Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
ahojte, vitaj zet7 aj ja z tohoto fora cerpám veľa info a skúseností, a aj ja som sa pridala pred nedávnom... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zet7 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vítame ťa zet7
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zet7 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Vám za privítanie:-)ako ste na tom so satami? ja som bola vcera sa iba spytat v jednom salone a teta mi hned povedala ze uz je najvyssi cas si zarezervovat, tak som bola aj prekvapena a neviem ci ma chcela len nastrasit ci ozaj? co si myslite?pekný den želám vs. nevestickam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zet7: ja neviemako ty, ale ja uz mam saty vybrate, aspon predbezne
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem prvykrat skusat svadobne saty v sobotu, normalne mam z toho aj strach...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...:) takze som sa tiez rozhodla k vam trochu votriet :DD sledujemze termin 30.4.2010 je celkom "in"...ja uz s organizaciou mojej svadby mam ake take skusenost, bolo to pred dvomi rokmi, ale zial necakane a velmi sokujuce umrtie v priatelovej rodine par dni pred svadbou nam to nedovolilo... takze teraz tu mame pokus cislo dva a dufem, fakt dufam, ze tento krat uz vsetko vide...apropo by som sa vas rada spytala ci si myslite ze je normalne, ze typ siat, ktory som mala vybrany vtedy na tu nepodarenu svadbu sa mi dnes vooobec ale voobec nepaci? bola som v tom istom salone, lebo som s nimi bola vtedy spokojna a i zalohu, ktoru som im vtedy dala mi stale akceptuju a sice tam nemaju uz moje saty ale ine takmer na vlas podobne, ale nejako to tentokrat nebolo ono...potom mi obliekli ine, co by som si na sebe absolutne nevedela predstavit a tie sadli ako ritka na serblik...zatial nemam foto, ale aby ste mali predstavu, tak tie povedne boli bez spodnicky, take anticke akoby a tieto nove maju velku suknu a ooobrovsku vlecku.......
Odpovedať
Ahojte, prave som sa zaregistrovala a milo prekvapila, ze je tu "aprilova" tema. my mame svadbu 30.4., co ako sledujem, je celkom obsadeny termin. ak v ba, tak kde mate rezervovanu svadbu? budete mat obrad v kostole, ci nniekde na matrike pripadne vonku? mate nejaku skusenost s byvalym pegasom v dnv?
Odpovedať
ahojte, vitajte v tejto temičke dievčatá, aj ja už mám šaty, ale to máš už najvyssí čas, bo ked som si bola skusat saty u nás v salone už v máji :-D /som sa nevedela dockat/ tak mi povedala, že v oktobry najneskôr, ale zase mozes pockat na novú kolekciu, myslím,že v decembry uvádzajú nové kolekcie
Odpovedať
Profilova fotka
lindusasa ja si myslim ze vkus sa cloveku meni a ja by som tiez isto po 2 rokoch vybrala nieco ine :-) :-) ako sa tak poznam. ved hlavne ze zenich ostal, nie? katuska8433 presne to aj mne vcera povedala v salone, ze toto je dost ziadany termin ze si mame svihnut. a ozaj baby este Vas potesim, znama sa pytala svojej astrologicky na nas datum svadby a ta povedala ze lepsi termin v buducom roku na svadbu sme si ani vybrat nemohli. a to bez datumu narodenia alebo tak, cize to plati pre nas vsetky. neviem co je na tom pravda ale mna osobne to velmi potesilo x-) x-)
Odpovedať
zet7 to si ma potešila priznám sa, že mne sa tento dátum veľmi páči a už sa teším :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem zet za magicke "pozehnanie" nasho datumu :DD... uz vtedy pred dvoma rokmi i teda teraz mamvybrate satky zo salonu Monika, ale samozrejme, ze mi to moje zenske srdiecko nedalo a pobehala som i ine salony, a skutocne sa zda, ze 30.4. maju vsade ako stasiak...ale mas pravdu i s tou novou kolekciou...ja som si pre istotu saty uz zajednala, no som dohodnuta, ze ked im pride nova kolekcia mozem si prist vyskusat ju a ak by sa mi nieco pacilo, v klude mi tie saty vymenia :)) to je fajn a hlavne si myslim, ze s tym nemaju problem hlavne preto, ze nova kolekcia byva vzdy drahsia, nie? :DD takze by v takom pripade bola spokojnost na oboch stranach :P
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis aj mne tak vravela, ze staci ked si zajednam, zaplatim zalohu a mozem aj zmenit, ale ja stale spekulujem, chcem pravdaze este schudnut, bojim sa ze sa mi ine zapacia, rozmyslam ze si dam usit atd...ale uz sa musim rozhybat trosku :-) muselo to byt pre Teba smutne ked ste rusili svadbu, ze? mna by asi svihlo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ono to bolo cele akesi pokazene...priatelovi zomrel ocino tyzden pred svadbou a dva dni na to jeho babka :-( ja viem, ze zivot ide dalej a aj by sme mali svadbu dkor, len my sme to mali tak naplanovane, ze dva mesiace po svadbe sme odchadzali na dva roky pracovne do Australie... ale mas pravdu ze je to na svihnutie..vsetko..faaakt vsetko uz bolo dohodnute..ale vsetky firmy sa zachovali fajn a vacsinou nam i neprepadli zalohy..hlavne sa teraz bojim ci sa zase nieco nestane..ale ked to ma byt magucky datum tak hadam to dopadne ok...
Odpovedať
ahojte kocky zet7 a lindusasa aj ja Vas vitam a tesim sa, ze nas je uz tolko vela ;-) zet7 fiiha tak super potom co sa tyka datumu, no aj mne jeden znami povedal, ze je to velmi silny datum a ze bude plny emocii a co ja viem coho este a ze by som si mala ja aj priatel dat na ruku cervenu nitku ako ochranu pred zlom ci cim, lebo ze to je noc carodejnic a taketo blbosti on zase hovoril :-D , ale inak my ani nevieme ako sme k tomuto datumu prisli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeezis ja som si vzdy o sebe myslela ze som poriadna bosorka "obcas" :DD takze cervena nitka vravis..hmm :-p
Odpovedať
Ahoj sobíčatko, čo máš nové?A ako sa máš, si tu od víkendu nebola :-( ... Tak červenú nitku hovoríš, to je zaujímavé, no uvidíme, čo nám tento den prinesie,mal by byť najkrajším v živote...
Odpovedať
no a baby ja mam aj malu jednu sedivu mihalnicu a este sa volam aj Lucia, priatel si robi srandu zo mna , ze s tou mihalnicou som ako bosorka..lebo ona aj ked ju odstranim znova za kazdym vyrastie :-D takze asi sme sa tu vsetky zisli take nejakej ,, cudne" :-D a co sa tyka siat tak aj ja uz mam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ale cervena nitka sa nam nehodi :-) :-) no ja som tiez nie velmi na taketo srandy ale asi nieco na tom bude, ved potom si povieme, xi. lindusasa urcite sa Vam to vydari, na nic ine ani nemysli dakujem inak za privitanie kocky
Odpovedať
ahoj mucik ;-) no nebola som tu , lebo som zacala pracovat /uvidime do kedy :)/ a chodim na 12ky....mam sa celkom dobre , len este som sa v praci neaklimatizovala tak som unavena dost. A co ty? a baby ako sa mate co nove s pripravami atd... hej on povedal cervenu nitku , ze aj koly tomu, aby sme sa nerozviedli a tak, no lenze musi byt iba na ruke a ja si ju isto nedam, ved ako by to vyzeralo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak..dakujem i na za privitanie :) a zet ked cervena nitky na ruke nie je ono, daj si cervene nohavicky... :-D ak by ta to i neochranilo bolo by to fest stylove :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jooj vidis to hej to by bolo :-) :-) :-) aaale ja sa predsa ochranim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale teraz ma napadla jedna vec...v tom salone kde mam zajednane saty ma prist ako nova kolekcia i tento model: http://annaisbridal.com/en/romance-po... velmi ma zaujal..je netuctovy...tak tu by sa ta cervena snurka na ruke vynimala skvelo :)
Odpovedať
no, s tými nohavičkami je to dobrý nápad :-D :-D :-D :-D :-D , alebo topánky som tu nejakej neveste videla červené, a sobíčatko kde pracuješ, máš nejaké nové zamestnanie, alebo si bola na dovolenke? Poslali mi na mail vzor oznamenia, a zajtra by mi malo prísť aj domov, tak sa neviem dočkať a dievčatá už máte vybratý účes??? aj mne by sa zišlo schudnúť, lebo budem v šatách vyzerat ako zápasnik :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj schudnutie...no tu fotografiu co tu mam tak ta je z pred doch rokov...potom mi stacil pobyt v Australii a tie ich polotovary a mam 14kg navyse...:( tiez dufam ze to do toho aprila zvladnem dat dole..
Odpovedať
lindusasa a v tom tvojom salone majú pekný výber, ešte,že už mám vybraté lebo by som už zase špekulovala :-D :-D :-D a držim palce s chudnutím, ešte aj na tým som rozmýšlala, že zacnem chudnút po Vianociach, no ale pred svadbou je Velká noc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) dnes sa tu rozprudila krasna diskusia :-) taaaaakze nas datum je magicky x-) dobre sme si vsetky vybrali ;-) :-) co sa tej cervenej tyka, cervena vyzdoba by sa tiez ratala? :-D a saticky... mno.. v podstate som si vybrala a asi si ich dam usit..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj asemilka... :-) toto je nieco co by som sa fakt bala, dat si ich sit..ja teda mam vystudovane navrhovanie odevov a viem, ze tak kvalitne latky a cipky na slovensku nenajdes..a hlavne tie stroje..to by som na tej starej veritaske co mam po mame nezvladla...
Odpovedať
No, ja som ani nerozmýšlala o ušití sa priznám aj ja som bola na pochybách, ale ak si videla jej prácu teda šaty od krajčírky tak prečo nie...určite je to za dobrú cenu, a potom si ich necháš alebo ich predáš?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?