Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy a nevieš aký je úrok na knižke?
Odpovedať
myslim ze 3 percenta
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra mame ze oslavy 600vyrocia vzniku nasej dediny na ihrisku to bude osial ;-) aj kolotoce dosli ;-) velmi taketo akcie neoblubujem ,ale hadam zmenim nazor,lebo som sa rozhodla toho roku ist,vsak to mam len na par krokov od domu :-D /a mozno sa mi podari aj opit/ :-D :-D 8-) 8-) :-) :-) :-N :-N drahy sa vrati az buduci piatok a este dva tyzdne do prace a potom konecne vytuzena dovolenka x-) pekny vikend babenky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ozyvam sa po dlhsom case... este stale 2v1, zostavaju nam posledne tri tyzdne, ... teda dufam, ze nebudeme prenasat :-S ... funy, pozerala som fotecky, filipko ma naadherne okale :-) .. bude z neho fesak ked vyrastie ;-) ja dufam, ze nase babo zdedi ocka po manzelovi... ten ma krasne velke oci a dlhokaanske mihalnice x-) kava, tak si to dobre uzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy tak to je slušne. Kava ja by som takú akciu brala. Hneď by som aj s malou vybehla. To kočíkovanie hore-dolu našou ulicou ma už unavuje :-N Uankab pekne sa držte. O chvíľku už budete 3ja.
Odpovedať
uankab drz sa, kedy mas termin? ja tu nebudem par dni, lebo bud. piatok ideme k moru, tak aby som na teba myslela kava vypi si kym mozes, ja sa najem akurat a dam si nealko tak doma, ked som niekde skoro nic nemozem. teraz som bola za kamoskou na chate aj maso bolo korene, zo zel. salatu som mohla len paradajku aj to som osupala, v zakusku bola aj kava a liker.... takze tak
Odpovedať
Profilova fotka
funy, termin mam o 3 tyzdne, 24.8... no uvidime, ci sa jej bude chciet skor alebo nie... zajtra zaciname 38tt... uzite si dovolenku pri mori, taak velmi by som isla... sssimi, ja by som uz aj kocikovala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uanka uz budes kocikovat onedlho ;-) funy uzi si more,plaz a slniecko ;-) a to beriete aj maleho a kam idete vcera to bolo suprove bavila som sa cely cas vystupoval Drislak a urobili fakt ze ozajstnu zabavu nasmiala som sa az ma z toho bruso bolelo a mam aj miernu svalovku z tancovania ludoviek... lebo zo zaciatku hrala ziva kapela a na taku dedinsku zabavu to bolo naozaj to prave orechove...a potom bola diska pre pubisov :-N
Odpovedať
dakujem kava ideme s malym, jasne. bez neho nikam. bez neho by to nebol oddych a on by tu neprezil ked je len ceckos. ideme do chorvatska. akurat vcera sme kupili ten plazovy rodinny stan. detsky by mu nestacil. on sa plazi a vala po celej obyvacke tak tu bude mat miesto. musim dnes pozriet co berieme, aby sa to uz nenosila, alebo max. zajtra opralo a samozrejme nakupit lekarnicku. vcera som si kupila plavky. no ja som netusila ze plavky dnes tolko stoja. ze 2000 sk. ale koli prsiam zial obycajne ako predtym trojuholnikove s jednej vrstvy latkovej nestacia, vobec nedrzia, takze musi byt super podpera pod prsiamy a pevne ramienka na viazanie a co vam poviem, velkost zial L. pred tehu vsetko S.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja som mala už pred tehu L :-N ... Teraz ešte o číselko viac... Najhoršie je, že keď mi je vrch dobrý, tak spodok je až obrovský... ]-( A dáš za to 2 litre a je ti to nahovno...
Odpovedať
Profilova fotka
funy nic si z toho nerob. mozes byt len rada ze mas dost mliecka pre maleho aspon bude zdravy a silny chlapisko ;-) zeny ja mam vrch velkost S a spodok M a plavky zhanam od juna a este stale som nekupila. 23 ideme do Bulharska dufam ze dovtedy nieco kupim lebo uz som z togho zufala. aj na nete maju krasne plavky ale netrufnem si objednat bez vyskusania. a ja chcem vrch trojuholniky a spodok normalne nohavicky bez snurok na boku a to nemozem zohnat. lebo teraz su tusim vsetky snurkove. je to des...
Odpovedať
chod pozriet urcite obchod TORNADO. je to v avione. tam maju pevne vrch krasne trojuholnicky a spodok je bez snurok. a kedze tebe staci mensia velkost ako mne tak toho mali dost. ja som velmi na vyber uz nemala zial ak tam kupis este nieco tak ta druha lacnejsia vec je len za euro. moje plavky stali 60, bratove 56 a platili sme len 61. to sa oplati. a isli sme na polovicu. takze ma stali len 30 eur
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
funy dik za tip urcite sa tam pojdem pozriet. nevies do kedy plati ta akcia? lebo neviem ci sa mi podari este tento tyzden tam mojho draheho dotianut :-N strasne nenavidi chodenie po obchodoch. dnes som si skusala dalsie troje plavky a nic ;-(jeny krasne ROXY ale niekto im vymenil kusy lebo spodok mali M a vrch XL a to mali posledne a oni si to tiez nevsimli. tak som bola sklamana lebo fakt mi hned padli do oka a ten vrch mi bol velky. tak ten obchod TORNADO je asi moja posledna nadej.
Odpovedať
Profilova fotka
ja taky problem nemam asi som divna ale ziadne plavky mi nestoja zato aby som za ne vysolila 2000 min.roku som si kupila najdrahsie stali ma 700sk a pri mori sa mi roztiahli a vyliezla mi z nich farba ... ono je jasne ze ak kojis tak potrebujes nieco lepsie to jednoznacne v tom ti davam za pravdu a ja mam velkost 42 a som uplne v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky moja bambuľka :-) http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. kava tak ja mam nazor taky ze "nie sme taki bohati aby sme kupovali lacne veci" ja mam jedny plavky uz 6 rokov a prezili uz 2 roky za sebou more a gumicky su stale ako nove len farba trosku vybledla a stali ma tusim 1700Sk. Keby som si vtedy kupila nejake "smejdy" tak urcite by som uz mala tretie plavky. a ked si to spocitas aj tak ta to vyjde drahsie ako jedny poriadne. ale to je moj nazor. to je kazdeho vec kolko investuje do plaviek a kedze ja chodim skoro cele vikendy v lete iba v plavkach tak si kupujem kvalitne aby dlho vydrzali. sssimi mala je chutnucka x-)
Odpovedať
cucoriedka presne tak. ja som si len raz kupila lacne do 1000 sk a o par dni sa parali, vybledli, roztahali sa. ale inak mam vzdy kvalitne, aby vydrzali aj more.... a vydrzali roky, len moje telo zmenilo zial velkost tak preto ich nemozem zobrat. hehe neviem dokedy plati ta akcia, asi cely august? simi, ta mala je uz slecna. to nie je pravda, ved sa teraz narodila. ved vidis na mk moj album ako rastie filip. dnes mu vysiel siedmy zub. ale ide aj osmy, pretoze odkedy som ho uspala o 20.30 tak bol uz dva krat hore s placom. takze sa este potrapi chudacik. dnes spapal cukinu s mrkvou a potom aj tri ryzove chrumky a ako poriadna chlapila to zapil mm. na dovolenke budem len kojit, ziadna zelenina, aby sa vyhol infekcii pri vareni......
Odpovedať
Profilova fotka
to by bolo keby mal kazdy rovnaky nazor,cista nuda :-D :-D :-D ja sa s vami na dlhsi cas rozlucim,majte sa fajn a uzivajte leta este pokial je...
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ani my sa nestačíme diviť ako rastie :-D Muž sa vždy len zasmeje, že teraz by som ju už do brucha nedostala :-D A ja sa zas smejem, že už by som to ani nechcela... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, mala je riadna kocka... ta ciapocka jej sekne ;-) cucoriedka, ja som si kupila plavky v Bepone, nemaju tam sice velky vyber, ale mala som asi stastie na ne... teda bolo to asi 3 roky dozadu, su sice trosku vyblednute, ale odskakali si toho veelmi vela (tri mesiace v spanielsku pri atlantiku :-) ), super mi sedeli, tiez stali okolo 2tis. my sme boli vcera na anglickom pobrezi, bolo naadherne... tu je aktualna fotka bruska http://www.modrykonik.sk/album/view.p... inak zatial sa vobec necitim, ze by som mala ist rodit, aj ked hlienova zatka sa zrejme uvolnila pred par dnami...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej uankab si zlatučká. Tehotenstvo ti pristane ;-) ... A ak ti ozaj odtiekla hlienová zátka, tak by si mala do týždňa porodiť. Mne odtiekla až na stole keď mi plodovú vodu prepichli a mojej tete čo rodila pred dvoma týždňami odtiekla ráno a poobede porodila.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, dakujem :-) ... co sa tyka zatky, tak nie som si ista ci to bolo alebo nie, ale nieco zo mna vyliezlo po tom, co som sa osprchovala, tieklo to po nohe, ... priesvitne, lepkave.. najskor som si myslela ze je to plodova voda, ale uz to dalej nepokracovalo... a potom som citala, ze zatka nemusi byt vzdy krvava, tak teraz neviem.. :-N zajtra mam stretnutie u midwife, tak sa jej na to spytam...
Odpovedať
Profilova fotka
Uanka zo mňa presne toto vytekalo od 37tt a porodila som v 42tt. Tak to asi zátka nebude. Tiež to blo husté a prisvitné a vytekalo to v sprche :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi a zistila si, ze co to bolo? co ti povedal tvoj lekar na to? ja som bola dnes u midwife, ona mi povedala ze zatka moze odtekat niekolko dni/tyzdnov, nemusi to byt naraz a tiez nemusi mat primes krvi... tak neviem.... kazdopadne malicka uz zacala zostupovat dole, tak uvidime kedy to pride, este je len zaciatkom hlavicky dole... jej velkost odhadla na 3.4kg podla toho ako mi prehmatala brusko...
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuu tak to bude veľká bambuľka :-) super. Uanka bol to len taký zahustený výtok. Doktorka mi len povedala že je to OK... Nikedy to bolo riedke ako voda (aj som sa bala, že mi po troške plodová voda odteká) a inokedy zase ako želatina... My sme boli dnes na očkovanie :-( ... Funy dávala si očkovať aj proti rotavírusom? Ja neviem či má dať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak my sme este stale kinderko... mame 10 dni do terminu, dufam, ze to dovtedy stihneme... nejako sa vooobec necitim, ze by som mala ist rodit =-) ... ako sa mate vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ono to príde dosť nečakane-uvidíš :-D Budem ti držať palce nech sa ti to už čím skôr rozbehne. Ja som bola včera pozrieť sesterničku. Je odo mňa o 22 rokov a 2 dni mladšia a keďže teta má problém s kojením, tak som sa ju snažila nakojiť ja :-D :-D :-D , ale ešte nechcela papať, tak nebola ochotná spolupracovať a my už sme museli ísť domov. No aj tak to bolo zaujímavé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme, no uvidime, budem sa pravidelne hlasit :-D .... manzelik teraz dva dni nebude doma (nedela/pondelok), tak dufam, ze ma to nechyti vtedy... =-) a to si ju kojila svojim mlieckom ci aky experiment ste to robili? ;-) .... mozno jej ani tvoje mliecko nechutilo, ved kazda zena ma chutovo asi ine, nie? no kazdopadne zaujimave... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No normálne som si ju dala na cecik, ale bola moc unavená. Ešte chcela spinkať, tak nepotiahla poriadne. A chuťovo je určite mliečko podobné-len záleží na tom čo žena papa. Teraz jej idem dať aj to moje mliečko čo mám v mrazáku, lebo ho musím do konca mesiaca pomíňať-bude mať už 3 mesiace a je mi to strašne ľúto vyhodiť. Veď liter materského mlieka stojí 800sk.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte uankab a ako sa bude volat vase babatko?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?