Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma to ti verím, že už chcete byť samy. My od kedy sme oddelili dom, tak je fajn. Pred tým tu bola každú chvíľu babka a aj keď mi bolo ľúto a chápala som že je skoro celý deň sama, tak aj ja som potrebovala chvíľku kľudu a pokoja. Najhoršie bolo, že prišla aj keď som práve zaspala po robote a vôbec ju netankovalo, že spím. Proste prišla a keď som pootvorila oči tak mi začala rozprávať. Potom som to riešila tým že som sa tvárila že spím a ona podišla až ku mne a zohla sa nado mňa a kukala na mňa :-D -No šleha!!! A sadla si pri mňa a čakala kým sa zobudím... A mala výdrž-aj hodinu-len ja som tú výdrž nemala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tu dost na kope mam este dvoch mladsich bratov a kazdy z nich ma svoj zivot a ine predstavy takze dost casto sa nepohodneme,aj ked ten mladsi je teraz mimo v zahranici konecne si nasiel pracu drahemu vcera v robote povedali ze misiu ma istu na 95percent tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma vy to nemáte tiež ružové, ale neboj "čo ťa nezabije to ťa posilní"... To s tou misiou tiež nie je bohviečo-šak ani nemáte veľa možností ako miminko zamiesiť. Ale neboj my sme tu furt a aspoň takto cez písmenka ťa vždy podržíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi ste super ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ja som posledne mesiace dost a casto nervozna ,ze so sebou neviem rady a myslim,ze aj to ma velky vplyv na pocatie-to aj dokina mi vravela ze to chce klud no ja ho nemam ani doma a v robote uz vobec nie...musim sa proste nejako skomplexovat a dat sa do pohody inak to bude stale dookola to iste cez vikend ako obycajne budem mimo a dokonca zajtra ma svokra meniny :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma ani sa ti nečudujem, že si nervózna. A na počatie to má určite vplyv. Veď najviac splodených detí býva počas dovoleniek. A aj preto sa najviac detí rodí v apríli, maji a v júny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi nemam dobry cas,uz mam vsetkeho plne zuby,nic neriesim
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma taká dovolenka mimo domu tak na 2 týždne by ti bodla. Len tak niekde pod stan alebo na chatu. Pouvažujte, lebo týmto štýlom to bude horšie a horšie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky. my sme si naplanovali 2 tyz. dovolenku od 6.7. ale ked tak pozeram to pocasie tak neviem neviem. :-S asi to posunieme o este o 1 tyzden. ale ja tiez potrebujem surne dovolenku, lebo kazdu nedelu mam depku z toho ze musim ist zase do prace. ;-( a teraz mam na starosti 2 oddelenia lebo druha referentka odisla uz do dochodku (chvala bohu) :-N dnes som davala do poriadku jej kancelariu aby to tam vyzeralo trosku reprezentativne. vsetci ma pochvalili - normalne cumeli. lebo ta bola riadna bordelarka. a zase ma prist stara panicka co je uz 6 rokov na dochodku. ma porazi ja sa tych strych tetiek nezbavim. som tam ako na geriatrii a psychiatrii :-D tak nie ze som tam sama este ju budem musiet aj zaucat a budem mat na to len 3 dni! takze na dovolenku pojdem riadne vystavena. a to este dufam ze mi ju riaditel podpise. no som sa vykecala:-D sssimi a co skola? ja este cakam na jednu znamku a som 3-čka;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka. Ja čakám na znamku z psychiatrie a ešte musím spravit niekde prax a zohnať čislo na jednu profesorku aby som sa s ňou dohodla na osobnom stretnutí kvôli skúške, lebo sme mali len 1 termín skúšky a ja som bola vtedy v pôrodnici. Tak asi tak :-) ... Inak tie posledné skúšky boli pohodička... Cucoriedka a to prečo ti tam zase dali dôchodkyňu?? Nie je dosť nezamestnaných na svete????
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi lebo v statnej sprave su strasne nizke zakladne platy a dnes maju mladi straaasne vysoke naroky. chcu hned po skonceni skoly zarabat 30 tis. mesacne. tak preto k nam stale pribudaju dochodkyne ]-( lebo take poberaju dochodok a plus si k nemu prilepsia. ja ked som nastupila pred 6 rokmi tak som prvu vyplatu dostala 5 tis. a 1700 som precestovala, ale proste som to vydrzala a teraz je to uz v pohode. ja som dostala z tej psychiatrie "Áčko" x-) x-) x-) strasne sa tesiiiiim uz som tretiacka! sssimi tak drzim palce aby to aj tebe vyslo a dotihla si to uz do tretieho rocnika
Odpovedať
Profilova fotka
Tak náš profesor sa s tými výsledkami z psychiatrie moc neponáhľa.... A ty si si kde robila prax? Daj typ. Dnes som už konečne písala aj referentke ohľadne tej poslednej skúšky. Chýba mi tá s telesne postihnutými. Snád mi poskytne kontakt. A už si sa dopočula o tom, že 3 rok si vraj budeme musieť zaplatiť celý naraz aj so zápisným? Robí to 510€. Som sa hneď potešila ]-( ]-( ]-( , ale snáď to vyžadovať nebudú-dúfam... Mohli to dať aspoň skôr vedieť.... Ja som len trošku sklamaná, že nebudem mať celkom volné leto. V júli si chcem spraviť prax, v auguste poslednú skúšku a v septembri sa už začína 3 ročník, aby sme všetko postíhali... Takže ani jeden mesiac celkom voľný... A vraj nás čakajú v 3 ročníku 3 skúšky s OLAHOM |-| |-| |-| ...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi tak take informacie teda nemam. A to akych 510€ :-o ? Ja ked som to pocitala tak mi to vyslo 380€ Toto som pozerala v smernici o poplatkoch: Výška zápisného do všetkých ročníkov Bc. štúdia je jednotne 50 EUR + Výška školného za semester je 230 EUR pri externej forme štúdia + Poplatok za bakalárske a magisterské záverečné štátne skúšky je 100 EUR = 380 €. A co sa tam este plati? Ale to leto ti teda nezavidim. Ja uz si uzivam prazdniny a taky mi spadol kamen zo srdca ked som otvorila index a tam posledna znamka A. No tesila som sa ako male decko. Ale uz teraz mam strach z bakalarskych skusok ked si na to spomeniem :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ale musíš rátať ešte 2 semestre. T.j 230+230+50€=510€ a k tomu 100€ za skúšku bakalársku... Takže slušne nás ošklbu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha to ma nenapadlo ze vlastne + druhy semester :-o a kde mame zobrat tolko penazi naraz!!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
To by aj mňa zaujímalo ]-( ... A ja na materskej ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som pozerala ten dodatok k smernici o poplatkoch a fakt je to tak. No to je des. ssimi ono to vychadza na 610€ a nie 510€. 460+50+100€ ! to je hrozne a zarabam 400€ a to sa mam ist 2 mesiace paast na luku? ]-( musim sa ist posmajchlovat tatinkovi :-p tak babule papa a pekny vikend prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka ja viem. Je to des, ale tých 100€ bude treba zaplatiť asi až tesne pred bakalárkou, lebo vraj až tam budeme musieť doniesť ustrižok o zaplatení. Takže keď sa nepreukážeš, že si zaplatila, tak ťa nepripustia ku skúške. Super, že? A to kvôli tohtoročným tretiakom, pretože zhrabli titul a akosi "pozabudli" zaplatiť, ale majú recht :-D ... Šikovným patrí svet :-D :-D :-D Veď mať titul a 330€ vo vrecku je celkom fajn :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak uz nam konecne ide internet, trvalo im to len skoro 4 tyzdne !!! ale nevadi, aj tak sme nemali vela casu, tento tyzden sme boli na kratkej dovolenke (vybehli sme na 4 dni na zapadne pobrezie anglicka)... naadherne plaze, cista vodicka, akurat ze mala len 15 stupnov, tak sme sa clapkali tak po clenky... ale bolo super, uz sme oddych potrebovali... vcera poobede nam prisiel kociarik, tak sme sa z neho vytesovali, skladali ho a tak.... este musime objednat postielku a to bude vsetko pre babo.... domcek je uz skoro zariadeny, vcera rano nam prisla sedacka, tak uz mame na com aj sediet ;-) .... musime ist este kupit nejaky ten nabytok, vyvesit obrazky, ale uz sa to pomaly zacina podobat.... ako sa dari vam? sssimi, meno mame vybrate, bude to Magdalenka x-) ... teda ak to bude dievcatko, tu som mala posledny scan v 21tt kde mi povedali ze to bude most likely a girl... :-) ako sa ma vasa princeznicka? kavaapalma, drzim palce !!! urcite to zvladnes, neboj sa... inak neviem na com nase dievcatko posledne dni fici, ale tak straasne kopka, ze to je neuveritelne... neni 5 minut v klude...
Odpovedať
Profilova fotka
Uanka už nemá veľa miesta :-D , tak sa snaží trošku ti bruško porozťahovať :-D Moja malá pomenej kopala asi 3 dni pred pôrodom. Do vtedy bola ako zajačik Duracel :-D Tak Magdalénku budete mať. To je zlatučké. Teda ak ešte pipík nestihol dorásť :-D :-D :-D ... Suseda mala mať chlapca. Tvrdili jej až kým jej v pôrodnici nepodali do rúk dievčatko :-D A Sarah je naše slniečko. Ja sa musím na ňu len usmievať. Aj keď jej niekedy plačlivá a trápim sa tým čo jej môže byť, tak sa len na chvíľku usmeje a už mám po trápení. Aj teraz spinka pri mne a ja nemám ani TV zapnuté, len na ňu pokukávam. A išla by som si aj ľahnúť k nej, ale o chvíľku budeme papať, tak sa mi to už neoplatí. A v pondelok mala 3900g a 55cm. Teraz má už určite 4 kilečka :-) ...
Odpovedať
ahojte, teraz bolo u nas perno, kiahne aj dalsi zub, takze uz vela dni nespim. dnes bola vonku horna jednotka, tak cakam na druhu a na dvojky. och. vidim ze mala pekne pribera sssimi. uankab, takze dievcatko. pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj Funy chudáčik Filipko. Ale už aspoň máte pokoj s kiahňami na celý život. A už je taká šelmička zubatá??? :-D Pekne... To už asi riadne kuše. Ešte ho kojíš? Neviem či Sarah dobre priberá. Má 6 týždňov a od pôrodnej váhy pribrala 700g... A od váhy čo schudla po pôrode tak rovné kilo... Asi chce byť modelkou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, asi ani nemam velmi co pisat a pripadam si cudne lebo o mamickovskych povinnostiach zatial nemam ani paru a je pochopitelne ze sa najcastejsie bavite o tom... zatial mozem len tisko zavidiet ale len v dobrom... je teplo tak ovela radsej travim cas vonku ako dnu preto som tu aj pomenej
Odpovedať
Profilova fotka
funy, to vam uz rastu zubky??? filipko rastie ako z vody !!! inak tie kiahne ti nezavidim, ale zasa cim skor ich babo ma tym vraj lepsie .... sssimi, sarinka krasne pribera... prave som pozerala fotky na konikovi, je krasnucka... verim ze ked sa usmeje, tak ta to hned potesi a vyhladi ti to vrasky na cele... nasa malinka kopka ako o dusu, vcera sme boli u midwife, mam trosku mensie brusko ale tvarila sa ze je vsetko v poriadku, babo sa vrtelo, ked pocuvala odozvy srdiecka tak musela najst "kludnejsiu" cast a na zaver zahlasila, ze mame stastne a aktivne babo... uz mam aj zarezervovanu nemocnicu, mali by mi v priebehu dvoch tyzdnov prist papiere z nej... kava neboj, zachvilku aj ty budes citit babatko v brusku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma ani ja som nevedela nič o mamičkovských veciach pred otehotnením a v tehotenstve som mala pocit, že si to v živote nestihnem naštudovať a zapamätať, ale nakoniec to prišlo všetko samo... A len si užívaj leto pokým je pekne...lebo toto počasie je na nervy... Uankab veru mala je moje šťastíčko... Strašne moc ju všetci ľúbime. Tešíme sa z každej maličkosti... Dnes som s ňou mala trápenie, lebo nekakala 3 dni ale nakoniec zabrala rúrka a to si mala vidieť aká som ja sama bola vysmiata z jej hovnička :-D :-D :-D , že konečne vyliezlo.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, tak o tych mamickovskych veciach mas pravdu... mas tam niekoho kto ti vie poradit? lebo ja o takej rurke nic netusim a budeme tu sami.... balis ju do zavinovacky? a davas ortopedicke nohavicky? ja vobec neviem co budem robit tu, tu sa nic take ako doma nepraktizuje (dokonca sa babatku nedava ani vitamin D, tak som z toho akurat tak zmatnena)... kava, uzivaj si veru leto, ja som sa nan velmi tesila, kedze posledne dve leta tu boli strasne mizerne... a teraz som rada, ked som v chladku, lebo na slnku fucim ako taky slonik :-) ... vcera sme sa isli prejst po midwife do mesta, ale poviem vam, bola som rada ked som si mohla sadnut na lavicku, vypila som aspon 1,5 litra vody pocas tych 3 hodin co sme boli vonku...
Odpovedať
Profilova fotka
no hej aj tak sa da,lenze dnes som sa velmi nepotesila mm povedal ze ak bude mat dovolenku tak len taky tyzden max.10dni/to sa mu pocita aj vikend/ a ja uz som bola zlomena ze pojdeme aspon do chorvatska na par dni ale tak no neviem neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab balila som ju do zavinovačky mesiac. Teraz sa jej tam už nepáči. Ortopedické nohavičky sme dávali len 3tt. Na kontrolu máme ísť až v oktobri. Vitamín D ani mne nekázala doktorka, tak nedávam.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko. my mame naplanovanu dovcu teraz od pondelka 2 tyz. ale hovorili sme, ze si to o tyzden posunieme kvoli pocasiu a teraz sa vycasilo tak neviem co mam urobit. Bude uz pekne leto alebo co? ]-( Ved ani kupat sa nebude dat - voda studena v jazere to je tak na prechladnutie vajecnikov nie? A nemienim byt opat zase 3 tyz. na antibiotikach. neviem co mame urobit ci to posunut co poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuuha cucoriedka to si nám dala ťažkú úlohu. No s tou vodou máš celkom pravdu, ale ak bude takto horúco, tak by mala byť tepla aj pri týchto búrkach. Zaleží už len od tvojej únavy... Ak už si grogy, tak choďte čo najskôr.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi ja som uz grogy od aprila a dovolenku potrebujem ako cokoladu :-D (cize staaaasne moooc). len od vcera mam novu koleginu a musimju zaucat a netrufnem si ju nechat tak skoro samu a 2 tyzdne:-| a pozerala som dlhodobu predpoved pocasia od pondelka ma prist vraj studeny front a zase prsat a prsat ]-( tak predsa sme to posunuli. ten tyzden to uz nejako prezijem vo workeale to bude asi tazky a dlhy tyzden.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?