, to je pravda s tými diármi.....dneska je tiež dosť svadieb a vyšlo aj krásne jesenné počasie, aspoň tu v Bystrici je úžasne,ked sme boli doobeda v meste, stretli sme 3 nevesty už učesané a cestou s nákupov aj dva sprievody, trúbili ostošesť :-D ,
Odpovedať
Ahojte, teda dnes bol pekný den, asi preto tu skoro nikto nebol :-) aj my sme dneska videli niekoľko svadieb...
Odpovedať
Profilova fotka
caute :) konecne som sa tu ukazala :-) ale nebolo casu posledne dni... nez som vas docitala, zabudla som, ktora rozoberala zmensovanie obrucky... :-N ja mam snubny s kamienkami... zmensit to ide, ale so zvacsenim by mohol byt problem... a nech sa aj ja pripojim, aj ja som dnes vydela nevestu :-) aj svadobny sprievod :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cavte, a som dnes nevestu nevidela ani sprievod ale aj u nas bol nadherny dnik, to je super, keby to tak vydrzalo este aspon do vianoc :-) zelam Vam krasny vikend :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bolo kraaaaaaasne vonku:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babusky, co mate noveho? Od piatku som tu nebola...
Odpovedať
Profilova fotka
vela roboty v robote a opuchnute nohy... :-D inac asi nic take :-) jaaaaaaaj... ano.. topanky na svadbu som si kupila:) x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej?? a ake?
Odpovedať
ahojte baby, ani ja som tu dlhsie nebola nemam akosi cas ]-( , ale o dva dni som tu ;-) asemilka to je super , ze uz mas topanocky daj foto potom do albumu, aby sme videli ake krasne ;-) inak aj ja som videla v sobotu , ale vecer svadobne auto - krasne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?