Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
no a nas ma dnes uz 7 tyzdnov
Odpovedať
Profilova fotka
Funy už sedem tt? Ale to letí.... A čo škola?
Odpovedať
prerusila som a uvidim co dalej cely den sa treba 24 h venovat malemu a pokial budem len kojit..... nikto nevie povarovat
Odpovedať
Profilova fotka
Juj tak to verím... Ja mám ešte celkom šťastný termín...tak len na skúšky pôjdem s manželom a malinkou-vždy ma v aute počkajú... Na prednášky dlabem už teraz... Už som 3 vynechala :-N ...No a potom budú dlhé prázdninky tak uvidíme ako sa to do októbra vyvinie...
Odpovedať
Profilova fotka
mate to tazke,veru je nieco pravdy natom co sa hovori,ze zena viac zvladne ;-) a viac vydrzi mna od tej masaze bolel chrbat za dva dni,hadam na buduce uz nebude... na plese bolo super,aj sme vyhrali cenu v tombole...teraz taham nocne takze si pripadam trosku ako mechom udreta-na tie nocne si clovek nikdy nezvykne...
Odpovedať
Profilova fotka
ale u mna su nocne super dieta,kedze ja jest v noci velmi nemozem lebo ma potom boli zaludok...
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam dve spoluziacky ktore maju tiez male babatka. a jednu spoluziacku mam kt. ma 26 rokov ma 3 male deti (6,5,3) a teraz v maji bude mat dalsie babo no keby ste ju videli tak jej poviete ze ma 23 rokov a nikdy nerodila :-D ta jedna si aj chodila pocas prednasok odstrekovat mlieko na zachod:-D a malu jej varovala doma babka tiez to lepia vseliako len aby nemuseli prerusit studium a na skusky uz chodia v pohode na vecerne terminy ked babky povaruju :-) no ja to budem mat s varovanim tazsie kedze moja mami chodi so mnou do skoly =-)
Odpovedať
mam novy album na konikovi
Odpovedať
Profilova fotka
funy pozerala som. maly je chutny :-) aj ja som hovorila muzovi ze ked budeme mat mimi tak sa pojdeme fotit fotografovi, strasne sa mi pacia take fotky. supis mate aj viac fotiek? ci iba tieto? kolko vam spravil zaberov?
Odpovedať
Profilova fotka
paradicka funy ;-)
Odpovedať
39 foto, ale to je spolu s ciernobielymi. takze okolo 20
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Funy idem pokukať fotočky... Ja by som také profi chcela aj teraz cez tehu, ale nejak nie sú na to korunky...škoda
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Božinku Funy Filipko je nádhernýýýýý... Aj ja chcéééém....
Odpovedať
Profilova fotka
evidentne je maly fotogenicky,urcite po mamicke ;-) aj tie č-b su velmi pekne a paci sa mi aj kociarik,keby som tak uz mohla zacat nakupovat aj ja,ale povedala som si dost,uz nechcem nato mysliet,teraz chcem hlavne schudnut,dat si do poriadku vlasy,ozivit satnik a predovsetkym sa co najmenej znervoznovat............budem si davat terapiu usmevom :-D som skonstatovala,ze ked som bola viac spontannejsia tak sa mi ovela viac darilo ako teraz,takze sa budem snazit spetne naladit...........
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaaplama tak to ti držím palce.... Pre ženu je to najlepší liek, riadne sa zregenerovať... potom pôjde všetko ľahšie...
Odpovedať
kavaapalma, drzim palce. ja sa tiez chystam dat dokopy po porode. vlasy som nemala farbene a strihane od svadby. hehe. a masaz..... sssimi, ved onedlho budes mat krasne babo pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
Fany ty asi tušíš ako sa už tešííííím ;-) Nech už je vonku bambulka, nech sa z nej môžme tešiť...
Odpovedať
sssimi, my mame dnes uz dva mesiace. nedavno som bola tehu. uvidis ako to poleti. uzivaj si naozaj tehotenstvo ak nemas problemy. bude ti este chybat brusko. babo budes chciet mat vonku stale, to je jasne, ale chvilkami budes chciet aby ta tam koplo babo.... inak cvicit nie je kedy, stale som s malym. a brusko mi ostalo este dost. och
Odpovedať
Profilova fotka
Funy veď cvičenie neponáhľa.... Ozaj a máš aj tie sťahovacie nohavičky na brucho? Také čo ti rýchlejšie stiahnu maternicu... Ja si to idem kúpiť... Nechcem ešte ďaľší rok vyzerať ako tehotná :-D ... Kamoška má 7 mesačného chlapca a stále vyzerá na taký dobrý 5 mesiac a váhu už má ako pred tehu... Tenké ručičky aj nožičky-len bruško stále vykúka.... Len ešte neviem kde tie nohavičky zoženiem-ešte som sa na to u nás neinformovala....akurát viem že stoja okolo 1500sk =-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja svagrina mala tie stahovacie nohavicky a su super velmi jej to pomohlo a viem ze poniektore zeny si davali naiesto toho aj ladvinovy pas alebo ten motorkarsky a tiez pomohlo... baby ja uz len cakam na vyplatu a sup ho do kadernika...a najviac sa tesim ze uz bude jar juchuuuuu konecne... a dakujem dufam,ze potom sem budem moct napisat ze som ako znovuzrodena.........
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma určite sa budeš cítit super.... Ja mám doma aj ladvinový pás a aj ten na motorku...len to sa mi zdá úzke a nepohodlné... Jedny tie nohavičky čo sa mi páčia lebo sú dosť vysoké a majú aj trojité sťahovanie a formujú aj zadok som našla-stoja 1220sk+poštovné ...no ešte pokukám u nás v meste .. Dodacia lehota je tam 1 mesiac-to je riadne dlho, tak sa musím poponáhľať...a môžu sa nosiť už 2 dni po pôrode...
Odpovedať
Profilova fotka
ten moj je zas chory len teraz nedavno skoncil marodku a zas sa ho nieco chyta a z prace odisiel skor lebo ho rozbolel zub tak musel k lekarovi.....doma vzal paralen a zaspal......a je po snazeni :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma a ty nevieš, že najlepšie pri chorobe je sa potiť a najlepšie sa potí v posteli a úplne najlepšie keď spojíš príjemné z užitočným a v posteli sa potíš pri sexe? A toto hlavne odkazujem manželovi ;-) Bude sa uuuurčite cítiť lepšie....
Odpovedať
sssimi, ja sa brucha ani dotknut nemozem. vies, ja tam mam ranu po cisarskom...... ja ani obycajne nohavicky nenosim. tlaci ma to na ranu. takze chodim len v pyzame. a ked idem von, tak si dam tie najvolnejsie a najnizsie.
Odpovedať
Profilova fotka
funy a ty si rodila cisarskym? =-) to som nevedela. co bol maly zle otoceny alebo bolli nebodaj nejake problemy? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi nic z toho,taky bol chory prechory ze az,celu noc som pri nom nemohla poriadne zaspat,bol u lekara a ten mu povedal,ze je to len silne prechladenie nic vazne chorí chlapi su horsi jak deti ]-( poniektorí...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je pravda ja som to mala moznost vidiet minuly tyzden ked bol manzel chory a mal teplotu 37,5 a stonal a vzdychal v noci ako keby mal 40 st. horucku. Ale mal smolu, ja nikoho s obycajnym prechladnutim a zapalom priedusiek nelutujem ani nemojkam, lebo ja som prezila skoro svoju smrt takze ja som voci takymto prejavom odolna a nic si z toho nerobim. ved preto mi aj povedal ze som totalna necitlivka a ze ani ho nepolutujem. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka a on ťa ľutuje keď si chorá? Chlapi sú fakt prehnane citlivý.... poserkovia.... Ja som sa strašne smiala keď sme chodili pred svadbou kozmetičke na čistenie pleti.... Nechápal, že ja som s ňou v pohode kecala a on bol chúďa celkom hotový z bolesti... Jaj som sa nasmiala na ňom-tak mu hovorím, že raz nech si dá odepilovať nohy :-D .... Funy aj ja som si myslela, že si nakoniec rodila normálne... Tak to je ten pás pre teba absolútne nevhodný....
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi ved prave ze ja som to chytila od neho tak sme minuly tyzden lezali v posteli obidvaja s teplotami, takze to by sme sa museli lutovat navzajom. Mne povedala nasa doktorka ze ja som masochysta, ze sa sama seba tyram. lebo ja mam strasne velku trpezlivost v znasani bolesti. Ja idem lekarke uz az v tom najkrajnejsom pripade. Ako dnes idem volat zubarke, lebo uz tyzden ma stasne silno boli zub, uz mi aj uzliny z toho navreli, rastie mi 8-čka a strasne to mam opuchnute a boli to ako...., ale dnes rano som si uz musela dat tabletku od bolesti, lebo pohar mojej trpezlivosti uz pretiekol! uz to viac nevydrziiim. Ženy najhorsia bolest co poznam je tusim bolest zubov.
Odpovedať
rodila som 18.5 hodiny normalne a ked som stale bola otvorena len na 7 prstov a mala som uz zlu vodu, tak ma museli operovat. celkova anesteza. lebo epiduralka mi nezaberala pri bolestiach a keby ma uspali len od pasa dole citim vsetko. takze som rodila prirodzene a konecny vysledok prisiel cisarskym.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?