Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy tak tak... Ani my sme neplánovali a naša princezná bude mať v sobotu 2 mesiace :-D :-D :-D Funy čo dávaš malému od horučky?
Odpovedať
Profilova fotka
babulky akurat si lakujem nehty v spalni a len narychlo som odbehla mozem to robit lebo drahy isiel do LIptovskeho Mikulasa tak som frajerka lebo inak mu to smrdi sak sa ani necudujem :-D zajtra idem s kamoskou na kafco co sa dnes vratila z bulharska tak sa vytesujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juj aj mna boli dnes kuk kamošky zo základnej... Jedna tu mala aj dcerku... Také fajn to bolo... A už mám aj nôžky odepilované tak už môžem aj kraťasky vytiahnuť :-D
Odpovedať
panadol jahodovy sirup zatial horucku nemal, ale mam ho doma dala som ho preventivne ked bol ockovany ja sa tiez chystam depilovat si, len nemam cas. teraz este varim, pecu sa mi fasirky, este potom jedna varka, omacka je hotova. zajtra uz len polievocku
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky takze uz sa mi krati prvy tyzden dovolenky a uz som pekne cokoladova :-D buduci tyzden sa chystame na Vychod prejst nejake jaskyne a hrady tak tam sa uz asi moc neopalim. Ale takato vykupana som nebola uz hooodne dlho. Drahy prave polieva travnik a zahradku a vytesuje sa :-p ja si sedim na terase v plavkach a trosku som na nete. :-N jooj to je pohodicka!! tak sa mi tu majte krasne a keby som sa sem uz do vikendu nedostala tak pekny vikend prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa chcem ísť kupááááááááááááááááť. Pomoooooooooooooc.... Už som nebola vo vode vyše roka ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nie a uz som to vzdala ked chcem ist niekam k vode tak mojmu sa nechce a ked ho konecne prehovorim tak sa dosere pocasie nemam nato nervy ani neviem ze je leto okrem toho ze je dusno ...inokedy som kazdy vikend bola na sirave alebo na bazenoch...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nakoniec som bola včera na kupku s mm. Malinku sme nechali babke a o 2 hodinky sme boli naspäť a bolo to supééééééééééééér!!! Skvele som sa odreagovala... Kava muža postav pred hotovú vec a chodte. Aj som včera len mužovi oznámila, že dnes ideme a on zostal taký zaskočený, že ani nenamietal :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, ja som mala ist s malym v plane dnes k vode. no ale pocasie nam nedoprialo ani mm nechce ist. mala som ist s nasimi, ale skoda toho pocasia. och
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ešteže ste nikam nešli. Včera to bola pohroma!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som tu len na skok... mame tu teraz manzelovu sestru s detmi na navsteve, tak nic nestiham, dnes isli na celodenny vylet, tak mam aspon trosku kludu, ale idem pospratavat aspon veci, musim prat a tak... inak je dobre ze su tu, ale zasa na druhej strane deti su ako velka voda, stale behaju, kricia, no vyuzivam kazdu tichu chvilocku... babatko sa zatial nevykopkalo z bruska, aj ked vela tomu uz asi nechyba :-) zacinam mat problem so spanim, ani neviem na ktoru stranu sa mam ulozit, pretoze ak lezim na jednom ci druhom boku, tak ma strasne kopka...
Odpovedať
Profilova fotka
mna teraz vynimocne caka tyzden nocnych asi som divna ale tesim sa furt lepsie ako poubede v tom hici... v sobotu sme nakoniec na siravu nesli lebo sa dodrbalo pocasie jasne,ze som bola nasrata zase dalsi vikend v pytli ]-( ... mojmu zmenili lest z 8dni,na 2tyzdne to som este viac v razi... som zvedava kedy vobec dostane dovolenku lebo furt sa to nejak meni
Odpovedať
Článok sa načítava...
uankab, uz to moja vydrz, poznam to velmi dobre, tu nepomoze sice nic, ale vydrzat musis. na chrbte nie je dobre spat. tusim ze len na lavom boku sa ma spat koli tej cieve co vedie k srdcu. ja som spala poctivo stale na lavom boku, jasne ze ta chrbat bude boliet aj po porode. mozno ti to teraz pride zvlastne ked ti napisem, ze si to kopkanie uzivaj, ale uvidis ako ti to bude chybat. mne daval maly riadne kopance, ale bolo to na druhej strane krasne. teraz mi okrem kopancov stale trieska rukami po tvari, stipe ma, je to riadny betar. idem si zdepilovat nohy, ocino mi zobral maleho na prechadzku, tak idem na to. lebo pri nom sa neda. s nim mam co robit. zarucene sa nenudim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy tak to veru. Naša má len 9 týždňov, ale nenudia sa pri nej ani dvaja :-D A inak neviem či ja som nejaká divná, ale mne to kopkanie až tak moc nechýba. To 2oj týždňové prenášanie si zobralo svoju daň. Už som bola unavená, ubolená, bála som sa o malú-no psychika moja to znášala veľmi zle. Už som šťastná, že je malá tu pri mne a aj keď ju trápia koliky a je uplačkaná aj tak by som už nechcela aby bola ešte v brušku ako niektoré baby na koníkovi hovoria.
Odpovedať
ani ja by som ho tam uz nechcela. je to uzasne ked je tu s nami. je skvely spolocnik. teraz sa uz ani ja nad kopkanim nezamyslam. ale tesne po porode to bolo trochu take zvlastne. dlho som si nevedela ani pripustit ze je taky zazrak mozny, ze dovtedy len brucho a potom zlaticko v naruci. len som sa na neho stale pozerala ked bol pri mne a spinkal. bola som unavena a chcelo sa mi spat, ale nedalo mi to a stale som na neho pozerala. ako si na tom s kojenim? moj este nechce nic ine. tak je zatial len ciciak
Odpovedať
Profilova fotka
zatiaľ iba kojím. Snáď nám to vydrží. A koľko už má Filipko zúbkov? A nech len cucká-veď to má najlepšie aj keď už má skoro 7 mesiacov. On sa rozpapká.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme sa dnes vratili z vychodu. spravili sme si taku 2 dnovu okruznu jazdu po Spisi a Gemeri. To nase Slovensko je krasna krajina ale take rozdiely ake su medzi vychodom a zapadom tak to som ani netusila. To je hrozne. Tam su v niektorych dedinach neni ani asvaltky alebo asfaltky neviem ako sa to pise :-N ved v niektorych obciach som si pripadala ako mimo civilizacie :-o no ale bol to nadherny vylet, spravila som kopec fotiek a hlavne sme mali a este aj mame nadherne pocasie. Este sme na chalupe a uzivame posledne dni dovolenky. Zajtra sa chystame do Vyhni kupat dufam ze poasie vydrzi. tak sa majte a prajem krasny vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka super. Ešte si užívaj tu pohodičku. My zajtra krstíme. Snáď to malinká zvladne v pohodičke.
Odpovedať
filip ma zatial sest. ale to vsetko islo v 4. mesiaci, teraz pauza, ale zase sa mu tlacia spodne dva, len to trva ja len chcem aby sa naucil na tuhu stravu, preto skusam. aj hipp napoj som skusala, nechcce, vodu nechce, kasa uplne vyborna, zje max. tri lyzicky. pekne krstiny.
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album.... Tak už máme krst za sebou a som rada. Na malú tu bolo priveľa ľudí, ale držala sa statočne. Krst preplačkala a aj si tam 2x riadne grgla :-D . Juj slniečko moje. Funy mne malá v pohode vodu už aj teraz pije, ale dávam jej malinko.
Odpovedať
jej, aj nas plakal, nie az tak, ale mrncal pretoze bol ospaly, hned po krste zaspal
Odpovedať
Profilova fotka
Malá plakala iba keď ju držala krstná... Nevedela ako ju správne nadŕdať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi a nerobili vam pri krste problem s menom Sarah? v pohode ju tak zapisali aj pokrstili. lebo v niektorych dedinach robia s takymito menami problemy? mojej sesterke sa pred 2 tyz. narodila dcerka a vola sa Zoja, ale ked bola na mtrike ju zapisat tak ju nechceli zapisat "Zoya" a zapisali jej ju s "j" ze keby chcela, aby sa pisala s "y" musela by vraj doniest potvrdenie, ze take meno sa niekde pouziva. dufam ze ste pochopili lebo napisala som to ako madar :-D
Odpovedať
cucoriedka pochopili. aj simi urcite :-)
Odpovedať
aktualne fotky mozete pustit play, alebo sa presuvat sipkou. posledne su tie uplne navrchu http://kristian.webz.cz/ heslo filipko
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka vôbec nerobil farár problémy. Najskôr na to kukal, že ako sa to číta :-D , ale inak pohoda. Normálne mi ju tak pokrstil. Juj malá mi tu teraz striela do plienky :-D :-D :-D Sa tu šulam aké delobuchy :-D Funy idem kuk fotečky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy Filipko je totáááálne nádherný. Do tých jeho kukadiel som sa normálne zaľúbila :-N ... Vy ste kedy krstili? Teraz niekedy? Juj to plávanie vám závidím-nám rekonštruuju plaváreň ;-( A aj Sarah má takú rybičku čo tam Fili papkal :-D
Odpovedať
sssimi, kukadla ma zatial modre. asi po susedovi. ja mam hnede a mm zelene. ale vsak sa aj mozu zmenit. je to riadny misung. krstili sme 20. 06. takze nie az tak davno. plavat sme chodili, v july a v auguste kurz nerobia, tak cakam na september. boli sme odvtedy dva krat v plavarni, ale doma ho oblievam, aby nezabudol zadrziavat dych ked pojde pod vodu najblizsie. chystame sa k moru, tak ak mu nebude na oci vadit slana voda, tak bude potapany, ale ak mu vadit bude tak spola. a tu rybicku uz ma novu, pretoze na tej fotke ako ju drzal to sme akurat odchadzali von z bazena a ako som maleho mm podavala, tak ju asi krpec pustil a rybka ostala v bazene. niekto sa potesil. tak som mu tie rybky bola kupit, pretoze tu fialovu ma najradsej. kazdy den ked ho mm kupe tak sa s nou hra. tie dve male ved vies ktore, tak tie sa mu horsie drzia, su velmi gulate.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to som zvedavá či aj moja malá si najviac obľubi tú fialovu. Zatiaľ som ich ešte nerozbalila ešte nechytá nič do ruky... Zatiaľ len zistila že dobre chutia :-D ... Stále má ruky poslintané :-D A ako ste sa učili plávať s malým? Potrebovala by som nejaký postup vedieť... My máme rohovú veľkú vaňu, tak aspoň tam by sme začali... Manžel sa s ňou už raz kúpal a jej sa to veľmi páčilo, ale neponorili sme jej hlavinku. A ako idete do Chorvátska? Autom? My najskôr budúci rok. Najskôr musíme naškriabať na auto :-S -posledná splátka... A Funy aké máte založené sporenie pre malého? My sme zatiaľ malú poistili a ešte chceme nejaké sporenie, tak sondujem čo by bolo ideálne.
Odpovedať
simi, na kruze sme zacinali tak, ze sme najskor dali vodu do dlani a obliali hlavicku. potom das vodu asi na piaty den do paharika a opries pohar hore na hlavicku a lejes jej to cez tvaricku. vtedy sa nauci zadrzat dych. toto opakujte vzdy pri kupani. mala by lezat na brusku, ked jej zabehne vodicka, aby sa nedusila. aj pri ponarani ked zvladne poharik, tak ju davaj pod vodu na brusko, nevojde jej tak voda do nosa ako keby si ju ponorila ked stoji. do chorvatska autom. tento tyzden musim nieco vybavit. maly ma stavebne sporenie a vkladnu knizku. co mi daju moji rodicia na oblecenie, hracky, tak pokial na to nie sme odkazani, tak to davame vsetko na knizku a veci mu kupujeme my. nie vzdy sa to da, takze nasi kupia toho dost, ale vacsinou to ide na knizku. a deti maju aj dobre urocenie oproti nam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?