Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. no co sssimi skola ti uz zacala? ja mam dnes uz druhu skusku a buduci tyzden dalsiu. Ide nam to ako na pase ]-( ale najhorsiu budemme mat 29.10. s Olahom :-o ;-( aj vy ho mate na niecom?
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka ja som ešte nemala ani jedinú prednášku.... Prvú máme teraz v sobotu..... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to my sme uz v plnom skuskovom nasadeni 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Vieš, že ti aj závidím? V marci máme odovzdať indexi s porobenými a zapísanými skúškami.... Neviem ako to stihneme.... Jaj som napálená na to... Veľmi zlá organizácia... Máš tento rok aj Romanovcov? Ja som schytala oboch ]-( .... S Oláhom budeme mať skúšku ako prvú.... ]-( To sme dostali na rozprúdenie krvy....
Odpovedať
Profilova fotka
U nas ked budu mat vsetci do decembra porobene skusky, tak v decembri zaciname letny semester. No ta organizacia je uplne katastrofalna. Skusky mame rozhadzane po celej BA ani neviem kde a ako sa tam dostanem. Absolutne to nemaju zvladnute. Naberu kopec ludi a potom nemaju priestory a skusky nam prehadzuju ako sa im zachce. To je katastrofa. Romanovcov nemame a ani ich nepoznam. My mame s Olahom 29.10. ale medzi tym mam este jednu skusku tak neviem ako sa to stihnem naucit vsetko. My uz mame mat do piatku odovzdane aj protokoly o zadani Bc. prace. Mam z toho des.
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka nemáš nejaké infošky ohladne bakalárky? Potrebujem vedieť aspoň na koľko strán to má byť a hlavne koho môžeme mať ako konzultanta-či musí byť z radu nasej školy alebo to môže byť napr. nikto z UPSVaR.... Dik.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi tak mala by mať aspoň 45 strán čistého textu čiže od úvodu po záver, keď vieš už tému tak konzultanta si už zháňaj lebo je s tým dosť veľký problém a nemusí byť len zo školy môžeš mať toho koho si vyberieš ty, ale musí mať min. titul Mgr.
Odpovedať
Profilova fotka
Diky moc za info.... Najhoršie je to, že vôbec neviem či môžem v tej mojej práci pokračovať... Úplne na nás dlabú.... Ja ani nepotrebujem k tomu prednášku. Stačilo by keby nám to vycapili na stránku...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi ked ti schvali veduci katedry temu tak mozes kludne pokracovat. vela ludi to tak robi.
Odpovedať
Profilova fotka
Veď aj chcem pokračovať..... Len problém je v tom, že už by bolo dobré keby nám ozrejmili, či môžme pokračovať... A s Oláhom mám skúšku 28.11.... :-S Môžem pomaly začať.... To zas čapne také otázky aké by nikto ani nečakal...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam teraz 29.10. ale ked si na to zmyslim tak mam celeho sveta dost. Ja mam zajtra skusku z azylantov. este som sa do toho ani poriadne nepozrela. akurat som si napisala tahak :-N dufam ze sa bude dat pouzit. no idem vytiahnut kuriatko a ideme papat. mnam uz som hladna a aj mm mi tu vzdycha, ze uz sa ide vrhnut na polievku :-) tak prajem vam krasnu nedelu papa
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka aj ja by som už najradšej začala so skúškami... Lenže s Oláhom mám teda až koncom novembra a teraz máme najbližšiu prednášku až o 2 týždne....Takže najskôr začíname so skúškami od novembra..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, som tu iba naskor, velmi nestiham... my sa stale trapime s mlieckom, mam ho kopec a neviem co s tym uz ... momentalne kojim 8 hodin z jedneho, a potom 8 z druheho, je to dost fuska pamatat si tie casy a zaroven prsnik mi ide puknut, taky je plny :-( ... najhorsie je, ze malinku posledne dva tyzdne dost casto bolieva brusko, je dost uplackana, papame skoro kazde dve hodiny, co v noci nie je ziadna vyhra... ale ked sa nic nedeje, je absolutne uuzasna... kuk nejake fotecky... http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab krááásna je ;-) A prečo nekojíš na striedačku? JA keď som si nepamätala, tak som si dávala kusok látky do podprsenky
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, dakujeme, po maminke ;-) nekojim na striedacku, pretoze mam velmi vela mliecka a tymto by sa mala laktacia upravit... tak dufam ze to zaberie, tiez pijem salviovy caj na zabrzdenie mliecka... ked som kojila na striedacku, prsia som mala strasne tvrde, striekalo mi z nich ako z fontany... teraz sice este strieka, ale uz su aspon ako tak makke...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab mne sa laktácia upravila až po šestonedelí s jedným zápalom a jedným upchatým mliekovodom.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, tak dufam ze sa upravi aj mne, dnes mame presne 6 tyzdnov... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Určite upraví... Len potom nezabudni vysadiť šalviový čaj. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nejako tu je mrtvo =-) , ja mam chvilku cas, malinka mi spinka v kociariku, uz taha tretiu hodinku, tak sa tesim, v noci sme vela nenaspali, ma upchaty nostek a stale sa budila... sssimi, neboj, nezabudnem... ;-) .. dnes rano som pri kojeni zaspala a po hodine som sa zobudila cela mokra, tak mi tieklo z toho prsnika :-S... bez prsnych vloziek nejdem ani na krok...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ja bez nich nechodím do teraz a v noci spávam stále v podprsenke aj s vložkami... Zo začiatku som sa tak dala oklamať a potom som mala všade kolesá mokré... No des...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, tak to hej... ja som obcas mokra aj s nimi :-N !!! Hlavne v noci ]-( ako sa inak mate? pozerala som sarickine fotecky, aka velka slecna uz z nej zacina byt ;-) ... a ta fotecka ako si dava nozicku do pusy je uuzasna :-D kolko meriate a vazite? nasa malicka ma uz skoro 60cm =-) , merali sme ju vcera a vazime 5 kg... a to mame len 7 tyzdnov...
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuuha tak to sú krásne miery. Naša mala v 12 týždňoch 5150G :-D .... Teraz má 5 mesiacov a týždeň a váži niečo cez 6500g a má 65cm. Ona je taká dlhaňa štíhlučká :-D Len líčka má akoby v nich mala oriešky :-D Inak sa máme dobre. Už začíname papať. Tak už má za sebou mrkvu a zemiak... Juuuj ale jej chutí. Zlatá je pri tom :-D .... Dnes budeme papať len mliečko, lebo už 3tí deň nekaka, tak to chcem trošku zriediť... Zatiaľ v podstate neprikrmujem len ju pripravujem na tuhšiu stravu a chute. Dávam jej okolo obeda a potom ju dám ešte na prsník.
Odpovedať
Profilova fotka
Halooooo!!! Kde ste kto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takze aktualne udaje a miery 60cm a 5260g, 2 mesiace ;-) inak sa mame dobre, bojujeme s ekzemikom, snad sa nam to zachvilku upravi... este stale papame kazde 3, max.4 hodiny, takze velmi nenaspime... krasne drzime hlavicku a dokonca sa nam uz obratila aj z bruska na chrbatik niekolko krat ;-) pridavala som nove foto, mozete kuk http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
My už máme prvý zúbok, 7kg a pekne papkáme všetko. Nič zatiaľ neodmietla, tak sa z toho vytešujem.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, uau, tak to blahozelam... a kolko mate teraz? kedy si zacala prikrmovat? a nehryzie ta ked kojis? ;-) funny tu uz dlho nebola, filipko uz bude mat pomaly rocik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme :-D Stále je bilancia 1 zubka, ale hryzie aj s nim riadne. Keby nepoužívam klobučik, tak by som mala problém. A prikrmujem od kedy mala Sarah 5 mesiacov a 1 týždeň, ale len obedná dávka-to len aby sa naučila, že nebude celý život na mliečku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby dlho som tu nebola lebo mam toho strasne moc doma v praci,v skole a taaak... sssimi dnes o 18.00 mam poslednu skusku v zimnom semestri a ked ju urobim tak mam prazdniny. sice len velmi kratke lebo uz 7.12. nam zacinaju prednasky letneho semestra. a hadaj s kym mam dnes tu skusku? ... s Olahom!!! pomoooc :-o tak idem sa este ucit papa a drzte mi palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka ja mám a sebou iba 1 skúšku :-( ... Vizerá to tak, že nás potrebujú pretriediť, tak nám teraz podrážajú nohy... Ja mám Oláha teraz v sobotu... No des... Nemala si tento semester Zemana? Ten nám dal skúšku až na február a ete aj ústnu a toľko toho že sa môžeme aj zblázniť... Celkovo nám dali strašných profesorov a málo času. Ja mám ešte 2 prednášky v januári zo zimného semestra =-) ... Mám z toho hlavu v smútku... Už len tento rok a končím. Nebudem predsa pchať peniaze do školy kde im nezáleží na ničom... Ale nezabudli nám prízvukovať, že indexi musíme v marci mať už odovzdané aby si oni stihli všetko pozapisovať, ale to či mi stihneme skúšky vôbec porobiť to ich netrápi... No tento rok to vidím, že z odretými ušami to bude... Som z toho sklamaná... A kedy máš bak. skúšky? A bakalárku kedy odovzdávaš?
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi tak to je hrozne! zemana sme nemali ale u Olaha som dostala B! taka som bola stastna jak blcha. no my musime pracu odovzdat tusim do konca marca. a zevraj skusky urobime cca do konca februara. ved tam su teraz len 3 skuskove predmety a prax. takze to zmakneme do konca februara. Ved my studujeme rychlostou svetla. Ale je to dooost namahave, my sme mali aj 2 skusky za tyzden! len nech uz mam titul a nech to mam cim skor za sebou. a statnice zacinaju vraj od 17.5.2010
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?