Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
bože dievčata ešte,že vás mám,lebo, ked nad tým uvažujem asi je to ozaj neskoro :-o , ja asi u nas v meste, co mame svadobku
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: kolko ta stalo jedno oznamenie s obalkou?
Odpovedať
martinka na stranke su pod cislom L101 :) aj u nas je kopa svadobnych salonou kde maju oznamka, ale pozerala som ceny a je to drahsie ako cez net.Inak zatial od vsadial kde som napisala mi poslali vzor daneho oznamenia , kotre sa nam pacilo - mam ich doma asi 15 roznych a vybrali sme si posledne, sice je to troska drahsie, ale tak hadam mame svadbu len raz za zivot ;-) :-D
Odpovedať
Aj ja si predstavujem nieco podobne, vzdy som chcela s obrázkom nevesty a zenicha, aj ja som si dala poslat s oznamenia.szm.sk tak som zvedavá, sobicatko aj z tejto netovej stranky, co si pisala sa daju poslat vzory?
Odpovedať
ano poslali mi konkretne ten , pre ktory sme sa aj rozhodli ..je k tomu aj nadherna obalka fakt su super ;-)
Odpovedať
A poslali ti len jednu neviem sa dopátrať ako :-( no ešte sa na to pozriem.....Plánujete aj svadbnú cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: a ty si im napisala, ze chces aby ti poslali vzorku?
Odpovedať
ano kocky ja som im poslala email, ze ci je mozne, aby mi poslali vzor, ze neviem sa rozhodnut a bla bla.. :-D a oni poslali co sa tyka svadobnej cesty, neviem lebo nas cakaju aj dalsie dost velke vydavky, ale ked tak mozno len do Bulharska by sme isli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mozno som blba, ale ten vzor poslali len tak zadarmo ?? :-N
Odpovedať
livia: ten vzor ti poslu zadarmo, ale napis im take omacky, ze sa ti velmi pacia a, ze by si si ich zrejme objednala od nich , ale nevies si predstavit ako to vyzera v skutocnosti atd... :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja som myslela,ze oznamenia stacia az v januari,ste ma teraz zaskocili ;-) mne sa pacia aj na stranke pamas.sk :-D pozerali ste sa aj tam?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule :) vidim, ze tu uz rozobrate oznamenia... to aby sme si konecne s drahym vybrali :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dadika - ja mam zopar vzorov aj s pamasu, povodne som chcela z thunderboyxpress, potom z toho pamasu , ale nakoniec sme sa rozhodli pre avepress :) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko-ja som si z pamasu vybrala nejake 3-4,ale potrebujem to vidiet na zivo,aby som sa vedela rozhodnut. :-D niekedy tam asi skocime,aby sme si ich obzreli :-D ale to co si si vybrala ty je velmi pekne :-D
Odpovedať
dadika - oni ti poslu vzory ked ich o to poziadas a zadarmo :)
Odpovedať
Ahojte,aj ja som mala vcera večer rozpravu s priateľom, ten mi povedal,že oznamenia stačia vo februáry, že či to chcem polroka všetkým posielať ]-( a že máme čas, normálne som z toho nemohla spať...vidim to tak, že si to vyberiem sama a aj objednám... My tiež zvažujeme Bulharsko, ale sme tam už boli 4krát, a mojim snom je Turecko, ale dražina :-(
Odpovedať
ahoj mucik, tak z toho si nic nerob-vsetci chlapi su rovnaky, moj mi prave teraz povedal, ze mi ich rozdame den pred svadbou -no je normalny? :-D my budeme davat oznamenia asi tak dva mesiace pred svadbou ja to tak chcem a on sa len prida :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6 :-D ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme objednavat oznamka az dakedy v januari. Predstavu zatial nemame ziadnu, ja budem kukat oznamka na nete asi az v decembri. Na svadobnu cestu by sme chceli ist v juni - asi do Talianska. sobicatko6 = v Bulharsku sme boli min. rok na dovolenke, tam si nemusite brat velke vreckove - je tam vsetko lacne - jedlo aj pitie aj o polovicu lacnejsie ako u nas.
Odpovedať
Ahojte, angielka s tým Bulharskom máš uplnú pravdu... A obrúčky už máte objednané alebo aspon vybraté?
Odpovedať
ahojte kocky, tak angielka aj my sme uz boli b Bulharsku -pred dvoma rokmi a je to pre nas ako stvorene :-D vlani sme boli v Grecku no povedali sme si, ze uz viac nie :-S mucik - my uz mame obrucky :-D a co mate inak noveho vsetky?
Odpovedať
Sobicatko, vy ste nejaki šikovni, a prečo sa vam v Grécku nepáčilo, kde ste boli a kde ste boli v Bulharsku? My sme boli v Obzore, v Nesebare, na Slnečnom a v Prímorsku....A v Grécku na Rodose...
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute :) co dnes porabate?
Odpovedať
ahojte nepoznate nejakeho kameramana, alebo fotografa alebo cukrarku v okoli ga ? hlavne dobrych a nemusia byt drahi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Obrucky chceme urcite zo zlteho zlata a len jednoduche, stara klasika sa mi paci najviac. Ale kupovat ich budeme az na zaciatku Noveho roka. My sme boli min. rok v Primorsku a dva roky predtym v Taliansku v Lignane. Vcera som mala doma oslavu svojich narodenin aj menin, bo ja mam obidva sviatky za sebou - tak dnes upratujem...
Odpovedať
mucik, boli sme v Primorsku a v grecku sme boli v Paralii-boli to tam strasne drahe....
Odpovedať
Profilova fotka
aj moji znami boli v Grecku tento rok a vraveli, ze to tam je strasne drahe
Odpovedať
Ahojte, a my sme boli na tom Rodose minulý rok, a kedže to bol ostrov tak sa mi to už vtedy zdalo drahé... angielka aj my chceme zo žltého zlata,no chceme si ich kúpiť pod stromček :-) My sme akurát dopozerali svadbu, na ktorej sme boli minulý týžden....
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak ja som bola v sobotu na kamaratkinej svadbe a bala som sa ci vydrzim do rana ( mala to byt pre mna taka skuska, lebo som sa strasne bala ze na vlastnej svadbe odkvecnem ale o druhej) ale tancovala som az do rana... :-) nohy ma sice este teraz bolia, ale bolo super. mali skveleho dj, takze s drahym uvazujeme ze si ho zavolame aj my. cez vikend sa chystame do restiky na stretko s majitelom dohodnut potrebne veci a tak. som zvedava ako to dopadne... drzte palce... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, rada by som sa k Vám pridala, tiež sa budem vydávať 30.04.2011 a uz si dlhšie čítam toto forum aby som aspon mala predstavu co a ako a dnes som sa rozhodla pridať sa k Vám :-) :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?