Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky ako sa mávate? Sarah už rozpráva tata, mama len keď narieka... Lieta v bežke ako šarkan. Je podarená.
Odpovedať
sikulka mala. pockaj ako sa rozrozprava, nasemu ide pusa stale.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy hod nejaký link na fotočky. Rada by som si kukla
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky. ja mam novinku!!!! ma to 0,52 cm a 6t3d viete co to je? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka zo srdiečka gratulujeeem. :-D Si ma moc potešilááá. Hlavne nech ste obaja zdravučký a aby si mala bezproblémové tehotenstvo. To ti tuším vychádza na august. Jáááj no supeeer.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi dakujeem aj my sa mooooc tesime! x-) no prvy termin mi vypocitali na cca 14.9.2010, v pondelok idem na odbery a 16.2. na 1 poradnu :-) co sa robi na prvej poradni? ja som taka zvedava xixi vyslo nam to uplne super, lebo uz budem mat po statniciach a budem mat konecne pokoj cele leto. jaaaj ako sa tesiiim podľa tehu kalkulačky som v 8t0d
Odpovedať
Profilova fotka
No kráááása. Moc sa teším s tebou. Úžasnéééééé.... Na poradni ťa budú vážiť, prines ranný moč-kontrolujú bielkoviny atď..., no a pravdepodobne sono-tam ti maličké odmerajú, skontrolujú srdiečko, potom sa meria panva - všetko ti zapíše do tehotenskej knižky. No a mňa vždy kontrolovala a zo spodu či sa neotváram, ale to každý lekár nerobí.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj sssimi normalne si to budem uzivat, len tie vecerne nevolnosti mi uz idu na nervy :-S ale aj to k tomu patri no nie? teraz sa ale musim sustredit na pisanie Bc. prace a musim si vytlacit statnicove otazky a pomaly sa asi zacat nieco ucit lebo je toho dost:-| ty ako pokracujes v skole? ja uz mam vsetky skusky uspesne za sebou 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky moje ahojteeeeeeeeeee!!!! :-D ano zijem este!!! Najprv teda Cucoriedka - waaaw, zo srdca gratulujeeeem! sa tu po sto rokoch prihlasim a hned takato novinka ma privita, skvele! Co mate noveho? pozeram ze Simi aj Funy uz maju doma poriadne sidielka, juuuj, ako to letiiiii..... Ja som medzicasom stihla urobit konecne skusky danoveho poradcu, a dokonca som zmenila aj pracu 8-) tam uz toho bolo na mna moc vela, takze od decembra som u noveho zamestnavatela a od marca asi uz budem robit externe na vlastne triko, tak uvidime.... Babatko necakame, este ani neplanujeme nejak, je toho dost vela, manzelik robi bakalarku, ideme konecne dufam, staviat domcek, a ak vsetko pojde OK, tak vraj podla vestice by som mala v decembri cakat babo x-) no - uvidime.... Tak snad uz teraz budem mat viac casu, aj ked mame sezonu teraz 2 mesiace, ale verim, ze nejaku tu minutku denne si najdem cas aj na toto mile forum :-) tak pekny vecer zatial, papaaaa kocky! b.
Odpovedať
Profilova fotka
jeee sugi ake prekvapko no vitaj!!! :-D velmi pekne dakujeem... no ty si toho postihala skusky zmena prace super takze tebe sa dari a tvoj manzelik zaziva to iste co my dve so sssimi. aj ja som prave pisala Bc. pracu, ale uz sa mi nechce tak koncim. no budete to mat aj vy vesele tento rok - stavba, manzelove statnice a mozno ked sa ta vestica nesekla... ;-) aj my to mame vesele - rozbehli sme kupu bytu ale staaale sa nedari, v maji budem mat Bc. statnice a v septembri babatko tak pekny vecer pa
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, co to citam.. cucoriedka blahozelam !!! uuuzasna novinka !!! takze babo bude septembrove, ako nasa Magdalenka ;-) ani sa nenazdas a uz ho budes mat v narucu... my mame uz 5 mesiacov a tyzden a to som nedavno este chodila s bruskom a cakala na porod, kedze som ju prenasala 11 dni !!! zachvilku zacneme s prikrmami, jooj to bude zabavy... sssimi, ty si kedy zacala a co si dala ako prve? ja by som chcela este tie 3 tyzdne pockat, tak dufam ze sa to podari, aj ked teraz papame doost casto... papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojtééé! Ako sa to tu krásne rozprúdilo :-D ani neviem čo prvé napísať :-D Cocoriedka ja nemám ešte ani zimný semester skončený zo skúškami :-( Dávajú si strašne na čas... Našťastie nám posunuli termíny, tak môžeme robiť skúšky do konca apríla. Takže teraz mám cca 3 skúšky za mesiac. No snáď to postíham. Chcela som sa ťa spýtať na koľko strán máte písať bakalárku-vraj vyšli nejaké nove smernice, tak preto sa pýtam... No a ešte ma trápia problémy s akreditáciou... No des... Tú nevolnosť ti veru nezávidím. Mne bývalo zle len 2tt a mala som dosť... Zato pálenie záhy som si užila celých 9 mesiacov... Každopádne sa držte obaja... Ozaj a máš vypracované štátnicové otázky? Ak áno poslala by si mi? Ja mám minuloročné ak by si potrebovala. Sugi ahoooooj... No konečne si sa ozvala. Ty si tu už veľmi chýbala... Som rada, že sa ti darí a dúfam, že sa bude aj naďalej. Uankab ja som začala s príkrmamy na radu doktorky keď mala Sarah 5m a 1týždeň... Začali sme zemiačikom a mrkvičkou-najskôr zvlášť, potom spolu. Doteraz jej to veľmi chutí. No a nazačiatok jej to skús pomixovať a pridaj aj vodu v ktorej to budeš variť, aby to bolo také redšie. Najskôr to asi nebude vedieť papať, ale ona na to pomaly príde.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A Uankab ak už často cecikujete skús jej už začať dávať pomaly papať, lebo ono to dosť dlho trvá kým na to mimčo príde, že čo s tým.hlavne ak je kojené. Zo začiatku ti spapá možno lyžičku, dve. Ja som malú po papaní vždy aj nakojila... Asi až po mesiaci spapala toľko, že som ju nemusela hneď nakojiť. Teraz už kojím len 4x a aj to len tak aby sa napila. V noci je to ohromná výhoda. No a Sarah má momentálne túlivé obdobie... Tak mi krásne spávala sama v postieľke a teraz.... Zaspí na pol hodinu, zobudí sa a pýta sa ku nám do postele... Vrieska až kým si nevydobije svoje. ach.... No a nemôžem sa ďaleko od nej vzdialiť, nedajbože odísť z izby-to sú potom slzy ako hrachy... Už sa mi stalo, že som s ňou bola aj cikať :-N inak sa nedalo...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee, nejako to tu utichlo ;-) ... ako sa maju vase deturence? cucoriedka, a co ty? brusko rastie? ako prebieha tehotenstvo? u nas je vsetko v ramci normy. akurat sa trapime s ekzemikom... mame ho v podstate uz od narodenia, tak ja dietujem aby sme z mojej stravy zistili co jej robi sarapatu (mam podozrenie na BKM, len to musime este otestovat, zatial sme testovali vajicko na ktore zareagovala :-( ) plus zaciname s prikrmami (v sobotu sme zacali brokolickou a na dalsi den sa mi z nej vyhodila :-S )... inak je Magdalenka velmi zlatucka, spokojne babatko, rastie ako z vody, az mi je luto ze uz nie je taky drobec ako predtym... vo stvrtok sme mali 6 mesiacov x-) pridala som aj nove fotecky na konika, tak si pozrite :) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab pozerala som... Magdalénka vám rastie do krásy-nádherná je. A keď už začínate papať-skús najskôr zemiačik a mrkvu. Ja som brokolicu dala až neskôr. My našťastie nemáme takéto problémy. Môžeme papať čokoľvek. Malá dnes s nami šrotovala rizoto čo bolo pre nás. Samozrejme mäsko kuracie-no bolo to aj mierne dochutené, ale več už môže. Ja teraz doťahujem bakalárku+skúšky... Ach... Našťastie to ako-tak ide...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja som este stale PN ale uz je vsetko Ok, teda dufam, citim sa fajn. Dnes som si dala zviazat konecne Bc. pracu tak od teraz mi zacne na PN nuda :-S dnes idem volat lekarke za vysledky z krvi a vypytam si nejake vychadzky. Lebo bojim sa aj prsty z domu vystrcit aby mi nedosla kontrola zo socialky :-| ale uz ma to tu nebyvi. 17.3. idem na poradnu tak ma dufam pusti uz do roboty. uankab magdalenka je uz taka mala herecka, je chutna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak sa znova hlasim :-) a rovno aj s pochybnostami ci nie som tehu :-D som v omeskani a zatial sa moje telo netvari, ze by chystalo MS....ja teda ani neviem, ze co si mam mysliet, bola by to velka nahoda, ked by som bola tehu, ale uz asi 2 tyzdne ma bolelo brusko (ako ked mam dostat MS) a straaaaaaaasne krize....no ale tento tyzden som dostala teploty, a brusko stale boli aj krize, bola som aj u gynekologa, tak ten mi povedal, ze vsetko je OK, nemam zapal...aj som si pred tyzdnom robila test a bol negativny (len som si vtedy omylom myslela, ze uz mam meskanie, no sekla som sa o tyzden :-N ). dnes som bola u lekarky, lebo nic mi nie je, len mam dost vyske teploty a vraj to vyzera na zapal ladvin a dala mi dost silne aTB, no stale ma mata, ci nahodou nie som fakt tehu, tak nech tomu pripadnemu mimcu neposkodim....no nic, zajtra si rano spravim este test a uvidim...manzelik by sa aj velmi potesil, ja som taka nejaka nerozhodnuta, ale cim dalej nad tym rozmyslam, tym mam pocit, ze by som aj ano :-) aspon by sme boli postaveni pred hotovu vec a riesili by sme aj byvanie aj vsetko. lebo takto mam pocit, ze nikdy nebude ten spravny cas na babo - vzdy je nieco - praca, stavba domu, manzelikova skola.....a fakt mam strach, ze zrazu budem mat cez 30 a babo nikde a potom budeme mat problem ho vobec mat... no nic to, uvidime, ze co bude a ak som tehu, dievcence, hned vam dam vediet :-)))) sa pridam do vasej skupinky x-) ako vidim, vase miminka uz rastu, ved babulky, strasne to leti, mne to pride byt neuveritelne, ze uz mame takmer 2 roky po svadbe???? som si minule pozerala albumik nas svadobny, tak som spominala... :-) Uankab - co je to BKM? dufam, ze nie nic vazne.. :-( drzim vam vsetkym palceky, nech ste zdravucke a cucoriedka - hlavne sa daj do poriadku, aby si bola fit mamina - cakatelka :-D tak papaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sugi tak budeme drzat vsetky prsty aby vam to vyslo x-) len najprv si urob test aby si si bola ista ci si alebo nie si tehu aby si fakt tomu babatku neublizila tymi liekmi. inak aj u nas to tak bolo ze vsetko bolo prednejsie ako babo, svadba, moja skola, manzelova skola byvanie a tak. potom ked sme sa snazili tak nam to nevychadzalo a zrazu ked sme sa prestali na to sustredit tak sup a uz to bolo :-D ja som uz oki 17.3. idem na poradnu a uz mi dufam skonci PN lebo zacinam doma chytat depky. lezie mi na nervy byt stale doma zatvorena ]-( tak daj nam hned vediet ci sa mame tesit s vami ;-) papa peknu nedelu vam prajem...
Odpovedať
ahojte zenusky, uplne nahodou som si pozrela postu a vidim, ze cucoriedka je uz kinderko. zo srdca gratulujem a sugi? no parada, este mozno aj ty. dufam, ze sa mate dobre. ja tu nechodim lebo nie je cas. maly beha, vylieza na nabytok, postel.... potom skace, je strasne ukecany, stale musime citat, kreslit, spievat, tancovat, popri tom varim, upratujem...t akze na pc nie je cas a ked sa vecer kupu, tak som sa naucila na facebook, ak tam ste dajte vediet radsej popisem tam majte sa krasne babenky cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
funy dakujeem x-) spravu mas v IP az potom som si vsimla ze si aj sem pisala:-D baby ja som dnes bola na poradni vsetko je uz ok a od pondelka idem konecne do prace. A dr. povedala ze nemoze potvrdit na 100% ale zda sa jej ze to bude dievcatko juchuuu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Som tu strašne dlho nebola... Ale dopísala som bc-v podstate už aj odovzdala a v piatok mám poslednú skúšku... Potom sa už môžem vrhnúť na učenie na štátnice, ale pred tým si dám 2oj týždňového šlofíka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule no kde ste vsetkyyy???? ako sa mate co nove? sugi co nove? ja som si dnes kupila prve tehotenske gate a hned dvoje :-D a aj tricko no a samozrejme aj nejake tie dupacky pre babo x-) boli sme s maminkou na nakupoch neodolali sme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Cucoriedka aj bruško už vykúka? My máme ocina v Nemecku, tak sme doma samučké. Ale teraz je to fajn, lebo mi to strašne rýchlo letí. Len večeri sú také tiché... Ale začala som zae čítať knihy, tak si to vynahrádzam. Aj som si 2 objednala dnes. Chcela som viac, ale o chvíľu sa musím začať učiť na štátnice a to by ma lákalo čítať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi že či vykúka??? môj brat sa ma už včera pýtal že či náhodou už 2 mesiace neprenášam :-D :-D :-D a kolegiňa mi hovorí, že ako keby som mala už zajtra rodiť. sssimi ako ti závidím tie knihy aj ja by som si už konečne niečo rada prečítala ale vôbec nemám čas, štátnice sa ukrutne blížia.
Odpovedať
ahojte, citam ze sssimi ma cas na knihy. wau. ja som tu teraz na skok, pretoze som nieco potrebovala pozriet na nete a maly spi, ale musim ist o chvilku k nemu, aby nespadol. ako to ze mas cas citat? kedy ti mala spi a ako dlho spi? to su asi dievcata take iba. hehe. cucoriedka, ja ked som si bola kupit prvy krat tehu veci, isla som do viedne a prisla som s niekolkymi taskami, polovicu som ani nenosila nakoniec. ale zato tie nohavice co som mala dvoje najradsej sa pekne medzi nohami na stehnach vydrali ako som si o seba tie pribrate stehna suchala. hehe. drzte sa a som zvedava ktora dalsia? alebo simi druhe?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa opat hlasim ;-) ... cucoriedka, super blahozelam k dievcatku x-) ... ako prebieha tehotenstvo, v ktorom tyzdni si uz? ja som mala malinke brusko, ked som bola cca v 5 mesiaci a v robote sa rozsirilo ze som tehotna, tak sa ma kazdy pytal ci to je pravda :-D ... narastlo mi az nakoniec ... Magdalenka ma uz 7,5 mesiaca, zacina lozit (hlavne dozadu :-D ), plazi sa, dotahuje vsetky veci, tak musime preorganizovat veci a davat na nu vacsi pozor... je strasne zlata, vyhra sa sama, dzavoce, zacina uz hovorit mama, tata x-) .... mame trosku problem s papanim, ale snad sa to upravi ked bude vacsia, stale ju este kojim kazde 3 hodiny, aj v noci... a ako vase deturence? funy, sssimi vy este kojite? spinkaju vam deticky uz celu noc? tesim sa velmi ked to bude u nas, zatial max. potiahne 4 hodiny... sssimi, ze knizky, tak to veru nepoznam !!! ja som rada ked mam vecer chvilku kludu a mozem si pozriet nejaky film... drzim palce na statniciach !
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky uankab dakujem, tehotenstvo prebieha zatial v pohode, male uz kopka a dnes zacinam 21tt:-) teraz mam plnu hlavu kocikov, je tazke vybrat ten spravny a samozrejme ucim sa na statnice ale vobec mi to nejde do hlavy tusim mam uz vycerpanu kapacitu mozgu 8-( baby inak to uz je 2 roky od svadby, booze ako to strasne rychlo letiii ze?
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka, tak to ucenie veru nezavidim.. :-S ale zase ta cakaju prijemne starosti ;-) ... nasa malinka ma uz osem mesiac, je neuveritelne ako to rychlo leti... a uz viete co to bude? ;-) kociarik odporucam mutsy 4 rider, uuplne paradny, maximalna spokojnost u nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Po dlhšej odmlke sa hlááásim. Funy Sarah mi spí poobede 1x cca 1,5 hodiny niekedy 2. No a čítam hlavne večer keď uspávam. Sarah vyžduje aby bol niekto v spálni a ona sa hrá a hrá až kým ju to nezlomí, takže mám tú pol hodinu a keď nie je mm doma, tak čítam celý verčer aj do polnoci. Uankab ja ešte kojím, ale už len ráno. Sarah sa v noci na papanie nebudí, ale aj tak je hore cca 8x-ako kedy. Pýta si vodu alebo vypadnutý dudel poprípade chce ísť k nám do postele. Ja neviem čo je to spať v kuse 4 hodiny. Ale som si zvykla. Už aj keď ma nezobudí Sarah, tak sa precitnem ja sama. Cucoriedka kedy štátnicuješ? Ja od 7meho júna :-( Ty už to budeš mať za sebou. Inak my sme teraz trošku nachladnuté. Sarah asi zo zubov a ja mám právoplatnú nááádchu s veľkým N... sakrááá
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... sssimi ja mam statnice 25.5. takze uz sa to neuveritelne blizi a ja mam pocit ze stale nic neviem :-S a hlavne sa neviem na to ani sustredit a hlavne ked mala zacne kopat:-D sssimi a uz mas vysledok od oponenta Bc.? ja som dostala aj od konzultantky aj oponentky "A" uz len dobre obhajit a vytiahnut si tie spravne otazky =-) sssimi a mala Sarah uz bude mat 1 rocik co? boze ako to uteka ten cas....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?