Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab prosím nestraš, snád bude v cene všetko. Dúfam ze to nebola len nejaka chvilková akcia. Inák ja mam skvelú fotografku. Vlastne sú to manželia Žitňanský z Topolčian. On je kameraman a ona fotí. Velmi zlatučky ludkovia. Skús si ich vygooglit, maju tam ukážky fotiek a aj nejak videa, ale nezaručujem že budu mat volný termín. Na dobrého fotografa je už velmi neskoro.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Simi, bola som teraz 15-teho na svadbe pri Topolcanoch, kde boli práve títo manželia na foto+video a hlavne ta pani fotografka bola super a hlavne iniciativna :-) stale nas volala fotit a fotila, ze ju nebolo treba nahanat - sice fotky som este nevidela, ale posobili velmi profi ;-) Anka (asi :-) ) máme termín ako vy a vlastne sme si povedali, ze ci to naozaj bude ten "pravy" si povieme az v januari, takze nestresuj :-) viem,ze to mas tazsie zo zahranicia, ale ja planujem vsetko vybavovat az potom...
Odpovedať
Profilova fotka
inak pekne ranko 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Hanka. Nebola si náhodou v Nemčiciach? Aj ja som od tial. a vtedy tu aj fotili Žitnanský.
Odpovedať
Profilova fotka
ano :-) u Ľudky Igazovej :-) teda už teraz Lukáčovej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanka pošleš mi prosím na IP jej mailovú adresu?
Odpovedať
Profilova fotka
posielam ;-) a co mas inak nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, ja mam termin 26.4.2008 a rozmyslam ci uz zacat nieco vybavovat. Mozno je uz najvyssi cas ;-) . Dnes si idem na obec po nejake to povolenie, aby som sa mohla vydavat na Zvolenskom zamku. Ani poriadne neviem co traba na svadbu vybavit. Postupne zbieram info, ale fotografa, prislub vykrmeneho prasiatka a babiku na auto uz mam . . . staci to ako zaklad??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tu zastancom nazoru za chladnu hlavu (nemam nic, dokonca ani termin na 100%) ale vraj to zalezi podla dodavatelov, niektori su rychlo vychytani, ale ked to budes mat mimo BA bola by som v klude ;-) ale to som ja nejak stale 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hanka tak ten klud Ti závidím. Ja už mám skoro všetko, ale aj to nie som spokojná
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa dohodli, ze v januari si povieme, ci to teda bude toho 26.4.2008 alebo az 27.4.2009 :-) :-) lebo sme si kupili byt (teda este len sa stavia) a ma byt prave tak v januari dostavany, tak bude stahovanie a mame starosti okolo toho, tak ma to nejak ani neberie zatial, priatel povedal,ze za 4 mesiace to musime vybavit a ma pravdu ved... 8-) ja som chcela az v roku 2009, ze budeme zabyvaní a budeme mat 10-te výrocie vtedy 30.5.2009 :-) ze to bude k tomu datumu, ale on sa nejak ponahla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež chcela až 25.4.2009 ale tiez sa drahy ponahla. Píšeš 27.4. 2009? to sa chcete brat na urade? to je pondelok
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej to bol preklep, prepac, aj ja som myslela ten 25-eho :-) neviem teda ako ten tvoj,ale ako mojmu zacalo tahat na 30 (bude mat 19.12.) tak mu zacala hrmiet v hlave len svadba... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Moj má 28 a v čase svadby bude mat 9 dni pred 29. Ale aj tak sme si povedali že či o rok alebo o dva aj tak sa vezmeme tak a je to tu
Odpovedať
Profilova fotka
ked uz to mate na 100% je to super...naše maminy nas nahovaraju, nech to sparvime čim skôr, že najlepšie ešte pred sťahovaním, že načo už toľké roky čakame... ]-( a kolko ste vy spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
vo februari to bude 5 rokov a v decembri to budu 2 roky čo spolu bývame
Odpovedať
Profilova fotka
tak tiez uz mate najvyssi cas :-) ja ani neviem,kedy peto u nas byva...ved ocino mu uz aj hovori "spolubyvajuci" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Simi, ja nestrasim, len sa pytam :-D . Pretoze aj mne povedali ked som tam bola ze vsetko k tomu je v cene, ale na tychto strankach (tusim to bolo v teme salon Diamod, ale neviem presne) som sa docitala, ze si zavoj musis kupovat a za celenku do vlasov tiez platis (mozno nejake ine ozdoby menej vychytene su v cene). Tak neviem, idem tam o mesiac, tak sa na to priamo spytam, nech som v obraze... ale ved ak uz mas saty na 100pct zajednane, tak snad by ti to povedali, ci nie ??? Dakujem za tip na fotografku, pozriem si web. Ma inak mrzi ze vsetci vychyteni fotografi su uz zajednani. Vdaka praci aku ma moj snubenec nemozme planovat svadbu rok a viac dopredu, skratka on vie vzdy dovolenku na pol roka dopredu (teraz sme si mohli povedat kedy asi chceme od novembra do konca aprila) a museli sme cakat na schvalenie a az potom konat. Ani nevieme kedy pojdeme na svadobnu cestu, budeme riesit az v zime, kedy sa bude odsuhlasovat dovolenka na leto... Ale ti fotografi ma fakt mrzia, my totiz nechceme kameru, ale chceme mat fakt dobre fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
uankab dozvedela som sa tvoj termín majú Žitňanský ešte volný tak sa poponáhlaj ak ich chceš. pa
Odpovedať
Profilova fotka
oki, dakujem.. preberiem to vecer doma :). nevies nahodou, ci fotia na film, alebo len digitalne? papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak s tými fotografmi ste ma teda nepotešili.. to som si myslela, že bude "najmenší" problém.. a to ich máte na celú svadbu? lebo ja by som chcela fotografa len na oficiálne fotenie a na samotnú svadbu len kameramana.. lebo na svadbe bude fotiť asi každý druhý a také momentky sa mi páčia viac :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa Žitnanski velmi pacili, ale mame znameho profi fotografa, tak som to uz nechala na neho....vidim, ze mam stastie... 8-) a ja som tiez najskor myslela, ze fotografa len na zaciatok,ale potom som si uvedomila, ze pekne fotky aj zo zabavy su fajn, lebo album mozes otvorit kedykolvek,aj ked sa ti nechce pozerat DVD :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, ja uz mam fotografku zajednanu, je z BB, takze ktora chcete, poslem vam odkaz ma IP aji s cenami!
Odpovedať
Ahojte, my máme profi fotografa iba na fotenie pred obrad a na zvyšok svadby máme dohodnutého priateľovho známeho, ktorý fotí ale nie profesionálne (len tak pre zábavu). A keby dačo dajú sa ešte urobiť aj fotky z DVD, nie? pri najhoršom.. Veronika: zaujímavé meno, kde ste sa inšpirovali? Tuším to nie je v slovenskom kalendári.
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi? nebojis sa ze ti v tych sandalkoch vsetci poskacu po prstoch? ja by som nemala odvahu.... ]-(
Odpovedať
Hanka: ja sa skôr bojím, že padnem .... bože to by bol trapas :-D Ešte rozmýšlam aké vysoké si dám svadobné, lebo celý den vo vysoký topánkach, nič moc, a ešte do rána vydržať. Ale ja som maličká, tak preto chcem vysoké, ale zas váham, či pohodlie alebo byť trošku vyššia :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to sa ja nebojim, do prace chodim stale vo vysokych, tak mam zvyk...tiez som mala, tak musim :-D ale u nasej rodiny, by som sa hlavne uz popolnoci veru bala o prsty 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, ako sa mate? My mame akurat depku s drahusikom - ze ci sa fakt nezobrat len o 2 svedkoch....vcera sme sa stretli so znamou, kt. nam bude robit obrucky, a predbezna cena je 16500 SK ]-( hahahaaaaaaa, sme pozerali ako teliatka na nu. No ale budu krasne prekrasne, biele zlato matovane, obly tvar a v strede bude leskla ryha a ja budem mat malicky biely kamienok a Petko cierny. budu krasne, no len ta cena je dost. Ako pokracujete?
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak to je dost teda.... pokracujeme? :-D no zaujimavo....psychicky sa pripravujem na rozhovor s buducim svokrom o tom, ze sa jeho syn bude zenit v kostole....ale mozno sa bojim zbytocne....je dost presvedceny ateista... :-( rozhodla som sa, ze za obrucky nedam viac ako 10 litrov... inak aj moj je Peto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ste dobre,my co sme boli pozerat v zaltnictve,kde mam zlavu,tak by nas biele zlato s jednym briliantom vysli na 30tis.To som zamietla aj kvoli tomu,ze biele zlato mi nikdy nevydrzalo biele.Tak budu titanove s briliantmiAle aj tak asi 12tis.ceskych..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?