Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko babule konecne je piatok konecne aj ked vam co ste doma je to jedno vsak funy? :-) uz by aj sssimi mohla dnes prist domov s malou nie ked ju nahodou nepustili uz vcera? aj mojej sesternici sa v utorok narodilo babenko-chlapec tak sa tesime uz mame 2 babenka aprilove, majove a v juli pride tretie. sa nasa rodinka pekne rozrasta :-D asi by sme mohli aj my uz nieco poriesit :-p
Odpovedať
cucoriedka, no ani nie. cez vikend budem aspon v nedelu s manzelom. zajtra ani nie, ale v nedelu dufam ano. pekny vikend vsetkym. je dobre dusno, tak asi budu burky. filipko uz ma zubok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Kočky! Strašne moc Vám ďakujem za gratulácie. Pôrod bol otrasný. Kontrakcie som mala po vyvolávačke každé 2 minuty celých 7 hodín. Sarah mala omotanú pupočnú šnúru tak, že keď som jej skoro vytlačila hlavičku, tak ju stiahlo naspäť. Dve sestričky mi ležali na bruchu a malú museli vytiahnuť zvonom. Chúďatonko bola dlho v pôrodných cestách. Srdiečko jej zišlo na 60 tepov a slabšie dýchala, tak išla do inkubátora-ale iba na 5 hodín. Skóre mala v prvej minute len 6, tak dúfam, že sa to niekedy v budúcnosti neodzrkadlí. Inak je čiperná a moc šikovná. Pekne papká. Máme z nej nesmiernu radosť. Ocinko bol pri pôrode a bol moooc statočný. Veľmi mi to pomohlo. Dodával mi silu. Domkov nás pustili dnes a Sárke sa domáce prostredie zatiaľ pozdáva.
Odpovedať
sssimi, no ja viem dobre o com hovoris. ale hlavne ze ste v poriadku a FOTO?????
Odpovedať
Profilova fotka
simi...mala je zlatucka. Nech vam robi iba radost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sssimi, malinka je nadhernaaaaaaaaaa :-) urcite ste si obe vytrpeli, ale nech ti uz teraz nosi Sarinka len a len radost :-) Pristane vam to ako mamke a ockovi ;-) Funy, blahozelam k Filikovmu zubku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album.... Babuľky ďakujem.
Odpovedať
ssimi: gratulujem vám a malinkej Sáre želám mnoho zdravia, šťastia nech robí rodičom radosť!
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi malinka je krasnucka ako babika x-) no ten porod ti nezavidim. ale to utrpenie stalo za to ked uz mas doma takeho maleho krasneho drobca :-)
Odpovedať
sssimi, este vcera som nasla tvoj album. mala je zlatunka a aka je nahnevana. hehe. nas sa vie obcas tiez dobre vazne tvarit. ale v poslednej dobe sa stale rehoce.
Odpovedať
Profilova fotka
Diky babuľky. Funy maličká sa narodila s tou ryhou nad noštekom, tak vyzerá ako by sa stále hnevala :-D , ale už sa jej tvárička vyrovnáva a občas sa aj uškrnie. Dnes sme boli prvý krát u doktorky a už máme aj rodný list. Sarah nám robí veľkú radosť aj keď vnoci dosť plačká. Od 11 do 2hej sme hore, potom spinkáme 3 hodiny a od 5tej do tej 9tej sme zase hore... Inak väčiu časť dna prespí... Len sa bojím aké to bude neskôr, lebo teraz spinká viac kvôli žltačke, tak som zvedavá ako to zvládneme keď bude moc plačkávať...
Odpovedať
sssimi, zvladnes vsetko. ja som bola dnes s malinkym 5x v noci hore. to tie zubky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no teda sssimi ked som to citala ten priebeh porodu az mi po tele behali zimomriavky...teda si sa riadne natrapila... ale malicka je nadherna :-) ja uz mam papiere na ten domcek co ceme kupit takze na buduci tyzden uz zacneme vybavovat prepis tak ak sa tu dlhsie neukazem co by som nerada tak to casovo moc nestiham a este k tomu idem aj k dokine na tu stimulaciu vajicok... vo stvrtok sa drahy vrati z leste tak budeme mimo aj cely vikend to bude coro-moro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky. ja idem dnes odovzdat posledne dve seminarky a mam koniec 2.rocnika. teda ked z nich nedostanem FX :-N ale dufam ze nie. normalne mam take chvenie v zaludku, lebo uz sa tesim na 4 mescne prazdninyx-) tak som zvedava ako dnes dopadnem.
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma a to bola ešte tá jemnejšia verzia :-D ... Mne až teraz manžel hovorí čo všetko sa tam ešte dialo, ako doktor zbledol keď zbadal čo sa deje... No našťastie sa mi podarilo ju vytlačiť... Chúďatonko snáď bude celkom v poriadku a nezanechá ten pôrod nejaké dôsledky. Cucoriedka ja mám ešte 2 skúšky. Teraz v sobotu a ešte 20.6... Jednu skúšku si prenášam, lebo bola v sobotu o 9tej a ja som prišla z pôrodnice o pol 11, ale aj tak by som na ňu nešla... A kam si ideš robiť prax?
Odpovedať
Profilova fotka
Funy včera som sa sťažovala a dnes do rána to bolo ešte horšie :-D ... Zato dnes zatiaľ pekne spinká...
Odpovedať
sssimi, mne nas maly dnes cez den hajal dokopy hodinku. neboj zvladnes. postupne si zvyknes. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi ja som uz odovzdala aj prax. bola som na UPSVaR v Pezinku. dufam ze nedostanem z ani jednej prace FX ale to sa dozviem az v juni boze to cakanie bude hrozne. sssimi aj u nas tretiaci si prenasali skusky, lebo niektori boli u nas na skuskach takze sa to robi bezne nemusis si z toho robit tazku hlavu no snad by si nesla hned z porodnice na skusku:-Dtak to by bola sila
Odpovedať
Profilova fotka
To by veru bola sila :-) ... Teraz mám skúšku v sobotu z Pediatrie-aspoň sa miečo naučím pre maličku.
Odpovedať
cucoriedka, ja som presne preto prerusila studium. lebo skusky boli ked som bola v porodke a hned potom. takze sa hadam donutim ist od septembra.
Odpovedať
Profilova fotka
funy a teraz budes vlastne opakovat rocnik nie? ty si bola v ktorom rocniku teraz? sssimi to sa ti teraz fakt zide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka len potom aby som nechodila zbytočne po doktoroch s malou, že ona má určite toto a toto :-D Spravím z nej hypochondra :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no sssimi poznam aj teke. sesternica je vyucena zdravotna sestra a z jej malej doslovne urobila invalida od 3 rokov. a teraz je na predlzenej materskej do 6 rokov. normalne ta mala ma preukaz zdravotne postihnuteho obcana! ty kokso no chapes! a ma obycajnu znizenu imunitu co ma kazde druhe decko. a mala len trosku kychne alebo zakasle a uz s nou leti k doktorovi ze je chora, no katastrofa nemozme sa na to kukat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, malinka je kraaasnucka, blahozelam!!! musi to byt uzasne mat ake male skvrna doma x-) ... si si teda vytrpela, dufam, ze moj bude jednoduchsi :-D ... uz aby bola vonku, teraz ma dost tlaci na rebra v poslednom case a poskakuje si po celom brusku.... v piatok koncim v praci a ten dalsi tyzden vo stvtok sa stahujeme, a nemame nic zabalene.. :-S ... nejako ma zacina chytat panika ze ako to zvladneme, manzelik je na sluzobke a pride az v nedelu vecer, cize budeme mat tri dni na balenie a z toho v pondelok doobeda stravim v nemocnici :-S ja skusim nieco zabalit cez vikend, ale fakt to nie je ziadna slava, dost rychlo sa unavim a som rada ked mozem oddychovat...
Odpovedať
cucoriedka, mala som robit bc. a ano, musim opakovat.
Odpovedať
Profilova fotka
funy takze bc budeme robit spolu aj simonkou :-) buduci rok si budeme navzajom fandit a stresovat spolu:-D boze ake pekne saty maju v tom white atelieri, este raz by som sa chcela vydavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab to ti verím, že už si z toho unavená... Všetko ťa boli a ani zo spaním to nebola veľká sláva... Ja som rada, že už je malinká vonku aj keď sa teraz riadne nevyspím cítim sa 100krát lepšie- už len aby štychi povypadali :-N , tie trošku ťahajú, ale je to lepšie. Dnes je 10ty deň, tak už by mali začať vypadávať... Malinká mi ostala trošku ticho, tak sa musím ísť učiť. V sobotu to nebude veľká sláva a ešte som s ňou aj ostala sama, tak nemám veľa času. MM utekal do práce a mama má brigádu...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, tak teda tu skusku ti nezavidim.. budem drzat palce, verim ze ti vela casu na ucenie nezostava... u mna to nie je ziadna slava, tieto posledne dni v praci su uuuuplna katastrofa, mam pocit ze nic nestiham, zajtra mam posledny den pred sebou, uz sa tesim :-)... dnes ma malinka strasne tlaci do rebier, cely den, mam to tam cele opuchnute :-S no nic, idem si uvarit nieco na veceru, som hladnaaa, ... pekny vecer, pa
Odpovedať
Profilova fotka
S tým učením je to katastrofa... Keď je mala chvíľku ticho, tak neviem čo od radosti. Dnes som sa trošku učila pri kočíkovani, ale vôbec som sa nevedela sústrediť :-( ... Doma mi potom malá preplakala až kým neprišiel mm domov. Potom ma mm posla spať, ale nedalo sa mi a našla som tých dvoch driemať v obývačke, tak som ich zavolala spať do spálne... Ale ani s nimi sa mi nedalo-stále som uvažovala nad tým, že nemám požehlené :-S ... A asi od 20 spinkala malá len mužovi na rukách a teraz ešte stále kukučkujeme...A že novorodenec prespí 20 hodín :-D :-D :-D . Kravina... Mne toľko nespala ani so žltačkou....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. sssimi a to sa ti este tak neskoro chce sadnut k PC a pisat sem. no mne by sa to nechcelo ani zapinat! a to uz vobec nie keby som bola unavena a nevyspata:-| ja som bola vcera tak unavena ze som prespala 3/4 filmu v kine:-N moj drahy ma musel normalne zobudit ked zazli svetlo:-D a ked sme isli pesi domov tak som riadne premrzla lebo fukalo a prsalo ako najate. zeny tak tomuto sa hovori unava!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?