Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. funy tak vy uz mate doma ridneho chlapa :-) filipko je krasny. a tie ociska velke. ale tusim je cely po mame ze? ozaj kde si kupila tu nošu alebo ako sa to vola. my sme to chceli kupit sesternici a nikde sme to nezohnali vasade mali vypredane]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky ja idem dnes do mesta. Furt sa ešte gúľam. Som zvedavá do kedy. 16.5 mám skúšku tak dúfam, že do vtedy budem doma už aj s riťulkou...Tak sa už na ňu teším... Dnes by sme mali dorobiť postieľku-už je hotová, len tam nemáme namontovaný monitor dychu. A prajem príjemne stravený predlžený víkend ;-)
Odpovedať
cucoriedka, neviem co myslis. asi som pripecena. pred chvilou sme sa vratili zo strbskeho plesa. boli sme tam 4 dni. bolo supeeeeeeeeeeer. neviem ci sa podoba na mna. kazdy povie nieco ine. hehe
Odpovedať
Profilova fotka
Funy to sa ukáže časom na koho sa podobá, ale jednoznačne je z neho fešáčisko a ešte aký budeeee... Lámač ženských sŕdc... Ja mám zajtra termín podla PM... Dnes do rána som mala neuveriteľné bolesti-nanešťastie len falošné kontrakcie... No a dnes ma celý deň bolí chrbát... Idem ešte do sprchy a pravdepodobne spať... Dúfam, že do rána sa mi rozbehne pôrod. Držte palce...
Odpovedať
sssimi: ideš rodiť v TO?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky. funy to čo si ovinieš okolo seba a vložiš si do toho babo. maš to v albume ako filipko rastie tvojimi očami a je to 35 fotka :-) praveže ja neviem ako sa to vola :-N sssimi držime palce
Odpovedať
ssimi, este si celaaaaaaaaaaaaaaaa? takze na moje narodky si to nestihla. hehe. juj, uz sa nevies dockat, co? my sme cakali takto uz v decembri a vidis, nakoniec sa narodil v january. cucoriedka, volas a to babysatka a kupila som ju cez net. napisem ti do ip.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule,no tak ja ostavam na povodnej pozicii,ale som preradena na inu zmenu prave na tu kam som nechcela ist,ale stale lepsie ako byt bez... do smiechu mi velmi nie je lebo moje kolegyne a zaroven super kamosky su mimo dnes sa este presne urci ci maju vypoved alebo si rozmyslia a pojdu na tazsiu pracu ach jooooo keby sa mi uz podarilo byt kinderko...no kde nic tu nic... :-( v juni som sa rozhodla ze pojdem na tu stimulaciu dozrievania vajicok a uvidime manzel bude konecne doma tak hadam sa podari... sssimi drzim aj konceky vlasov nech to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky ešte som v kope. Včera mi pravdepodobne odtiekla hlienová zátka, ale malinkej je v brušku dobréééé... Stále sa nič nedeje aj keď bolesti mám už týždeň... Tak sa len pomaly pripravujem... Už sa lúčim s bruškom-bude mi to strašne chýbať ;-( , ale Sárka mi to rýýýchlo vynahradí. Kavaapalma je fajn, že ťa neprepustili aj keď na horšie, ale čo narobíš v tejto dobe... Dúfam, že sa ti to v júny podarí... To zas bude držať palce a aj končeky vlasov ja tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, funy filipko je naaaadhernyyy :-) mna malinke strasne tlaci do rebier, neuveritelne ma to boli, v praci sa vobec neviem sustredit a zohnut sa skoro vobec nemozem... no dufam, ze sa malicka otoci a potom to uz bude lepsie... sssimi, ty ako? sarinka je este v brusku, ci uz sa vypytala na svet? drzim palceky, aby si mala co najbezbolestejsi porod, ako to vobec existuje ;-) kavapalma, verim ze aj vam sa babatko skoro podari a nebudem tu sama tehulka :-)
Odpovedať
kocky, simi sem chodi kazdy den, mam taky pocit ze ak tu dnes nebola tak sa mala mozno uz aj vypytala na svet :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
funy ssimi pisala na modrom konikovi este o 22.00 ze umyvala dlazku. takze vcera este urcite nic. ale dnes sa este neozvala ani tu ano na MK. takze mozno z toho dnes nieco bude :-) dufajme ze sa coskoro ozve. ja mam dnes o 16.00 hroooznu skusku uz poslednu a ustnu. som na nervy a boli ma brucho. ;-( tak papa idem sa este ucit.
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky vy ste také zlatunke ako na mňa myslíte a ja ešte stáááále nič!!! Spala som do pol 11tej a zatiaľ nemám ani bolesti a ani kontrakcie... Jaj dúfam, že už čoskoro... Už neviem čo by som robila, aby som trošku ten pôrod rozhýbala... Malá je tak zvyknutá na pohyb, že jej už nič nevadí. Včera som išla na monitor peči na 3tie poschodie a na monitore som nemala ani malinkú kontrakciu za 25minút... A som otvorená na 1,5cm, ale to je ešte máličko. Cucoriedka držím palce na skúšku. A z čoho máš? Mňa čakajú ešte 3. Našťastie najbližšie mám vraj až 23.5 alebo tak nejak :-N
Odpovedať
prepáčte, že sa vám tu miešam, ale mám len odkaz pre ssimi: ja som si myslela, že už je malá na svete, už som aj pozerala na stránke nemocnice, či malá nie je medzi novorodencami. Držím palce nech pôrod prebehne bez komplikácií a hlavne nech je malá zdravá. Potom sa ozvi, som zvedavá.
Odpovedať
Profilova fotka
Jasnačka napíšem ti. A akú máme stránku nemocnice? Ja o tom ani neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, a aky mas termin podla ultrazvukov? lebo si spominala tusim, ze si ich mala aspon 3, a rozdiel v nich bol tusim aj 3 tt... ale ked si uz otvorena, tak by to snad uz malo zacat skoro, ci moze ten stav pretrvat dlhodobejsie? no verim, ze vsetko bude ok, veelmi drzim palceky.
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab podľa 3D mám termín na 12.5-v utorok... A v knižke mám až na 18.5-ale to mi vtedy meškal vývoj a nesedí to ani so sexovaním... To by som musela otehotnieť už v období menštruácie a mne už sa vtedy menštruácia nedostavila...
Odpovedať
sssimi: www.hospitalto.sk klikni na galérie a tam sú novorodenci
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi diky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi a podla coho ti teraz rataju tych 10 dni ci kolko sa maximalne caka po termine aby babo nebolo prezrete? mne inak tiez na prvom ulz (ale to bol len 8tt) povedali ze babo zodpoveda velkosti 5tt a tiez som sa zatvarila ze to asi nie, kedze v tom case som uz vedela ze som tehotna ... nastastie v 12tt bolo vsetko v poriadku :-) nam sa komplikuje stahovanie a vsetko, ja musim menit doktorov, na novom mieste ma nechcu zaregistrovat pokial som vedena este tu a kedze sa stahujeme 300 km odtialto, neda sa tam nijako skor dochadzat, a 4dni pred stahovanim mam este vysetrenia tu.. tak neviem co spravime, pretoze mi musia rezervovat aj nemocnicu, predporodne kurzy a podobne...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab podľa ničoho... Tu čakajú kedy sa mi pôrod spustí samovoľne a práve pre to mám z toho stres... Uvidíme ako bude do utorka a potom poviem doktorke nech mi prepíše termín na 12.5-donesiem jej aj papiere z 3D... Ale zajtra máme spln, tak to snáď našu vlčicu vytiahne von :-D Uankab budeš to mať teraz zložite, tak sa drž!!!
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi drzim palceky, nech sa malicka vypyta na svet co najskor.. mylis, ze spln k tomu pomoze? ;-) a kde ides rodit? chces epiduralku?
Odpovedať
Profilova fotka
Rodiť budem u nás v TO-mám to asi 5 minút autom. Spln neviem či pomôže -uvidíme ;-) , ale hovorí sa tak... A idem bez epiduralky-snáď prežijem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako si uzivate vikend? my sme zasa nakupili dnes pre babatko veci, uz by sme mali skoncit :-N ... ale tentokrat to bola len dekoracia izbicky a kolotoc na postielku :-) sssimi, ja tiez rozmyslam bez epiduralky a ak sa podari tak mozno porod do vody, no uvidime ako skoncime.... mam na vyber zo 6 nemocnic, vsetky su v okruhu cca 30 km, ziadnu tam nemame blizsie... v pondelok skusime zavolat novej midwife a skusit sa s nou dohodnut co bude najlepsie, ktovie ci bude vobec mozne dohodnut si s nou stretnutie bez toho, aby sme tam bola zaregistrovany... tuto este idem zaciatkom juna na glukozove cesty. drzim palce aby spln pomohol :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj spln stojí za prd, ale čo už... Uankab ja som včera malej kúpila tenisky Nike-boli zlavené, tak prečo nie... A dorastie do nich :-) Som z nich vytešená... Jasom bola na gluk. testy v 27tt alebo tak nejak...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa stále hlásim 2v1 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy uz budete dve? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, este stale nic? :-) ja prave citam recenzie, ze do ktorej nemocnice ist rodit... :-N keby sme sa nestahovali, tak by to bolo jednoduche, nemocnicu mam pomaly za rohom...
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka ja neviem. Dnes som bola na poradni. Som na 2 cm otvorená. V piatok idem do poradne už do nemocky a tam sa to už snáď rozhodne. To už budem podľa PM prenášať 11 dní a podľa 3D 3 dni... Som zvedavá čo mi povedia, ale zase zbytočne tam ísť ležať nechcem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?