Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha funy tak taky porod nezavidim. urcite to bolo hrozne vycerpavajuce. tak taky porod nezelam ani jednej rodicke.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy tak to je už des.... 18,5 hod ťa nechajú vytrápiť a potom ťa ešte aj dorežú.... Mne teraz tak malinká tancuje po brušku :-D ... Ozaj Funy kedy sa ti Filipko otočil dole hlavičkou-v ktorom tt ak si to pamätáš? Holky ja už mám len nejaké 2 mesiace pred sebou... To musím postíhať čo najviac zo školy... A som zase chorá.... V sobotu mám skúšku a ledva do toho čumím.... Cucoriedka tak keď tak dobre zvládaš bolesť-to sa ti bude dobre rodiť.... :-) Aj ja chceeem
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi aj som uz na to myslela ze to budem mat asi dobre, aj dr na gynde mi povedala ze by som mala mat lahky porod lebo mam dooost siroku panvu. no a ked k tomu priratam vysoky prah bolesti tak sa porodu vobec nebojim. xixi este ani tehotna nie som a uz myslim na porod dobre co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka na prípravu nie je nikdy skoro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez siroku panvu tak aspon nieco,este ten vyssi prah bolesti by sa mi zisiel :-D uz ma zacali boliet dudy takze dalsi vikend pocitam ze ms je tu ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aj tak som happy,sme uz len krok od domceka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma drobček čaká pokým bude dom, potom možno ešte ten strom bude treba a ani sa nenazdáte a už bude plno kriku okolo vás.... Juj idem sa učiť....ale som hotová... behala som po doktoroch a všetci sú taký spomalení....Každí má čas a ja som skoro v lekárni odpadla....
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi mas pravdu asi to tak bude ;-) davaj na seba pozor,ja radsej k lekarovi nechodim az ked fakt musim lebo mi je na porazenie ak si predstavim kolko treba cakat... :-p zajtra ideme na oslavu k svokrovcom drobec oslavuje 2rocky... pekny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa dobre zabavte.... Ja tiež neznášam vysedávať u lekárov... ale k zubárke som bola objednana a potom som si všimla, že u môjho obvodáka je len jeden človek, tak som išla... Potom sa tam ešte taká tetka pritrepala a obehla sa a nakoniec som tam čakala 45minút..... Takže u zubárky som čakala hodinu, u obvodného 45min.... a v lekárni som stála za dedom čo vykupoval celú lekáreň a keď som sa dostala na rad, tak mi povedal, že tam nemá terminál, že musím ísť vedľa.... Tak som ho hneď zdrbala, že by si to tam mohli aspoň napísať, no a potom som musela stáť v ďalšom rade a to už mi začínalo byť zle..... ale prežila som....
Odpovedať
baby, ten maly to vynahradi. zabudnete hned na bolest. stalo to za to
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence! ako sa mate? vidim, ze veselo debatujete. simiiii, ty uz budes o 2 mesiace rodit? juj, ale to leti..... zachvilku mame vyrocie! ani sa to nezda, vsak? ako to ubehlo.... co mate noveho? vidim, ze sa ucite do skoly, staviate domceky a mamickujete :-D supeeer!!! ja stale rovnako, praca praca praca....ale volala som s vesticou! fuha, hned mi prve povedala ze som uz svoju osudovu lasku stretla - no esteze tak. a vraj teda nam manzelstvo vydrzi....a budeme mat jedno mimi, ale az za dva roky, na bud.rok na vianoce by som mala byt tehotna. a po materskej vraj budem podnikat v tom, co prave robim - celkom to sedi, zatial na moje predstavy, tak uvidime, co sa splni a co nie :-D ok, tak ja uz bezim dalej pracovat trosku, len som sem zbehla vas pozdravit....uz nech je koniec marca, mame vrchol sezony a zacinaju nam najtazsie tyzdne v roku, tak drzte palceky a hlavne sa drzte aj vy, papaaa ved ja sem zbehnem ked bude cas. :-D
Odpovedať
ako pojdete oslavit vyrocie. keby nebol malinky, tak by sme isli na veceru. :-)
Odpovedať
sugi, ty veris vestici?
Odpovedať
Článok sa načítava...
vsetko najlepsie ku dnu zien :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne vestica povedala,ze bud to sa uz budem vydavat tehotna,alebo kratko po svadbe otehotniem a doteraz nic,no ine veci co mi povedala sa splnili...a tiez,ze prve bude chlapec tak uvidime... na oslave bolo super len som sa prezrala jak svinka a dnes som len na zihlavovom caji a celozrnych chlebikoch... co budeme robit na vyrocie to nemam sajnu keby sa dalo tak by som si to este raz zopakovala ale zmenila by som par veci... fotky z cd este stale nemam vyvolane takze asi ich dam spravit a dve velke do ramu ako obraz...ak sa podari...
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi tak to ti posielam nejakú tú energiu, čo mi ešte zostala, aby si to všetko zvládla v práci... Veštica ti teda samé super veci vyveštila... Ja veľmi na to nie som, ale dala by som sa nahovoriť... No musela by mi len samé dobré veci povedať inak by som ľutovala, že som tam bola... A kamoška keď bola u veštici, tak sa jej nesplnila ani jediná vec... V októbri mala nastúpiť do nového zamestnania a je stále v starom, s priateľom im vyveštila spoločnú dovolenku a oni sa rozišli a pýtala sa aj na mňa, že kedy otehotniem (to som ešte tehotná nebola) a ona, že až tak niekedy 2009-10 a ja už idem pomaly rodiť... tak preto tomu veľmi neverím... ale zase zaleží na koho sa obrátiš... niekto možno má určitú schopnosť, ale táto ju evidentne nemá :-D A výročie-pravdepodobne večera-mňááám... Na iné nie sú korunky-musím zaplatiť školu, manžel musí doplatiť dlžobu čo má za kuch. linku a mňa ešte čaká príprava oslavy pre manžela-torta, darček, a nejaká tá hostina.... Ešteže už máme výbavičku hotovú, už len drobnosti, ktoré sa dajú kúpiť aj po pôrode... Babenky ja už chcem ísť rodiť... Cítim sa už ako taká neatraktívna guľa... Minulý rok som manželovi sľúbila nejaké to postelové prekvapko na 30tku, ale to sa s takým pupiskom nedá... Skôr by sme sa asi dobre nasmiali a nič by z toho nebolo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bambule ja som dnes doma mam studijne volno lebo o 17.00 mam prvu skusku v tomto semestri tak mi drzte palce. musela som si dat teraz pauzu lebo mi uz z toho sibe a neviem ci vobec urobim, lebo zistujem z nic neviem :-S sssimi a ty co uz nemozes spavat ked pises v noci asi ti uz zavadzia pupok co :-) . sice ja som isla tiez dost neskoro spat bo som sa ucila. kolko si uz pribrala na vahe? ja ked budem tehotna tak budem isto oko slon :-D ale nevadi uz sa celkom na to tesim. dufam ze sa nam to coskoro podari. ale teraz na to nemyslim lebo mam plnu hlavu skoly :-| tak sa mi tu majte a prajem vam pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra mi začína 8 mesiac a mám +11kg :-| ... Snáď sa do tých 15 zmestím aj keď môj limit mal byť max 9-12kg... :-N .... Ja chodievam takto neskoro spávať...potom ráno dospávam :-) ... Funy chcela som sa ťa spýtať na tie rodinné prídavky-tých 580sk či koľko to je... To dáva štát hneď od narodenia? A môžem si to vybaviť aj na seba? Manžel je živnostník, tak neviem ako by si to mohol vybaviť on...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi to si este uplne v pohode,zober si tie zeny ktore priberu aj po25kil a viac............. =-) ja budem mat ten tyzden tazke ranne vstavanie o 3.45h :-p :-p :-p a potom dospavat cez vikend... cucoriedka ako ti dopadla skuska...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, po dlhom case sa hlasim :-) ... babatko pomaly rastie, aj brusko, pridala som akurat fotku do albumu na konikovi, tak si mozte pozriet :-) stahovanie sa nam posunulo na zaciatok juna, co si dost dobre neviem predstavit kedze budem koncit 7mesiac.. no snad to nejako zvladneme.. este stale ale nevieme kde pojdeme :-(
Odpovedať
Profilova fotka
uankab vitaj no ze si sa aj ukazala vidim ze brusko pekne rastie x-) ako sa inak mate? baby skuska je asi na prd lebo mali sme 20 otazok dooodt tazkych a len 30 min. ]-( a este aj otazku co som najlepsie vedela som dostala brutalne okno. ked som odovzdala pisomku tak som to sypala ako z rukava, no dufam ze aspon na to E to bude :-N a ked nie tak pojdem na opravnu :-S co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka ja som mala v sobotu skúšku z ekonómie...... profesorka vybrala tie najdebilnejšie otázky, ktorým som sa skoro nevenovala.... A najhoršie je že otázky boli len 3 a dve z toho boli brutal.... No uvidíme.... ale hádam som dala do toho dosť, aby mi to uznala.....
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja vas obdivujem ja by som nemala nervy na ekonomiku,uctovnictvo,tie matematicke veci uz len z pocutia sa mi robi zle :-p uanka to je super,si zlata a s tym stahovanim sa to nejako dovtedy vyriesi nezufaj,zvladnete to... dnes ma nasr... v obchode, lebo sa mi neskutocne pacili jedny saty taky ten styl ala60-70roky co teraz ide do mody no mali ich len vo velkost M a mne treba vačšie,ze oni take neobjednali naco aj vsak vsetky musime byt jak vychrtliny ]-( lenze neni sme este ze to bolo len u cinana......a celkove tam maju bludne oznacenia velkosti,lebo ak pojdem do takka ci kenvela /ak je akcia :-D / tak mi staci aj M-L a u nich kupujem XXL na porazenie a dokonce z katalogu objednava 36-38........aspon tam mi dvihnu sebavedomie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma z toho si nič nerob. Veď v číne šijú len na tie mladé vychrtlé číňanky-japonky.... A oni majú celkom inú stavbu tela ako my.... Ja mám doma oblečenie od SX po XXL a keby si si prirovnala moju najmenšiu vec s mojou akože naväčšou podľa číslovania, tak zistíž, že je to taká istá veľkosť.... Vôbec to nesleduj, radšej prirovnaj a skúšaj.... Ja som zvedavá čo budem nosiť po pôrode :-D ... Do svojich riflí pravdepodobne nevôjdem a trička tzv.vyskakovačky som už vyradila....tak neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
vcera sme mali babske stretko nasa stvorka tak som sa tesila no bola som tak unavena,ze som si tie nase pokecy ani poriadne neuzila a vsetky sme boli take divne strhane,nevyspate,dalsiu bolela hlava - asi to bude pocasim a zhonom... zajtra mam volno spim aspon do desiatej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma do 10tej??? Celí deň prelež v posteli a poriadne sa prespi... Ja spávam tak do jedenástej a chodím spať niečo po 24hod... A niekedy mám pocit, že by som ešte schrupla...
Odpovedať
sssimi, to s tymi peniazmi neviem, spytam sa manzela, on vsetko vybavoval..... no budes nosit tehu veci, ako ja. to ma netlaci na brucho a na ranu a hlavne, nic ine neobleciem a cvicit sa pri kojeni nesmie, odislo by mlieko..... takze v plavkach budem ako v 5. mesiaci. :-( ale co uz. nebudem jedina....
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi si zlata,rada by som ale nemozem teraz nemam maminu doma-chodi do rakuska ako opatrovatelka kazde dva tyzdne a my mame big house a este k tomu zahradu aj ked teraz este nieto na nej prace a treba mi varit a ked robim na zmeny tak to da zabrat ozaj pocitujem ako mi mama chyba aj v tomto ohlade a som tu sama zena so styrmi muzmi ani by som tolko nevarila ale hlavne kvoli manzelovi tak mam toho dost aj preto som svojmu vravela ze ziadny poschodak dom necem a dufam ze sa mi to aj splni :-) som sice zvyknuta robit a popravde neviem lenosit no v robote pracujem fyzicky a hlavne tie ransie ma dost vycerpaju uz by som tak isla na matersku aj ked viem ze to nie je dovolenka..... funy nerob si hlavu mna by zo zaciatku tie kila navyse netankovali aj tak ako vravis kym kojis nemozes nic a potom to pojde moja svagrina akonahle prestala kojit razom schudla svoju povodnu hmotnost mala po roku ale to pribrala okolo 20kil a to uz je co povedat a pritom je nizsia a chuda...maloktora ma take stasitie ze hned po porode vyzera ako modelka to jednine ze to ma v genoch...
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja som čítala, že s cvičením je dobré začať po šestonedelí ak ženy rodili normálne a po 4 mesiacoch ak rodili cisárským... No a vraj je to dobré dokonca aj na mliečko pretože sa vylučuje nejaký hormón, ktorý podporuje tvorbu.... No s tým oblečkom to bude prča.... hlavne v lete, keďže všetko tehu oblečko mám s dlhým rukávom a moje jediné tehotenské nohavice majú čiernu farbu a vyťahujú sa až k prsiam-no asi by som sa roztopila :-D, ale možno by som slaninu vypotila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v sobotu sme boli na nakupoch v madarsku a oplati sa
Odpovedať
Profilova fotka
babenky de ste........................asi mate vela ucenia,az to trosku polavi dajte vediet co mate nove.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?