Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lindusasa, v lete sme boli v polsku, resp. boli sme u babky a odtial je to do polska kusok ;-) a zabludili sme tam s maminou a sesternicou do jedneho salona, kde siju a poziciavaju saty... a stale ma zvadza myslienka dat si tam usit saty... bude aj prilezitost, preco ist k babke zase... skocit odtial na skusku siat...
Odpovedať
Profilova fotka
Lindusasa to by sa hodil k tým šatám my sme tiez boli v Uk a tam som si teda davala fast foody...ale uz som schudla hlavne len chcem viac :-) :-) ja tiez dost rozmyslam nad tym ze si dam usit, mam vo vyhliadke jeden salon a tam je vraj aj dobry vyber a sije max. do 300 euro vraj to su uz zlozitejsie, cize cenovo sa mi tiez paci, musim tam ist kuk. ved to s tym chudnutim je blbe ked mame sviatky pred sebou ale zase radsej schudnut a pribrat ako len pribrat k povodnej vahe :-) mucik ja som este nie tak daleko ze uz aj uces ale obhliadam sa, pacia sa mi tie pramene co si kupis a prirobis, mne sa pacia príčesky...ale predstava ziadna
Odpovedať
Profilova fotka
mucik ak 1985 je rok Tv. narodenia tak sme narodené v rovnakom roku :-) to ma len tak napadlo
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som saty aj videla aj skusala... jedny z nich mam na sebe v albume... viac sme nepofotili :-D v tom rozruchu nas to akosi nenapadlo :-D a cena za saty bola uplne super.. a to uz bolo aj s bolerkom a zavojom. akurat co spodnicu by som si musela dokupit... a aj to zavisi od typu siat.. a akurat tam mali zlavu... tak ma to zvadza.. ze aj tak pojdem este niekolko krat k babke... tak dalsia hodinka v aute navyse ma nezabije a aspon si spravim vylet :-D
Odpovedať
zet7 a prezradis, kde je ten salon, co siju a poziciavaju za fajn ceny? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a este som zabudla... saty potom asi predam... teda s najvacsou pravdepodobnostou ano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.salonorchidea.estranky.sk/... tento salón to je a v Detve, da sa aj tak asi, ze ti usiju podla tv. predstav a potom zaplatis za pozicovne a oni poziciavaju dalej, alebo ich kupis a dalej predas...no aj ja keby mam svoje tak by som ich potom predala, v skrini by stratili na hodnote :-)
Odpovedať
mucik, ja som dlho nemala pracu a teraz som zacala robit v jednej firme kontrolorku......baby ja osobne by som si saty nedala sit uz aj koly tomu, ze samotne kamosky ktore sa vidavali teraz nedavno s tym nemaju dobre skusenosti a ani moc neboli spokojne, jedna si dokonca po poslednej skusa musela ist asi dva tyzdne pred svadbou zhanat saty do salonu na poslednu chvilu...
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko mali sme prenadherne pocasie... tyzden pred nami lisalo ako z krhly a tyzden po nas tak isto.... vydavala som sa 24.4 ale naozaj sme si krajsi den nemohloi vysnivat
Odpovedať
ahojte, ano zet7, je to rok môjho narodenia, to som rada, že nie som tu sama 25 r. lebo, som uz mala depku :-( , bo čo čítam iné rubriky, tak baby mali po 20tke a chystali/jú svadbu a ja ked sa budem vydávat budem mať už 26 :-D ... sobíčatko tak držim palčoky, určite to nieje ľahke začínať v novej firme.... ano, keterin1, ja si pamätám každú sobotu od marca tohoto roku, bo sledujem počasie :-D a myslím/myslela som na všetky nevesty,čo sa vydávali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, ja ked sa budem vydavat, budem mat 27... takze nemaj depku ;-) ja som na tom horsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mucik,asemilka-vy ste na tom este dobre,co mam hovorit ja.... vo februari 30 a v aprili svadba :-| :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dievčatá dufam, že ste sa nenahnevali , ja si myslím, že je to každého osobná vec, nedávno sa mi stal opak, že mi to vyhovárali,aby som ešte uvážila, že som ešte mladá, a každé druhé manzelstvo končí rozvodom, a že co mi chýba a na druhej strane z mojich kamarátiek som jediná slobodná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s mucik-om..ja mam 26 a voobec neriesim ci to je vela ci malo..prosto to je tak, ze citim, ze toto je to prave orehove...clovek nikdy nevie kam ho zivot zaveje, ale nikdy by nemal nicoho lutovat...moj brat je rozvedeny, no ma uzasny pohlad na zivot..nikdy nepovedal, ze lutuje, ze sa zenil, naopak rad spomina na to dobre...ze sa to potom pokazilo? to sa moze stat kazdemu a ziaden papier ci obrucky nam nezarucia opak... hlavne aby sme sa uprimne tesili z toho co nas caka :)
Odpovedať
Profilova fotka
mucik-jasne,ze som sa nenahnevala,ved moj nastavajuci ma tolko co ty,takze som si musela naneho pockat a podla niektorych by som si pockat mohla este dlhsie,ale tiez to nejak neriesim ani ja a ani on,je to nas zivot a my sme sa tak rozhodli a sme stastni... :-D ;-)
Odpovedať
Uplne s Tebou súhlasím, veľmi pekne si to napísala, aj ja to tak cítim a priznám sa,že nerozumiem párom, ktorý len tak žijú spolu, a majú spolu dieťa, a ani sa neplánujú vziať, ale samozrejme, že nikoho neodsudzujem, len ja mám ešte tú starú školu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme na tom rovnako,ja som bola tiez tak vychovana,ze najskor svadba a az potom vsetko ostatne :-N (tym nemyslim uplne vsetko) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja sa vobec nehnevam :)) dadika, pekne si to napisala ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mucik1985 vidis a ja zase mam niekedy pocit ze som mlada na svadbu :-) :-) ale tiez to proste prislo ze sme spolu a vieme ze uz vzdy chceme byt tak nemas co riesit, nie? :-) aj ja som stara skola ale neodcudzujem ani novu skolu :-) a s tym sitim ved to ze ja sama som nie rozhodnuta, este pospekulujem a maybe bud. tyzden nieco pojdem vyskusat a potom sa rozhodnem
Odpovedať
Profilova fotka
práve som našla celkom dobrý salón v Hurbanove - salón Lili, kuknite ak chcete ale pacia sa mi aj spolocenske saty. co myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
mucik1985: aj ja som rok 1985, tak sa mucik neboj, ze si stara :-) uz mi taha v januari na 26. Ale bez obcianskho ma nikde nepustia, lebo keby si ma videla na zivo, tak vyzeram na 15 aj s topankami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat vo svadobny den takmer 28 a aj tak vela ludi hovori, ze mame na svadbu este cas.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala koncom septembra 26 rokov a tak budem mat na svadbe, môj drahý bude mať 31
Odpovedať
Profilova fotka
no,ako tak pozeram babiky som tu asi najstarsia...,ale mne to nevadi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) dadika ved na veku nezalezi
Odpovedať
Profilova fotka
ale asi je tu prevaha 25 r. :-) dadika271 podla mna je dolezitejsie na kolko sa citis nie kolko mas :-) a zase ani je to nie vela
Odpovedať
zet7 - co sa tyka toho hurbanova, tak to je ten salon co som Vam nedavno spominala ako dopadlo sitie siat mojich kamaratok!!! ja by som tam nesla mucik, dakujem , ale mas pravdu je to tam tazke, ale tak zvyknem si :-D baby ja normalne nestiham citat Vasu debatu :-D No ja si zase pripadam najmladsia, my ked sa budeme brat ja budem mat 24 a moj priatel 27 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jej sobicatko tak dík to som nevedela, no vidis, ake je dobre toto forum, naozaj dakujem, nepojdem tam. Kde to mas tazke? v praci? co robi kontrolorka? je mi jasne ze kontroluje ale co napr: kvalitu?...my sme mali v skole riadenie kvality a tam sa spominali kontrolori tak preto sa pytam
Odpovedať
Profilova fotka
jasne,ze na veku nezalezi....ja si z toho nic nerobim,uz som to tu vysvetlila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Joj babenky nervy mam...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?