Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
sssimi, dobre zmrazene mliecko mozes uschovat aj 1 rok. vsade to tak je. len ked si citas na slovensku clanky tak ti povedia pol roka. takze sa neboj. mliecku sa nic nestane. ja som mrazila len prvy mesiac potom sa mi uz nechcelo a casto papa aj teraz papa kazdu hodinu. ci uz od smadu, ci hladu. dnes sme sa vratili z chorvatska, aj tam so ho len kojila. stacilo. v pondelok budem pokracovat prikrmom na obed/ zeleninkou.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy a ako bolooooo? Čo Filipko? Ja som tiež mrazila len prvý mesiac. Teraz sa mliečko už ustálilo... A mne bolo hneď divné, že len 3 mesiace... No teraz mám aj taký problém, že potrebujem rozmraziť chladničku s mrazničkou a nemám to mliečko kam dať. Mäsa som sa už zbavila, ešte sa musím zbaviť ryžových jelít a hory pááárkov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este sa stale hlasim 2v1... mame poslednych 7 dni pred sebou... funy, ako bolo na dovolenke? aj ja by som niekde sla... posledne dve noci som skoro vobec nespala a dnes sa mi nepodarilo ani cez den... uvidim aka zasa bude noc... tuto poslednu som myslela ze sa babatko vykope z bruska... cucuriedka, bude sa volat Magdalenka x-) ... teda ak to bude ocakavane dievcatko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa včera pokúšala o foto: http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi ta vasa mala sa tusim stale smeje, a tie vlasy na poslednej foto su uzastne:-D x-) taka mala bambulka
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka 5 chlpov tam má a aj tie jej stoja :-D A ona sa v poslednej dobe fakt furt smeje. Len sa jej prihovorím a už je vyškerená od ucha po ucho...
Odpovedať
sssimi, a nas je tiez smejo, ale vie sa pozerat velmi vazne a dolezito v chorvatsku bolo super. doobeda na izbe, potom na obed, potom do tiena a o takej 16-18 zaplavat a na izbu osprchovat a na veceru a potom na izbu spat maly bol super aj na ceste v aute, keby som ho nebudila tak ani nevstane ale doma je uz cert. minulu noc som spala az rano o siedmej na hodinu celu n oc sa budil kazdych 20 minut mam aj svalovicu a v prdeli chrbticu
Odpovedať
Profilova fotka
Juj Funy, tak to sa nemám na čo tešiť... Ja som asi tú našu prechválila... Už 3 deň je dáka mrzutá... Chvíľu sa smeje a potom mrnčí-len na rukách by bola a po chvíli začne aj na nich mrnčať... Dnes mi od rána už 2x spí čo nezvykne, ale dnes aj moc skoro vstávala...
Odpovedať
sssimi, to sa bude casto menit mne maly konecne jedol v noci len 5 krat. to bolo v pohodicke
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este stale sa hlasim ako kinderko... ziadne porodne priznaky, nic, tusim budeme aj my prenasat... ale tesi ma ze uz len max 2 tyzdne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab moja teta bola v sobotu ešte na krstinách mojej malej a v pondelok ráno sa zobudila s bolesťami-týždeň pred termínom... Uvidíš ako ťa to zrazu prekvapí. A ty si ešte na tom dobre-ako pozitívne myslíš! Ja som bola psychicky na dne.
Odpovedať
uankab drz sa a sestri si silu na sestonedelie budem aj psychicky aj fyzicky mimo oddychuj ak vies potom casu nebude cim bude babo vacsie tym viac casu si bude vyzadovat ja uz ani nevarim cez den, len v noci, alebo vobec susicku som nebola schopna za tyzden pozbierat takze tak
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby a dnes som si bola uzit bola som na masazi chrbtice a na masazi tvare, dekoltu a obocko upravit a napustit mihalnice... mamina chuda dnes dlho varovala, ale ja som si uzila. teraz varim a potom sprcha a spat to som sa len chcela pochvalit ze aj vas to caka tak po vyse pol roku. mozno budete sikovnejsie, aj skor sa zadari maserka povedala ze do mna bude treba kladivom buchat, tak mam v prdeli chrbat no co uz. maly ma 10 kg a este ze som aj prechladnuta vraj tak kazdy vecer masirovat fastumgel
Odpovedať
Profilova fotka
Funy tak si si užila. Nám sa dnes malá prvý krát zasmiala na hlas-bolo to nádhernééé!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky. tak my mame uz zbalene kufre a zajtra 11.45 nam to leti smer Bulharsko. uz mame cestovnu horucku. dnes som prevliekla periny a poupratovala cely byt, oprala posledne kusky v rukach a pozehlila. tak som si posledny den pred dovolenkou trosku zamakala:-D ale s predstavou ze zajtra sa uz budem valat pri mori mi to islo vsetko ako po masle. tak sa mi tu majte a uzivajte este krasny letny tyzden. papa
Odpovedať
cucoriedka, KRASNU DOVOLENKU, mozno sa vratite v trojici :-) uzite si more a jeden druheho :-)
Odpovedať
ssssimi, z pockaj ked zacne blabotat, uplne vidis ze intonuje ako vy. snazi sa opakovat rodicov je to strasne skvele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka už si asi v Bulharsku-tak teda kráááásnu dovolenku ;-) Funy my sme úplne z nej užasnutí-každý deň spravý niečo nové. Minule nám aj zakričala :-D bolo to super... A ukecaná je riadne-včera sme chceli pozrieť chvíľku olympiádu, ale malá nám to tak začala obkecávať, že prehlušila aj telku a nakoniec sme sa aj tak dívali na ňu... No ja stará baba na trhu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este stale sa hlasime 2v1... sssimi, to by bolo super, keby sa to stalo aj v mojom pripade ale porodne bolesti v nedohladne... zajtra mame termin... malu mam vypucenu na pravej strane, keby ste videli aky mam smiesny tvar bruska :-D ... uz mi inak vobec nerastie a ani nepriberam... zajtra ideme k doktorke, tak uvidime co nam povie...
Odpovedať
uankab drzim palce, cakame na spravu o mierach miminka :-) ja idem zajtra tiez k lekarke, na kontrolu po pol roku od porodu
Odpovedať
ahojte, ideme na svadbu, aka farba siat je teraz in?
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja som si kúpila fialovú blúzku, ale tá tuším frčala minulý rok... Taraz všetko kvetinové a farebnéééé... Uankab keď sa neozývaš, tak už si hádam rozpadnutá :-D -dúfam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no zial rozpadnuta este stale nie som... :-S ... nejako to na mna stale prichadza a odchadza, v noci som myslela ze uz pojdeme rodit, mala som silne kontrakcie od pol jedenastej do cca druhej a potom sa mi nejako podarilo zaspat a teraz zase nic... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ja som tak tiež už chcela ísť niekolkokrát rodiť a vždy som sa z toho vyspala ;-) ... Ale poviem ti oproti riadnym kontrakciám to nič nebolo... :-N
Odpovedať
sssimi nestras prvorodicku keby nebol filip taky zivy, tak sa dame uz na druhe, ale aj tak dlho nechceme cakat, nech nie je velky rozdiel a ktovie kedy sa podari. nakoniec ti to uankab vyvolaju asi, tusim prenasame vsetky
Odpovedať
Profilova fotka
Funy nech sa radšej pripraví na to horšie a potom príde s tým, že to bola pohoda :-D ... Ja ešte druhé tak skoro nechcem... Malá je tiež dosť živé dieťatko a čaká ma teraz Bc.ročník, tak to nechcem mať ešte ťažšie ako mať budem... Stále neviem ako budem súladiť kojenie s prednáškami a skúškami.... Do polroka malinkej asi prednáška ani nehrozí.. A na skúšky jedine s ňou a manželom. No bude to trošku zložitejšie ako minule 2 roky. Budem musieť zapojiť aj mm do toho, ale jemu to nejak nevadí... V podstate ma vozieval na skúšky už od 7meho mesiaca tehotenstva... Chudáčik sa toho nakávičkoval keď ma musel čakať...
Odpovedať
Profilova fotka
no asi to fakt neboli riadne ked prestali, ja neviem, ale tie krce do slabin su veelmi neprijemne...kazdopadne nas nechaju prenasat az 12 dni :-S , ... mm ma od dnes dva tyzdne dovolenky, mamina prileti v utorok a bambulka v nedohladne... no najneskor to bude buducu sobotu, ale aj tak... ked som bola v utorok v nemocke na monitore, tak tam uz zaznamenavali kontrakcie, plus som uz bola otvorena na 1-2 cm a spravili mi ten hmat, po ktorom by som mala porodit do 3 dni - co sme uz presvihli ]-( ... aj zatka mi uz odisla...
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj Uankab drž sa... Ja ani neviem či mi ten hmat robili... Po každom vyšetrení ma upozorňovali, že môžem krvácať a ja ani kvapôčka-že by to aspoň niečo rozbehlo... Ale aj to otvorenie na 1-2 cm je super-o to kratší pôrod budeš mať a aj preto mávaš tie bolesti. Mňa strašili, že to bude veeeľmi dlhý pôrod a na prvorodičku som porodila dosť rýchlo za 7 hodín. Sestričke až sánka kvacla keď jej doktok kázal pripraviť ma ;-)
Odpovedať
sssimi, to ze si neprerusila studium je len dobre,. ja som prerusila pretoze skusky boli prave ked som mala pred terminom, to som uz odfukovala a tie najhlavnejsie boli ked som bola v porodnici a ked sme prisli domov. a sama vies, ze po porode sa na skusku neda ist. to mas 2 mesiace na spamatanie sa a zacatie normalneho fungovania. dnes bol mm zobrat ziadost na studijne o dalsi odklad. takze ja budem robit bc na buduci rok. nakoniec dostudujes skor ako ja. a uz bez ohladu na to ci budeme mat dalsie budem musiet pokracovat.ale tento rok by to nebolo fajn, pretoze mm ma ing. buduci rok bude vediet pomoct. tento rok to nepojde. preto som to este odlozila. bude chodit tiez so mnou a s drobcom. ved skusok nie je tak vela, ale ked budu, tak tam budu chalani so mnou. uankab drz sa. ja som mala kontrakcie kazde 2 minuty ked sme isli do nemocnice a bola som na tesny prst. a po 19 hodinovom porode ma aj tak museli uspat, tak kedze si uz otvorena predpokladam ze to u teba nehrozi. drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy tak aj ty si dobre spravila... Potom bude mať tvoj manžel predsa ovela viac času... Ja som bola na skúške 2 týždne po pôrode a potom o ďaľšie 2 týždne... Ale že by sa dalo nejako učiť pri malinkej.... To som si skôr len prečítala, ale dopadlo to na A, tak som bola spokojná... Bodaj by som nadávala :-D Len sa neviem prepracovať ešte k jednej skúške čo si chcem spraviť individuálne... Funy kedy si dostala prvu menštruáciu po pôrode?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?