Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule,ja nic nove mam toho teraz vela a som cisto na mraky ta druha zmena je od veci tazko sa mi tam zvyka len ma boli hlava nemam chut na to ani len mysliet... mala som menzes len dva dni tak mozno aj z toho jak sa citim ,ze vraj si mam urobit test ani ma nehne na figu urobim az vtedy ked ho vobec nedostanem... aj tak od juna idem na stimulaciu dozrevania vajicok... simulka drz sa asi sa tu zase par dni neukazem nejak nestiham behacky okolo domu papierovacky a tak lebo manzel je zas na lesti do konca maja...
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma to je nanič keď sa v práci cítiš zle. Potom ťa to ani nebaví tam chodiť a vôbec ráno vstávať... Dúfam, že sa to tam polepší a budeš spokojnejšia.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, byt otvorena na 2 cm je uz celkom dost, nie? verim, ze Saricka sa uz rozhodne vykuknut na svet a nebude ta uz dlho trapit... uz sa jej zrejme nevies dockat, vsak? :-) kavaapalma, drzim palce aby sa ti to v praci zlepsilo.. ja uz inak ratam dni kedy skoncim, je to dost vycerpavajuce pre mna.. ale uz len dva a pol tyzdna, kedze na konci maja koncim a zaciatkom juna zacinam matersku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru nevieme sa jej dočkať ;-) ... Ja verím že už len tento týždeň ma potrápi... Veď ak sa vám denne neozvem, tak už sme v nemocnici... Uankab 2cm je už celkom pekné. Hlavne ma moc potešilo, že by som mala mať potom o trošku rýchlejší pôrod a o čosi menej bolesti, ale či je to naozaj tak budem vedieť až po "akcii" :-D To je fajn, že už budeš na materskej. Potom si to riadne vychutnáš a hlavne si riadne oddýchneš pred veľkým dňom.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky stále som tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nedalo mi len na skok ci simulka nasa je este tu,zvedavost mi neda... ;-) a zas ma od rana boli hlava mam nizky tlak asi to bude tym... uankab uz len chvilocku a konecne si poriadne oddychnes :-) pracu radsej ani nespominam ,v pondelok jak som dosla domov som zjedla polku dezertu,vcera som vypila flasu piva ked to takto pojde dalej tak sa zo mna stane alkocokoholik :-D jasne ze srandujem :-D casom sa to nejak spravi a zvyknem si 7rokov jedna moja zmena takze teraz je to tazke prisposobit sa inym
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma len si dopraj. Čokoláda je perfekná na nervy. Ja na nej šlapem celé tehotenstvo a vôbec nebývam nervná ako veľa báb píše... Aj teraz tlačím Kinder čokoládu-na nej šlapem posledný mesiac. Tú teraz kupujeme na kilá :-D ... Dokonca mi pomáha aj keď mi je do plaču... To mi je teraz skoro denne. Hormóniky sa búria ako nenormálne. Včera som sa skoro rozplakala u doktorky, ale udržala som sa našťastie :-N ... Babuľky už ma fakt všetko bolí... Neviem si nájsť polohu pri ktorej by som sa aspoň trošku uvolnila od bolesti... Dnes ma bolí celá ľavá strana od pol brucha do pol chrbta, ale už vydržím... Keď som zvládla 9 mesiacov, tak tých pár dní mi za maličkú stojí...
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte sa guľkame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, este stale? :-) ... malej sa tusim nechce vygulkat s bruska, tusim jej tam je veeelmi dobre ;-) ja inak tiez uz spim tak vselijako, strasne ma mala tlaci do rebier a neviem si najst poriadne polohu, lebo zakazdym ma nieco tlaci... no neviem co budem robit par dni pred porodom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra držte palce. Ráno mám poradňu, tak možno niečo poriešime-dúfam... Uankab ja spávam celkom dobre. Na w.c. idem aj 5x, ale to som si už zvykla... Zaspávam len na ľavej strane, málokedy na pravej... Na chrbte sa mi zle dýcha... Ale už po prvom zaspaní je to potom lepšie. Malinka sa tak nejak dobre uloží, ale aj tak ma pri obracaní z jednej strany na druhú všetko bolí až pokým malá zase "nezapadne" na svoje miestočko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky tak ak do pondelka neporodím, tak idem do nemocnice a dúfam mi už pôrod vyvolajú...
Odpovedať
Profilova fotka
Stále nič ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sssimi, tak to vyzera ze sa tam malickej veelmi paci :-) musi to byt inak dobre na nervy, cakat kedy sa to konecne spusti, vsak? ja spim ako kedy, dnes sme sa zobudili rano o piatej.. ale citim sa tak vselijako, ako keby na mna nieco liezlo.. ja spavam na obidvoch bokoch, podla toho ako sa jej to paci.. ak ju tlacim, tak zacne straasne kopkat a musim sa otocit na druhy... drzim palceky, nech vsetko pojde hladko, papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem uankab. No ja už posledné dni len na ľavej strane musím spať, lebo keď si ľahnem na pravú stranu, tak mi strašne búcha srdce a blbo sa mi dýcha... Tak už som taká pretlačená celá na ľavo, ale snáď to už dlho nebude... Teraz už prestávam byť taká nervózna keď mám aspoň nádej, že v pondelok mi pôrod vyvolajú. Pomohlo to mojej psychike... Teraz ma len trošku trápi sobotnajšia skúška... Ak pôjde všetko ako má možno by ma ráno v sobotu pustili domov-možno... No ale s 5 dňovým novorodencom sa nechcem trepať do školy... Tak som dnes písala referentke ohladne preloženia skúšky o rok, tak som zvedavá na ich ústretovosť...
Odpovedať
Profilova fotka
hm... to ti verim, ze to nie je sranda... kolko si zatial pribrala? ja som uz na 8kg, teraz posledne dva tyzdne som pribrala po kile za tyzden, tak snad sa to zastavi a nebudem v tom aj dalek pokracovat :-N to dufam, ze ti tu skusku prelozia... snad tam nepojdes hned na ceste z porodnice !!! ak by ti ju odmietli prelozit a ty by si sa na nu nedostavila, tak ake mas potom moznosti? a mozno ani porod nebudu musiet vyvolavat, ved ked si uz otvorena na 2cm, tak malicka snad vykukne aj bez toho von :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ssimi zajtra je 17 tak to mozno zacne aj samo,ved uvidis... ja som sa dnes pri praci v zahradke aj slnila a ak bude pekne tak aj zajtra budem chytat bronz 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab + 17kg :-S A iné možnosti už k tej skúške nemám. Jediná možnosť je ju preložiť na buduci rok, ale ešte som to nerobila a ani mi nikto nevie poradiť, tak čakám na vyjadrenie referentky, ale tá mi odpíše najskôr v pondelok a to už budem v nemocke :-( Kavaapalma bodaj by si mala pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky tak ja zase nič. Zajtra sa už asi neozvem keďže nastupujem do nemocnice... Tak sa tu držte... Pa
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, drzim veelmi palceky... drzkaj sa, papa
Odpovedať
SSSIMIIIIIIIII, DRZIM PALCE. zajtra na teba myslim. nebojkaj, juj, ja som sa tak tesila, este som sa v bolestiach aj s usmevom nechala vyfotit. ten pocit stastia a ocakavania ti uplne zazenie bolest a strach. potom nech sem tvoj manzel napise co a ako. nech mame info z prvej ruky :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi aj ja drzim vsetky prsty aj na nohach :-D nech to uz mate cim skor za sebou bez komplikacii. dobru nocku vam prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky ďakujem Vám moc... Zajtra mám prísť na 7mu na lačno, tak snáď naozaj dostanem tú vyvolávačku :-D ... Už sa nenormálne teším. Ani neviem či dnes zaspím :-) ... Manžela už asi nestihnem zaučiť ako sem má napísať, tak ak chcete skúste nakuknúť do témy, na ktorú vám dam link... Ja napíšem SMS jednej kočke a ona to tam zavesí ;-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/forum/show.p... Majte sa mi tu zatiaľ. Pa
Odpovedať
ahoj simi,drz sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, prave som citala na konikovi, ze sssimi uz porodila, saricka ma 3330 g a 50 cm a vsetko je v poriadku x-) Sssimi, BLAHOZELLAAMMMM k babatku !!!!!!!! to musi byt naaaadherny pocit x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
odkazte cerstvej mamicke ze jej a manzelovi srdecne blahozelam k dcerke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa k zelaniam, dnes je super datum... (moj manzel a ja mame dnes narodeniny ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Sssimi... :-) Blahozelam :-) tak predsa ste sa dockali a su z vas stastni rodicia. Vela mliecka, sladky snicek a lasku v srdieckach nech vam dava Sarinka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Blahozelam stastnej mamicke ku krasnej dcerke,celej rodinke hlavne vela zdravia ;-)
Odpovedať
sssimi, GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM VELA ZDRAVICKA A RYCHLE ZOTAVENIE. DUFAM ZE SI TO MALA RYCHLE A MALO BOLESTIVE NA DIEVCATKO KRASNE MIERY :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?