Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Vidite, a mne sa viacej pacia jemnucko kremove :) Lebo sa mi zdaju vyraznejsie a "neprepaluju" tak svadobne fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved presne tak, kazdemu sa paci nieco ine
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiez biele pacia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule, 100 ludi, 100 chuti :-) a nikdy nehovor nikdy... teraz hovori, ze biele a kto vie, ake budu nakoniec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda, ja som dost bleda, takze ktovie ake mi nakoniec pojdu
Odpovedať
Profilova fotka
:-) crta sa nam sala:)
Odpovedať
Ahojte bábiky aj my budeme mať svadbu v apríly, ale táto témička sa mala skôr volať 30. apríl 2011 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asemilka...to je fajn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj podla mna je biela najkrajsia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, ty si nas tusim odhalila :-D :-D
Odpovedať
mucik: vitaj medzi nami ;-) no hej ten 30.april ma vacsina z nas asi koly tomu, ze pred tym je post a velka noc :-D
Odpovedať
Ahojte dakujem za privitanie, mne sa páčil dátum, tak sme sa tak rozhodli, a aj moja sestra a aj rodicia sa brali v apríly, sestre pršalo, a rodičom snežilo ešte 27.04 na Jaroslava, tak dúfam, že nám bude počasie priať :-D aspon také aké bolo tento rok...ale to je pravda na budúci rok bude velká noc neskôr...
Odpovedať
Článok sa načítava...
A kde ste všetky??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu :) tak to mas pravdu. keby bolo pocasie ako tento rok, bolo by to super :-) ale vies, ked bude prsat, budeme bohate ;-) :-D
Odpovedať
No to je pravda mne by to asi nevadilo byť bohata :-D , donedávna som si myslela, že pekné počasie je 50% úspechu v svadobný den, ale...teraz myslím najviac na šaty a na topánky, ako sa pôjdem fotiť, inak ked to tak sledujem už polroka, asi 2 soboty pršalo, inak to bolo celkom fajn, tak dúfam, že to vyjde aj nám...
Odpovedať
Profilova fotka
neboj :) bude to jeden z tych najkrajsich dni v zivote 8-) :-)
Odpovedať
mucik:tak tento rok bolo pekne pocasie-no ved uvidime ako bude ja dufam, ze to bude dobre ;-) a co uz vsetko mucik mas a kde budete mat svadbu, resp. odkial si?
Odpovedať
ahojte baby ...je tu niektora , ktora je z TN a ma svadbu 30.4. a vizazistu Borisa? dakujem :-)
Odpovedať
Ahojte už som tu bambulky, ja už som hotová a ženích je tiež hotový okrem vesty, tá bude z požičovne, akurát mám vybranú fotografku, ešte musím dohodnúť stretnutie, ale dôležitá vec sála,reštaurácia ešte výbratá nie je :-( chceli sme malú svadbu, už som naratala 25 hostí ,dala som si ešte mesiac na rozmyslenie....som z Banskej Bystrice :-)
Odpovedať
mucik- ahoj :) tak uz mas saty no to je super ;-) a foto neukazes ? akze aj zenich ma uz oblek - no pekne :-) ten moj ma so vsetkym cas ]-( no kocky ja uz idem od zajtra na dietu- fuuu to bude :-D , ale musim no ked chcem byt fesna :-N inak je to tu nejake tiche , kde ste vsetky?
Odpovedať
ja som tu, ja som tu...no ja som si ich kupovala od jednej kočky tu a nenašla som ich v žiadnom salone, asi to je už starší model a nestihla som si skopírovať jej fotky, tak teraz ma to aj mrzí jedine moja mamina ma fotku v mobile, aby hu priateľ nenašiel, ja som sa na tejto stránke obliekla cela :-D , oblek sme museli kúpiť lebo sme boli nedávno na svadbe a este manzet. gombíky chýbajú :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenky, ako sa mate? Co mete noveho?
Odpovedať
ahoj martinka, nove aspon ja nemam nic akurat tak ma chyta depka z toho ci stihnem schudnut, lebo nemam pevnu volu:-N a ty co mas nove? mucik- tak to je super, nevadi ved potom uvidime v svadobnom albume ;-) odkial ides kupovat manzetky, ja zhanam tie co mam v albume no neviem ich nikde najst :-S baby, co myslite nebude skoro, ked si v novembri objedname oznamenia?
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: podla man to nebude nesrkoro, ja si myslim, ze tak akurat.
Odpovedať
martinkaa... no viem, ze neskoro to nebude, len skoro , aby to nebolo :-D babeny kedy planujete objednavat oznamenia?
Odpovedať
Ja som plánovala az v januáry myslíte, ze to je neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, v januari je to asi neskoro, podla mna. Ja nemam ani sajnu, z kadial budem objednavat. Chcela by som nejake lacnejsie oznamenie, nakolko mi ich bude treba asi vela
Odpovedať
ja sa chystam z avepress.sk . mucik januar no neviem ...my to teda objedname bud november-december, neviem kolko trva taka vyroba, ale tipujem, ze dlhsie ako mesiac nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: akurat pozeram tu stranku :-)
Odpovedať
oki a my sme si vybrali tie co mam v albume-prisiel nam aj vzor a su ozaj kraasne, aj obalka je cela taka aj karticka s pozvanim k stolu :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?